Oficialus aprašymas

school

Apie ESDi

1989 m. Dizaino profesionalizavimui susirinko keli administraciniai organizmai, bendrovės ir verslo asociacijos, siekdamos sustiprinti Katalonijos pramonę. Šių pastangų rezultatas - " ESDi sukurta aukštoji dizaino ESDi , kuri buvo sukurta siekiant ugdyti konkurencingus ir kvalifikuotus dizaino absolventus.

Nuo to laiko mokykla buvo įtvirtinta kaip švietimo srities pradininkė, įtraukta į jos oficialų universiteto dizaino studijų programą, magistro laipsnį ir magistro laipsnį bei novatoriškus tyrimus, tokius kaip intelekto dizaino bakalauras ir skaitmeninio humanitarinio bakalauro laipsnis .

Mokykla, įsikūrusi Sabadelyje (Barselonoje, Ispanijoje), turi daugiau kaip 14.000 m2 objektų, kuriuose yra pažangiausių technologijų, tokių kaip savarankiškos adityvinės gamybos laboratorijos, virtualios realybės (bendradarbiaujant su HP) ir dizaino bei gamybos procesų skaitmeninimas.

Reitingai

 • ESDi aukštoji mokykla, Nr. 1 tarp Katalonijos dizaino mokyklų dvejus metus iš eilės BBVA fondo 2016-2017 m.
 • Ramon Llull universitetas, Nr. 6, BBVA Fondo 2017 m. Reitingas
 • Ramon Llull universitetas, Nr. 125 socialinių mokslų ir QS pasaulio universiteto reitingų valdymas pagal temą 2017 m
 • Ramon Llull universitetas, 2017 m. Pasaulinio universiteto įsidarbinimo reitingų top 100
 • Ramon Llull universitetas, top 151-200 "Šanchajaus reitingo" pasaulinio reitingavimo akademinių dalykų valdymas 2017 m
 • Ramon Llull universitetas, Ispanijos valstybės Nr. 6, Ispanijos universitetų CYD reitingas 2017 m

school

Apdovanojimai, kuriuos gauna mūsų studentai

 • Ane Castro ir Núria Costa (mados dizainas), "Samsung EGO Innovation Project" nugalėtojai jų rinkimui CONECT3D, apdovanojimai, leidę jiems parodyti savo kūrinius Mercedes-Benz Mados savaitės Madride
 • Ane Castro ir Núria Costa (mados dizainas), 080 "Investorių dienos" 2018 nugalėtojai "Katalonijos kilimo ir tūpimo tako 080 Barcelona Fashion" ir platformos "Seed"
 • Gerardas Arderiusas (grafinis dizainas), ADG-FAD "Golden Laus" (Ispanija) 2018 nugalėtojas už savo galutinį studijų programą "El soso catalán que hace reír"
 • MI Maya Mesalles (Product Design), "ADI-FAD" aukso ADI medalio (Ispanija) 2018 m. Nugalėtoja už savo baigiamąjį studijų programą "Minial"
 • Alba Alaminos (Interjero dizainas), trečiojo premijos "COBIC" apdovanojimų (Ispanija) 2018 m. Apdovanojimai, skirti Colliery Oficialus Disensyadors d'Interiors ir Decoradors de Catalunya už savo baigiamojo laipsnio projektą "Skyline skrydžio mokykla"
 • Roger Fonts (grafinis dizainas), "ADG-FAD" bronzos "Laus" (Ispanija) 2018 m. Nugalėtoja savo baigiamojo laipsnio projektui "Originalūs drabužiai vaikams"

school

9 priežastys studijuoti ESDi

 1. Oficialus laipsnis ir galimybė įgyti dvigubą laipsnį: Oficialus dizaino bakalauro laipsnis "Smart Design". Mes taip pat esame vienintelis Ispanijos valstybės centras, kuris moko 6 dizaino disciplinas.
 2. Pionieriai "Smart Design" studijose ir "Digital Humanities".
 3. Platus tarptautinis tinklas. Mes esame daugiau nei 20 šalių.
 4. Daugiau nei 14.000m2 įrenginių istoriniame pastate, esančiame Sabadelio centre.
 5. Seminarai ir laboratorijos su avangardo technologija. Be seminarų, laboratorijų, vaizdo ir fotografavimo rinkinių, atvirose erdvėse ir technologinėse klasėse mes turime tris savisaugos laboratorijas ir vieną pagalbinę laboratoriją (priedų gamyba ir 3D spausdinimas, panardinama ir holografinė virtualioji realybė bendradarbiaujant su HP, skaitmeninimas tekstilės dizainas ir gamybos procesai).
 6. Didelė įsidarbinimo galimybė ir greitas įtraukimas į darbo rinką: 95,5 proc. Absolventų sugebėjo rasti darbą per metus nuo jų baigimo.
 7. Universiteto verslo ryšiai su projektais ir bendradarbiavimu su svarbiais prekių ženklais ir institucijomis: Mango, TV3, Seat, Yerse, Ajuntament de Sabadell, eMobike ir Harley-Davidson. Tyrimai ir naujovės klasėse ir už jos ribų.
 8. Kompetentingi ir motyvuoti darbuotojai, susiję su pramone ir jos verslu. Studentai ir absolventai su projektais, kurie yra pripažinti svarbiausiose mugėse, parodose ir konkursuose sektoriuje.
 9. Stipendijos ir stipendijos. Niekas su pašaukimu ir vairu neturėtų būti paliktas švietimo sistemoje.

school

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

ESDi - Design School

Vaizdo konsultantų ir stilistų skaičius tampa vis labiau būtinas kaip strateginė priemonė optimaliam vaizdų valdymui pasiekti. Asmeninis ir institucinis įvaizdis ... [+]

Vaizdo konsultantų ir stilistų skaičius tampa vis labiau būtinas kaip strateginė priemonė optimaliam vaizdų valdymui pasiekti. Asmeninis ir institucinis įvaizdis yra pagrindinė naujovių, vystymosi ir verslo pozicionavimo priemonė. Jis tampa esminiu ir lemiamu ištekliu siekiant mūsų asmeninių / profesinių tikslų.

Prekės ženklo sėkmė siejama su įvaizdžiu, o konsultantai ir stilistai yra atsakingi už šio prekės ženklo apibrėžimą dabartiniais ir skirtingais vaizdiniais pasiūlymais. Mada nuolat keičiasi. Žinant tendencijas ir numatant jas yra labai svarbu, kad produktas ar įvaizdis taptų patrauklūs vis labiau reikalaujančiam ir informuotam vartotojui.... [-]

Ispanija Sabadell Barcelona
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESDi - Design School

Mados pasaulyje, daugiadalykinis mokymas yra pagrindinis dalykas, siekiant nustatyti vartotojų poreikius ir rinkos galimybes. Dėl šios priežasties mūsų vadybos magistras, ... [+]

Mados pasaulyje, daugiadalykinis mokymas yra pagrindinis dalykas, siekiant nustatyti vartotojų poreikius ir rinkos galimybes. Dėl šios priežasties mūsų vadybos magistras , sukurta kartu su mados tarptautine "MANGO", sujungia kūrimą ir inovacijas su tokiomis priemonėmis kaip rinkodara, komunikacija ir technologijos, visada atsižvelgiant į teisinius, komercinius ir finansinius pramonės aspektus.

Per vieną akademinius metus mūsų meistras siūlo stažuotes nacionalinėse ir tarptautinėse kompanijose, susijusiose su mados ir dizaino pasauliu.

Pavadinimas: Mados ir dizaino pramonės vadybos magistrasKreditai: 60 ECTSTrukmė: 1 mokslo metai

Nepriklausomos stažuotės iki 720 valandų svarbiose mados ir dizaino srityse.... [-]

Ispanija Sabadell Barcelona
Spalis 2019
Anglų,Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESDi - Design School

Skaitmeninio meno komisariato magistro laipsnis rūpinasi profesinio ir akademinio mokymo poreikiais rengiant parodas, meno ir dizaino teoriją, kritiką ar ... [+]

Skaitmeninio meno kuratoriaus magistro laipsnis rūpinasi profesinio ir akademinio mokymo poreikiais rengiant parodas, meno ir dizaino teoriją, kritiką ar kultūrinį valdymą, ypatingą dėmesį skiriant specializacijai kurti ir naudoti. naujas technologijas

Magistro laipsnis, turintis 60 ECTS kreditų, yra pirmoji meno kuratorių programa ir naujos oficialios žiniasklaidos priemonės, mokomos Ispanijoje, trunka akademinius metus, atsižvelgiama į 46 privalomus ECTS ir 28 pasirenkamuosius, iš kurių vienas turi mokytis 14. Iš 28 pasirenkamų ECTS kreditų yra keletas profesinio aspekto ir kitų tyrimo aspektų.

vietų ribos: 20

Klasės kalba: ispanų

Skaitmeninio meno komisariatas gali būti laikomas viena iš labiausiai klestinčios veiklos ir tuo pačiu vienu iš novatoriškiausių, ypač dėl to, kad jis veikia dabartiniame kontekste. Jos veikimą sudaro daugybė su naujomis technologijomis susijusių kultūrinių praktikų, įskaitant:... [-]

Ispanija Sabadell Barcelona
Lapkritis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESDi - Design School

Kuriant vis labiau judančią ir vartotoją orientuotą visuomenę, mūsų UI / UX magistro laipsnis traukia specialistus, kurie yra tinkami skirtingų įrenginių, kurie šiuo metu ... [+]

Vis labiau mobilios ir į vartotoją orientuotos visuomenės sistemoje mūsų UI / UX magistro laipsnis rengia specialistus, turinčius kvalifikaciją projektuojant ir sistemingai analizuojant skirtingus prietaisus, kurie šiuo metu yra.

Per mokslo metus studentas gaus konceptualių, teorinių ir su projektu susijusių žinių, kurios leis jam kurti užduotis, susijusias su kūrybiškumu, prototipų kūrimu, informacine struktūra, sąsajos dizainu, prietaiso pritaikymu ir analize. Mūsų magistro laipsnį bendradarbiauja tokios kompanijos kaip "Everis", "Please", "Atrápalo", "ByHours", "Experience_LAB" ir "Bendrija", ir palengvina galimybę stažuotis įmonėms ir organizacijoms, susijusioms su interaktyviu skaitmeniniu dizainu.... [-]

Ispanija Sabadell Barcelona
Spalis 2019
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba