Oficialus aprašymas

ESADE verslo mokykla

ESADE yra tarptautinė akademinė institucija, turinti daugiau kaip penkiasdešimt metų istoriją. Žmonės yra mūsų numeris vienas privalumas. Dėstytojai ir specialistai, kurie ugdyti atspindys dialogą, projektus ir iniciatyvas, kuriomis siekiama užtikrinti puikų išsilavinimą, novatorišką mokslinių tyrimų ir vertingą indėlį į socialinę diskusiją ir transformacijos. raktas ESADE misija yra mokyti asmenis tapti labai kompetentingų specialistų visiškai supranta savo socialinę atsakomybę. Mes skatinti švietimą ir mokslinius tyrimus per mūsų Law School ir verslo mokyklos su tvirtu įsipareigojimu intelektinės griežtumo, kritinės analizės ir akademinės kompetencijos. Dauguma ESADE anketa beveik 50.000 absolventai yra ambasadoriai šių vertybių daugiau kaip šimtas šalių ir palaikykite aukščiausio lygio pranešimus įmonėse, viešojo administravimo ir ne pelno sektoriuje.

ESADE pasaulinis prestižas kyla iš jos kokybišką išsilavinimą, jo tarptautinio dėmesio ir jos holistinio požiūrio į profesinės ir asmeninių įgūdžių vystymąsi. Bėgant metams, ESADE užmezgė gilias ryšius su verslo, ekonominių ir socialinių sektorių, kaip švietimo ir inovacijų platformą, kaip lyginamojo tyrimo centro ir kaip refleksijos ir dialogo etape. Kas daugiau, ESADE aktyviai siekia, novatoriškus sprendimus žmogiškųjų išteklių ir žinių valdymo, įmonių inovacijų ir globalizacijos, verslumo ir įmonių socialinės atsakomybės uždavinių, taip pat teisinių problemų, susijusių su naujų verslo iššūkius sprendimą. ESADE verslo mokykla Su daugiau nei 50 metų patirties ir daugiau nei 50.000 absolventai visame pasaulyje, ESADE verslo mokykla yra tarptautiniu mastu pripažinta dėl aukštų standartų savo studijų programas. Su įrenginių Madride ir Barselonoje, taip pat Buenos Airėse, ESADE vykdomoji programa yra įsipareigojusi mokymas asmenis didelį potencialą vadovauti šiandienos ir ateities organizacijos. ESADE nuosekliai reitinguojami tarp 10 geriausių verslo mokyklų pasaulyje, kai kalbama apie tarnauja įmonių poreikius ( "Financial Times", "Business Week" ir "The Wall Street Journal").

Kodėl ESADE

Po pusę patirties amžiuje ESADE įkūrimo įspaudas atskleidžia keletą požymių tapatumo, kurie įkvėpė įstaigos užduotis, todėl jį prisidėti prie visuomenės svarbus ir novatoriškas būdu. Per mokymo, mokslinių tyrimų ir socialinės diskusijų ESADE prisidėjo, prisideda ir prisidės prie:

Skatinti atvirą požiūrį į valdymą Įtraukiant visų tipų organizacijos: Įmonių, valdžios institucijų ir ne pelno organizacijos Tobulinimas modernizavimo Ispanijos ekonomikai ir jos sėkmingą internacionalizaciją per pastaruosius kelis dešimtmečius procesą Stiprinimas inovacijas ir verslumą Mokymo verslininkai, galintys įgyvendinti naujoviškus ir tvarius verslo modelius Mokymą ir skatinti įmonių socialinę atsakomybę, derinant profesinę kompetenciją perspektyvą su vadovavimo viziją kaip paslauga ir įsipareigojimo visuomenei

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: