GBSB Global Business School - International

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl „GBSB Global Business School“?

Šiandieniniame globalizacijos, intensyvios konkurencijos ir betarpiško bendravimo pasaulyje pokyčiai yra nuolatiniai. Žmonės juda iš vienos šalies į kitą, vidaus rinkos atsiveria užsienio investicijoms, novatoriškos komunikacijos, tokios kaip socialiniai tinklai, daro didelę įtaką globaliai visuomenei, o verslai ieško galimybių pasaulinėse rinkose. Mūsų tarptautinėje verslo mokykloje su miesteliais Barselonoje ir Madride (Ispanija) mes sprendžiame šiuos iššūkius teikdami studentams praktinį išsilavinimą, paremtą nuolatinėmis švietimo naujovėmis ir naujausiomis mokymo metodikomis. Būsimiems verslo lyderiams, norintiems pasisekti šiame nepaprastų iššūkių pasaulyje, reikės naujų valdymo įgūdžių ir galimybių.

GBSB Global Business School“ esame įsipareigoję suteikti savo studentams didesnį poveikį pasaulinėms tendencijoms ir įvairių kultūrų įgūdžiams, ugdyti gebėjimą bendrauti su įvairaus išsilavinimo žmonėmis ir galimybę jaustis kaip namie visame pasaulyje.

Pirmasis universitetas Ispanijoje, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas pasauliui

„GBSB Global Business School“ yra visiškai akredituotas privatus valdymo universitetas su universiteto miesteliais Barselonoje ir Madride, Ispanijoje, mokantis verslo anglų kalba ir skirtas paruošti studentus pasaulinės ekonomikos karjerai. Mūsų laipsniai verslo, tarptautinio vadybos, finansų, rinkodaros, verslumo ir operacijų vadybos srityse paruošia studentus lengvai dirbti per sienas ir kultūras - tokioje aplinkoje, kuri vertina įvairovę ir galimybę suteikti tarptautinio verslo studijoms pasaulinę perspektyvą. . „GBSB Global Business School“ yra puiki vieta studentams, ieškantiems naujoviškų verslo laipsnių Europoje madingoje Viduržemio jūros miesto ir kosmopolitinėje aplinkoje. Verslo mokyklos skirtumai yra šie:

 • „Global Focus“ - mokomas studentų tapti globaliais piliečiais, kurie mąsto globaliai, o veikia vietoje
 • Verslo etika ir tvarumas - spręsti globalius šiandienos iššūkius ugdant etiškus ir atsakingus rytojaus verslo vadovus
 • Įsidarbinimas - pagalba studentams užtikrinant savo karjerą ateityje, suteikiant jiems praktinių ir šiuolaikinių žinių apie verslą
 • Šiuolaikinis universiteto stilius - siūlo novatorišką mokymo programą, tarptautinius dėstytojus ir geriausius Amerikos verslo mokyklų mokymo metodus, naudodamas atvejo analizę, grupinius pratimus ir pristatymus
 • Individualus požiūris - į studentą orientuoto aktyvaus mokymosi požiūrio puoselėjimas mažose klasėse

Esame pirmasis Barselonos universitetas, iš tiesų orientuotas į pasaulį

Nuo unikalaus įvadinio verslo administravimo bakalauro programos iki išplėstinio MBA programos kurso, GBSB Global Business School patirtis yra visiškai tarptautinė ir orientuota į pasaulinės sąmonės ugdymą. Šis požiūris į verslo mokymą daro mus vienu novatoriškiausių universitetų, dėstančių verslą anglų kalba Ispanijoje.

Vieta

Gražiame Viduržemio jūros mieste Barselonoje ir įspūdingoje sostinėje Madride įsikūrusi „GBSB Global Business School“ teikia unikalią edukacinę patirtį. Tai derina malonumą gyventi pajūryje pasaulinės klasės mieste su studijomis anglų kalba tarptautiniame universitete, kuris garantuoja griežtas bakalauro ir magistro programas versle bei puikias absolventų įsidarbinimo perspektyvas Ispanijoje, Europoje ir visame pasaulyje.

