ESCO Escuela Superior de Comunicación y Marketing de Granada

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame prestižinis Europos universitetas, turintis tarptautinį pašaukimą, prijungtą prie Velso universiteto Trejybės Šventojo Dovydo. ESCO yra pirmoji ir vienintelė aukštoji mokykla, kuri specializuojasi universitetinėse studijose komunikacijos, rinkodaros ir skaitmeninio turinio srityse Ispanijoje, remiantis verslo mokyklų modeliu. Jis moko visus aukštojo mokslo universitetų ir antrosios pakopos studijų lygmenis.

ESCO siūlome labai praktinį mokymą tiek klasėje, aktyviai mokantis, tiek daugiau nei 250 įmonių, su kuriomis institucija turi daug sutarčių, kad studentai galėtų įgyvendinti savo žinias. Visi mūsų studentai atlieka stažuotes nuo pirmojo kurso.

Rinkodaros, bendravimo ir vaizdo žaidimų pasaulis yra sektoriai, turintys aukščiausius darbo profilius, susijusius su IRT, sukurtais pastaraisiais metais dėl interneto plėtros. Skaitmeninė įmonių transformacija yra galimybė naujiems rinkodaros, žurnalistų, publicistų, audiovizualinių komunikatorių ir vaizdo žaidimų kūrėjams. Įeikite į ateities karjerą, kur daugiau išaugo naujų profesinių profilių, kuriuos reikalauja kompanija.

Vietos

Granada

Address
Calle San Antón, 73
18005 Granada, Andalūzija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis