EU Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

EU Business School

Įkurta 1973 m., EU Business School (ES) yra tarptautinė, profesionaliai akredituota, aukšto rango verslo mokykla, kurioje yra miesteliai Barselonoje, Ženevoje, Montreux ir Miunchene. Mes teikiame mažas, dinamiškas klases anglų kalba, geriausiai iš Šiaurės Amerikos ir Europos akademinių programų. Mūsų pragmatiškas požiūris į verslo ugdymą rengia studentus karjerai šiandien sparčiai besivystančiame ir globalizuotame verslo pasaulyje.

138233_emailbanner_15july3.png

ES siūlo pagrindines, bakalauro, magistro, MBA ir doktorantūros programas tiek universitetuose, tiek internete, verslo administravimo, komunikacijos, turizmo valdymo, tarptautinių santykių, sporto vadybos, skaitmeninės žiniasklaidos valdymo, tarptautinio verslo, rinkodaros, finansų, įmonių ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityse. tarp kitų.

  • ES Online MBA užėmė aukščiausio lygio vadovų žurnalo internete reitingą
  • „China Economic Review“ žurnale įrašyta kaip 20 geriausių verslo mokyklų
  • Šeštoji geriausia moterų mokykla pagal „Capital“ žurnalą
  • Geriausi aukščiausio lygio vadovų žurnalo „Global“ ir Europos MBA programos lygiai
  • Penkta vieta QS MBA vadove Investicijų ataskaitos grąžinimas už atlyginimų didinimą Europoje

Per pasaulinį akademinių partnerių tinklą studentai gali gauti valstybinius pripažintus laipsnius ES universitetuose su Roehamptono universitetu Londone, Derby universitete Jungtinėje Karalystėje ir Universidad Católica de Murcia (UCAM) Ispanijoje. Partnerystės su Pace universitetu Niujorke, Kalifornijos universitete Riverside, Fisher College Bostono ir Shinawatra universitete Banke studentams suteikiama galimybė uždirbti antrąją kvalifikaciją mokantis įvairiose ir praturtinančiose aplinkose. ES grupės programas akreditavo Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba (ACBSP) ir Tarptautinė kolegialaus verslo švietimo asamblėja (IACBE), pripažinta Aukštojo mokslo akreditavimo tarybos (CHEA). Mes taip pat rengiame Tarptautinę kokybės akreditaciją (IQA), kurią skiria Centrinės ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacija (CEEMAN). ES grupę taip pat akreditavo EduQua, pirmasis Šveicarijos kokybės ženklas, skirtas suaugusiųjų tęstiniam mokymui.

ES miesteliai įsikūrę Viduržemio jūros pakrantėje, tarp Šveicarijos Alpių ir Vokietijos ekonominiame sostinėje, suteikdami studentams galimybę gyventi keturiose skirtingose ir praturtinančiose aplinkose. Studentai gali pereiti tarp universitetų ir ištirti Barselonos, Ženevos, Montreux ir Miuncheno įvairovę. Tai suteikia didelį pasiteisinimą mokytis kalbos ir susitikti su įvairiais žmonėmis, o patiria naujų į verslą orientuotų galimybių. Be to, studentai gali dalyvauti mainuose su mūsų partnerių institucijomis JAV, Kinijoje, JK, Ispanijoje, Tailande, Malaizijoje, Taivane, Meksikoje, Brazilijoje, Kazachstane, Kanadoje ir Rusijoje.

116213_Capture4.PNG

Vietos

Barselona

EU Business School

Telefonas
+34 932 01 81 71

Ženeva

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 Ženeva, Ženeva, Šveicarija
Interneto svetainė
Telefonas
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Vaudas, Šveicarija
Interneto svetainė
Telefonas
+41 21 964 84 64

Miunchenas

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 Miunchenas, Bavarija, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 89 55029595

Šveicarija internete

Address
Šveicarija internete, Šveicarija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis