Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Ženevos verslo mokyklą!

Ženevos verslo mokykla yra pirmaujanti institucija, teikianti pažangiausias Šveicarijos švietimo paslaugas. Mūsų programos dėstomos tik anglų kalba, o mūsų miesteliai yra įsikūrę didžiuosiuose Europos miestuose, tokiuose kaip Ženeva ir Barselona.

Mūsų novatoriškoji metodika reiškia, kad mokytojai mokosi mažose ir kryptingose ​​klasėse kruopščiai parinktų dėstytojų, kurie visi yra aukščiausio lygio specialistai, orientuoti juos į savo kelionę tapti būsimų verslo lyderių.

Ženevos verslo mokykla siūlo įvairias bakalauro, magistro ir doktorantūros programas Ženevos, Barselonos ir Madrido miestuose.

Studentai gali pasirinkti specializuotis vienoje iš daugelio didžiųjų bendrovių, tokiose kaip tarptautiniai santykiai, sporto vadyba, skaitmeninė rinkodara, verslumas ir tarptautiniai finansai.


Ženevos verslo mokyklos miesteliai yra strategiškai išsidėstę daugiakultūriniuose ir dinamiškiausiuose Europos miestuose.
Mūsų Barselonos miestelis yra viename iš prestižiškiausių rajonų pačiame miesto širdyje. Miesto miestelyje derinama klasikinė Barselonos architektūra ir moderni įranga. Įskaitant elegantišką terasą, kad galėtumėte mėgautis amžinąja saulės spinduliais, Barselona gali pasiūlyti.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Geneva Business School Barcelona Campus

Finansų magistras (MScF) su tarptautinių finansų magistru yra skirtas iššūkis ir plėtoti savo supratimą apie pasaulio finansavimą, griežtai apmokydamas konceptualius, ana ... [+]

Finansų magistras (MScF) su tarptautinių finansų magistru yra skirtas iššūkis ir plėtoti savo supratimą apie pasaulio finansavimą, griežtai apmokydamas konceptualius, analitinius ir empirinius sudėtingus šiuolaikinius tarptautinius finansus ir investicijas. Studentai supras makroekonomines jėgas, kurios šiandien formuoja pasaulį, kaip įvertinti riziką ir reaguoti į kylančius finansų ir investicijų iššūkius.

Per studijų programą studentai:Įgyti žinių apie tarptautinį apmokestinimą ir turto planavimą.Sužinokite apie rizikos valdymą ir įgyti gilių žinių apie draudimo bendroves. Gebėti atlikti techninę analizę. Susipažinkite su rizikos draudimo fondų analize ir valdymu. Išnagrinėkite vadovų finansinių ataskaitų analizę.FaktaiTrukmė: 18 mėnesiųKreditai: 90 ECTSKalba: AnglųVartojimas: vasario ir rugsėjo mėnSuteiktas laipsnis: Tarptautinių finansų magistro laipsnis.Perkėlimo galimybės: mes siūlome savo studentams galimybę pereiti per semestrą tarp mūsų Ženevos ir Barselonos miestelių.Stažuotės: suteikiame prieigą prie stažuotės galimybių tarptautinėse įmonėse ir organizacijose.Programa... [-]
Ispanija Barselona
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Rethinking Education

Let our students tell you!

Life at our Barcelona Campus

We love supporting our students!

Student Life

Location address
Geneva Business School Barcelona Campus,
Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl.

Barcelona, Katalonija, 08007 ES
Social Media