ESCO E-Universitas

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl „ ESCO E-Universitas ?

121401_PorqueESCOeu.jpg

6 priežastys, kodėl reikia mokytis pas mus:

  1. Jūs mokotės specialiojoje taikomojo neuromokslo mokykloje.
  2. Internetiniai kursai, tačiau turintys visišką ir nuolatinį ryšį su asmeniniu dėstytoju ir mokytojais.
  3. Jūs mokotės savo tempu, neįsipareigodami dėl tvarkaraščių ar vietos.
  4. Jūs mokotės dinamiškai ir maloniai. Įsimintina patirtis!
  5. Dalijatės su kolegomis iš viso pasaulio.
  6. Jūs turite geriausius mokytojus.

Taikomosios neurologijos specialistai

1-oji ispanakalbė mokykla, kuri specializuojasi neuromokslų srityje.

Mes mokome magistrantūros ir rinkodaros, vadybos, komunikacijos ir žmogiškųjų išteklių kursus, taikomųjų neuromokslų požiūriu .

Yra daugybė absolventų, kurie savo darbą geriau ir tiksliau atlieka priimdami sprendimus šiose srityse. Jų unikali ir įsimintina studijų patirtis leido jiems padaryti svarbų profesinį šuolį į karjerą . Tai liudija jo liudijimai ir daugybė intervencijų per karjerą, įgyjant laipsnį.

Neuromokslas pastaraisiais metais sparčiai vystėsi technologijų rankose, tuo pačiu metu jis vis sėkmingiau taikomas valdymo, lyderystės ir komunikacijos veiklos organizacijose.

Studijuoti smegenų aplinką, įdiegti taikomąjį neuromokslą organizacijose ir tarp vadovų bei personalo jau yra būtinybė ir aiškus patogumas .

Turime puikią komandą dėstytojų iš kelių šalių, taikomųjų neuromokslų specialistų, kurie leidžia tobulinti praktines žinias realioje taikymo aplinkoje . Šis kintamasis yra vienas labiausiai vertinamų mūsų studentų.

Prisijungę, bet labai artimi jums

Būti visada labai arti jūsų yra mūsų bruožas. Štai kodėl jūs turite asmeninį trenerį, kuris skatina jūsų studijas ir kartu su jumis nuolat ir nedelsdamas seka jūsų mokymosi evoliuciją viskam, ko jums reikia. Jūsų talpyklą visada galite rasti el. Paštu, telefonu, „Skype“ ir „Whatsapp“.

Taigi mokytojai visada yra jūsų žinioje ir atsakys į jūsų klausimus per mažiau nei 48 valandas .

Woman working by a windowAndrew Neelis / „Unsplash“

Treniruokis savo tempu

Padarykite savo darbą, kitas studijas ar šeimos ir socialinį gyvenimą suderinamą su 100 proc. Internetiniais mokymais, kurie suteikia galimybę visiškai suderinti tvarkaraščius ir vietą .

Siekdami didesnio lankstumo, jūs vis dar žiūrite klases, bet jos yra įrašomos, kad galėtumėte jas pamatyti tiek kartų, kiek norite.

Akademinė kompetencija, kuri įvertina jūsų studiją

Mūsų mokytojai yra pripažinti ekspertai, turintys didelę mokymo ir profesinę patirtį , kuri ne tik perteikia pagrindus ir teoriją, bet ir daugiausiai atvejų, patirties bei „know-how“.

Patirtis

Pridedame daugiau nei 20 metų, teikdami kokybiškus mokymus tiek akis į akį, tiek internetu.

Apie gauto mokymo kokybę gali liudyti daugiau nei 10 000 studentų.

Mūsų studentai yra iš Argentinos, Bolivijos, Kolumbijos, Kosta Rikos, Čilės, Dominikos, Ispanijos, Ekvadoro, Hondūro, Meksikos, Nikaragvos ir kt.

Mokykitės linksmai, dinamiškai ir praktiškai

Nuolatinė dinamika, forumai, diskusijos ir geriausios daugialypės terpės priemonės leidžia mėgautis studijomis linksmu, dinamišku ir praktišku studijų metodu.

Plėtokite savo kontaktų tinklą

Mūsų internetiniai mokymai sukurti taip, kad turėtumėte nuolatinį ryšį su studentais ir specialistais iš bet kurios pasaulio vietos , taip įgydami žinių ir praplečiant savo profesinį akiratį.

Mes taip pat turime bendradarbiavimo sutartis, kurios pratęsiamos kiekvieną dieną, su įmonėmis ir specialistais iš įvairių ispaniškai kalbančių šalių.

Išnagrinėkite, ko labiausiai reikalauja dabartinė darbo rinka

Mokymo pasiūlymai atspindi tikruosius rinkos poreikius, tačiau savo ruožtu pateikia unikalų požiūrį, suteikiantį papildomos profesinės naudos .

Vietos

Granada

Address
Calle San Antón nº73
18005 Granada, Andalūzija, Ispanija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: