Oficialus aprašymas

Į ERAM universiteto, galite mokytis oficialių laipsnių audiovizualinių ir multimedijos, Vaizduojamasis menas ir mūsų meistrų kūrybinės fotografijos.

Mes suteikiame daugiau

Universiteto ERAM galvoti apie savo poreikius, mes pasirūpinsime, kad Jūs jaustumėtės kaip namuose. Mes dirbame, kad Jūsų patirtis tobula.

UNIVERSITETAS ERAM

Universiteto ERAM pridedamas prie Žironos universitetas, skirta dizaino, multimedijos, garso ir vaizdo centras, fotografijos srityje ir scenos menų.

Už turintys gerą infrastruktūrą, ERAM išsiskiria savo žmogiškuosius išteklius, savo studentams, mokytojams ir specialistams, kurie dalijasi aistra perduoti žinias, pasitenkinimą mokymosi nuolat ir, visų pirma, atsidavimas tiek plėtrai Asmeniniai ir profesiniai kiekvieno asmens, išlaikyti didžiulę pagarbą etikos ir socialinės vertybės.

COMA CROS KULTŪROS FACTORIA

Mokykla yra įsikūrusi buvusios tekstilės gamykloje "gamykla Koma Cros" Salt (Girona). Ši vieta buvo atkurta ir įrengta modernia infrastruktūra ir visų reikalingų įrenginių akademinės praktikos, ir vis dar išlaiko modernistinio pastato XIX-ojo amžiaus žavesio.

Studijuojantiems GIRONA

Įsikūręs puikioje vietoje, įsikūrusio tarp Viduržemio jūros ir Pirėnų kalnuose, randame Girona ramiai. Tai provincijos sostinė ir yra gerai prijungtas su simbolinių miesto Barselonos, tik viena valanda kelio apie tai automobiliu ir 38 minučių traukiniu. Jis taip pat yra labai arti Prancūzijos sienos miestuose kaip Perpignan (Prancūzija) į Girona miesto, apsupta keturių upių, yra puikus miestas ir centrinę vietą daugelį kultūrinių renginių per metus. Želdynų derinys, statybos Šimtamečių akmens ir tauriųjų paslėptų sodai, suteikti tam tikrą simbolį į senovės miestą Girona.

Žironos gatvės tarnavo kaip stadijoje dėl sostų serijos žaidimas. Miestas ypač žinomas dėl savo gastronomijos, su daugiau nei trylika restoranuose su 17 "Michelin" žvaigždėmis iš viso, atspindintis jos išskirtinį derinys kulinarijos tradicijas ir kūrybos dvasia.

Girona, kultūrinė patirtis

Visi savaitgaliais skirtingi kultūriniai renginiai ar muzikos festivaliai ir kiti renginiai, pavyzdžiui, scenos meno, kultūros vertybės yra palaipsniui tampa etalonas visame pasaulyje.

Žironos sujungia naktinį gyvenimą su savo meno ir muzikos festivaliuose.

Vienas bruožas šių įvykių yra jos įvairovė, suburti labai skirtingus stilius, pavyzdžiui, Juodosios muzikos festivalis, Tarptautinis muzikos festivalis Castell de Peralada, kad Vinomi festivalis, Girona Capella, Girona Jazz festivalis, tarptautinis festivalis porta Ferrada, Akustinis festivalis, koncertas ar renginys Ibercamara Performing Arts aukstas, Girona.

studentų Paslaugos

Universiteto ERAM kartu su Žironos universitetas siūlo visas veiklas, paslaugas, reikalingas studentams plėtrą, tiek akademiniu ir asmeniškai. Tokie kaip pavyzdžiui, specializuojasi sporto paslaugos, šiuolaikinėje išmokti pagrindines kalbas pasaulyje, specializuojasi paslaugų tarptautinių studentų ir daugelį kitų kalbų.

Programos mokomos:
  • Ispanų
  • Katalonų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Escuela Universitaria ERAM

Sužinokite fotografiją, kad sukurtumėte istoriją, keliaudami viduje, pasidalintumėte su savo bendraamžiais autentišku nuotykiu: pasakykite jautrias istorijas šviesoje. ... [+]

Sužinokite fotografiją, kad sukurtumėte istoriją, keliaudami viduje, dalinatės su savo bendraamžiais autentišku nuotykiu: pasakykite jautrias istorijas su šviesa.

mokymo planas

kūrybiškumas

Kūrybiškumas yra būdingas žmogaus būklei. Tai evoliucija, kurią žmonija patyrė nuo pat jos įkūrimo ir pažymi savo ateitį. Yra įvairių būdų apibrėžti kūrybiškumą, tačiau visi jie sukasi apie originalių ir novatoriškų idėjų kūrimą, kaip pagrindinę kūrybos proceso dalį.

turinys

Kūrybos procesas (žurnalas)

Svarbi kūrybinio proceso priemonė - žurnalas. Analogiškai su žurnalu, fotografu užrašai ar pastos į užrašų knygelę, visi šie įvykiai, idėjos, koncepcijos, gabalai, situacijos ir tt Trumpai tariant, viskas, kas įgauna jūsų dėmesį, yra jūsų domina dalykas. Laivo žurnalas tampa kūrybinio proceso metodu, kuris gali padėti fotografui generuoti originalias idėjas, kuriomis jis dirbs.... [-]

Ispanija Salt
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Katalonų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Ambaixadors de l'ERAM

Girona emociona ;)