Oficialus aprašymas

LCI Barselona, oficiali aukštojo mokslo mokyklų mokykla, yra Europos LCI švietimo tinklo universitetas. LCI Barselonos kilmė yra asociacija 2013 m. Spalio mėn. Tarp LCI Švietimo ir Aukštojo mokslo mokyklos mados Felicidad Duce. „LCI Barcelona“ treniruoja dizainerius, pripažintus jų kompetencijos ir pasaulinės vizijos.

MŪSŲ PAVADINIMAS "FASHION NUO 1928 m." Nuo 1928 m. „Escola Superior de Disseny Felicidad Duce“ kiekvienais metais didžiuojasi naujos kartos profesionalų mokymu, naudodamas novatorišką, kūrybišką ir avangardinį metodą dėka mūsų darbuotojų, dirbančių mokytojams, kurie yra ekspertai naujausias tendencijas ir naujausias technologijas.

Mūsų akademinės programos pasiūlymas:

 • Grafinio dizaino, interjero dizaino, gaminio dizaino ir mados dizaino aukštojo mokslo laipsniai
 • Magistro laipsniai
 • Magistrantūros / specializacijos programos
 • Tęstinio mokymo kursai: Profesionalizacijos kursai, vasaros kursai, modelių kūrimo kursai (universitetuose ir internete) ir įmonės mokymas.

10 pagrindinių mūsų akademinio projekto principų

FDModa - LCI Barcelona siūlo FDModa - LCI Barcelona išsilavinimą įtraukioje aplinkoje, kuri leidžia savo studentams įgyti norimą diplomą, taip pat įsigyti ir plėtoti:

 • Gebėjimas valdyti naujas su pramone susijusias informacines technologijas.
 • Kompetencijos, palengvinančios profesinį mobilumą.
 • Valdymo įgūdžiai, taikomi esant rinkos globalizacijai ir greitam ryšiui.
 • Gebėjimas dirbti su daugiadalykine komanda.
 • Lyderystė ir verslumas.
 • Tai požiūris, kuris atspindi atsakingą pilietį, pagarba kitiems ir griežtumas visomis aplinkybėmis.
 • Tęstinio mokymo neatskiriama vertė.
 • Atsakingų įpročių, skatinančių gerą savijautą ir kitus, supratimą.
 • Natūralus impulsas saugoti aplinką ir skatinti tvarią plėtrą.

„Escola Superior de Disseny“ Felicidad Duce - „LCI Barcelona“ yra „Generalitat de Catalunya“ departamento (kodas 08058398) įgaliotas centras, siūlantis oficialų aukštojo meno ugdymo dizainą , pritaikytą prie Europos aukštojo mokslo erdvės .

Programos mokomos:
Anglų
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

FDModa - LCI Barcelona

Mados stiliaus, reklamos ir garso ir vaizdo žiniasklaidos magistras siekia mokyti mados stiliaus profesionalus, ypatingą dėmesį skiriant jo, kaip žurnalo, reklamos, kilim ... [+]

Mados, reklamos ir audiovizualinės žiniasklaidos stilistikos magistro tikslas - mokyti mados stiliaus profesionalus, ypatingą dėmesį skiriant mados redakcijos, reklamos, stalčių ir parodų salių meno krypčiai. Jie taip pat galės būti atsakingi už kostiumų ir simbolių apibūdinimą audiovizualinės produkcijos srityje (kinas, televizija, laidos ir kt.).

TIKSLAI

• Mokyti stiliaus pramonės specialistus, galinčius pasiūlyti patrauklius ir nuoseklius pasiūlymus pagal pranešimą, kurį norite perduoti.

• Pateikite istorinį bagažą ir tendencijas, reikalingas kiekvienam projektui tinkamais stiliais.

• Žinokite, kaip paruošti fotografiją.

• Studijuoti mados, komercinius ir nepriklausomus žurnalus, taip pat reklamos kampanijas.... [-]

Ispanija Barcelona
Registracija galima
Dieninės
2 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FDModa - LCI Barcelona

Mokymo apima visą procesą kuriant kolekciją, remiantis kūrybinės koncepcijos iki verslo plano, kuris palaiko jo gyvybingumą plėtrai. ... [+]

Dėstymo kalba: ispanų

Kova dėl rinkos plėtros didžiųjų prekinių ženklų, kad nulemia poreikį bendrovėms pasiūlyti ir išplėsti savo produktų asortimentą ir paslaugų su naujų linijų drabužių ir aksesuarų.

Ins tapo iš mados ekonomikos pagrindas. Jūs nesate aksesuaras, jie yra apibūdinantys elementai išvaizdą ir asmenybę kur kas toliau nei drabužių. Fashion Accessories yra produktas, kuris geriausiai bendrauja stilių ir taip pat yra viena iš pagrindinių priemonių, kuri geriausiai apibūdina koncepcinio panašumo ir prekių estetiką.

Taigi specializuotų drabužių ir aksesuarų dizaino profesinio turintis patirties ir sprendimo apie mados ir pajėgumo rodiklis yra būtina naudoti tradicines priemones ir naujosios kūrinijos produkto dizainas, kad turi konkuruoti vis labiau didėja ir sudėtingesnis. ... [-]

Ispanija Barcelona
September 2019
Dieninės
2 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FDModa - LCI Barcelona

Vadybos ir verslo vadybos magistro kvalifikaciją patvirtina puiki mokymo patirtis mados srityje, kurioje yra „Escola Superior de Disseny Felicidad Duce“ - LCI Barselona, ... [+]

Šį magistro laipsnį palaiko LCI Barselonos mados mokyklos „Felicidad Duce“ ir Barselonos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto tarptautinio lygio mokymosi patirtis. programa, taip užtikrinant struktūrizuotą mokymo planą ir ekspertų mokytojus tiek su produkto sritimi, tiek su finansų ir verslo vadybos disciplinomis. Todėl kapitonas siūlo dvigubą laipsnį .

Taip pat verta paminėti MODACC - Clúster Català de la Moda dalyvavimą , kurio bendradarbiavimas leido sukurti profesinę studijų programą, pritaikytą tekstilės verslo sektoriaus poreikiams ir veiklai. Per šią akademinę programą sukuriamas integruotas mokymas, skirtas skirtingiems sektoriams ir pozicijoms įvairiuose mados pramonės padaliniuose.... [-]

Ispanija Barcelona
Registracija galima
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FDModa - LCI Barcelona

Pagrindinis tikslas kuriant ir plėtojant skaitmeninių projektų Master yra pasiūlyti pažangias mokymo ir specializuoto pobūdžio, kad bus parengti studentus konkurencingai ... [+]

Master skaitmeninis kūrimas ir vystymas projektai

Pagrindinis tikslas kuriant ir plėtojant skaitmeninių projektų Master yra pasiūlyti pažangias mokymo ir specializuoto pobūdžio, kad bus parengti studentus konkurencingai teikti naujoviškus sprendimus ir naujų vertės pasiūlymus į rinką, kad technologiniu požiūriu Tai eksponentiškai aktyvus ir klesti.

Skaitmeninis dizaineris šiuo metu yra skirtingų šeimų ir profesinių sektorių, pavyzdžiui, audiovizualinių pranešimų, grafinio kūrimo grafinių menų Reklama Ryšiai su visuomene ir sąveikos dizaino sektoriuose centre, ir parodyti padidinti sąveiką dažnai apėmė per pramonė ragina patirtimi ir vis orientuota į skaitmeninių laikmenų, taip pat nurodo įvairių sektorių tyrimai ir vietos bei valstybinės ataskaitos.... [-]

Ispanija Barcelona
September 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
C/ Balmes, 209
Barcelona, Catalonia, 08006 ES
Social Media