Oficialus aprašymas

Iš verslo mokymo mokyklos misija yra įsipareigojimas mokymo poreikius mūsų verslininkų, kuriomis siekiama pagerinti įmonių konkurencingumą, skaičiuojant nuo puikių specialistų, kurie perteikia mūsų studentai per savo verslo patirtimi ir žiniomis.

Todėl mes manome, vertybių, kad apibrėžti savo identitetą rinkinys, atitinkantis realius poreikius, verslo ir darbo aplinkoje, kelti mokymo nuorodą.

Vertybės:

  • Talentas. - Metodika. - Mokymas. - Įsidarbinti. - Institucinė parama.

Talentas

Mes siekiame puoselėti asmens talentų mūsų studentai plėtrą per mokymą, todėl įgysite įgūdžius ir asmeninius įgūdžius, kurie susiję su jų profesine profilį ir verslumo plėtra.

Metodika

Pateikite mokymus su itin praktiškas struktūrą, skatinti visais laikais dalyvio indėlį, skatinant komandinį darbą ir vadovavimą.

Mokymas

Mes turime žinomų ekspertų, turinčių išskirtinę profesinę patirtį kartu su akademinio prestižo, kiekvienoje iš specialybių dalyvavimą, naudojant savo patirtį ir kvalifikaciją teikti mokymo paslaugas pagal padėtį darbo rinkoje.

Įsidarbinimo

Be profesinio tobulėjimo, prioritetas yra pagerinti mūsų studentai, kuriam mes teikti tokią pačią paslaugą orientaciją darbo paieškai, kuriant anketą tvarkaraštis asmeninį įterpimo galimybes įsidarbinti.

Institucinė parama

Nuolatinis kontaktas su verslo pasauliu leidžia mūsų mokymo pasiūlymas tinka įmonių, bet produktyvaus sektoriaus poreikius, papildomai prie paslaugų ir paramos organizacija, kuri be kita ko padeda skatinti ekonominę veiklą provincijoje per mokymą.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Escuela de Negocio Empresarial Cámara de Comercio Málaga

IŠSKIRTINĖS MASTER Motorizuotosios pėstininkų brigados "apima funkcijas, kad atskirti nuo tradicinių meistrų tarptautinio verslo, pavyzdžiui, jo atvirumą paslaugų bendrov ... [+]

IŠSKIRTINĖS MEISTRAS Motorizuotosios pėstininkų brigados "apima funkcijas, kad atskirti nuo tradicinių meistrų tarptautinio verslo, pavyzdžiui, jo atvirumą paslaugų bendrovių (turizmo, statybos, inžinerijos, sveikatos ir tt), dėl technologinių priemonių steigimo, socialinių tinklų naudojimą, taikant Konkurencinė žvalgyba būdai internacionalizacijos ir vadybos mokymo dukterinių įmonių ir įstaigų užsienyje.

Ji suteikia žinių ir įgūdžių, kurie gali būti taikomos bet įmonės tipą, bet kurioje pasaulio vietoje.

KARJEROS GALIMYBĖS

Išplėskite savo viziją verslo pasaulyje ir stiprinti savo gebėjimą aptikti galimybes, galės parduoti visame pasaulyje. Kai studentas baigia šį Master, jis galės įgyvendinti eksporto ir importo operacijas, kurti ateities užsienyje plėtros projektus ir priimti strateginius sprendimus tarptautiniu lygiu.... [-]

Ispanija Marbella
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba