University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitetų viešbučių valdymo ir kulinarijos menų koledžas StPOL

Nuo to laiko, kai "StPOL" buvo įkurta, "StPOL" visada turėjo labai aiškią idėją: ideali aplinka viešbučio mokymui yra "University Hotel-School", kuri novatoriški šiai tendencijai Europoje. Todėl 1966 m. Buvo sukurta mokymo programa, kurią sudarė viešbučių mokykla su restoranu, kurioje universiteto svetingumo studentai galėtų nedelsdami praktikuoti realius klientus profesionalių dėstytojų priežiūros ir tiesioginio vertinimo metu.

Taigi buvo sukurtas vienas iš mūsų mottų: "mokymasis darydamas", tikriausiai tas, kuris geriausiai apibendrina viešbučio mokyklos filosofiją ir koncepciją, kur nieko nepripažįsta savaime, kol ji praktikuojama tiek kartų, kiek būtina realioje darbo aplinkoje ir patvirtintas profesionalo kriterijumi.

EUHT StPOL taip pat buvo pirmoji Ispanijos mokykla, kurdama programą ir specialią mokymo metodiką teorijos praktikoje svetingumo valdymo srityje tuo metu, kai mokymo planai Ispanijoje vargu ar atpažįsta svetingumą turizmo srityje.

Tada, kaip dabar, jis buvo pirmaujanti ne tik forma, bet ir pagrinde, ir daugybe kartų vadovų ir viešbučių vadovų, virėjų "Michelin" žvaigždžių, sommelierių, paslaugų vadovų ... ir tt, kurie turi "Hotel- Escuela de Sant Pol de Mar savo mokymo programose, leidžianti EUHT StPOL toliau diegti naujoves ir atverti naujus kelius mokymo srityje.

Misija
EUHT StPOL misija yra mokyti būsimų vadybininkų ir viešbučių ir restoranų vadovų vadovus iš kompetencijos, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. "EHHT StPOL" vizija yra ir toliau būti Europoje novatoriškos mokykla ir etalonas sektoriuje, kuriame yra bendras kokybės mokymo modelis kurioje teorija, praktika ir tyrimai vienas kitą papildo "Hotel-School" formuluote:


"Jis jam pasakė, jis pamiršo;
Jis pamatė tai ir tikėjo;
jis tai padarė ir suprato "

Konfucijus, 554-479 bc.

EUHT StPOL strateginis veiksmas grindžiamas jo nustatančiomis vertybėmis, veiksmų vadovais ir būdingais įsitikinimais. Jos serijos tapatybės vertybes ypač apima paslaugos kokybę, individualų dėmesį per mokymą ir mokymo metodiką, kuri skatina studentus tobulinti jų asmeninius gebėjimus.

Išsamios šio sektoriaus žinios ir patirtis daugiau nei 45 metų nustatė EUHT StPOL kaip studentų, specialistų ir įmonių lyginamąją bazę. Visa tai nebūtų buvę įmanoma, jei mokykla nebūtų visiškai griežtai laikydamasi savo principų dėl nuolatinių investicijų į atvejų tyrimus, analizę ir tyrimą bei naujas tendencijas, skirtas specializacijų programoms, kurios geriausiai prisitaiko prie studentų ir rinkos poreikių .Vietos

Barselona

Address
Carretera N-II s/n Km 664
Sant Pol de Mar

08395 Barselona, Katalonija, Ispanija