Oficialus aprašymas

Mokykla nacionalinėje top 10

"Jūs galite pasiekti tik 50 metų ženklą, jei sėkmingai gyvenote tuos 50 metų".

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

"Fundesem" kilmė grįžta į 1965 m., Kai buvo sukurta mokykla, skirta patenkinti naujos kartos profesionalų poreikius. Nuo tada ir iki šiol mes esame ginti pastangų vertę ir kompetencijos paklausą, nes tai pagrindiniai dalykai siekiant realių rezultatų.

Parengę daugiau nei 63 000 specialistų vadovaujančioms pareigoms, kartu su mūsų nuolatiniais naujovių ir tobulėjimo gebėjimais, mus įtraukė į dešimtuką iš nacionalinio verslo mokyklų sąrašo.

Nepaneigiamas tarnavimo visuomenei pašaukimas

Mūsų verslo mokykla (FBS) yra pelno nesiekiančio fondo dalis, į kurią įtraukta daugiau kaip 260 įmonių, dirbančių siekiant geros praktikos ir kuriant darbo vietas.

Mes bendradarbiaujame su užimtumo mokymo ir tinklų renginiais, kad kasmet pagerėtų daugiau nei 1200 dalyvių šiuose renginiuose užimtumo perspektyvos.

Mes taip pat organizuojame ir rėmėmės įvairius sporto renginius, tokius kaip moterų lenktynės ir "Fundesem Basket School", kuri nemokamai moko ir dalyvauja komandose socialiai atskirtuose mūsų miesto rajonuose.

Labai pasiryžusi sportui ir vaikams

Programs taught in:
Anglų
Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Fundesem Business School

Rinkodaros ir skaitmeninės komunikacijos strategijos magistras (MMDI) yra vienas pirmųjų šios specialybės magistro, esančios Ispanijoje. Per mūsų klases, kurios šiuo metu ... [+]

Vienas iš labiausiai prestižinių meistrų Ispanijoje

Rinkodaros ir skaitmeninės komunikacijos strategijos magistras (MMDI) yra vienas pirmųjų šios specialybės magistro, esančios Ispanijoje. Per mūsų klases, kurios šiuo metu užima atsakingas pareigas įmonėse, praėjo daugiau nei 600 studentų.

"Fundesem MMDI" skiriasi nuo kitų panašių programų:

Nuolatinis mokymo programų ir fakulteto vienuolyno atnaujinimas. Šis magistras, labiau nei bet kuris kitas, reikalauja nuolat palaikyti ryšius su įmonių realybe.Labai didelis įsidarbinimo galimybės. Beveik 100% MMDI studentų randa darbą po baigimo. Yra reklamos, kuriose 100% įsidarbinimo galimybės buvo pasiekti po šios pirmaujančios programos pateikimo į rinką.Aukštas dalykų lygis. Skirtumas tarp meistro ir kurso yra būtent galimybė analizuoti kiekvieną iš priemonių ir dalykų.Nuolatinis mokymas "Fundesem" mes suprantame, kad ši žinių sritis nuolat vystosi, todėl MMDI absolventams suteikiame nuolatinį mokymą (kurį mes vadiname post-master), kad atnaujintume ir perdirbtume naujas tendencijas, kurios atsiranda šioje disciplinoje. Šios klasės yra nemokamos ir išskirtinės MMDI studentams.Daugelis užsiėmimų už klasės ribų. Tai leidžia geriau suprasti dalykus.Ir visos įmonės vizija. "Fundesem" MMDI studentai daro ne tik skaitmeninės aplinkos ekspertus, bet ir gali matyti visą įmonę.... [-]
Ispanija Alicante
April 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Experiencia FBS Episodio 1_Primer día de clase, buen viaje a todos

Open Day en Fundesem - InformaciónTV | FBS