Oficialus aprašymas

EGĮR Escuela de Empresarios yra privati ​​ne pelno pagrindas. Mūsų misija yra mokyti verslo lyderius, vadovų ir verslininkų, ir skatinti lyderystę, verslumą ir stengiasi kultūrą.

EGĮR buvo sumanyta siekiant patenkinti poreikį: teikti verslo sektoriaus Valensijos regione su "Verslo mokykla" remiamą ir siekiama pačių bendrovių. Mūsų tikslas yra būti naudojama kaip priemonė perduoti žinias ir sėkmingą patirtį.

EGĮR turi daugiau nei 12 metų įrodytą patirtį verslo mokymo ir kokybės mokymo programas.

Mūsų universiteto centras, susijęs su Universitat de Valencia ir Universitat POLITECNICA de Valencia, buvo įsteigtas siekiant patenkinti šiandienos įmonių ir visuomenės poreikius. Mes tikime, kad jauni žmonės yra raktas į ateitį; tik per tinkamą mokymą galime sukurti daugiau ir geresnių "visiškai dirbančius" visuomenę.

Mūsų tikslas yra perteikti žinias, bet ir įteigti valdymo įgūdžius ir vertybes, kurios yra būtinos visiems sėkmingų verslo žmonių, pavyzdžiui, vadovavimo, stipri darbo etika, nuolankumu, atkaklumu ir sąžiningumu, taip pat kelti verslininko profilį.

2014 EGĮR tapo Babson Global, tarptautinės iniciatyvos Babson College, Amerikos universiteto lyderis verslumo narys, yra pirmoji Ispanijos institucijos narys šio konsorciumo.

Mūsų vertybės

Edem tapatybė, jo dėstytojai ir metodika, todėl unikalią verslo mokyklą su aiškiai skiriamieji bruožai:

Mes esame verslo mokykla su šaknimis verslo pasaulyje. Šios programos yra mokoma verslo lyderiai, vadovai ir aukštos kvalifikacijos mokytojams, kurie perduoti savo patirtį, kartu su labiausiai novatoriškų ir efektyvių valdymo priemones ir metodus. Mūsų pagrindiniai principai yra vadovavimas, verslumo dvasią ir stiprus darbo etika. Mūsų programos yra mokoma, stebima ir vertinama, aukšto lygio ir kokybės, kad būtų geriausia plėtoti ir stiprinti mūsų studentų gebėjimus ir žinias.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

EDEM - Escuela de Empresarios

Į Verslininkystės ir lyderystės magistrantūros siekiama mokyti potencialius verslininkus tiek vadovavimo įgūdžių, reikalingų įgyvendinti projektą ir verslo vadybos žinių, ... [+]

Į Verslininkystės ir lyderystės magistrantūros siekiama mokyti potencialius verslininkus tiek vadovavimo įgūdžių, reikalingų įgyvendinti projektą ir verslo vadybos žinių, kuri leis studentui transformuoti idėją į tvaraus verslo laiku.

Mūsų akademinės modelis siekiama parodyti jums, kaip tapti verslininku su požiūriu ir aistra, perduoti verslumo kultūrą ir mokyti rytojaus verslininkus. Mes tai darome per mūsų keturių kertinių akmenų:

Vertybės - Skirtumas, kad daro skirtumą Verslininkai ir specialistai, mokytojai Praktinis mokymas Mentorystė ir asmeninė parama

Tarptautinė patirtis

Nuo 2014 EGĮR tapo pirmąja Ispanijos institucija, būti Babson Global, tarptautinės iniciatyvos Babson kolegijos narys. Ši Amerikos universitetas yra pasaulinė lyderė verslumą, ir todėl jos filosofija įkvėpė mūsų programą.... [-]

Ispanija Valensija
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba