ESIC Business & Marketing School

Įvadas

Oficialus aprašymas

ESIC yra pirmaujančių verslo mokykla Ispanijoje, turinti daugiau nei penkiasdešimt metų verslo ir rinkodaros specialistų patirties. Mes stengiamės paskatinti, remti ir išlaikyti tiesioginį ryšį su verslo aplinka, kad galėtume suteikti jums praktinį akademinį mokymą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama darbo rinkos poreikiams. Siūlome mokymus su vertybėmis, sėkmingai įsitraukdami į aukštos kvalifikacijos specialistą, puikiai valdydami ir žinodami naujausias tendencijas.

ESIC buvo pirmoji verslo mokykla, kuri buvo įsteigta Ispanijoje, nes profesionaliems verslininkams reikėjo baigti savo studijas prekybos srityje. Šiandien ESIC yra viena iš pirmaujančių šios srities mokymo mokyklų, pirmaujančių įmonių ir rinkodaros mokymo mokyklų, kurios garsėja tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. Su daugiau nei 50 000 absolventų, ESIC yra įmonių ir specialistų orientacinis centras.


Ji turi dešimt universitetų visoje Ispanijoje, o dar dvi - Brazilijoje, todėl ši verslo mokykla suteikia didžiausią nacionalinį teritorinį įgyvendinimą.

ESIC taip pat yra susijusi su universitetais Rey Juan Carlos, Miguel Hernández, San Jorge ir Rovira i Virgili, atitinkamai Madride, Valensijoje, Saragosoje ir Tarragone, o jos Curitiba Campus yra oficialus centras, kurį pripažįsta švietimo ministerija Brazilijoje.


ESIC savo veiklą vykdo penkiose srityse/>

Nebaigtos studijos
ESIC suteikia aukštąjį išsilavinimą, oficialų laipsnį ir rinkodaros, verslo vadybos ir administravimo, tarptautinio verslo, komunikacijos, reklamos ir viešųjų ryšių, verslo administravimo ir skaitmeninio verslo derinį. Visa ši karjera yra praktiška ir orientuota į užimtumą.

Magistrantūros studijos
Mokymo pasiūlymas yra pagrįstas MBZ, universiteto magistrų, specialistų magistrų (funkcinėse srityse bendrovė) ir aukštesniųjų programų, orientuotų į profesionalų rengimą, kad galėtų vadovauti verslo iššūkius.

Vykdomosios švietimas
Vykdomosios švietimo erdvėje siūlome platų atvirų programų spektrą ir įmonėms pritaikytą mokymą.

ESIC kalbos mokykla
ESIC kalbų mokykla yra mokymo centras ir įgaliotas Kembridžo egzaminų centras. Ji siūlo anglų, vokiečių, prancūzų ir kinų kursus su patyrusiais mokytojais ir suteikia jums galimybę patvirtinti šias žinias. Jo mokymo pasiūlyme yra atviros grupės, mokyklos, specialistai ir įmonės visais lygmenimis.
Be to, jis siūlo kursus ispanų kalbos kaip užsienio kalbos: bendrąjį ispanų kalbą, oficialų bandymų rengimą, universiteto egzaminus, verslo ispanų kalbas, trumpas programas ir studijų keliones.

ESIC redakcinė dalis
Tai rodo ESIC projekciją leidybos pasaulyje, kurioje ji prisideda prie mokslinių tyrimų ir populiarių straipsnių ekonomikos, verslo, rinkodaros ir valdymo įgūdžių srityse. Mes siekiame pasiūlyti knygas, vadovus ir leidinius studentams ir specialistams iš kelių žinomų autorių, kurie nuodugniai išnagrinėja visas sritis, susijusias su įmonėmis ir įmonėmis.

ĮVERTINIMAS


ESIC sistemingai atsiranda labiausiai žinomose tarptautinėse verslo švietimo srityse. Tai suteikia išorinį ir objektyvų mokyklos mokymo kokybės pripažinimo per pastaruosius 50 metų./>
Paskutinės pozicijos reitinguose:

"Best Business Schools" reitingas "Bloomberg Business Week" 2017 m.
ESIC Tarptautinė MBA (IMBA) yra 27-oje pozicijoje tarp tarptautinių MBA.

QS 2015 m. Investicijų grąža./>
ESIC MBA išsiskiria iš 46 Europos MBA programų šiame reitinge; jie yra aukščiausiose pareigose dviejose iš šešių kategorijų: "darbas per 3 mėnesius nuo baigimo" ir "trumpiausias atsipirkimo laikotarpis". Jie taip pat yra didžiausiose kategorijose penkioliktuose, o visų pirma Ispanijoje visose srityse, išskyrus dvi, kuriose jis yra antras ir trečias. Išsamiau apie pagrindines kategorijas:

  • Dirbantis per 3 mėnesius nuo baigimo, 1 pozicija,
  • Trumpiausias atsipirkimo laikotarpis, 1 pozicija
  • 10 metų investicijų grąža, 8 pozicija
  • 20 metų investicijų grąža, 8 pozicija,
  • Verslumo skatinimas, 11 pozicija,
  • Atlyginimo pakėlimas, 15 pozicija.

QS Global 250 verslo mokyklos 2017 m./>
ESIC yra įsteigta 250 pirmaujančių verslo mokyklų pasaulyje, o svarbiausia - viena iš septynių "Top-Tier Employability" verslo mokyklų Europoje.


QS Global 100 EMBA reitingas 2017 m.
ESIC EMBA pasirodo šiame 100 geriausių EMBA reitingų pasaulyje, užimdamas 29 vietą Europoje.


U-Multirank 2017/18.
ESIC yra 29-oji vieta tarp 492 aukštojo mokslo institucijų aukštojo verslo studijoms pasaulyje.


Poetai
ESIC verslas


Jaunimo įsteigtas pasaulinis B-mokyklos reitingas 2017 m.
ESIC yra vertinamas pagal 100 geriausių pasaulio magistrų, o svarbiausia - rinkodaros (marketingo vadybos magistro, MIM), finansų (finansų magistro, MDF) ir MBA (EMBA).


Amerikos ekonomika MBA 2017 m.
ESIC magistrantūros studijos pasirodė 18-ajame labiausiai geriausių 49 Lotynų Amerikos studentų programose.


2019 m. Tarptautinių MBA programų CNN pratęsimo reitingas.
ESIC magistrantūros yra įtrauktos į 77 tarptautinių programų elitą, užimančios 52 vietą šioje reitinge.


"Merco Talent"
ESIC pripažįstama kaip antroji verslo mokykla Ispanijoje, turintiems didžiausią gebėjimą pritraukti ir išlaikyti talentą, ir kaip 51-ąją vietą tarp pirmųjų 100 talentingiausių mūsų šalies kompanijų.
ESIC užima septintąją vietą kaip viena iš labiausiai talentingų Ispanijos įmonių, kurioje dirba mažiau kaip 1000 darbuotojų.


El Mundo 2017 m. Aukštųjų mokyklų studijų programos.
ESIC marketingo magistras, reklamos ir viešųjų ryšių magistras, žmogiškųjų išteklių ir organizacinės plėtros magistras, magistras tarptautinėje prekyboje

Vietos

Madridas

Address
Camino Valdenigriales
28223 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Barselona

Address
C/ Marià Cubí, 124
08021 Barselona, Katalonija, Ispanija

Valensija

Address
Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Valensija, Valensijos bendruomenė, Ispanija

Sevilija

Address
Edificio de la Prensa
Avda. de Carlos III, s/n
Isla de la Cartuja

41092 Sevilija, Andalūzija, Ispanija

Saragosa

Address
Vía Ibérica, 28-34
50012 Saragosa, Aragonas, Ispanija

Malaga

Address
C/ Severo Ochoa, 49
Parque Tecnológico de Andalucía
Campanillas

Malaga, Andalūzija, Ispanija

A Coruña

Address
Ronda de Nelle, 31
15007 A Coruña, Galisija, Ispanija

Pamplona

Address
Avda. de Anaitasuna, 31
Mutilva (Navarra)

31192 Pamplona, Navara, Ispanija

Bilbao

Address
C/ Alameda Recalde, 50
48008 Bilbao, Baskų šalis, Ispanija

Granada

Address
C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Granada, Andalūzija, Ispanija

Vigo

Address
Avenida de Madrid, 60
Vigo, Galisija, Ispanija

Ispanija internete

Address
Ispanija internete, Ispanija