Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinė mokykla protokolo Tai vienas iš pirmųjų centrų Ispanijoje, kad jos planai mokymas siūlo universitetinių studijų tiek bakalauro ir magistro ir specializacijos kursus Renginių organizavimas, protokolo ir institucinius ryšius. Šios kvalifikacijos remia Europos universiteto Madride.

Bet mokykla yra ne tik mokymo centras. Tai privati ​​įmonė, valdo žinomų ekspertų grupės protokolo turi srityse:

Tyrimų centras.
Duomenų centras.
Leidyba tarnyba.
specializuota biblioteka.
Konsultavimo paslaugos valstybinių ir privačių institucijų.
Per specializuojasi komunikacijos protokolą ir Renginiai sektoriuje.

Jis taip pat yra svarbūs tarptautiniai renginiai protokolo organizatorius:

Tarptautinis kongresas protokolo
Protokolas Tarptautinė premija

Tarptautinė mokykla protokolo, kurį sudaro biurų tinklo Madride, Barselonoje, Valensijoje, Granada, Asturias, La Coruna, Buenos Aires ir Paragvajaus įsitvirtino kaip pasaulio centras specializuojasi mokymo protokolą, institucinius ryšius ir Renginių organizavimas. Daugiau nei 15.000 studentų praėjo per savo įvairių klasėse. Iš jų, 60% dabar užima pozicijas departamentų protokolą. Tikrai svarbu procentas, pabrėžia didėjančią veiklą šiame sektoriuje, profesionalus automobiliu turite, tuo didinant verslo ir institucijų poreikius ir taip įdomu ateitis siūlo.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Escuela Internacional de Protocolo

Į protokolą, dizainas, kūrimas ir ADRESAS verslo ir instituciniams RENGINIŲ meistras, tarptautinės mokyklos protokolo yra labai konkurencinga programa, kuri rengia ir pro ... [+]

Kai kalbame apie įvykius, mes kreiptis į socialinių santykių aktų, kurie vyksta perteikti žinutę tikslinei auditorijai su pasiekti rezultatą šios auditorijos tikslas.

Siekiant tinkamai parengti įvykį, turime suvienyti daugelį disciplinų, kūrybiškumas, sustojimo, gamyba, protokolas, mokslinių tyrimų mūsų visuomenės, rinkodaros, žinoma Korporatyvinės komunikacijos įstaigos ir pan.

Kapitonui PROTOKOLAS, dizainas, KŪRIMAS IR ADRESAS RENGINIŲ ir instituciniaiThe Tarptautinė mokykla protokolo Tai yra labai konkurencinga programa, kuri rengia ir leidžia studentui profesiniam tobulėjimui Kūrimas, valdymas ir Dizainas Įvykiai ir instituciniai santykiai.

... [-]
Ispanija Madridas Barselona A Coruña Oviedo Valensija  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Anuncio EIP