Mūsų studentai

Tarptautiškumas yra esmė mūsų etose. Mūsų studentai yra iš Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Afrikos ir Azijos. Ši labai kosmopolitiška, daugiakalbė, daugiakultūrinė studentų grupė sukuria dinamišką aplinką kuriant ir pristatant mūsų akademinę programą. GBSB globalioje verslo mokykloje esame įsipareigoję principą įterpti internacionalizmą į savo studijų programų akademinį turinį ir išnaudoti savo studentų kalbinės, kultūrinės ir švietimo aplinkos turtingumą ir įvairovę. Mes tvirtai tikime, kad brandžios ir atsakingos ateities XXI amžiaus globalios ekonomikos verslo lyderių perspektyvas efektyviausiai skatina formali ir neformali sąveika tarp studentų iš įvairių šalių iš daugelio skirtingų pasaulio šalių. Būdama viena iš tarptautinių universitetų, dėstančių anglų kalba Ispanijoje, „GBSB Global Business School“ yra tiltas, jungiantis įvairių tautybių žmones į tarptautinio verslo areną.

Mūsų požiūris į verslo mokymą

Norėdami pakeisti verslo būdą, turime pakeisti ir tai, kaip universitetai moko verslo. GBSB globalioje verslo mokykloje mes pradėjome šį procesą užtikrindami, kad mūsų studentai suprastų, jog tarptautinis kraštovaizdis yra pasikeitęs. Verslas yra ne tik Wall Street ar Main Street USA reikalas, bet ir kiekvienos aplinkinės bet kurios pasaulio, tiek didelės, tiek mažos, reikalas. Savo universitete mes mokome moderniausios teorijos, pasinerti į tarptautinę patirtį ir sujungti juos su geriausia verslo praktika. Mūsų vystomos savybės atspindi:

 • Intelektinis lankstumas
 • Kultūrinis raštingumas, tvirtos viso pasaulio papročių ir istorijos žinios tose vietose, kurios tampa pasaulinės rinkos dalimi
 • Tvirtas etikos pagrindas
 • Gebėjimas gerai perduoti idėjas ir kalbėti užsienio kalbomis
 • Optimizmas, kūrybiškumas, bendradarbiavimo požiūris, noras vadovauti

Ekologiškas švietimas daro GBSB globalią verslo mokyklą vienu iš tvariausių Barselonos ir Europos universitetų

„GBSB Global Business School“ pripažįstame visų žmonių siekius ir būtinybę rūpintis savo trapiąja planeta. Mes mokome studentus mokytis amatininkų verslo metodų, kurie atitiktų darnią viziją, darant naudą visuomenei, darant naudą įmonei, pelnant kitus, tuo pačiu gaunant pelną. Tyrimo, vadovavimo ir gynimo galimybės padeda GBSB globalios verslo mokyklos studentams susieti savo verslo mokymą su realaus pasaulio problemomis. Mūsų universitetas siūlo studentams daugybę būdų išmokti ir praktikuoti tvarumą. Čia yra tik keli pavyzdžiai:

 • Naujoviški kursai, tokie kaip globalus aplinkos mokslas ir tarptautinio verslo etiniai aspektai
 • Mentai su biologais, aplinkosaugos aktyvistais iš Ispanijos ir Europos bei vietos vadovais
 • Bendros mokymo programos, tokios kaip universiteto miestelio tvarumo tema, perdirbimo veikla ir atsinaujinančios energijos konferencijos

Mūsų misija

GBSB GLOBALmission

„GBSB Global Business School“ palaiko ir skatina mūsų verslo mokyklos mokymo programos, paslaugų ir informavimo tarptautiškumą. Mes siekiame būti konkurencingi ir globaliai aktualūs bei ugdyti savo studentus, kad jie taptų globaliais piliečiais, kurie mąsto globaliai, o veikia vietoje. Mes tikime, kad „GBSB Global Business School“ vaidins svarbų vaidmenį būsimoje verslo bendruomenėje ir sprendžiant svarbiausius šiandienos iššūkius, įskaitant etiško ir atsakingo verslo lyderių švietimą, aplinkos tvarumą, globalų atšilimą ir įvairių šalių finansinį bei ekonominį stabilumą. pasaulis. Mūsų verslo mokyklos mokymo programos globalių regionų studijų tikslai yra padėti ugdyti studentų supratimą apie didėjančią pasaulio tarpusavio priklausomybę ir ugdyti studentų pagarbą pasaulio bendruomenės įvairovei.

