EAE Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

EAE Business School

EAE yra tarptautinė aukštojo mokslo įstaiga valdymo srityje. Turėdamas daugiau nei 50 metų verslo mokymosi patirtį, jis teikė mokymus daugiau kaip 56 000 vadovų ir vadovų. Kiekvienais metais studentai iš daugiau nei 45 tautybių įgijo EAE profesinę kvalifikaciją, kad galėtų užimti atsakingas pareigas verslo pasaulyje.

Šiuo metu EAE yra Campus Barselonos ir Madrido svetainėse, o internetinė mokykla teikia internetines mokyklas internetu. Jis siūlo vieną iš didžiausių magistrantūros studijų kursų Ispanijoje, verslo administravimo magistro laipsnį ir apie šimtą įmonių mokymų ir mokymosi visą gyvenimą kursų.

EAE taip pat turi tris tarptautinius filialus Limoje (Peru), Bogotoje (Kolumbijoje) ir Meksikoje (Meksikoje), kurie sustiprina mūsų institucinius ryšius su Lotynų Amerika. EAE pasirašė sutartis su apie šimtą akademinių institucijų ir verslo mokyklų iš 38 šalių, 16 amerikiečių, 17 Europos, trijų Azijos ir dviejų Afrikos šalių. EAE skatina akademinį, kultūrinį ir profesinį mainus tarp jų.106806_4.jpg

EAE Business School tarptautinės programos

EAE Business School tarptautinės programos gali būti jūsų profesinės karjeros pagrindas. Dalyvaudami Barselonoje ir Madride, svarbiausi verslo centrai Pietų Europoje laukia, kol bus ieškoma šių įvairiausių ir kosmopolitinių miestų, mokantis naujų įgūdžių rinkinių.


Eikite į pasaulį su EAE Business School ir mūsų tarptautinėmis programomis

  • Kurkite savo asmeninius įgūdžius
  • Dirbk komandose su studentais iš viso pasaulio
  • Ekspertų mokytojai ir profesionalai padės jums pasinaudoti naujausiomis verslo technologijomis ir praktika.
  • Mėgaukitės gyvenimo galimybe susipažinti su būsimais pasauliniais verslo partneriais
  • Sužinokite ispanų kalbą, kad atidarytumėte duris į naujas rinkas Europoje ir Lotynų Amerikoje


Mūsų meistrai yra reitinguojami "Top 250" laikraštyje "El Mundo" ir yra vieni iš geriausių Ispanijoje. Tarptautinė MBA yra tinkamas būdas pasiekti savo tikslus šioje visame pasaulyje verslo aplinkoje.106823_5.jpg

Vietos

Barselona

Address
EAE Business School
C/ Aragó 55

08015 Barselona, Katalonija, Ispanija

Madridas

Address
EAE Business School
C/ Menéndez Pidal 43

28036 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Programos