Oficialus aprašymas

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) yra skirta nuotolinės prekybos ir buvimas išsilavinimą.

Fundación Universitaria Iberoamericana (Lotynų Amerikos universitetas fondas - FUNIBER) naudoja kaip savo sistemą du pasaulius universitete ir mokymus.


FUNIBER tikslas yra transliuoti ir dalintis ispanų žinias su Lotynų Amerikos žmonės. Nuo pat savo įkūrimo 1997 metais Barselonoje, Ispanijoje, FUNIBER išaugo nuolat tapti akademinės ir profesinės tinklas visoje dvidešimt penkių šalių.

FUNIBER yra mokslo ir tyrimo universitetas institucija, kuri suriša profesinius universitetų ir pasiūlyti bendrą išsilavinimą, kuris gerbia vietos tapatybes. FUNIBER Trys pagrindinės operatyviniai ašys yra:

- Skatinti tarpusavio universitetų programos (programos tarp universitetų) kūrimą. FUNIBER skatina programas, kurios suteikia prieigą prie dvigubai pavadinimu akademinių laipsnių. Tyrimai yra, magistro, tačiau yra po studijų programas integruoti tarp jų. Viena vertus, diplomai, Specializacijos ir pratęsimas Kursai, be kita ko, kad yra trumpiau. Kita vertus, ekvivalentas pagrindu tyrimuose daktaro laipsnį.


- Remti vystymąsi ir veiklą tarptautinio bendradarbiavimo projektus. FUNIBER skatina bendradarbiavimą ir ekonominę plėtrą, kuri yra, kodėl ji dirba mokymo srityje ir dalyvauja bendradarbiavimo ir plėtros veiklą su institucijomis, kurie dirba projektų plėtros ir / arba tarptautinio bendradarbiavimo diapazone.


- Sprendimai užsakymą pagamintas švietimo ir žinių valdymo įmonėms ir institucijoms. Viena vertus, FUNIBER kuria ir dirba su įmonių, korporacijų ir verslo grupes konsultacinį vaidmenį, orientuota į pagaminti pagal užsakymą švietimo programų karta. Kita vertus, FUNIBER teikia konsultacijas žinių valdymo procesus, prisidėti naujoves ir sprendimus, kad eiti nuo strateginio žinių valdymo modelių sistemas, remiantis TIC žinių korporaciniai Portalai.

Auganti ir pasaulio buvimas FUNIBER yra dėl mokymo modelį, kuris skatina bendradarbiavimą ir bendradarbiavimą tarp tautų praturtinti žmonių išsidėstymą. Šis modelis yra daugiau nei aštuonerių metų patirtį rezultatas FUNIBER mokymo absolventas Atstumas pusiau lankyti ir ne lankyti virtualias tarptautinius projektus, bendradarbiavimo ir formavimas su įmonėje. Tai garantuoja modelį, kuris tiekti veiksmingų rezultatų, susijusių su mokymo investicijų prielaida palyginti į žinių formavimo ir asmeninio ir organizacinio mokymosi mainais. Visa tai dėl to, FUNIBER anketa švietėjiška modelis garantuoja aukštos kokybės pasaulinį išsidėstymą.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Magistro programos fizinio aktyvumo skatinimas: kultūros ir sporto valdymas yra skirtas visiems specialistams, kurie siekia gilinti savo žinias praktikoje ir ... ... [+]

Master fizinio aktyvumo ir sporto vadybos mokymo

&nbsp

Fizinis aktyvumas yra svarbus veiksnys, siekiant išlaikyti gyvenimo kokybę ir sveikatą, žmonių įvairiuose gyvenimo etapuose. Be to, jei mes manome, kad gali būti tiek profilaktikai ir gydymui ligų, susijusių su neveiklumo.

Dėl fizinio aktyvumo yra tikrai naudinga, reikia atsižvelgti į didelį deficitą specifinis rengimas, sporto trenerių ir sporto vadyba, norint pasiekti apčiuopiamų pokyčių trenerių, institucijų ir įstaigų, kurios teikia šią paslaugas ir taip pasiekti trokštamą sveikatos būklę ir gerovę, šioje srityje profesionaliai.

&nbsp

Magistro programos fizinio aktyvumo skatinimas: kultūros ir sporto valdymas yra skirtas visiems specialistams, kurie siekia gilinti savo žinias praktikoje ir kryptį fizinio lavinimo ir visus aspektus, susijusius su sporto įrenginių valdymą. ... [-]

Ispanija Barcelona
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
6 - 24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Dėl šios priežasties, Projektų plėtros architektūros ir planavimo magistro, yra organizuojamas pagal novatoriškus mokymo sistemos sritį, nes ne tik eina ... ... [+]

Magistras Architektūros ir urbanistikos projektai

&nbsp

Projekto srityje jau imtasi svarbų vaidmenį profesinio tobulėjimo vadovai iš pačių įvairiausių profesijų, visiems dalyviams, su skirtingais vaidmenį plėtojant ir įgyvendinant projektą. Architektūros ir urbanistikos srityje apskritai jokių abejonių, kad toliau plėtojant ir įgyvendinant istoriškai turėjo nuo pat pastojimo, todėl reikia parengti programą, kuri atitinka dabartinę profesionalų poreikius, specializuojasi Miestų ir architektūros projektus.

&nbsp

Dėl šios priežasties, Projektų plėtros architektūros ir planavimo magistro, yra organizuojamas pagal novatoriškus mokymo sistemos sritį, nes ne tik eina lygiagrečiai trijų klasikinių sričių projektų pasaulyje, tokių kaip: projektavimas, vadyba ir administravimas bet taip pat leidžia kryžmai penkių atitinkamas temines sritis: ... [-]

Ispanija Barcelona
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
21 - 2 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Būtent čia, kur darbuotojų saugos ir sveikatos magistro tampa idealia priemone kuriant saugos mokymo ... ... [+]

Master Darbuotojų saugos ir sveikatos

&nbsp

Neabejotina, bet kokio darbo veikla reikalauja rizikos darbuotojams. Ši realybė sukūrė naują verslo poreikių, kurie reikalauja laikytis specifinių įpareigojimų rinkinys, vis griežtesnių darbdaviai. Tokie įpareigojimai yra grindžiami reglamentai ir konkrečias taisykles, kurios nukrypsta nuo aukščiausio lygio kūno ir palaipsniui įtraukiant kiekvieną iš šalių, palaipsniui prisitaiko prie vietos lygiu.

&nbsp

Jei tai yra kartu su vis didėjantį socialinį poreikį, kuris reikalauja, reguliuoti ir stebėti saugos ir sveikatos, mes suprantame, organizacijų interesų, neatsižvelgiant į jų dydį, siekiant saugumo ir valdymo profesinės sveikatos leidžia jiems kontroliuoti jų riziką ir laikytis įstatymų. ... [-]

Ispanija Barcelona
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

¿Por qué estudiar en FUNIBER?

Opiniones sobre esperiencia FUNIBER:

Opiniones de alumnos FUNIBER-Colombia:

FUNIBER
Address
FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29
08005 Barcelona, Catalonia, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 902 11 47 99