Escuela Europea de Salud

Įvadas

Oficialus aprašymas

EUROPOS MOKYKLA SVEIKATOS Verslumo ir naujovių INSTITUCIJA

Visos studijų programos, kurias siūlo pritaikyti prie rinkos reikalavimų ir viešojo Nacionalinė sveikatos sistema privatus ir mokyti mūsų studentus praktinio taikymo naujausiais įvairių specialybių, mokymo specialistų su aukšto lygio kvalifikaciją, įvairių techninių ir valdymo pozicijas siūlomi įmonių ir įstaigų, papildančių mokymo sritis su išsamia ir asmeninį rengiantis darbo paieškos ir karjeros plėtrą.

Centras skirtas tik pereiti specialistų mokymą, kurie siekia tobulumo. Platus programas, skirtas patenkinti profesionaliai ir dabartinius ir būsimus darbo rinkos poreikius. Metodika pritaikyti specialistų poreikius, kur kiekvienas asmeninė padėtis yra skirtingai nei bet kuri kita. Aukščiausios mokslinės-techninės ir patvirtino prestižą su įrodyta mokymo patirties lygį fakultetas. Aukštą kokybę ir paklausą tam tikroje programų, kartu su itin praktiškas orientavimo programas, dauguma uždirbo pripažinimą atitinkamuose sektoriuose, buvo pritarta Europos mokyklos Sveikatos prestižą ankstesnių nuolaidas studentams , kuris prisijungė prie pirmaujančių kompanijų pramonėje. Knyga medžiaga pdf formatu ir šalia kompiuterio ar Ipad mini pasirinkimas. Švietimo sistema pagrįsta nuolatiniu vertinimu studento kuratorių su aukšto lygio specializacijos. Garantija paskelbimas darbo įsisavinti po pagal Autorių teisių įstatymo ir koreguojami, kad mokslinio metodo ir standartų Vankuveryje leidybos sutartį. Su šiuo, autorius / -iai turės knyga su ISBN ministerijos Švietimo, kultūros ir sporto už RCA Group Editor arba žurnalo formato ISSN.

INSTITUCINĖS NUOSTATOS Europos mokykla Sveikatos turi paramą ir bendradarbiavimą įvairiose institucijose, profesinių asociacijų ir korporacijų, integruota į jo Akademinės tarybos, užtikrinti švietimo kokybę, numatytą ir bendradarbiauti atliekant įvairius kursus siūlomų.

PASIRENGIMAS Darbo paieška Studentai iš Europos mokyklos Sveikatos gavo iš asmens rinkodaros srityje, kuri yra mokoma visų studijų programų, kietas ir išsami mokymo patenkinti vis sudėtingesnius procesus darbdaviai, kurie seka įmonių ir įstaigų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Darbuotojai ir valdymo plėtrą. Per švietimo filosofija Europos mokyklos Sveikatos užima svarbią vietą sprendžiant mokymus iš holistinio požiūriu, darbo stiprinti vadybos įgūdžius studentai kontempliuoti juos kaip specialistų, imtis specialių interesų srityse toks didelis kaip derybų, bendravimo įgūdžiai, ir tt

Vietos

Madridas

Address
Centro Empresarial El Coloso
28013 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija