ESCP Europe Madrid Campus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1819 m., ESCP Europe sukūrė lyderių ir verslininkų kartas. ESCP Europe, turinti šešis miesto miestus Berlyne, Londone, Madride, Paryžiuje, Turine ir Varšuvoje, suteikia tikrai europietišką identitetą, kad ji galėtų pasiūlyti unikalų daugiakultūrio švietimo stilių verslo srityje ir globalų vaizdą tarptautinės vadybos klausimais. Kiekvienais metais „ESCP Europe“ priima daugiau nei 6000 studentų ir 5000 vadovų iš daugiau nei 120 skirtingų šalių, pateikdama jiems išsamų vadybos kursų ir specializuotų programų (bakalauro, magistro, vykdomojo MBA, doktorantūros ir vykdomojo išsilavinimo) pasiūlymą. „ESCP Europe“ įtraukta tik 1% pasaulio verslo mokyklų, turinčių trigubos karūnos akreditaciją (AACSB, AMBA ir EQUIS). www.escpeurope.eu - Sekite mus per Twitter @ESCPeurope

112324_rsz_adobestock_136094930.jpg

Cosmopolitan, sudėtingas, triukšmingas, energingas, gyvybingas

ESCP Europa - Madridas

Mūsų tikslas: didinti įsidarbinimo galimybes. Mes dirbame su aukščiausios klasės kompanijomis, tokiomis kaip „Deloitte“, „EY“, „PwC“, „Ferrovial“ ir „Accenture“. Esame pasiryžę savo studentams pasiūlyti geriausias stažuotes, o mūsų partnerių įmonės - talentingiausi stažuotojai.

Campus yra ramioje vietoje, keli metrai nuo Monte de El Pardo nacionalinio parko. Madride Campus yra ideali vieta studentams sutelkti dėmesį į savo studijas ir profesinį tobulėjimą.

Pagrindinį pastatą supa 6000 m2 sodas, kuriame yra graži giraitė ir žolės pievos. Yra patogūs universalūs kambariai, biblioteka, kompiuterių kambariai, kavinė ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Universitete yra intensyvus kasdienis gyvenimas, nes yra kasdienių pamokų, informacinių sesijų ir konferencijų, nacionalinių ir tarptautinių kompanijų vizitai, studentų grupių susitikimai, forumai ir daugybė kitų užsiėmimų.

Nuo „Puerta del Sol“ ir „Plaza Mayor“ iki „Plaza de España“, „Malasaña“, „Chueca“ ir „Bernabeu“ futbolo stadiono, tai ne tik miestelio dydis, kuris jį sukelia.

Tai madrileño požiūris - meilės socializuotis, kultūrinis blyksnis ir jos žmonių šiluma. Kiekvienas kampas, kurį paversite, atskleidžia kažką, kas jus nustebins ir džiugins.

Tarptautinė aplinka

Madride gyvena keletas geriausių verslo mokyklų pasaulyje.

Sostinė siūlo įvairialypę ir tarptautinę bendruomenę, kuri suteikia galimybę mokytis kartu su studentais iš viso pasaulio. Jis taip pat yra vienas iš labiausiai prieinamų Europos studentų miestams.

Pradėkite savo karjerą

Ispanijos sostinė, žinoma kaip pramonės ir inovacijų centras, yra vienas iš pirmaujančių finansų centrų Europoje.

Madridas suteikia studentams puikias galimybes užmegzti profesionalius kontaktus ir įgyti reikiamos patirties. ESCP Europoje stengiamės neatsilikti nuo besikeičiančių ekonomikos poreikių ir tendencijų, įtraukiant naujas technologijas ir naujoves, kad būtų patenkinti tiek studentų, tiek būsimų darbdavių poreikiai.

Vietos

Madridas

Address
ESCP Europe c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Akreditacijos