Euroaula Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Mokykla turizmo EUROAULA Tai įstaiga, įkurta 1987 metais ir specializuojasi turizmo mokymą. Nuo 1997 m EUROAULA yra pritvirtintas prie Universitat de Girona ", Mokymo turizmas, dvigubo laipsnio Tarptautinio turizmo ir viešbučių vadybos, kapitonai ir magistrantams laipsnį. Todėl universitetų turizmo studijų yra visiškai oficiali ir pripažinta.

Panašiai Euroaula yra centre, pripažinta D'Ensenyament departamentas Generalitat de CatalunyaPerteikti aukštojo profesinio mokymo kvalifikacijos oficialiai patvirtino DOGC ENS / / liepos 8 d 2116/2002.

Mes esame mokymo įstaiga, kuri specializuojasi turizmo pašaukimo pedagoginėmis naujovėmis, į EUROAULA mes mokyti būsimų specialistų turizmo sektorius su teorinių žinių ir realaus atvejo studijas naudojimui. Mūsų puikus mokymo patirtis atitinka mus kaip lyderių profesiniam mokymui, jų pateikimo į mūsų studentams įrankius ir įgyti žinių, reikalingų mokymo ir asmeniniam tobulėjimui, rengiant juos konkurencinėje darbo rinkoje ir nuolat keičiasi.

Be to, mes esame dalis iš Asociacija européenne des Escoles Kaulo Hotellerie ET DE TourismeTarptautinė organizacija, kuri siekia skatinti viešbučių ir turizmo mokyklų Europoje.

Graduate Management Admission Test arba UNE-EN ISO 9001 yra tarptautinis standartas, kuris nurodo reikalavimus valdymo sistemos kokybės mokymo turizmo Euroaula mokyklos. Pagrindinis tikslas yra nuolat gerinti į mokymo kokybę planuoti savo mokymo programas.

Todėl, mūsų programos yra sertifikuotos nuo 2007 m ir sėkmingai kasmet įveikti atsiliepimą, kurį atliko "Bureau Veritas".

Vietos

Barselona

Address
EUROAULA
Carrer d'Aragó, 208 - 210

08011 Barselona, Katalonija, Ispanija