Oficialus aprašymas

Skiriama tarpkultūrinio švietimo su pasauliniu požiūriu, Europos kolegija Liberalų studijų (ECLS) yra nepriklausoma privati ​​aukštoji mokykla su studentų miesteliai Europoje ir Azijoje. ECLS siūlo lanksčias Liberalų ir pasaulines studijas bakalauro / bakalauro / bakalauro, magistro / Master / MA ir antrosios pakopos studijų / Doctor / doktorantūros lygmeniu.

Graduate Management Admission Test arba Barselona verslo mokykla yra akredituota privati ​​švietimo įstaiga, kuri yra neatsiejama tarptautinio universiteto Pietų Europoje, kad grupės verslo, vadybos, kalbos ir kultūros studijos jos pagrindinis Campus Barselonoje ir jos palydovo miesteliu Madride į vieną tarptautinį universitetą, skirtą tarpkultūrinė Išsilavinimas su pasaulinės perspektyvos.

Veikianti pagal koordinuojančios Jungtinė Tarptautinio verslo mokyklų organizacija institucijos, mūsų studijų programos ir kursai yra reguliariai peržiūrimos ir modernizuota bendradarbiaujant su Global tarybos vadybos išsilavinimas, organizacijos akademinės tarybos. Partnerystė ir ryšiai su kitomis mokyklomis, kolegijomis ir universitetais yra sukurta ir palaikoma per Tarptautinę studentų mobilumo iniciatyvą.

Įsipareigojusi teikti kokybiškas verslo ir vadybos išsilavinimą bakalauro, magistrantūros ir vykdomosios valdžios lygmeniu, mes siekiame nuolat gerinti mūsų karjeros orientuotą akademinių studijų programas pagal pasaulinės rinkos reikalavimus, taip pat gautų iš gerbiamų Amerikos, Europos gairėmis ir tarptautinės švietimo organizacijos.

Atraskite ECLS

Atvykstant iš viso pasaulio, mūsų studentai yra dalis energinga ir tikrai tarptautinei bendruomenei, rodo didelį dėkingi už kultūrinę įvairovę ir plėtoti ilgalaikį supratimą apie skirtingas nuomones, įsitikinimus ir vertybes. Studentų veikla organizuojama reguliariai per studentų ir absolventų tinklą, verslininkai United. Studentai yra skatinami dalyvauti renginiuose ir gaukite iš jų studijų patirtį.

Misija

Graduate Management Admission Test arba Europos kolegija Liberalų studijų siekia būti pripažinta privati ​​ir nepriklausoma laisvųjų menų kolegijoje pirmasis pasirinkimas savo bakalauro, magistro ir vykdomųjų programų ir kursų kokybę. Mes siekiame suteikti studentams įkvepiantis kompetenciją privačiai kolegijoje, kartu su stimuliuojančiu privalumas nedidelio masto, skirtingų kultūrų ir anglakalbė aplinka.

Mūsų studijų programos ir mokymo metodai atitinka tarptautinius standartus aukštojo mokslo ir išgyvena nuolatinį procesą savęs vertinimo ir savęs tobulinimo priemonėmis vidaus ir išorės kokybės patvirtinimo. Tarp mūsų dėstytojams ir kitiems darbuotojams, mes suteikiame dėmesį į tokių savybių kaip inovacijos, lankstumas ir nuolatinės prasme pažangos.

Mūsų organizacija, yra tarptautiniu mastu pagirti už jos akademinius indėlį į profesinę verslo ir vadybos išsilavinimą, tarnauja labai unikalus ir kultūriškai įvairios studentų organizacijos ir remia tiek akademinę pažangą ir asmeninį augimą tarp savo studentų. Mūsų misija yra pasiekiama per akademinės kompetencijos, sumanus užklasinę veiklą ir atskirti kultūros aljansus.

