EDAP - Escuela de Dirección y Administración de Proyectos

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ačiū, kad partnerystė tarp EDAP ir katalikiškojo universiteto San Antonio Mursijos (Ispanija), mes sukūrėme visapusišką Magistras programą, kurioje ekspertai iš įvairių šalių.

Kuriant šią programą absolventas katalikiškojo universiteto Mursijos tai yra numatyta visiškai modulinė struktūra, kuri leidžia studentams daryti Tai gerai visiškai arba savarankiškai kiekviena iš kursų ar komponento modulių, palengvinant taip, kad kiekvienas studentas gali prieiti prie visą laiką turi mokymo lygį.

ucamEn studijų programos EDAP-UCAM siūlome tarpdisciplininį mokymą, kuris jungia realaus laiko virtualius seminarus (maksimalus prieinamumas), kur mokytojai pristatys įvairių medžiagų turinį, sutvirtintas veikloje linijoje (didžiausio lankstumo). Šie seminarai leidžia visą interaktyvumo realiu laiku tarp visų dalyvių, bet kur interneto prieiga (už PD, smartphonach, tabletės ..). Mes Jums siūlome visas mokymo klasėje naudą be kelionių ir papildomų išlaidų inconvenietes.

Per visą laikotarpį žinoma, studentai turi prieigą prie interneto miesteliu, kur Jūs galite sustiprinti žinias, įgytas per įvairiais papildomais medžiagų ir daro įvairius pratimus ir klausimynus siūlomus mokytojų seminarai.

Vietos

Mursija

Address
Avda. Teniente Montesinos, 8 Torre A - 4ª Planta
30100 Murcia
España

30100 Mursija, Mursijos regionas, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: