EU Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

EU Business School

Įkurta 1973 m., EU Business School (ES) yra tarptautinė, profesionaliai akredituota, aukšto rango verslo mokykla su universiteto miesteliais Barselonoje, Ženevoje, Montreux ir Miunchene. Mes teikiame mažas, dinamiškas klases anglų kalba, naudodamiesi geriausiomis Šiaurės Amerikos ir Europos akademinėmis programomis. Mūsų pragmatiškas požiūris į verslo mokymą paruošia studentus karjerai šiandienos greitai kintančiame ir globalizuotame verslo pasaulyje.

116204_Capture2.PNG

ES siūlo fondo, bakalauro, magistro, MBA ir doktorantūros programas tiek universiteto mieste, tiek internetu su verslo administravimu, komunikacija, turizmo vadyba, tarptautiniais ryšiais, sporto vadyba, skaitmeninės žiniasklaidos vadyba, tarptautiniu verslu, rinkodara, finansais, įmonių ir žmogiškųjų išteklių valdymu, tarp kitų.

  • ES internetinis MBA užėmė aukščiausią vietą žurnalo „CEO Magazine“ internetiniame pasauliniame reitinge
  • „China Economic Review“ žurnalas įtrauktas į 20 populiariausių verslo mokyklų sąrašą
  • Pagal žurnalo „Capital“ duomenis, šešta geriausia verslo mokykla moterims
  • Žurnalas „Magazine“ užėmė aukščiausią pasaulinių ir Europos MBA programų pakopą
  • „QS MBA Guide Investicijų grąžos ataskaitoje apie atlyginimų pakėlimą Europoje“ užima penktą vietą

Per mūsų pasaulinį akademinių partnerių tinklą studentai gali uždirbti valstybės pripažintus laipsnius ES miesteliuose su Roehamptono universitetu Londone, Derbio universitetu JK ir Universidad Católica de Murcia (UCAM) Ispanijoje. Partnerystė su Niujorko „Pace“ universitetu, Kalifornijos universitetu Riverside, Fišerio koledžu Bostone ir Shinawatra universitetu Bankoke suteikia studentams galimybę užsitarnauti antrą kvalifikaciją studijuojant įvairiapusėje ir praturtinančioje aplinkoje. ES grupių programos yra akredituotos verslo mokyklų ir programų akreditacijos tarybos (ACBSP) ir Tarptautinio kolegialaus verslo mokymo asamblėjos (IACBE), pripažintos Aukštojo mokslo akreditacijos tarybos (CHEA). Mes taip pat turime Tarptautinę kokybės akreditaciją (IQA), kurią suteikė Vidurio ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacija (CEEMAN). ES grupę taip pat akreditavo „EduQua“ - pirmasis Šveicarijos kokybės ženklas, skirtas suaugusiųjų tolesniam švietimui.

ES miesteliai yra įsikūrę Viduržemio jūros pakrantėje , tarp Šveicarijos Alpių ir ekonominėje Vokietijos sostinėje, suteikdami studentams galimybę gyventi keturiose skirtingose ir turiningose aplinkose. Studentai gali persikelti iš vienos miestelio į kitą ir ištirti Barselonos, Ženevos, Montreux ir Miuncheno įvairovę. Tai yra puikus pasiteisinimas norint išmokti kalbą ir susitikti su įvairiais žmonėmis, tuo pačiu atsirandant naujoms, į verslą orientuotoms galimybėms. Be to, studentai gali dalyvauti mainuose į mūsų partnerių institucijas JAV, Kinijoje, JK, Ispanijoje, Tailande, Malaizijoje, Taivane, Meksikoje, Brazilijoje, Kazachstane, Kanadoje ir Rusijoje.

116213_Capture4.PNG

Vietos

Barselona

EU Business School

Telefonas
+34 932 01 81 71

Ženeva

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 Ženeva, Ženeva, Šveicarija
Interneto svetainė
Telefonas
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Vaudas, Šveicarija
Interneto svetainė
Telefonas
+41 21 964 84 64

Miunchenas

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 Miunchenas, Bavarija, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 89 55029595

Šveicarija internete

Address
Šveicarija internete, Šveicarija