Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

Susipažinkite su dizaino mokykloje Barselonoje

Mes mokyti specialistus, juos paversti varikliu pokyčių, kuri leidžia jiems aplinkos transformacijos ir naujų erdvių, plėtoti kūrybiškumą ir inovacijas.

Kodėl studijuoti ESdesign?

Aukštoji mokykla Dizainas Barselonoje (ESdesign) yra institucija, sukurta su reaguoti į mokymo poreikių dizaino specialistų tikslas, gebėti numatyti tendencijas, analizuoti situacijas ir besiformuojančios socialinius poreikius teikiant labiausiai novatoriškus sprendimus ,

vaizdas

Būdamas mokyklos interneto tarptautiniais etaloniniais dizainas, geriausias kokybe lemia projektavimo ir mokymo internetu priešakyje.

misija

Traukinio specialistai, sukant juos į pokyčių variklis, kuris leidžia jiems aplinkos transformaciją, ir kurti naujas erdves, kuriant kūrybiškumą, inovacijas, verslumą ir dizaino kokybę.

Mūsų vertybės

Barselona

Lopšys dizainas, Barselonos prekinis ženklas yra pasaulinis lyderis projektavimo ir inovacijas, skatinti internacionalizaciją ir pritraukti talentus ir investicijas. Ji tapo viena iš žinių ekonomikos ir inovacijų sistemose.

Metodologija 100% internete ir lankstus

Ši mokymo pasiūlymas yra darbo pagal mokinių tiek teorinio ir praktinio lygio derinys rezultatas, remiantis socialinės mokymosi ir aktyvaus dalyvavimo studentų su jų nuomonėmis ir ankstesniais patirtimi įvairiomis temomis.

Mokymo programos yra skirtos tam, kad studentams tobulinti savo įgūdžius, žinias ir gebėjimus kiekvienoje specialiojoje programoje.

Mokymosi patirtis galėtų atsakyti į šį besikeičiančiame pasaulyje ir iš rinkos ir dabartinės verslo reikalauja iš inovacijų ir nuolatinio tobulinimo perspektyvos.

Mes pritaikyti turinį beveik realiu laiku

Viskas, kas atsitinka, turi įtakos, kuria kryptimi dalykų kelyje. Beveik nėra laiko arba paskelbti jį knygą. Viskas veikia viską, todėl šiandien turinys neabejotinai skiriasi nuo tų, per vienerius metus.

iš pirmų rankų patirtis

Mokytojai įvairių modulių yra pagrindiniai veikėjai pokyčių, o ne vien tik žiūrovų. Dalis, kad plėsti ribas, ieškoti naujų būdų ir kurti santykius tarp ženklų ir vartotojų nuosekliai ir patvarus laikui bėgant.

Mokytojai 100% aktyvūs

Ne tik suteikia mums modulių turinį aktualumą, taip pat ji leidžia mums gyventi ir dalintis su jais stabdžius ir galimybės nuolat pasirodo rinkoje.

Vertė įvairovė ir internacionalizavimas

Pasaulyje kaip kūrybiškumo, turi skirtingus požiūrius į tą patį klausimą yra ne tik būtina, bet ir praturtinti. Mes dalytis patirtimi su žmonėmis iš skirtingų šalių, kultūrų ir realijų, kurios sustiprins kaip niekada rezultatus.

Gyventi su galvos sukimasis jausmas

Kažkas jums reikia išmokti gyventi nuo pat pirmos dienos. besikeičiančios aplinkos, naujų technologijų, socialinių revoliucijų; nieko nėra nuolatinis ir jūs turite išmokti dirbti tokiu būdu.

profesinis orientavimas

Visos programos turi tarp savo tikslų, siekiant pagerinti profesinį statusą tiems, kurie jau dirba ir skatinti savo mokinius įsidarbinti. Siekiant skatinti šį aspektą, be pamokančio komanda, kuri padės nukreipia studentus dabartinės realybės darbo rinkoje, medžiagą, kuri leidžia jiems sukurti skaitmeninį portfelį, siekiant padėti joms pozicija yra sukurta.

Skatinti verslumą ir teikia verslo valdymo įgūdžius

projektavimo procesas ir bendravimas su bendrovių iš požiūriu valdymas, konceptualus ir praktiniu lygmeniu klausimu reikia spręsti. Nuo kontakto su bendrove, kad išeitumėte iš produktą į rinką, studentas per skirtingų etapų projekto, teisiniai niuansai ir ekonomines sąlygas bus vadovaujamasi. Būdamas gerai iš projekto etapų, studentai turės galimybę valdyti laiką ir išteklius.

įkvėpimas

laisvė bus teikiama studentams rasti savo tapatybę dizaino pasaulyje. Mes išmokyti jus pažvelgti į aplinką skirtingai, analizuoti, rasti įkvėpimo visur (bet kur, bet greičiausiai to paties pasaulio dizaino). Mes motyvuoti jums pažvelgti į meno pasaulį, gamtoje, labiausiai kasdienių gestai ... gauti įkvėpimo ir naujų idėjų.

Artumas ir nuolatinę paramą

Studentas jaučiasi kartu visą laiką, tiek mokytojams išspręsti klausimus, kurie gali kilti modulius, pavyzdžiui, programos direktorius, kuris užtikrina jo kokybę. Jie taip pat turi galimybę Program Manager figūrą, atlikti išsamią stebėseną pasinaudoti visomis programomis.

technologija

Kiekviena programa apima specializuotą programinę įrangą, kad bus suteikti studentams su įgūdžių ir gebėjimų, kad reikia tiek programos praktikos, ir jų darbo aplinka. Mes bet kylančios programinės įrangos įrankius, paruošti juos ateityje.

dvigubas laipsnis

Žinoma tuo Dizaino Barselonos ir labai pavadinime Valensijos International University School, kuris kredituojamas juos specialistų specialybės mokėsi.

Metodologija 100% internete ir lankstus

Magistrantūros studijų ESdesign išsiskirti kaip 100% internete ir visiškai lanksti, be turintys aiškų tarptautinį pašaukimą. Tai metodologinis požiūris remiasi konstruktyvizmo mokymosi kaip modelio ir bendro darbo su teaching per nekilnojamojo - laiko vaizdo konferencijų ir komunikacijos erdvėse uždelstas.

Be ESdesign turi mokymosi patirtį pritaikyti prie rinkos poreikių ir dabartinės įmonės, nes programos buvo suprojektuoti pagal ekspertų dizaino srityje grupė, žinant dabartinius ir būsimus poreikius aplinkai, o būtent įmonės ir organizacijos.

Žemiau mes apibendrinti studijuoja su mumis privalumus:

Prisijungti bet kuriuo metu ir bet kur

Virtualus miestelis yra jūsų dispozicijoje 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Atneša jums visus išteklius, kuriuos reikia sekti dalykus: vadovus, specializuotą programinę įrangą, straipsniai, praktikos, pavyzdžių ir modelių, video ir socialinius tinklus.

Be to, jūs turėsite prieigą prie šių medžiagų ir išteklių, kai norite ir kur tu nori: dėka lentos technologija, kuris apima mūsų virtualią stovyklą, jūs galite prisijungti iš bet kurio įrenginio, panaikinant geografines ir laiko apribojimus, savo gyvenimą.

Asmeninės monitoringas

Kiekviena tema turi du esminius duomenis, siekiant pagerinti ir praturtinti labiausiai iš savo mokymosi patirtį: Programos direktorius ir profesorius, kad bus teikti visas instrukcijas atlikti veiklą nuolatinio vertinimo ir gauti pataisymus ir pastabas. Ir jūs galite eiti į savo mokytoją, kad atitiktų visus jūsų akademinius klausimus.

Jūs taip pat turite galimybę Program Manager, kuris figūra bus užtikrinti tinkamą vystymąsi kiekvienas programos leidinių. Be to, programos vadovas lydės jus, teikti paramą ir išspręsti savo abejones apskritai, todėl jūs galite tęsti savo švietimo kokybę.

Platus praktinės veiklos

Be banknotų ir mokymo medžiagos, kuri suteikia jums virtualią miesteliu, visi meistrai turi įvairios veiklos jums eiti ir afiances įgyvendinti turinį įgytas visoje programoje.

  • tyrimas
  • koncepcijų žemėlapis
  • Smegenų šturmas
  • projektų kūrimas
  • atvejo analizė
  • dizainas mąstymas
  • prototipai
  • pristatymai
Dvi ašys papildo įvertinimo
  • Nuolatinis vertinimas. Daugiausia remiantis periodinių pristatymo praktiką visoje žinoma.
  • Galutinis vertinimas. Pristatymas galutiniam projektui, kuris patikrins įgyti žinių ir numatytų programoje įgūdžių lygį.
specializuota programinė įranga

praktinį mokymą ESdesign stiprinimas, mes teikiame savo studentus su specializuota programine įranga. Šis įrankis leidžia jums sukurti praktiką ir atsižvelgiant į dabartinius poreikius, programos kompetencijų.

Mokymasis sukurta per Mokytojo jūsų ateitis plėtra bus lengviau tiek specialios programinės įrangos, kurią teikia mokyklos kaip ir visi kiti, su panašiomis charakteristikomis, kad egzistuoja rinkoje.

Vietos

Barselona

Address
Barselona, Katalonija, Ispanija

Programos