ESEI International Business School Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

INOVACIJA VERSLO ŠVIETIMOJE

Mokymasis realiuoju laiku

ESEI teikia tarptautinį verslo mokymą, kuris atitinka pasaulinės verslo poreikius. Nuo pat mūsų įkūrimo 1989 m. Mus sukėlė aistra, teikianti verslo programas, kurios teikia reikiamų įgūdžių ir profesinio mokymo, siekiant pagerinti mūsų studentų karjeros perspektyvas ir pasirengti sėkmei tarptautinėje darbo aplinkoje.

TARPTAUTINIS PRIPAŽINIMAS TIKSLUI

JK ir Ispanijos akreditacijos

ESEI yra pripažinta tarptautinė aukštojo mokslo institucija Ispanijoje. ESEI bakalauro programos yra oficialios kvalifikacijos, kurias suteikia aukščiausi JK universitetai. ESEI magistrantūros programos yra privataus laipsnio, kurį tiesiogiai suteikė ESEI ir Universiteto "Católica de Murcia" (UCAM) - viena iš prestižiškiausių universitetų institucijų Europoje, turinti puikią reputaciją verslo mokyme.

ESEI BARCELONA CAMPUS - Geriausias miestas tarptautiniams studentams

Top 5 Europos paleidimo centras

ESEI įsikūręs Barselonoje, tarptautiniame verslo ir inovacijų centre. Tokie įvykiai, kaip "Mobile World Congress", kuriame kasmet pritraukia daugiau kaip 100 000 žmonių, daro miestą viena iš geriausių tinklo vietų Europoje. Mūsų potencialūs absolventai turi galimybę bendrauti su verslininkais ir investuotojais bei palaikyti ryšius su vienos klasės draugais, dėstytojais ir dėstytojais.

TARPTAUTINIS FAKULTETAS IR VERSLO EKSPERTAI

Mokymasis iš patyrusių profesionalų

ESEI tarptautinio fakulteto moksliniai tyrimai, įkvepia ir gamina žinias, atitinkančias mūsų studentų poreikius. Jie siūlo kolektyvinį požiūrį į sudėtingas problemas, ugdydami individualius talentus akademiškai ir profesionaliai. ESEI fakultetas yra iš viso pasaulio ir ESEI studentams suteikiama tikrai pasaulinė verslo perspektyva.

PRAKTINĖS VERSLO METODIKA

Kvalifikacija už meistriškumą

ESEI siekia kurti ateities specialistų talento ugdymo ir tobulinimo kultūrą asmeninio tobulėjimo, įgūdžių įgijimo ir remiant verslumo iniciatyvas. ESEI programos orientuojasi į šių pagrindinių vadovavimo kompetencijų plėtojimą kartu su praktišku praktiniu požiūriu, kuris suteikia svarbią tarptautinę profesinę patirtį.

STUDENTŲ CENTRINIS MOKYMAS

Individualus dėmesys mažos klasės grupėse

ESEI studentai gauna individualų mentoravimą ir konsultavimą iš mūsų tarptautinio švietimo valdymo specialistų. Klasės dydžiai yra maži, kad paskatintų ir sukurtų ESEI studentų bendruomenės talento ugdymo ir tobulinimo kultūrą.

VIBRANTŲ STUDENTŲ GYVENIMAS

Įvairių bendruomenė - 150 studentų iš daugiau nei 40 šalių

ESEI siūlo tikrai pasaulinę patirtį su skirtingų sričių studentais. ESEI studentų bendruomenę sudaro jauni karjeros asmenys, aistra apie verslą. Barselona garantuoja studentams nepamirštamą patirtį per pagrįstą biudžetą, kuriame yra garsūs architektūriniai pastatai, nuostabūs smėlėti paplūdimiai, nuostabus Viduržemio jūros klimatas, jaukūs naktiniai pramogos, fantastiška virtuvė ir daugybė kultūrinių bei sportinių renginių.

KARJEROS GALIMYBĖS

ESEI jungia talentą su verslu

ESEI siūlo unikalią galimybę įgyti profesinę patirtį Barselonoje. ESEI studentai gali stažuotis ir įgyti tarptautinę profesinę patirtį su nacionalinėmis ir tarptautinėmis bendrovėmis, esančiomis Barselonoje.

Vietos

Barselona

Address
Carrer de Montevideo, 31
08034 Barselona, Katalonija, Ispanija