Oficialus aprašymas

school

Apie ESDi

1989 m. Dizaino profesionalizavimui susirinko keli administraciniai organizmai, bendrovės ir verslo asociacijos, siekdamos sustiprinti Katalonijos pramonę. Šių pastangų rezultatas - " ESDi sukurta aukštoji dizaino ESDi , kuri buvo sukurta siekiant ugdyti konkurencingus ir kvalifikuotus dizaino absolventus.

Nuo to laiko mokykla buvo įtvirtinta kaip švietimo srities pradininkė, įtraukta į jos oficialų universiteto dizaino studijų programą, magistro laipsnį ir magistro laipsnį bei novatoriškus tyrimus, tokius kaip intelekto dizaino bakalauras ir skaitmeninio humanitarinio bakalauro laipsnis .

Mokykla, įsikūrusi Sabadelyje (Barselonoje, Ispanijoje), turi daugiau kaip 14.000 m2 objektų, kuriuose yra pažangiausių technologijų, tokių kaip savarankiškos adityvinės gamybos laboratorijos, virtualios realybės (bendradarbiaujant su HP) ir dizaino bei gamybos procesų skaitmeninimas.

Reitingai

 • ESDi aukštoji mokykla, Nr. 1 tarp Katalonijos dizaino mokyklų dvejus metus iš eilės BBVA fondo 2016-2017 m.
 • Ramon Llull universitetas, Nr. 6, BBVA Fondo 2017 m. Reitingas
 • Ramon Llull universitetas, Nr. 125 socialinių mokslų ir QS pasaulio universiteto reitingų valdymas pagal temą 2017 m
 • Ramon Llull universitetas, 2017 m. Pasaulinio universiteto įsidarbinimo reitingų top 100
 • Ramon Llull universitetas, top 151-200 "Šanchajaus reitingo" pasaulinio reitingavimo akademinių dalykų valdymas 2017 m
 • Ramon Llull universitetas, Ispanijos valstybės Nr. 6, Ispanijos universitetų CYD reitingas 2017 m

school

Apdovanojimai, kuriuos gauna mūsų studentai

 • Ane Castro ir Núria Costa (mados dizainas), "Samsung EGO Innovation Project" nugalėtojai jų rinkimui CONECT3D, apdovanojimai, leidę jiems parodyti savo kūrinius Mercedes-Benz Mados savaitės Madride
 • Ane Castro ir Núria Costa (mados dizainas), 080 "Investorių dienos" 2018 nugalėtojai "Katalonijos kilimo ir tūpimo tako 080 Barcelona Fashion" ir platformos "Seed"
 • Gerardas Arderiusas (grafinis dizainas), ADG-FAD "Golden Laus" (Ispanija) 2018 nugalėtojas už savo galutinį studijų programą "El soso catalán que hace reír"
 • MI Maya Mesalles (Product Design), "ADI-FAD" aukso ADI medalio (Ispanija) 2018 m. Nugalėtoja už savo baigiamąjį studijų programą "Minial"
 • Alba Alaminos (Interjero dizainas), trečiojo premijos "COBIC" apdovanojimų (Ispanija) 2018 m. Apdovanojimai, skirti Colliery Oficialus Disensyadors d'Interiors ir Decoradors de Catalunya už savo baigiamojo laipsnio projektą "Skyline skrydžio mokykla"
 • Roger Fonts (grafinis dizainas), "ADG-FAD" bronzos "Laus" (Ispanija) 2018 m. Nugalėtoja savo baigiamojo laipsnio projektui "Originalūs drabužiai vaikams"

school

9 priežastys studijuoti ESDi

 1. Oficialus laipsnis ir galimybė įgyti dvigubą laipsnį: Oficialus dizaino bakalauro laipsnis "Smart Design". Mes taip pat esame vienintelis Ispanijos valstybės centras, kuris moko 6 dizaino disciplinas.
 2. Pionieriai "Smart Design" studijose ir "Digital Humanities".
 3. Platus tarptautinis tinklas. Mes esame daugiau nei 20 šalių.
 4. Daugiau nei 14.000m2 įrenginių istoriniame pastate, esančiame Sabadelio centre.
 5. Seminarai ir laboratorijos su avangardo technologija. Be seminarų, laboratorijų, vaizdo ir fotografavimo rinkinių, atvirose erdvėse ir technologinėse klasėse mes turime tris savisaugos laboratorijas ir vieną pagalbinę laboratoriją (priedų gamyba ir 3D spausdinimas, panardinama ir holografinė virtualioji realybė bendradarbiaujant su HP, skaitmeninimas tekstilės dizainas ir gamybos procesai).
 6. Didelė įsidarbinimo galimybė ir greitas įtraukimas į darbo rinką: 95,5 proc. Absolventų sugebėjo rasti darbą per metus nuo jų baigimo.
 7. Universiteto verslo ryšiai su projektais ir bendradarbiavimu su svarbiais prekių ženklais ir institucijomis: Mango, TV3, Seat, Yerse, Ajuntament de Sabadell, eMobike ir Harley-Davidson. Tyrimai ir naujovės klasėse ir už jos ribų.
 8. Kompetentingi ir motyvuoti darbuotojai, susiję su pramone ir jos verslu. Studentai ir absolventai su projektais, kurie yra pripažinti svarbiausiose mugėse, parodose ir konkursuose sektoriuje.
 9. Stipendijos ir stipendijos. Niekas su pašaukimu ir vairu neturėtų būti paliktas švietimo sistemoje.

school

Programs taught in:
Anglų
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

ESDi - Design School

Mados pasaulyje, daugiadalykinis mokymas yra pagrindinis dalykas, siekiant nustatyti vartotojų poreikius ir rinkos galimybes. Dėl šios priežasties mūsų vadybos magistras, ... [+]

Mados pasaulyje, daugiadalykinis mokymas yra pagrindinis dalykas, siekiant nustatyti vartotojų poreikius ir rinkos galimybes. Dėl šios priežasties mūsų vadybos magistras , sukurta kartu su mados tarptautine "MANGO", sujungia kūrimą ir inovacijas su tokiomis priemonėmis kaip rinkodara, komunikacija ir technologijos, visada atsižvelgiant į teisinius, komercinius ir finansinius pramonės aspektus.

Per vieną akademinius metus mūsų meistras siūlo stažuotes nacionalinėse ir tarptautinėse kompanijose, susijusiose su mados ir dizaino pasauliu.

Pavadinimas: Mados ir dizaino pramonės vadybos magistrasKreditai: 60 ECTSTrukmė: 1 mokslo metai

Nepriklausomos stažuotės iki 720 valandų svarbiose mados ir dizaino srityse.... [-]

Ispanija Sabadell Barcelona
April 2019
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESDi - Design School

Patarimai stilius, vaizdo ir komunikacijos programą magistro leidžia prieigą prie įvairių profesinių specialybių, tokių kaip: Stylizacja į mados žurnalų ir reklama, Perso ... [+]

Patarimai stilius, vaizdo ir komunikacijos magistras

&nbsp

Prekinio ženklo sėkmė yra susijusi vaizdą, ir yra konsultantai ir stilistai, kuris yra atsakingas už su regėjimo ir įvairių pasiūlymų, apibrėžiant prekės ženklo asmenybė.

&nbsp

Tai leidžia prieigą prie įvairių profesinių specialybių, tokių kaip: Stylizacja į mados žurnalų ir reklamos, Personal shopper, patarimai asmeninio ir įmonės įvaizdžio, ryšių su visuomene dizaino komandos, personalo atrankos, valdymo žiniasklaida konsultantas techninės ryšio protokolas ir renginių organizavimą, patarimai, tarp kitų.

&nbsp

&nbsp

Gavėjas ... [-]

Ispanija Sabadell Barcelona
September 2019
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESDi - Design School

Skaitmeninio meno kuratoriaus magistro kvalifikacija - tai profesinis ir akademinis mokymas parodų ir renginių kuravimo, kultūros valdymo, meno ir dizaino teorijos bei me ... [+]

Skaitmeninio meno kuratoriaus magistro kvalifikacija - tai profesinis ir akademinis mokymas parodų ir renginių kuravimo, kultūros valdymo, meno ir dizaino teorijos bei meno kritikos srityje, ypatingą dėmesį skiriant naujų technologijų kūrimui ir naudojimui.

Skaitmeninio meno kuravimas gali būti laikomas viena iš novatoriškiausių kultūros valdymo sričių, nes ji veikia šiuolaikinėje, nuolat kintančioje aplinkoje. Šis vaidmuo susijęs su daugeliu kultūrinių praktikų, susijusių su naujomis technologijomis, įskaitant:

meninės, rekreacinės, švietimo ar platinimo veiklos organizavimasmultimedijos pristatymų ir konferencijų, paskaitų ir kt.kurti originalius projektus, jungiančius meną su naujomis žiniasklaidos priemonėmisrenginių, festivalių, šou ir kt.naujos žiniasklaidos kritikosteoriniai tyrimai apie naujausias meno ir dizaino tendencijasŠios studijos yra meno ir humanitarinių mokslų specializacijos dalis.Šio magistro vieta yra 20 kandidatų .Mokymo kalba: ispanųTIKSLAI... [-]
Ispanija Sabadell Barcelona
November 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESDi - Design School

Kuriant vis labiau judančią ir vartotoją orientuotą visuomenę, mūsų UI / UX magistro laipsnis traukia specialistus, kurie yra tinkami skirtingų įrenginių, kurie šiuo metu ... [+]

Vis labiau mobilios ir į vartotoją orientuotos visuomenės sistemoje mūsų UI / UX magistro laipsnis rengia specialistus, turinčius kvalifikaciją projektuojant ir sistemingai analizuojant skirtingus prietaisus, kurie šiuo metu yra.

Per mokslo metus studentas gaus konceptualių, teorinių ir su projektu susijusių žinių, kurios leis jam kurti užduotis, susijusias su kūrybiškumu, prototipų kūrimu, informacine struktūra, sąsajos dizainu, prietaiso pritaikymu ir analize. Mūsų magistro laipsnį bendradarbiauja tokios kompanijos kaip "Everis", "Please", "Atrápalo", "ByHours", "Experience_LAB" ir "Bendrija", ir palengvina galimybę stažuotis įmonėms ir organizacijoms, susijusioms su interaktyviu skaitmeniniu dizainu.... [-]

Ispanija Sabadell
April 2019
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Carrer de Marquès de Comillas, 81-83
Sabadell, Catalonia, 08202 ES
Social Media
Location address
Extension classroom in Barcelona
Paseo de Gracia, 114 second floor

Barcelona, Catalonia, 08008 ES