Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Mokykla turizmo EUROAULA Tai įstaiga, įkurta 1987 metais ir specializuojasi turizmo mokymą. Nuo 1997 m EUROAULA yra pritvirtintas prie Universitat de Girona ", Mokymo turizmas, dvigubo laipsnio Tarptautinio turizmo ir viešbučių vadybos, kapitonai ir magistrantams laipsnį. Todėl universitetų turizmo studijų yra visiškai oficiali ir pripažinta.

Panašiai Euroaula yra centre, pripažinta D'Ensenyament departamentas Generalitat de CatalunyaPerteikti aukštojo profesinio mokymo kvalifikacijos oficialiai patvirtino DOGC ENS / / liepos 8 d 2116/2002.

Mes esame mokymo įstaiga, kuri specializuojasi turizmo pašaukimo pedagoginėmis naujovėmis, į EUROAULA mes mokyti būsimų specialistų turizmo sektorius su teorinių žinių ir realaus atvejo studijas naudojimui. Mūsų puikus mokymo patirtis atitinka mus kaip lyderių profesiniam mokymui, jų pateikimo į mūsų studentams įrankius ir įgyti žinių, reikalingų mokymo ir asmeniniam tobulėjimui, rengiant juos konkurencinėje darbo rinkoje ir nuolat keičiasi.

Be to, mes esame dalis iš Asociacija européenne des Escoles Kaulo Hotellerie ET DE TourismeTarptautinė organizacija, kuri siekia skatinti viešbučių ir turizmo mokyklų Europoje.

Graduate Management Admission Test arba UNE-EN ISO 9001 yra tarptautinis standartas, kuris nurodo reikalavimus valdymo sistemos kokybės mokymo turizmo Euroaula mokyklos. Pagrindinis tikslas yra nuolat gerinti į mokymo kokybę planuoti savo mokymo programas.

Todėl, mūsų programos yra sertifikuotos nuo 2007 m ir sėkmingai kasmet įveikti atsiliepimą, kurį atliko "Bureau Veritas".

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Euroaula Barcelona

Siekiant paversti potencialius keliautojus į realius klientus, būtina sukurti kokybišką turinį ir produktus įvairiuose kanaluose, kuriuose yra klientai. Šis turinys dauge ... [+]

Programa diktuojama ispanų kalba

Bendra informacija

Siekiant paversti potencialius keliautojus į realius klientus, būtina sukurti kokybišką turinį ir produktus įvairiuose kanaluose, kuriuose yra klientai. Šis turinys daugeliu atvejų grindžiamas pasakojimais, naudojant pagrindinius turizmo produkto ar paskirties vietos požymius ir charakteristikas.

Šis magistras orientuojasi į specialistų, kurie yra naujausi su naujausiomis tendencijomis ir gera tarptautine praktika turizmo sektoriuje, mokymą, siekiant pagerinti ryšių, populiarinimo ir viešųjų ryšių su miestais, produktais ir turizmo paslaugomis valdymą.

Kvalifikacija: Gironos universiteto suteiktas laipsnis yra savarankiškas Gironos universiteto visuotinai pripažintas pavadinimas. (* Laukiama UdG patvirtinimo)Programos trukmė: 1 akademiniai metai (9 mėnesiai)Pradžia: 2019 m. Spalio mėnProgramos ypatybėsPraktinis taikymas: sužinokite įvairias priemones ir taikyti taktikas ir strategijas, kurios padeda pagerinti turistų lankomų vietų, produktų ir paslaugų reklamos valdymą.Reali verslo perspektyva: dėstytojų, sudarytų iš turizmo sektoriaus ekspertų, dėka studentas gaus realią ir dabartinę viziją apie svarbiausių tarptautinių įmonių viešųjų ryšių ir komunikacijos skyrius turizmo sektoriuje.Tendencijos: žinoti visas naujas tendencijas ir technologines naujoves turizmo komunikacijos srityje, plėtoti visus reikalingus įgūdžius ir kompetencijas, kurių turėtų turėti komunikacijos ir viešųjų ryšių ekspertas.Konkrečios žinios: įgyti specifinių žinių, kad galėtų vykdyti komunikacijos projektą bet kuriai įmonei, kuri naudoja geriausias rinkodaros priemones, ir patenkinti bet kurio kliento poreikius.Baigiamasis magistro projektas: suprojektuokite ir sukurkite galutinį magistro projektą, kuriame studentas atspindės per visą programą įgytas žinias ir jų taikymą bei praktinį įgyvendinimą.mokymo planasĮvadas į turizmo sektoriųBendravimas verslo strategijojeTurizmo rinkodaros įvadasSocialinių tinklų valdymas turizmo aplinkojeryšiai su visuomeneViešųjų ryšių programosValdymo ir verslo iniciatyvaKomunikacijos ir turizmo skatinimo metodaiTurizmo vietų strateginė rinkodaraTikslai ir turizmo ištekliaiTurizmo naujovėsŽmogiškieji ištekliai ir vadovavimasGalutinis magistro projektasPrieigos reikalavimaiOficialus universiteto laipsnisKopijuoti pasą /... [-]
Ispanija Barcelona
Spalis 2019
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Euroaula Barcelona

Šio magistro laipsnio tikslas - ugdyti studentų karjerą kaip direktoriai, vietovės vadovai ar verslininkai, suteikiant jiems galimybę įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų p ... [+]

Šis magistro tikslas - ugdyti studentų, kaip vadovų, teritorijų vadovų ar verslininkų karjerą, suteikiant jiems galimybę įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų priimant sprendimus turizmo apgyvendinimo sektoriuje. Turizmo ir svetingumo sektoriuje itin svarbu žinoti viešbučių planavimą ir valdymą.

Šio magistro laipsnio tikslas

Profesionalai, norintys patekti į tarptautinį viešbučių valdymą ir turizmo apgyvendinimo organizavimą.Absolventų ir diplomų savininkai, norintys perkelti savo karjerą į viešbučių verslą ir turistų apgyvendinimo valdymą.Profesionalai, norintys kurti savo įmonę (viešbučiai, nakvynės namai, nakvynės namai ir pan.).

Programos trukmė... [-]

Ispanija Barcelona
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Euroaula Barcelona

Mūsų šalis yra tarptautinė verslo turizmo nuoroda, kurią didele dalimi skatina tokių miestų kaip Barselona, Madridas, Malaga ir Sevilija patrauklumas. Remiantis atliktais ... [+]

Programa diktuojama ispanų kalba

Bendra informacija

Mūsų šalis yra tarptautinė verslo turizmo nuoroda, kurią didele dalimi skatina tokių miestų kaip Barselona, Madridas, Malaga ir Sevilija patrauklumas. Remiantis atliktais tyrimais, verslo ir renginių turizmas yra svarbus tarptautinio atvirumo dinamiškumo ir laipsnio rodiklis, ir tikimasi, kad iki 2020 m. Pasaulinės verslo kelionės išlaidos sieks 1,6 trilijonus eurų.

Šis sektorius yra viena iš didžiausią turizmo ir viešbučių sektoriaus prognozavimo sričių, kuriai reikia specializuotų ir apmokytų specialistų.

Šis magistro tikslas - suteikti studentui konkrečias turizmo srities žinias, leidžiančias profesionaliai atlikti bet kokio pobūdžio viešuosius ar privačius, didelius ar mažus renginius.... [-]

Ispanija Barcelona
Spalis 2019
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Euroaula Barcelona

Šis verslo turizmo ir renginių valdymo magistro laipsnis yra skirtas specialistų rengimui organizuoti ir valdyti renginius, susitikimus ir kongresus, ypatingą dėmesį skir ... [+]

Šis magistro tikslas - suteikti reikiamą specialistų rengimą rengiant ir valdant renginius, susitikimus ir kongresus, ypatingą dėmesį skiriant verslo turizmui ir MICE sektoriui (susitikimams, paskatoms, konferencijoms ir parodoms).

Šio magistro laipsnio tikslas

Profesionalai, norintys patekti į MICE sektorių ir verslo renginių industriją.Absolventų ir diplomų savininkai, norintys plėsti savo žinias verslo turizmo ir renginių valdymo srityje.Profesionalai, norintys kurti ir valdyti savo renginius.

Programos trukmė

1 mokslo metai (9 mėnesiai)

Pradžios data

2019 m. Vasario 18 d

Programos ypatybėsRenginiai Įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų renginiams, parodoms ir konferencijoms planuoti, organizuoti ir valdyti.100% praktinis mokymas Taikyti žinias, įgytas renginių ir verslo turizmo sektoriuje.Tendencijos Sužinokite apie naujausias verslo turizmo tendencijas ir žinoti, kaip jas valdyti ir įgyvendinti.Pasaulinė vizija Plėtoti valdymo ir vadovavimo įgūdžius, reikalingus organizuoti bet kokio pobūdžio profesinius renginius.Studijų planasMetodika... [-]
Ispanija Barcelona
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Video for profile page

Location address
EUROAULA
Carrer d'Aragó, 208 - 210

Barcelona, Catalonia, 08011 ES