Oficialus aprašymas

Kas mes esame

Mokyklos specializacija - elektroninės komercijos lyderė, mokoma elektroninės prekybos ir skaitmeninės rinkodaros ekspertų. Su daugiau nei 190 mokytojų, paruošusių daugiau nei 1100 mokinių elektroninės prekybos ir skaitmeninės rinkodaros srityse.

Esame pirmoji el. Prekybos mokykla, gimusi Ispanijoje

2010 m. Fabián López (@faloco) ir Gerardo Salvador (@gerardsalva) surengė susitikimą, kuriame jie kalbėjo apie sunkumus darbo rinkoje, kad galėtų pasamdyti gerą elektroninės komercijos vadybininką, prižiūrintį skaitmeninės rinkodaros strategiją. įmonės ir pagerinti pardavimo rezultatus. Abu per tą pokalbį padarė išvadą, kad nors ir buvo gerai mokomi bendrauti su socialiniais tinklais, nė vienas iš jų neakcentavo elektroninės komercijos. Tai leido sukurti „Ecommaster“ mokyklą, kuri 2011 m. Prasidėjo kaip elektroninės prekybos ir skaitmeninės rinkodaros magistras „Elche“.

Šiandien ji mokoma asmeniškai Elche ir Madride bei internetu daugiau nei 20 šalių.

Viena iš diferencinių vertybių buvo lažintis dėl profesorių iš įmonių, teikiančių praktines žinias klasėje, užuot tai darius iš akademinio pasaulio, mažai susijusio su verslo realybe.

Kokia buvo pirminė idėja?

Pradinė idėja buvo sukurti mokymo programą ir dėstytojus, kurie sudarytų sąlygas glaudžiau mokytis nedidelėje ne daugiau kaip 20 žmonių grupėje ir kurioje mokytojai padėtų studentui pagerinti savo įmonės rezultatus internete, arba klasėje plėtoti verslo idėją, kuri bus pradėta pardavinėti dar nepasibaigus magistrui.

people, girls, women„StockSnap“ / „Pixabay“

metodika

Nuo savo įkūrimo 2011 m., „ Ecommaster.es “ sukūrė savo metodiką, kuri garantuoja ne tik žinių perdavimą, bet ir pagrindinių verslumo įgūdžių įgijimą visų tipų įmonėms, projektams ar profesinei aplinkai.

Visa „Ecommaster“ mokymo programos veikla yra nukreipta į šį tikslą, ir mokytojo klasės, ir mūsų platformoje esanti papildoma medžiaga yra aukšto praktinio turinio, kuria siekiama kuo arčiau profesinio akademinio pasaulio.

Taigi papildomoje meistro medžiagoje galite rasti daugybę sėkmės (ir nesėkmių) atvejų, apie kuriuos pirmiausiai papasakojo jo veikėjai, priemonių, skirtų kasdieninei praktikai, vadovėliai ir, žinoma, pateiktų strategijų, metodų ir priemonių pavyzdžiai. tiesioginiuose užsiėmimuose ar vaizdo konferencijose.

Akademinis direkcija ir studijų vadovas

Jie yra „Ecommaster“ komandos nariai, atidžiai stebintys Magistro veiklos raidą. Trijų žmonių komanda, prieinama studentams, kurie kiekvieną savaitę struktūrizuoja darbą, koordinuoja kalendorius ir pagyvina ryšius tarp dėstytojų ir studentų. Be to, jie gali išspręsti techninius klausimus ir patarti, kaip geriausiai sustiprinti studentų talentą pradedant bet kokį projektą ar jo karjerą.

„Ecommaster“ mokytojai

Tipinis „Ecommaster“ mokytojo profilis yra profesionalas, turintis ilgametę patirtį elektroninės komercijos ar skaitmeninės rinkodaros pasaulyje, kuriantis arba savo projektus, arba dirbantis dideliems žaidėjams, tokiems kaip „Amazon“, „eBay“, „PayPal“, „Inditex“, kompiuterio komponentai ... taip pat pradedančioms įmonėms, kurios ne kartą vadovavo laikraščių technologijų skyriui.

Tai yra puikūs profesionalai, kurie gina savo darbą vis reiklesniame sektoriuje ir, be to, išsaugo savo norą pridėti vertę ir žinias naujoms studentų reklamoms. Atsižvelgiant į užimtas darbotvarkes, daugeliu atvejų jų privilegija yra mokyti „Ecommaster“. Tai yra darbas, kurį mėgstame atlikti studijų būstinėje, patvirtindamas datas prieš du mėnesius, kad visiems būtų ramu. Praėjusiais metais tą pačią savaitę mums reikėjo tik atidėti dvi klases ... vieną dėl gripo, kitą dėl to, kad mokytojas ketina būti tėvas.

