Oficialus aprašymas

EBES Ispanija ™ verslo mokykla Verslo mokykla Ispanija - Verslo Ispanų mokykla, Ebes.com dukterinė bendrovė, savo interneto tinklą © ebes.es ™, gimsta su didele privataus kapitalo investicijomis Ispanijoje ir plėtoti nuolatinį vystymąsi mokymo internetu, su riba bus pasaulinė lyderė aukštos virtualioje mokymo internete. Su stipria rinkos konsolidavimo, apsilankykite šiame puslapyje kasdien šimtus studentų ir profesionalų visame pasaulyje. Svetainėje ir taikomųjų ebes.es priimti lankytojus ieško elito mokymo ir rengimo veikla aukščiausiu tarptautiniu lygiu.

EBES verslo mokykla Ispanija ™ Tai garantuoja geriausią virtualią mokymo kasmet daugiau nei penkiasdešimt šalių su geriausiai akredituotų specialistų visame pasaulyje atrankos. Remiantis Ispanijoje, veikia tiesiogiai ir praktiškai visame pasaulyje, o ypač asmeniniame būdu ir Europos miestuose Madride, Barselonoje, Sevilijoje, Granada, Amsterdamas, Atėnai, Berlynas, Briuselis, Bordo, Cambridge, Dublinas , Diuseldorfas, Faro, Lisabona, Londonas, Malaga, Paryžius, Roma, Venecija ir Ciuricho. Mes turime klientų aptarnavimo tarnybą, kuri padeda mūsų klientams viską, ko reikia komandai.

Kur yra EBES verslo mokykla Ispanija?

Ispanija EBES verslo mokykla yra tarptautinė mokykla Ispanijos kilmės ir studentų daugiau nei 30 šalių. Mūsų būstinė yra įsikūrusi Sevilijos mieste, bet esame labai pasisekė, kad turiu specialistų daugiau nei 10 šalių daro mus viena iš labiausiai daugiakultūrėje mokyklos verslo pasaulyje.

Ką aš galiu studijuoti verslo EBES Ispanijoje mokyklos?

Mokymo pasiūlymas šiuo metu sudaro daugiau nei 20 laipsnių kampu. Išplėstinė ekspertai, specialistai, magistro, MBA ir magistro pakopos specialistų rengimas.

Specializuota mokymas apima beveik visą išimtinę mokymus įmonėms, organizacijoms ir valdžios institucijų bei kalbas.

Galiu studijuoti iš bet kur pasaulyje?

EBES Ispanija yra novatoriškas, disciplinų, daugiakultūrėje verslo mokykla, orientuota į nuotolinio mokymosi ir internetu per Virtual Campus intuityviojo ir prieinamai.

Profilis mūsų studentai pabrėžia įvairovę ir pašalinti sienų, kaip mūsų švietimo bendruomenės nariai gali mokytis bet kur, reikia Mokomi profesoriai tarptautinį prestižą, bendrauti su studentais iš kitų šalių ... ir tt, naudojant interneto ryšį studentams Jūs galite mokytis bet kur, bet kuriuo metu, nepriklausomai nuo to, kur esate.

KOKYBĖS POLITIKA

Kokybės auditas mokymo lygio siūlomų skirtingų įmonių ir studentų paslaugos vertiname pastovaus tobulinimo ir jėgos nustatyti politikos kryptis kompetencijos jausmą, todėl, siekiant sumažinti išlaidas, padidinti efektyvumą ir galiausiai sekti suteikiant maksimalų mokymo lygį per mūsų © bendrabučiu Virtualus EBES ™.

Programos mokomos:
Ispanų