Oficialus aprašymas

ESIC yra pirmaujančių verslo mokykla Ispanijoje, turinti daugiau nei penkiasdešimt metų verslo ir rinkodaros specialistų patirties. Mes stengiamės paskatinti, remti ir išlaikyti tiesioginį ryšį su verslo aplinka, kad galėtume suteikti jums praktinį akademinį mokymą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama darbo rinkos poreikiams. Siūlome mokymus su vertybėmis, sėkmingai įsitraukdami į aukštos kvalifikacijos specialistą, puikiai valdydami ir žinodami naujausias tendencijas.

ESIC buvo pirmoji verslo mokykla, kuri buvo įsteigta Ispanijoje, nes profesionaliems verslininkams reikėjo baigti savo studijas prekybos srityje. Šiandien ESIC yra viena iš pirmaujančių šios srities mokymo mokyklų, pirmaujančių įmonių ir rinkodaros mokymo mokyklų, kurios garsėja tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. Su daugiau nei 50 000 absolventų, ESIC yra įmonių ir specialistų orientacinis centras.


Ji turi dešimt universitetų visoje Ispanijoje, o dar dvi - Brazilijoje, todėl ši verslo mokykla suteikia didžiausią nacionalinį teritorinį įgyvendinimą.

ESIC taip pat yra susijusi su universitetais Rey Juan Carlos, Miguel Hernández, San Jorge ir Rovira i Virgili, atitinkamai Madride, Valensijoje, Saragosoje ir Tarragone, o jos Curitiba Campus yra oficialus centras, kurį pripažįsta švietimo ministerija Brazilijoje.


ESIC savo veiklą vykdo penkiose srityse/>

Nebaigtos studijos
ESIC suteikia aukštąjį išsilavinimą, oficialų laipsnį ir rinkodaros, verslo vadybos ir administravimo, tarptautinio verslo, komunikacijos, reklamos ir viešųjų ryšių, verslo administravimo ir skaitmeninio verslo derinį. Visa ši karjera yra praktiška ir orientuota į užimtumą.

Magistrantūros studijos
Mokymo pasiūlymas yra pagrįstas MBZ, universiteto magistrų, specialistų magistrų (funkcinėse srityse bendrovė) ir aukštesniųjų programų, orientuotų į profesionalų rengimą, kad galėtų vadovauti verslo iššūkius.

Vykdomosios švietimas
Vykdomosios švietimo erdvėje siūlome platų atvirų programų spektrą ir įmonėms pritaikytą mokymą.

ESIC kalbos mokykla
ESIC kalbų mokykla yra mokymo centras ir įgaliotas Kembridžo egzaminų centras. Ji siūlo anglų, vokiečių, prancūzų ir kinų kursus su patyrusiais mokytojais ir suteikia jums galimybę patvirtinti šias žinias. Jo mokymo pasiūlyme yra atviros grupės, mokyklos, specialistai ir įmonės visais lygmenimis.
Be to, jis siūlo kursus ispanų kalbos kaip užsienio kalbos: bendrąjį ispanų kalbą, oficialų bandymų rengimą, universiteto egzaminus, verslo ispanų kalbas, trumpas programas ir studijų keliones.

ESIC redakcinė dalis
Tai rodo ESIC projekciją leidybos pasaulyje, kurioje ji prisideda prie mokslinių tyrimų ir populiarių straipsnių ekonomikos, verslo, rinkodaros ir valdymo įgūdžių srityse. Mes siekiame pasiūlyti knygas, vadovus ir leidinius studentams ir specialistams iš kelių žinomų autorių, kurie nuodugniai išnagrinėja visas sritis, susijusias su įmonėmis ir įmonėmis.

ĮVERTINIMAS


ESIC sistemingai atsiranda labiausiai žinomose tarptautinėse verslo švietimo srityse. Tai suteikia išorinį ir objektyvų mokyklos mokymo kokybės pripažinimo per pastaruosius 50 metų./>
Paskutinės pozicijos reitinguose:

"Best Business Schools" reitingas "Bloomberg Business Week" 2017 m.
ESIC Tarptautinė MBA (IMBA) yra 27-oje pozicijoje tarp tarptautinių MBA.

QS 2015 m. Investicijų grąža./>
ESIC MBA išsiskiria iš 46 Europos MBA programų šiame reitinge; jie yra aukščiausiose pareigose dviejose iš šešių kategorijų: "darbas per 3 mėnesius nuo baigimo" ir "trumpiausias atsipirkimo laikotarpis". Jie taip pat yra didžiausiose kategorijose penkioliktuose, o visų pirma Ispanijoje visose srityse, išskyrus dvi, kuriose jis yra antras ir trečias. Išsamiau apie pagrindines kategorijas:

  • Dirbantis per 3 mėnesius nuo baigimo, 1 pozicija,
  • Trumpiausias atsipirkimo laikotarpis, 1 pozicija
  • 10 metų investicijų grąža, 8 pozicija
  • 20 metų investicijų grąža, 8 pozicija,
  • Verslumo skatinimas, 11 pozicija,
  • Atlyginimo pakėlimas, 15 pozicija.

QS Global 250 verslo mokyklos 2017 m./>
ESIC yra įsteigta 250 pirmaujančių verslo mokyklų pasaulyje, o svarbiausia - viena iš septynių "Top-Tier Employability" verslo mokyklų Europoje.


QS Global 100 EMBA reitingas 2017 m.
ESIC EMBA pasirodo šiame 100 geriausių EMBA reitingų pasaulyje, užimdamas 29 vietą Europoje.


U-Multirank 2017/18.
ESIC yra 29-oji vieta tarp 492 aukštojo mokslo institucijų aukštojo verslo studijoms pasaulyje.


Poetai
ESIC verslas


Jaunimo įsteigtas pasaulinis B-mokyklos reitingas 2017 m.
ESIC yra vertinamas pagal 100 geriausių pasaulio magistrų, o svarbiausia - rinkodaros (marketingo vadybos magistro, MIM), finansų (finansų magistro, MDF) ir MBA (EMBA).


Amerikos ekonomika MBA 2017 m.
ESIC magistrantūros studijos pasirodė 18-ajame labiausiai geriausių 49 Lotynų Amerikos studentų programose.


2019 m. Tarptautinių MBA programų CNN pratęsimo reitingas.
ESIC magistrantūros yra įtrauktos į 77 tarptautinių programų elitą, užimančios 52 vietą šioje reitinge.


"Merco Talent"
ESIC pripažįstama kaip antroji verslo mokykla Ispanijoje, turintiems didžiausią gebėjimą pritraukti ir išlaikyti talentą, ir kaip 51-ąją vietą tarp pirmųjų 100 talentingiausių mūsų šalies kompanijų.
ESIC užima septintąją vietą kaip viena iš labiausiai talentingų Ispanijos įmonių, kurioje dirba mažiau kaip 1000 darbuotojų.


El Mundo 2017 m. Aukštųjų mokyklų studijų programos.
ESIC marketingo magistras, reklamos ir viešųjų ryšių magistras, žmogiškųjų išteklių ir organizacinės plėtros magistras, magistras tarptautinėje prekyboje
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

ESIC Business & Marketing School

DRHO yra vienas iš labiausiai pilną programų šiuo metu gali rasti rinkoje ekspertų žmogiškųjų išteklių mokymą. ... [+]

DRHO yra vienas iš labiausiai pilną programų šiuo metu gali rasti rinkoje ekspertų žmogiškųjų išteklių mokymą.

Griežta meistras, su daugiau nei 35 metų patirtį, kuri akcentuoja žmonių kaip strateginių turto bendrovių, nes jie, kas jie galiausiai įmones sėkmę.

Šios programos sėkmė slypi glaudžius santykius nustatyta tarp studentų iš didelių bendrovių ir institucijų, kaip Krašto apsaugos ministerija CEPSA, Raudonojo Kryžiaus, Iberdrola ∞moni~, Adecco ar Kažamaras su mokytojais, specialistų žmogiškųjų išteklių valdymo suteikti žinių per profesinę patirtį.

funkcijosstrateginė vizija Žmonių valdymas.pasaulio vizija, suprasti žmogiškuosius išteklius kaip dalis, kuri paveikia visas įmonės sritis.praktiškas vizija orientuota verslo praktika metodika.etikos vizija verslui.skirtumai veiksniaiPatirtis: įgyvendino 1980 metais ir nuolat atnaujinama programa.Lankstumas: valandos Suderinami su darbu.Metodika: Remiantis individualios darbo ir komandos derinys teorijos ir stipresnių HR įrankiai kartu su naujausias tendencijas ir apima seminarus, kur tikrieji atvejų analizė.Vienuolynas: Senior mokytojai pedagoginės patirties ir labai žinias tikrovės kaip turto valdytojų ir verslo konsultantai.... [-]
Ispanija Madridas Sevilija Marbelja Granada  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Į finansų valdymo (MDF) su ESIC magistro siūlo galimybę tapti į įmonių finansų ekspertas. Per išsamų, griežtą ir praktinio mokymo, kuris užtikrintų finansinį mokymą ir pa ... [+]

Mūsų ekonomikos įmonių reikia specialistų su pilna Atsižvelgiant finansavimą dabartinės Ispanijos bendrovė, kuri suprasti techninius ir finansinius kriterijus ir sugeba sėkmingai susidoroti su naujais reikalavimais.

Į finansų valdymo (MDF) su ESIC magistro siūlo galimybę tapti į įmonių finansų ekspertas. Per išsamų, griežtą ir praktinio mokymo, kuris užtikrintų finansinį mokymą ir padidina vadybinių įgūdžių vystymąsi.

MDF yra dėstytojai sudarytą iš specialistų, iš bendrovės valdymo profilyje dalinasi savo žiniomis ir patirtimi su studentais per praktinius, švietimo žiniasklaidos ir interaktyvios mokymo.

funkcijosValdymas apima kriterijus, nustatytus rinkoje, nes tai yra tas, kuris lemia sėkmę ar nesėkmę įmonėsIšsamiau funkcijas ir pagrindinius metodus, kurie daro finansuoti savo pobūdį ir bendrą bet kuriai organizacijai esmę ir kad nors jie negali būti ignoruojamas bet kuriuo atveju, turi būti pritaikytos kūrybiškumo ir lankstumo visomis aplinkybėmis.Prideda reikiamus parametrus aplinkos, atsižvelgiant į vykstantį procesą finansinės globalizacijos, suprantamas kaip augančios sąveikos tarp skirtingų rinkų ir ne tik geografinio diversifikavimo verslo operacijas.Integruoja finansinę vaidmenį platesniame verslo strategiją, jungiančio finansavimą veiklos sprendimus.skirtumai veiksniaiTalpinimo norma: 92% mūsų studentų susirasti darbą per šešis mėnesius nuo apdailos Mokytoją.Reitingas: ESIC buvo pasirinktas "Financial Times" tarp 4 geriausių mokyklų Ispanijoje studijuoti magistro laipsnį finansų.Patirtis: ispanų yra labiausiai patyrusių finansų magistro 100 klausimai nuo 1992 ir 2000 studijų pakopos studentams.Darbo laikas: Suderinamas su profesine veikla. remti šešis užsiėmimus, kurie papildo pagrindinė savaitgalį vyks darbo dienomis.Vienuolynas fakultetas susideda iš komandos, kuri sujungia savo profesionalų darbą su mokymu, suteikiant programos pusiausvyrą tarp žinių ir patirties neabejotiną sudominti studentus.Simuliatorius strategija ir finansų valdymas: suteikia puikią patirtį praktika virtualių sąlygomis, darbas turi sukurti bet kokio MVĮ adresą.kandidatas... [-]
Ispanija Madridas Valensija Sevilija Pamplona Bilbao Granada  + 3 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

MPC palengvina žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai spręsti šią naują informacinės visuomenės iššūkius, kur galia yra, daugiausia atsižvelgiant į vartotojų įrankius ran ... [+]

Įmonės perteikti daug pranešimų savanoriškai ir priverstinai. Ir tai -unida komunikatas dėl žmogaus - veiksnys yra skirtumas tarp sėkmės ir nesėkmės versle santykius su kitomis susijusiomis jų veiklos dalyvių.

MPC palengvina žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai spręsti problemas dėl šios naujos informacinės visuomenės, kur galia yra, daugiausia į iš vartotojų įrankius rankose.

Į Komunikacija ir reklama Mokytojau, formuojamas dviejų viršutinių magistrantūros kursus, kurie gali būti studijuojami savarankiškai, tokiu atveju buvo gautas laipsnių: Geresnis valdymo programa Komunikacijos (BSGP) ir "Advanced programa reklama ir skaitmeninėmis aplinkomis ( PSDP).... [-]

Ispanija Madridas Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Į Rinkodara ir pardavimų valdymas (Gesco) magistras yra pagrindinis atskaitos prisiimti lyderio vaidmenį rinkodaros, verslo organizavimo ir verslo srityje. ... [+]

Meistras nuoroda Ispanijoje rinkodaros ir verslo srityje.

Į Rinkodara ir pardavimų valdymas (Gesco) magistras yra pagrindinis atskaitos prisiimti lyderio vaidmenį rinkodaros, verslo organizavimo ir verslo srityje.

Su metinę peržiūrą jo turinį diferenciacijos šios programos per kitų yra jos laipsnis atnaujinti naujausiais rinkos poreikius ir skaitmeninės dėmesį skiriant verslo pasaulį ateityje atsiskleis.

funkcijosMagistro programa su dideliu verslo pripažinimo, kuris žymiai pagerina tų, kurie mokosi įsidarbinti. Jums bus laikoma viena iš geriausiai apmokytų specialistų marketingas puikias galimybes profesiniam tobulėjimui rinkoje.Jis turi Current Contents rinkodaros ir vadybos plėtros ir valdymo įgūdžius.... [-]
Ispanija Madridas Barselona Valensija Sevilija Saragosa Marbelja A Coruña Pamplona Bilbao Granada  + 7 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

MMS yra novatoriškas ir atnaujintas programa, vienintelis rinkoje, kuris sujungia mokymą metodais Marketingo tyrimų Business Intelligence su itin praktiškas metodiką, kur ... [+]

MMS yra novatoriškas ir atnaujintas programa, vienintelis rinkoje, kuris sujungia mokymą metodais Marketingo tyrimų Business Intelligence su itin praktiškas metodiką, kuria siekiama sukurti žvalgybos verslui sprendimus.

funkcijos/>Programa susideda iš dviejų geriausių programų: Išplėstinė programos marketingo Analytics "ir" Advanced programos marketingo tyrimųMokytojai iš verslo sektoriaus, turintys didelę dėstymo patirtį.Turi teisę į mokslinių tyrimų metodų taikymu ir ruošiasi analizuoti informaciją per įrankius, tokius kaip "Excel", SPSS ir SAS Enterprise Miner.Metodologija naudojami siekiant išspręsti realias problemas.skirtumai veiksniaiJi apima gyvenamųjų savaitę Londone aplankyti ir sužinoti svarbius daugianacionalinių kompanijų ir agentūrų, kurios specializuojasi rinkodaros tyrimų ir Business Intelligence.Galimybė stažuotes ALD Automotive, Altadis Imperial Tobacco "Burger King", CAMPOFRIO DKV Seguros, GFK, Kantar Media ", Mindshare, Nielsen, Telefonica," Vodafone ".kandidatas profilis... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Ši magistro laipsnis šiuo metu yra viena iš labiausiai pilnas ekspertų žmogiškųjų išteklių programų rengimo. Griežta programa su ilgą patirtį, kuri pabrėžia žmonių kaip s ... [+]

Ši magistro laipsnis šiuo metu yra viena iš labiausiai pilnas ekspertų žmogiškųjų išteklių programų rengimo. Griežta programa su ilgą patirtį, kuri pabrėžia žmonių kaip strateginių verslo turto ir ateities žmogiškųjų išteklių vadovų, kaip neabejotinų lyderių šį procesą.

Mokytojas yra oficialus siūlomos programos kartu su Universiteto Rey Juan Carlos, remiantis metodika, kuris apima pažangiausius mokymo elementus, kartu aukštos kokybės mokymo personalo vadybos ir organizacijų plėtros.

švietimo fondai Gyvenimo

Gyvenimo Mokytojo laipsnis Personalo vadybos ir organizacijų plėtros sukurta atsižvelgiant į išdėstytus meno bendruosius principus. 3.5 Karaliaus dekreto ir mokymo tikslais, kaip bendrųjų ir specialiųjų gebėjimų profesionaliai, akademinės ir kurioje studentas turi būti apmokyti apibrėžimą. Pagrindinis tikslas pavadinime yra užtikrinti tinkamą ir antrosios pakopos mokslinį mokymus, susijusius su žmogiškųjų išteklių ir organizacijos, perduodant žinias ir teikiančių vadybinius įgūdžius, kad yra tiesiogiai taikomas profesinės srities absolventų. Magistro mokymas remiasi derinant mokslinių griežtumo su verslo tikrovę, integruoti teoriją ir praktiką ir metodologiją mokymas, dialogą ir keitimąsi patirtimi, apmąstyti "atvejais" mokymo su "simuliatoriai "Verslas ir kaip bazę, į analizės ir sintezės pajėgumas plėtros ir reikšmės ir atsakomybės paties darbų apžvalgai.... [-]

Ispanija Madridas Sevilija Marbelja Granada  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Tai Bendravimas ir naujųjų technologijų magistras iškyla siekiant patenkinti didėjančią paklausą kvalifikuotų specialistų šiose nepakankamai ištirta sritis ir pasiūlyti n ... [+]

Tai Bendravimas ir naujųjų technologijų magistras iškyla siekiant patenkinti didėjančią paklausą kvalifikuotų specialistų šiose pagal - ištirta sritis ir pasiūlyti naujų ir įdomių karjeros galimybes.

tikslai

Orientuotos studijos Siūlomas pavadinimas reaguoti į poreikį jaučia visuomenės ir verslo, ir kad verčia į didėjančią paklausą specialistų komunikacijos ir naujų technologijų srityse.

Įmonių ir įstaigų perteikti daug pranešimų, gali būti savanoriškas arba priverstinis. Ir tai yra būtent tai, kad Komunikate dėl žmogaus faktoriaus -unida kur realus skirtumas tarp sėkmės ar nesėkmės verslo santykius su kitomis susijusiomis jų veiklos dalyvių.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Į logistikos ir tiekimo grandinės (locs) magistras rodo, kad labai svarbu puikios valdymo grandinėje, nuo tiekimo vartotojui įsigyti ar vartoti produktą. Ji taip pat apim ... [+]

Iš logistikos ir tiekimo grandinės direktoriaus vaidmuo yra vienas iš pagrindinių strateginių krypčių dauguma įmonių.

Į logistikos ir tiekimo grandinės (locs) magistras rodo, kad labai svarbu puikios valdymo grandinėje, nuo tiekimo vartotojui įsigyti ar vartoti produktą. Ji taip pat apima produkto valdymą, kai ji deponuoja įmonėse rinkodaros: Strateginis derybų ir atrankos platintojų, prekybos marketingo, kategorijos valdymo, vaizdo prekiavimo.

Locs meistras atsižvelgiama į naujas priemones ir interneto rinkų, siekiant, kad laisvų vartojimo produktus su aukštos pridėtinės vertės.

Programa taip pat apima mokymo ir sertifikavimo modulis pirkimų SAP ERP, kaip logistikos proceso ir tiekimo grandinėje.... [-]

Ispanija Madridas Valensija
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Skaitmeninės technologijos pakeitė viską ir atėjo laikas atgauti kontrolę savo prekės santykius su savo klientais skaitmeninėje aplinkoje. Atraskite skaitmeninės rinkodar ... [+]

Tapti pasaulio skaitmeninės rinkodaros profesionalų mokymosi strategijas, metodai ir praktika skaitmeninės rinkodaros ir reklamos internete aplinką šiandien

Skaitmeninės technologijos pakeitė viską ir atėjo laikas atgauti kontrolę savo prekės santykius su savo klientais skaitmeninėje aplinkoje. Atraskite skaitmeninės rinkodaros galimybių magistras ICEMD nesustabdomas revoliuciją, jo taikymo galimybes, dvipusis ryšys, matavimo rezultatus, susipažinti su pasaulinės rinkos.

Šeši pilnas modulių, kurie padės jums įsisavinti pažangiausias ir veiksmingas disciplinas rinkodaros, komunikacijos, reklama ir pardavimas internete, rankiniai skaitmeniniai ekspertai aktyvus. Kiekvienas iš skaitmeninės rinkodaros vienu meistras, po kurio turėsite visą reikiamą žinių skaitmeniniu pagerinti savo verslą ir suteikti naują Tvist į savo karjerą.... [-]

Ispanija Madridas Barselona Valensija Sevilija A Coruña Pamplona  + 3 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
5 - 12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Savo verslą ir karjerą klausia, o: digitalizarte poreikį. Jei jūsų tikslas yra prisiimti atsakingas pareigas ir vadovavimo šioje naujoje skaitmeninėje aplinkoje, keisti p ... [+]

Jis nukreipia, valdo ir skatina įmonės skaitmeninimą.

Savo verslą ir karjerą klausia, o: digitalizarte poreikį. Jei jūsų tikslas yra prisiimti atsakingas pareigas ir vadovavimo šioje naujoje skaitmeninėje aplinkoje, keisti prasideda į skaitmeninio verslo magistro ICEMD. Išsami mokymo, kuris leis jums padidinti Skaitmenizavimo savo įmonę procesą, arba pradėti savo verslą internete.

Šeši pilnas modulių, kurių metu Jūs išmoksite dalykų, pavyzdžiui, kaip padidinti savo pardavimus apimties dėka Debesis kompiuterija, kaip išmatuoti savo skaitmeninės reklamos efektyvumą arba raktas į sėkmę e-komercija.

Su paremtą metodiką praktinį mokymąsi rankų skaitmeninių ekspertų aktyvių per 9 mėnesius mokant jūs išmoksite iš daugiau techninių aspektų skaitmeninių aplinkų, tiems, labiau orientuota į valdymo, rinkodaros ar pardavimų.... [-]

Ispanija Madridas Valensija Marbelja Pamplona Bilbao  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Į sporto marketingo magistro apima už profesionalumą Rinkodara pasaulio sporto poreikį. Tai didžiules galimybes nacionaliniu ir tarptautiniu plėtros sektorius, ir tikisi, ... [+]

Meistras nuoroda Ispanijoje rinkodaros ir sporto srityje.

Į sporto marketingo magistro apima už profesionalumą Rinkodara pasaulio sporto poreikį. Tai didžiules galimybes nacionaliniu ir tarptautiniu plėtros sektorius, ir tikisi, kad būsimi specialistai, kurie nori būti šiame sektoriuje dirba turi įgyti specializuotų žinių, kurios leistų joms atlikti tinkamą valdymo, naudojimo ir naudojimo galimybes ir iššūkius, kurie kyla ,

funkcijosSportas Verslas pramonė yra sektorius, kuris turi vis specializuotus specialistus, galinčius teikti vertę ir sprendimų sporto marketingo.Sporto poveikis Ispanijos ekonomika šiuo metu sudaro 2,5% BVP, ir tikimasi, kad toliau auga sparčiau nei kituose sektoriuose. Tai yra vienas iš sparčiausiai augančių sektorių tiek ekonomiškai, tiek socialiai.skirtumai veiksniai400 valandos22 eksperimentinių atvejai10 meistras28 valandų globojimo... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

"Digital Marketing" magistras yra novatoriškas, akademiškai pagrįstas, į praktiką orientuotas ir skaitmeninės rinkodaros orientuotas programa, atspindintis daba ... [+]

" Digital Marketing " magistras yra novatoriškas, akademiškai pagrįstas, į praktiką orientuotas ir skaitmeninės rinkodaros orientuotas programa, atspindintis dabartines rinkos problemas.

Pagrindinis MDM tikslas - padėti ir remti studentus pereiti prie strateginio valdymo, ypač skaitmeninės rinkodaros srityje. Užpildydami MDM, dalyviai gaus pagrindinių įgūdžių ir žinių, norėdami įvertinti, valdyti ir įgyvendinti skaitmeninės rinkodaros strategijas, tuo pat metu stiprinant jų gebėjimą susidurti ir išspręsti sudėtingas problemas vis labiau globalizuotoje / skaitmenizuotoje rinkodaros aplinkoje.

Atsižvelgiant į tai, programa įtraukė į savo mokymo programą aiškų tarptautinį požiūrį, praturtintą naujausiomis skaitmeninės rinkodaros tendencijomis ir pokyčiais; du ramsčiai, kurie sudaro rytdienos rinkodaros lyderių pagrindus.... [-]

Ispanija Madridas Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

MITB skirtas suprasti globalizacijos veiksnius, internacionalizacijos procesą, kaip pasaulinė ekonominė aplinka daro įtaką įmonių konkurencingiems atsakymams ir kaip pasa ... [+]

MITB skirtas suprasti globalizacijos veiksnius, internacionalizacijos procesą, kaip pasaulinė ekonominė aplinka daro įtaką įmonių konkurencingiems atsakymams ir kaip pasaulis yra tarpusavyje susijęs. Dėl to absolventai pasiruošę išspręsti iššūkius, susijusius su verslo plėtojimu į naujas pasaulines rinkas, kartu su grupių vadovavimo kultūrose ir žemynuose uždaviniais.

Užpildydami MITB galėsite nustatyti užsienio rinkų aptarnavimo motyvus ir būdus, spręsti ginčytinus klausimus tarptautinėje prekyboje

MITB suteiks Jums žinių ir įgūdžių, reikalingų sprendžiant globalizuotoje verslo aplinkoje reikalingą sudėtingumą. Tai taip pat padidins jūsų supratimą apie tai, kaip veikia pasaulinės firmos, pasiruošti vykdyti verslą pasauliniu mastu ir atsižvelgti į kylančius klausimus tarptautinėje prekyboje ir versle.... [-]

Ispanija Madridas Barselona Valensija
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Meistras Verslo vadybos ... [+]

Verslo vadybos URJC magistras turi specialią aukšto lygio programą, kuri bus pasiruošti prisiimti lyderio vaidmenį marketingo, verslo organizavimo ir verslo srityje.

Šis laipsnis leidžia sujungti kolegijoje programą pareigūnams praktiškumą, patirties ir profesionalumo įmonės, verslo mokykloje tarptautinio prestižo.

Jūs taip pat galite gauti magistro laipsnį Marketingo nuo ESIC studijuoja 12 papildomų programą arba pasiekti doktorantūros programos kreditų.

švietimo fondai Gyvenimo/>

Gyvenimo iš Verslo vadyba (URJC) Master yra sukurtas atsižvelgiant į išdėstytus meno bendruosius principus. 3.5 Karaliaus dekreto ir nustatyti mokymo tikslus akademinių ir profesinių kompetencijų, kurioje turi būti apmokyti studentas forma. Pagrindinis tikslas laipsnis yra suteikti científicaadecuada mokymo ir antrosios pakopos lygį atsižvelgiant į rinkodaros direktorato ir pardavimų vadybos, perduoti žinias ir teikti valdymo įgūdžius. Iš tikrųjų mokymas remiasi derinant mokslinių griežtumo su verslo tikrovę, integruoti teoriją ir praktiką, metodiką remiantis dialogu ir keistis patirtimi, apmąstymų apie "atvejai" mokymo verslui "treniruokliai" ir, pagrindas, analizės ir sintezės pajėgumas kūrimas ir apžvalga prasmę ir atsakomybę paties darbą.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Rinkodara magistras Tarptautinė mados ir prabangos (MM ... [+]

Rinkodara magistras Tarptautinė mados ir prabangos (MM

funkcijosSkirta visiems tiems, kurie nori imtis karjerą mados industrijoje ir prabangos tarptautiniu mastu.Mokytojai moko savaitgaliais penktadienio popietę ir šeštadienio rytą nuo spalio iki liepos.Apima meistriškumo mokė pramonės ekspertai mados ir prabangos.skirtumai veiksniaiOFICIALI PAVADINIMAS: Nuosavas pavadinimas Rey Juan Carlos universitetas.Įsidarbinimo: Galimybė stažuotes įmonėse.METODIKA: Kapitonas apima naujų dalykų, pavyzdžiui, inovacijų, patirtinio rinkodaros, skaitmeninės rinkodaros, vartotojų elgseną, prekės ženklo, pristatydamas kolekcijas madų šou, mados ir teisės, ir tt, mokė mokytojai ir dėstytojai iš verslo mokyklų, universitetų ir ekspertų pramonė, su bylos metodo pagalba. Be to, gebėjimas motyvuoti inovacijas, kūrybiškumą, prisitaikymą prie pokyčių ir kritinis mąstymas.naudaspecializuojasi rinkodaros programos taikomos mados ir prabangos pramonės su tarptautine vizija, kuria siekiama mokyti būsimų vadovų įgūdžių ir priemonių tarptautiniu valdyti strateginę ir operatyvinę rinkodara.Atkreipkite ypatingą dėmesį į pirkinių patirties ir kritinio mąstymo dizainas.Kombainai inovatyvius mokymo priemones, būdingas verslo mokykla yra ESIC VerslasMetodas apima techninę ir strateginę bylą modeliavimas.Vienuolynas pasirinktas iš profesorių ir specialistų iš mados industrijos.Ji apima naujų dalykų, pavyzdžiui, inovacijų, mokslinių tyrimų rinkos tendencijas, vartotojų elgesio, naujos medžiagos, patirtinio rinkodaros, sustojimo kolekcijų ir tarptautinių mados Prabangus e-komercija, ir mados, ir teisės, be kita ko.Ji suteikia galimybę naudotis profesionalaus tinklo mados kompanijų.Palengvinti bendradarbiavimą ir patarimus iš pagrindinių Ispanijos mados kompanijų, prioritetą rinkodaros specialistų mokymą sektoriuje.Praktika įmonėse. *Apsilankymai parduotuvėse ir parduotuvėse nuoroda į mados ir prabangos.... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Rinkodaros vadybos magistras (MIM) yra novatoriškas, akademiškai pagrįstas, į praktiką orientuotas ir į rinką orientuotas programa, atspindintis dabartines rinkos problem ... [+]

Rinkodaros vadybos magistras (MIM) yra novatoriškas, akademiškai pagrįstas, į praktiką orientuotas ir į rinką orientuotas programa, atspindintis dabartines rinkos problemas./>

Užpildydami MIM, dalyviai gaus pagrindinių įgūdžių ir žinių rinkodaros strategijoms įvertinti, valdyti ir įgyvendinti, tuo pat metu stiprinant jų sugebėjimą susidurti ir išspręsti sudėtingas problemas vis labiau globalizuotoje rinkodaros aplinkoje. Atsižvelgiant į tai, programa įtraukė į savo mokymo programą aiškų tarptautinį požiūrį, praturtintą naujausiomis skaitmeninės rinkodaros tendencijomis ir pokyčiais ; du ramsčiai, kurie sudaro rytdienos rinkodaros lyderių pagrindus. Visas mokymas pateikiamas anglų kalba.... [-]

Ispanija Madridas Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Camino Valdenigriales
28223 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Address
C/ Marià Cubí, 124
08021 Barselona, Katalonija, Ispanija
Address
Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Valensija, Valensijos bendruomenė, Ispanija
Address
Edificio de la Prensa Avda. de Carlos III, s/n Isla de la Cartuja
41092 Sevilija, Andalūzija, Ispanija
Address
Vía Ibérica, 28-34
50012 Saragosa, Aragonas, Ispanija
Address
C/ Severo Ochoa, 49 Parque Tecnológico de Andalucía Campanillas
29590 Marbelja, Andalūzija, Ispanija
Address
Ronda de Nelle, 31
15007 A Coruña, Galisija, Ispanija
Address
Avda. de Anaitasuna, 31 Mutilva (Navarra)
31192 Pamplona, Navara, Ispanija
Address
C/ Alameda Recalde, 50
48008 Bilbao, Baskų šalis, Ispanija
Address
C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Granada, Andalūzija, Ispanija
Address
Avenida de Madrid, 60
36204 Vigo, Galisija, Ispanija
Address
Ispanija internete, Ispanija