ENEB

Įvadas

Oficialus aprašymas

ENEB yra verslo mokykla, kuri specializuojasi magistrantūros ir antrosios pakopos aukšto lygio mokymuose, pagrįstus nuotolinės pedagogikos metodologijomis. ENEB moko keletą tarptautinių informacinių programų Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje, formuodama aukšto lygio pareigas visoje ispanų kalboje.

Kodėl ENEB ?

Akademinė kompetencija

ENEB yra verslo mokykla, kuri specializuojasi magistrantūros ir antrosios pakopos aukšto lygio mokymuose, pagrįstus nuotolinės pedagogikos metodologijomis. ENEB moko keletą tarptautinių informacinių programų Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje, formuodama aukšto lygio pareigas visoje ispanų kalboje.

ENEB pagrindinė būstinė yra Barselonoje, trečias pagal dydį verslo miestas Europoje, po Londono ir Paryžiaus ir antrasis Europos miestas, kuris geriausiai remia save kaip verslo centrą pagal EUROPOS CITIES MONITOR ataskaitą, kurią atliko konsultacinė įmonė „Cushman“ ir „Wakefield“.

Naudodamiesi virtualiuoju universitetu ir mūsų 7/24 metodu, jus nuolat lydės ir konsultuos dėstytojų komanda, kad jūsų mokymasis būtų baigtas ir kad galėtumėte išspręsti visas abejones ar klausimus, kurie gali kilti studijų metu. Mes siūlome lanksčias valandas, kad suderintume savo studijas su asmenine ir profesine veikla, studijų sistema, visiškai pritaikyta Jūsų poreikiams. Čia galite susipažinti su tyrimo metodika.

Visus magistrantus, magistrantūros ir pažangius kursus, ENEB moko ENEB , akreditavo universitetas Isabel I, kuris buvo numatytas Europos aukštojo mokslo erdvėje, suteikiant ECTS kreditą (Europos kreditų perkėlimo sistemą) visose mokyklos švietimo programose, užtikrinant vienodumas ir tyrimų kokybė.

Europos verslo mokykla Barselonoje, kartu su EAE ir TVF verslo mokykla, yra įsipareigojusi gerinti kokybę ir kokybę, su Cum Laude 2018 kokybės antspaudu kaip geriausia verslo mokykla, kurią vertina jos studentai. Be to, ji gavo EFQM kompetencijos sertifikatą su aukščiausiu rezultatu ir yra centras, susietas su ENEB universitetu. ENEB yra įregistruotas Pramonės ministerijoje ir bendradarbiauja su Barselonos universiteto centru.

El País laikraštis neseniai paskelbė geriausių verslo mokyklų, esančių Ispanijoje, sąrašą ir įvertino jų kokybę. ENEB užima pirmąją poziciją, suteikiančią 4,7 iš 5 reitingą, taip pripažindama savo prestižą ir kokybę kaip pirmaujančią verslo mokyklą sektoriuje. Be to, ji taip pat yra laikoma finansiniame laikraštyje „Financial Magazine“ kaip antroji geriausia verslo mokykla Ispanijoje, taip pat geriausių tarptautinių verslo mokyklų reitingas „Club MBA“ ir trečiasis geriausias internetinis MBA Ispanijoje pagal MBA portalą.

Tarptautinis simbolis

ENEB yra pasaulinė ir tarptautinė verslo mokykla, skirta mokyti verslo srities vadovus ir verslo srities ekspertus, siūlanti galimybę mokytis tiek ispanų, tiek portugalų kalbomis. Su daugybe magistrantūros ir antrosios pakopos studijų programų, Barselonos Europos verslo mokykla teikia valdymo priemones ir įgūdžius, reikalingus sėkmingai valdyti bet kurį įmonės valdymo skyrių. Pasak „Financial Times“, „EMBA ar MBA turi tiesioginį poveikį karjerai ir darbo užmokesčio pažangai“. Siekiant palengvinti procedūras, visi ne ES studentai gali prašyti apostilės tarnybos visuose mokyklos išduotuose administraciniuose dokumentuose.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

Trigubas titravimas

ENEB mes ne tik ENEB į teorinius mokymus verslo žiniose, bet ir visose mūsų magistro programose įtraukiame specializuotą kursą treniruočių ir NLP (Neurolingvistinis programavimas), kad galėtumėte ir galėsite taikyti šias žinias valdant ir valdant komandas Siekiant profesinės sėkmės bet kurioje įmonėje.

Prie visų mūsų mokymo programų pridedama „Business English“ programa, neprivaloma ir nemokama anglų kalbos derybų lygio programa, kuri leis jums dirbti tarptautinėje darbo aplinkoje. Dėl ENEB ir „Trinity College London“ ENEB visi studentai, sėkmingai baigę „Business English“ programą, galės tęsti mokymą mokykloje ir pasirinkti oficialų ISE II sertifikatą.

Baigę mūsų magistrantūros studijas, gausite ENEB išduotą ENEB laipsnį, patvirtintą ir patvirtintą universiteto Isabel I:

  • Magistro laipsnio pavadinimas
  • Kvalifikacijos kėlimo ir NLP diplomas
  • Verslo anglų kalbos programos sertifikatas

Siekiant palengvinti administracines procedūras, visi ne ES studentai gali paprašyti apostilės tarnybos visuose mokyklos išduodamuose administraciniuose dokumentuose, kai baigia mokymo programas mokėdami atitinkamus mokesčius.

Vieną legalizavimo procesą, vadinamą „apostille“, sudaro apostilis arba anotacija pačiame administraciniame dokumente, patvirtinantis kitoje šalyje Barselonos Europos verslo mokyklos išduotų dokumentų autentiškumą. Todėl 1961 m. Spalio 5 d. Hagos tarptautinės privatinės teisės konferencijos XII konvenciją pasirašiusios šalys pripažįsta kitose šalyse išduotų dokumentų apostilę autentiškumą. Apostille procesą galite patikrinti čia.

Dovanų planšetė

ENEB visi mūsų studentai turi pažangiausius technologinius išteklius, kad galėtų atlikti savo studijas kuo efektyviau. Štai kodėl, kai užsiregistruosite bet kurioje mūsų magistrantūros programoje, gausite nemokamą tabletę studijuoti be apribojimų ir visiškai laisvai.

Įsipareigoję aplinkai, visi mūsų tyrimai yra mokomi 100% skaitmeniniu formatu. Mūsų tyrimo modelis leis jums parsisiųsti visą mūsų mokymo programų turinį ir vizualizuoti juos planšetiniame kompiuteryje ar bet kokiame kitame pasaulyje patogiai studijuojančiame įrenginyje.

Užimtumo mainai

ENEB yra pripažinta prestižiškiausių įvairių sektorių įmonių. Jo mokymas, pritaikytas prie dabartinės darbo pasaulio realybės, leidžia studentui tobulai tobulėti bet kurioje įmonėje ir gali sukurti perspektyvią profesinę karjerą. Kad tai būtų įmanoma, mokykla turi susitarimą su svarbiomis verslo įmonėmis ir darbo banku, kur galite gauti savaitinius darbo pasiūlymus.

Vietos

Barselona

Address
C/ Llull 321-329
08019 Barselona, Katalonija, Ispanija