Mokymasis darant

Skaitmeninė rinkodara yra nuolat besikeičianti disciplina, kurioje ir toliau išryškėja naujos tendencijos, atnešančios naujas koncepcijas ir strategijų apžvalgą. Tam reikia savo profesionalų sugebėjimo valdyti didelius informacijos kiekius ir kritinę prasmę, kad būtų galima atskirti madas nuo realių sutrikimų, atsirandančių tokiame dinamiškame sektoriuje.

Tam, be jau labai praktiško turinio, mes siūlome savo studentams įgyvendinti verslo projektą, kuriame būtų tiesiogiai pritaikyta tai, kas išmokta klasėse.

„Ecommaster“ programą sudaro magistro baigiamasis projektas, susidedantis iš verslo plano, kurį sudaro šie dokumentai: Rinkos tyrimas ar konkurencijos analizė, Rinkodaros planas, elektroninės prekybos platformos analizė ir Ekonominio pagrįstumo tyrimas.

Galioja ir esamoms įmonėms, ir išgalvotiems projektams, „Ecommaster“ yra puiki aplinka paspartinti šiuos projektus. Paprastai šie projektai yra verslas, kuriame iš tikrųjų atsiskaitoma, jie yra perkeliami už didesnę vertę nei magistro studijos arba, blogiausiu atveju, už labai gerą pristatymo laišką, pridedamą prie studentų mokymo programos.

Apversta klasė

Tai viena iš naujausių švietimo naujovių, pasiekianti kabinetus visame pasaulyje. Trumpai tariant, tai reiškia pakeisti tradicinį mokymosi būdą, kad studentas iš anksto išnagrinėtų teorinį turinį ir pasiliktų klasės laiką pasitarti su mokytoju konkrečiais klausimais, susijusiais su jų mokymosi poreikiais.

Tai yra geriausias būdas pritaikyti mūsų kursus atsižvelgiant į skirtingus profesinius profilius. „Ecommaster“ programoje ją įgyvendinome daugelyje kursų, kurie yra „Ecommaster PRO“ programos dalis, ir po truputį mes įtraukiame išsamią šios metodikos informaciją į kitus meistrus.

Apsilankymai lauke, absolventų bendruomenė ir tinklų kūrimo veikla

Nuo to laiko, kai jie priimami į „Ecommaster“, mūsų studentai yra kviečiami dalyvauti Alumni bendruomenėje - privačioje grupėje, kurioje jie susisiekia su visais kitų leidinių mokytojais ir studentais. Dalijamasi informacija, rekomenduojami specialistai ir randamos verslo galimybės.

Be to, viso kalendoriaus metu organizuojami apsilankymai internetinėse parduotuvėse ir rinkodaros agentūrose Madride ir Alikantėje, kur dar kartą galima sužinoti apie profesionalų pasaulį ir iš kur lengva pasiekti įdarbinimo iniciatyvas. talentų, kurie baigiasi kristalizavimu praktikoje, stipendijose ir sutartyse.

Taip pat mūsų studentai dalyvauja renginiuose, konferencijose ir prezentacijose, kuriuos organizuojame visoje šalies teritorijoje, dažnai tai yra pirmasis jų žingsnis, kad kiti verslo mokyklos būtų pasamdyti kaip profesoriai.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Ecommaster.es

Pagrindinės skaitmeninės rinkodaros ir elektroninės komercijos tiesioginis veidas Alikantėje yra sukurtas praktiniu požiūriu, nes mūsų mokymo programa yra vienas iš mūsų ... [+]

Pagrindinės skaitmeninės rinkodaros ir elektroninės komercijos tiesioginis veidas Alikantėje yra sukurtas praktiniu požiūriu , nes mūsų mokymo programa yra vienas iš mūsų skirtumų.

Elektroninės komercijos ir skaitmeninės rinkodaros mokymai yra būtini norint efektyviai valdyti pardavimus internete. „Ecommaster“ mes turime raktus, kad taptume autentišku el. Prekybos vadybininku ir išmokytume jums visas reikalingas strategijas, kad pavyktų sėkmingai prisijungti . Verslo dabartis ir ateitis yra internete. Specializuokis!

Studijuodami poreikius, kuriuos turime ir toliau mokome mokytojus ir e-verslininkus. Mes pritaikėme jį po 8 elektroninės komercijos magistro laipsnių leidimus Alikantėje , 5 tiesioginius leidimus Madride ir 13 leidimų internetiniame režime.... [-]

Ispanija Elchas
Lapkritis 2019
Ispanų
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Calle Juan de la Cierva,43
03203 Elchas, Valensijos bendruomenė, Ispanija