„GBSB Global Business School“ vertina supratimą apie tautų ir žmonių tarpusavio priklausomybę, taip pat atsidavimą lygybei, kuriai reikalinga įvairovė ir sąžiningumas tarp visų žmonių, grupių ir idėjų. Kaip verslo mokymo kompetencijos centras, „GBSB Global Business School“ propaguoja aukščiausius verslo valdymo, administravimo, saugumo ir aplinkos apsaugos standartus ir teikia tarptautinių žinių mainų ir perdavimo mechanizmą. Visų pirma, mūsų verslo mokykla:

 • Rengia studentus vadovavimui įvairiose su verslu susijusiose profesijose
 • Bakalaurams ir magistrantams sudaroma aplinka, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas visoms mokymosi dimensijoms - žinioms, supratimui, įgūdžiams, elgesiui, vertybėms ir nuostatoms.
 • Priima iššūkius ir galimybes, su kuriomis susiduriame, ir supranta, kad „GBSB Global Business School“ turi nuolat keistis, prisitaikyti ir augti, kad atitiktų sparčiai besivystančio pasaulinio verslo poreikius

137151_137144_logo.jpg

GBSB „Global Business School“ suteikė ACBSP pasaulinę verslo akreditaciją

Mes didžiuojamės galėdami pasidalinti su jumis tuo, kad 2020 m. Gegužės 28 d. Verslo mokyklų ir programų akreditacijos taryba (ACBSP) suteikė „GBSB Global“ savo verslo programų pasaulinę verslo akreditaciją. „GBSB Global Business School“ yra garbė ir pasididžiavimas būti institucijų, teikiančių pirmaujančią verslo išsilavinimą visame pasaulyje, bendruomene.

ACBSP yra viena iš pirmaujančių verslo švietimo akreditacijos asociacijų ir viena iš pripažintų vardų verslo aukštajame moksle visame pasaulyje. Šiuo metu ji akredituoja verslo programas beveik 1200 miestelių 63 šalyse ir yra žinoma dėl aukščiausių akreditacijos standartų .

ACBSP akreditacija įvertina lyderystės, strateginio planavimo, santykių su suinteresuotosiomis šalimis aspektus, akademinių programų kokybę, fakultetų kvalifikaciją ir švietimo paramą. ACBSP akreditacija patvirtina, kad mokymo ir mokymosi procesai verslo programose, siūlomose per GBSB Global Business School, atitinka ACBSP nustatytus švietimo standartus.

ACBSP akreditavimo nauda būsimiems studentams

ACBSP akreditacija yra testamentas visiems būsimiems studentams, norintiems kreiptis dėl studijų į GBSB globalią verslo mokyklą. Tuo pasinaudodami visi būsimi „GBSB Global“ studentai gali būti tikri, kad pati mokykla ir visos jos švietimo programos buvo atidžiai apsvarstytos ir įvertintos pagal skirtingas kategorijas.

Buvo pripažinta, kad „GBSB Global“ teikia savo studentams aukštos kvalifikacijos dėstytojus , stiprią akademinę programą ir įvairias švietimo partnerystes su kitomis institucijomis. Taip pat įvertinta, kad „GBSB Global“ turi stiprią švietimo palaikymo sistemą visą verslo studijų laiką ir po jos baigimo.

ACBSP akreditacijos pranašumai GBSB pasauliniams studentams ir absolventams

 • Paprastesnis kreditų pervedimas: ACBSP akreditacija palengvina uždirbtų laipsnių kreditų perkėlimo procesą. Kadangi šiuos kreditus dažniau priima kitos institucijos, GBSB Global studentams ir absolventams, siekiantiems aukštesniojo laipsnio ar kitų kursų, juos lengviau perkelti vėliau.
 • Užimtumo galimybės: ACBSP akreditavimo standartai yra labai vertingi darbdaviams, licencijas išduodančioms įstaigoms ir reguliavimo agentūroms. Studijos GBSB Global atveria žinių duris ir profesines galimybes visame pasaulyje. Baigę ir įgiję verslo laipsnį ACBSP patvirtintoje institucijoje, lengviau susirasti darbą baigus studijas.
 • Narystė ir prisijungimas: ACBSP pripažintos verslo mokyklos yra pasaulinio švietimo tinklo dalis. Šis tinklas suteikia „GBSB Global“ studentams ir absolventams galimybę naudotis įvairiomis tyrimų ir mainų programomis, taip pat suteikia galimybę praturtinti kultūrą.

Vietos

Barselona

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179

08011 Barselona, Katalonija, Ispanija

Madridas

Address
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija