ESCP Business School - Madrid Campus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1819 m., ESCP verslo mokykla sukūrė lyderių ir verslininkų kartas. Turėdamas šešis miesto miestelius Berlyne, Londone, Madride, Paryžiuje, Turine ir Varšuvoje, iš tikrųjų europietiškas ESCP identitetas leidžia pasiūlyti unikalų daugiakultūrį švietimo stilių verslo srityje ir globalų požiūrį į tarptautinio valdymo klausimus. Kiekvienais metais ESCP laukia daugiau nei 6500 studentų ir 5000 vadovų iš daugiau nei 120 skirtingų šalių, suteikdami jiems išsamų vadybos kursų ir specializuotų programų (bakalauro, magistro, vadovo MBA, daktaro ir vadovų švietimo) pasiūlymą. ESCP Europe yra daugiakredituota: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 Europos aukštojo mokslo standartai. www.escp.eu - Sekite mus „Twitter“ @ESCP_bs

128668_rsz_brooke-cagle-uduc5hjx2ew-unsplash.jpg

Cosmopolitan, sudėtingas, triukšmingas, energingas, gyvybingas

ESCP verslo mokykla - Madridas

Mūsų tikslas: didinti įsidarbinimo galimybes. Mes dirbame su aukščiausios klasės kompanijomis, tokiomis kaip „Deloitte“, „EY“, „PwC“, „Ferrovial“ ir „Accenture“. Esame pasiryžę savo studentams pasiūlyti geriausias stažuotes, o mūsų partnerių įmonės - talentingiausi stažuotojai.

Campus yra ramioje vietoje, keli metrai nuo Monte de El Pardo nacionalinio parko. Madride Campus yra ideali vieta studentams sutelkti dėmesį į savo studijas ir profesinį tobulėjimą.

Pagrindinį pastatą supa 6000 m2 sodas, kuriame yra graži giraitė ir žolės pievos. Yra patogūs universalūs kambariai, biblioteka, kompiuterių kambariai, kavinė ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Universitete yra intensyvus kasdienis gyvenimas, nes yra kasdienių pamokų, informacinių sesijų ir konferencijų, nacionalinių ir tarptautinių kompanijų vizitai, studentų grupių susitikimai, forumai ir daugybė kitų užsiėmimų.

Nuo „Puerta del Sol“ ir „Plaza Mayor“ iki „Plaza de España“, „Malasaña“, „Chueca“ ir „Bernabeu“ futbolo stadiono, tai ne tik miestelio dydis, kuris jį sukelia.

Tai madrileño požiūris - meilės socializuotis, kultūrinis blyksnis ir jos žmonių šiluma. Kiekvienas kampas, kurį paversite, atskleidžia kažką, kas jus nustebins ir džiugins.

Tarptautinė aplinka

Madride gyvena keletas geriausių verslo mokyklų pasaulyje.

Sostinė siūlo įvairialypę ir tarptautinę bendruomenę, kuri suteikia galimybę mokytis kartu su studentais iš viso pasaulio. Jis taip pat yra vienas iš labiausiai prieinamų Europos studentų miestams.

Pradėkite savo karjerą

Ispanijos sostinė, žinoma kaip pramonės ir inovacijų centras, yra vienas iš pirmaujančių finansų centrų Europoje.

Madridas suteikia puikias galimybes studentams užmegzti profesinius ryšius ir įgyti atitinkamos patirties. ESCP programoje stengiamės neatsilikti nuo besikeičiančių ekonomikos poreikių ir tendencijų, pritaikydami naujas technologijas ir naujoves, kad patenkintume tiek studentų, tiek būsimų darbdavių poreikius.

Vietos

Madridas

Address
ESCP Europe
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Londonas

Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited