ESODE Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas yra ESODE?

Tai pirmasis verslo mokykla Europoje, specializuojasi tiesioginių komunikacijų ir tiesioginių ryšių srityje, siūlo nuolatinį mokymą integruotoje renginių organizacijoje, specialistų rengimą gyvajai komunikacijai visais jo aspektais. Mokykloje yra sumokėta stažuotės pirmaujančiose bendrovėse Ispanijoje, kurios leidžia studentui pritaikyti įgytą turinį verslo realybe.

Kodėl gimsta ESODE?

Gyvus bendravimas tapo strateginiu elementu valdant įmones ir institucijas konkurencingumo didinimo aplinkoje. Bendravimas "akis į akį" įvairiomis formomis padeda organizacijoms išsiskirti iš konkurencijos ir išlaikyti tikslinę auditoriją . Sektorius, kuris pastaraisiais metais nuolat vystėsi, būtent dėl ​​to, kad padidėjo rinkų konkurencingumas, žiniasklaidos reklama ir jos veiksmingumo stoka, be naujų technologijų kūrimo ir naujų formatų atsiradimo komunikacijos .

Šio sektoriaus tyrimai rodo, kad sumažėjo tradicinės žiniasklaidos priemonės, ypač reklamoje. Įmonės ir agentūros, siekdamos didesnio efektyvumo ir investicijų grąžos, pasirinko įvairius renginius (muges, parodas, kongresus, akcijas ir pan.) Savo verslo tikslais.

Renginių organizavimas buvo viena iš sričių, suteikusi žymesnę raidą. Įmonės ir įstaigos naudoja renginius, siekdami bendrauti su savo tiksline auditorija, kurti klientų lojalumą , spausdinti pridėtinę vertę savo prekės ženklui ir jį sustiprinti, pritraukti žiniasklaidos dėmesį, pristatyti ir pradėti naujus produktus, perduoti idėjas, perduoti pranešimus, kurti patirtis ir, trumpai tariant, apčiuopiamos nematerialios .

Neeilinis šio sektoriaus augimas reikalauja naujų aukštos kvalifikacijos specialistų. ESODE sukūrė savo mokymo programas šiose disciplinose, siekdamas išspręsti su verslo ir instituciniu bendravimu susijusius aspektus, taip pat visapusišką renginių organizavimą , o šiandien yra renginių organizavimo kursų nuoroda.

Projektuojant šio mokymo plano programas, mokykla atliko svarbų tyrimą, siekdama pasiūlyti specializuotą ir nuolatinį atitinkamą mokymą. Buvo suprojektuoti itin praktiniai laipsniai, per kuriuos mes suteikiame savo studentams reikalingų žinių, reikalingų kasdieniam bendravimui ir rinkodarai bendrovės, įstaigos, sporto organizacijos, gamybos įmonės, koncerto arba iš integruotos renginių organizavimo perspektyvos. Tam turime profesorių, kurie specializuojasi mokymuose , komanda, taip pat aktyvių sektorių specialistai, kurie savo žinias ir patirtį įneša studentams.

Vietos

Madridas

ESODE Formación

Address
Complejo Empresarial Arco
C/Virgilio 2B, Edificio 4
Pozuelo de Alarcón

28223 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Telefonas
+34 915 12 34 88