Esame pasiryžę šių švietimo rezoliucijas:

Siekiant pasiūlyti labai konkurencingas karjeros orientuotos akademinės studijų programos bakalauro, magistrantūros ir magistro lygį visą laiką, ne visą darbo dieną ir interneto formato; Siekiant pasiūlyti lanksčias ne studijų programų, siekiant patenkinti individualius studentų, įmonių ir organizacijų mokymosi visą gyvenimą sistemos poreikius asortimentą; Laikytis puikios kokybės standartus mūsų studijų programų, pragmatiškas mokymo metodus ir asmeniniams paslaugų studentams; Pasveikinti kvalifikuotą studentų, dėstytojų ir kitų darbuotojų visų sluoksnių, tautybių ir religijų; Išmokyti studentus su gerai išvystyta analizės, konceptualių, kiekybinių ir tarpasmeninių įgūdžių; Suteikti galimybę kurti specialius gebėjimus pagal savo interesus ir talentus; Ugdyti studentų tarpe yra tarpkultūrinio valdymo, pasaulio vadovavimo ir verslo etikos supratimą; Norėdami padidinti studentų kompetenciją pasaulio mąstymo siūlydami dinamišką ir išties tarptautinę studijų aplinką.

Kodėl ECLS?

Mūsų studijų programos ir kursai yra karjeros orientuotą pobūdį ir suteikti studentams su aukšto lygio lankstumą visoje savo studijas. Dėmesys platų specializuotų dalykų, studentai yra įrengta būtinų įgūdžių ir žinių, kad galėtų sėkmingai šiandienos pasaulio ekonomikoje, ir yra pasirengę už įvairių profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Mūsų programos yra puikus pasirinkimas pastaraisiais aukštųjų mokyklų absolventų, taip pat kolegijų ir universitetų perdavimo studentams, kurie norėtų pamatyti jų galimybes įsidarbinti šiandienos darbo rinkoje didinimo, įsitraukiant į griežtus ir akademiniu nelengva tyrimų gauti atitinkamą akademinį laipsnį lauko liberalai menų.

Po baigimo, studentai daugiausia pradėti arba iš anksto savo karjerą su pradinio lygio valdymo pozicijas nacionalinių ir tarptautinių įmonių ir organizacijų iš įvairių ekonomikos sektorių. Kiti nuspręsti pradėti naują verslo įmonę arba prisijungti esamą šeimos verslą. Studentai taip pat gali pasirinkti tęsti studijas be pertraukos beveik bet kurio iš mūsų kitų bakalauro, magistrantūros ir magistro programų ir toliau stiprinti savo karjeros perspektyvas.

21-ajame amžiuje septyni laisvieji menai

Glaudžiai studentas-dėstytojas kontakto ir klasių santykinai mažose grupėse, ECLS numato profesinės akademinės atmosferos patenkinti mokinių individualius poreikius tikrai tarptautinėje aplinkoje.

Nuolatinė sąveika užtikrina, kad studentai gautų tvirtą suvokti siūlomų kursų medžiagą. Mažose grupėse (iki maždaug 24 studentų) studentai diskutuoja klausimus, dalintis idėjomis, išbandyti teorijas ir tai bus naudinga mūsų griežtus akademinius standartus.

Fakulteto nariai yra sudarytas iš visame pasaulyje, yra aukštos kvalifikacijos savo srities (-ių) žinias ir sujungti tvirtą akademinėje ir pakankamai profesinės patirties, kaip verslo lyderiai, pramonininkų, verslininkų ir / ar konsultantams.

Norėdami išvengti verslo teoriją iš likusių abstrakti ir netaikytini, dauguma kursų yra grindžiamas atveju metodas ir suteikti studentams praktinių, praktinės problemų sprendimo požiūrio į šiuolaikinio verslo ir valdymo klausimais.

Studentai mokomi pragmatiškai su modeliavimo metodus, up-to-data atvejų tyrimus ir reikiamą teorinį pagrindą. Jie taip pat mokosi strategiškai mąstyti priimant sprendimus, įsijausti su savo bendraamžiais, įkvėpti komandos darbą ir komandos formavimo, ir prisidėti prie projekto sėkmės.

Mintys kūrybiškai ir savarankiškai apklausti, o ne aklai priimti temą medžiaga yra skatinamos. Per mokslo metus, mokiniai reguliariai vertins idealus derinys individualūs ir komandiniai projektai, prezentacijos, dokumentus, vidutinio terminų ir baigiamuosius egzaminus taip, kad jų pažanga gali būti atidžiai stebimas.

Tai labai praktinių įgūdžių ir žinių požiūris į mokymąsi apima nuolatinį stebėjimą ir prisitaikyti kursus į pasaulinę rinką su akademinės tarybos, sudarytos iš žinomų asmenybių iš verslo bendruomenės poreikius.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

European College for Liberal Studies

MA - Master of Arts Global studijų (60 kreditai) ... [+]

Mūsų studijų programos, kiekvienas su skirtingais programos reikalavimus, yra pagrįsta ir yra visiškai suderinama su nustatytuoju Europos ir Amerikos švietimo sistemos. Europos gairės aukštojo mokslo yra išdėstyti Bolonijos susitarimus. Kai minimalus kreditų skaičius buvo uždirbtas, prašymas baigimo gali būti pateikta. Ne visos programos yra siūlomi visiems miesteliai. Kreiptis į programų tvarkaraštį dėl papildomos informacijos.

Kursai

Absolventų kursai yra suskirstyti į pagrindinius kursus ir specializacijos kursus. Pasirenkant galima pasirinkti iš bet kurios siūlomų antrosios pakopos reguliaraus kursus. Specializuoti kursai planuojama remiantis mokinių ir negali būti prieinama visuose universitetuose. Specializuoti kursai reguliaraus yra prieinami visiems studentams ir kaip pasirenkant. Kreiptis į programų tvarkaraštį dėl papildomos informacijos. Skaitykite kurso apžvalga galimų kursų sąrašą. Studentai rekomenduojama užbaigti kursus ir uždirbti kreditus aukščiausiu lygiu įmanoma.... [-]

Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp  + 6 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European College for Liberal Studies

MA - Komunikacijos studijų magistras (60 kreditų) ... [+]

Mūsų absolventų programos, kurių kiekvienas turi skirtingus programos reikalavimus, yra pagrįstos ir visiškai suderinamos su įkurtomis Europos ir Amerikos švietimo sistemomis . Europos aukštojo mokslo gairės yra išdėstytos Bolonijos susitarimuose. Gavęs minimalų kreditų skaičių, gali būti pateiktas prašymas nutraukti studijas. Ne visos programos siūlomos visuose miestuose. Daugiau informacijos rasite programos tvarkaraštyje.

Kursai

Aukštojo mokslo kursai yra suskirstyti į pagrindinius kursus ir specializacijos kursus. Pasirenkamieji dalykai gali būti pasirinkti iš bet kurio iš reguliaraus kursų, siūlomų absolventų lygiu. Specializacijos kursai yra suplanuoti remiantis dalyvavimu ir gali būti ne visuose universitetuose. Planuojami specializuoti kursai yra prieinami visiems studentams taip pat kaip pasirenkamuosius dalykus. Daugiau informacijos rasite programos tvarkaraštyje. Sužinokite apie turimų kursų sąrašą. Studentams rekomenduojama baigti kursus ir gauti kreditus aukščiausiu lygiu.... [-]

Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp  + 6 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

European College for Liberal Studies

MLS - magistras Liberalų studijų (60 kreditai) ... [+]

Mūsų studijų programos, kiekvienas su skirtingais programos reikalavimus, yra pagrįsta ir yra visiškai suderinama su nustatytuoju Europos ir Amerikos švietimo sistemos. Europos gairės aukštojo mokslo yra išdėstyti Bolonijos susitarimus. Kai minimalus kreditų skaičius buvo uždirbtas, prašymas baigimo gali būti pateikta. Ne visos programos yra siūlomi visiems miesteliai. Kreiptis į programų tvarkaraštį dėl papildomos informacijos.

Kursai

Absolventų kursai yra suskirstyti į pagrindinius kursus ir specializacijos kursus. Pasirenkant galima pasirinkti iš bet kurios siūlomų antrosios pakopos reguliaraus kursus. Specializuoti kursai planuojama remiantis mokinių ir negali būti prieinama visuose universitetuose. Specializuoti kursai reguliaraus yra prieinami visiems studentams ir kaip pasirenkant. Kreiptis į programų tvarkaraštį dėl papildomos informacijos. Skaitykite kurso apžvalga galimų kursų sąrašą. Studentai rekomenduojama užbaigti kursus ir uždirbti kreditus aukščiausiu lygiu įmanoma.... [-]

Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp  + 6 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Rambla de Catalunya 2-4
Barcelona, Catalonia, 08007 ES
Location address
Rue Guimard 7
Brussels, 1040 BE
Location address
Calle de Goya 6
Madrid, Community of Madrid, 28001 ES
Location address
Brandschenkestrasse 38
Zürich, Zurich, 8002 CH
Location address
1-6-1 Otemachi
Tokyo, 100-0004 JP
Location address
Antwerp, Flanders, BE