Oficialus aprašymas

Kodėl GBSB Pasaulinis verslo mokykla?

Šiandieniniame pasaulyje globalizacijos, intensyvi konkurencija ir greitomis ryšio, kaita yra pastovus. Žmonės juda iš vienos šalies į kitą, vidaus rinkos atveria užsienio investicijoms, novatoriškų ryšių, pavyzdžiui, socialinius tinklus, turi didelės įtakos pasaulinėje visuomenėje, įmonės ieško galimybių per pasaulio rinkose. Mūsų tarptautinio verslo mokykloje su miesteliai Barselonoje ir Madride (Ispanija), mes spręsti šiuos uždavinius teikiant studentams praktinio švietimo paremta pastovaus švietimo inovacijų ir naujausių mokymo metodikų.

Dėl ateities verslo lyderių sėkmės šioje neeilinių iššūkių pasaulyje reikės naujų rūšių valdymo įgūdžių ir gebėjimų. Į GBSB Pasaulinis verslo mokykla mes esame įsipareigoję teikti savo studentus su daugiau pozicijų pasaulines tendencijas ir Tarpkultūriai kvalifikacijos, plėtoti gebėjimą bendrauti su žmonėmis iš įvairių sluoksnių ir galimybę jaustis kaip namie visur pasaulyje.

Pirmasis universitetas Ispanijoje, daugiausia dėmesio skiriant pasaulyje

GBSB Pasaulinis verslo mokykla yra visiškai akredituota asmeninįpranešimą valdymas universiteto studentų miesteliai Madride ir Barselonoje, Ispanijoje, kuri moko verslo anglų kalba ir yra skirta parengti studentus pasaulinės ekonomikos karjerą. Mūsų laipsnių verslo, Tarptautinės vadybos, finansų, rinkodaros srityse, Verslininkystės ir Operacijų valdymas parengti studentus dirbti su lengvai per sienas ir kultūras - tokioje aplinkoje, kad prizai įvairovė ir gebėjimas pareikšti pasaulinės perspektyvos į tarptautinio verslo studijų , GBSB Pasaulinis verslo mokykla yra puiki vieta studentams, kurie ieško novatoriškų verslo laipsnių Europoje madinga miesto ir kosmopolitiška aplinka Viduržemio jūros.

Verslo mokyklos išsiskiria yra:

Pasaulinis Koncentruoti - šviesti studentus tapti pasaulio piliečiais, kurie galvoja, kad visame pasaulyje, o veikti lokaliai

Verslo etika ir tvarumas - sprendžiant pasaulines problemas šiandienos šviečiant etikos ir atsakingus verslo lyderius rytoj

Įsidarbinimo - remti studentus užtikrinti savo ateities karjeros suteikiant jiems taikomo praktinio ir šiuolaikinio verslo žinių

Modernus universitetas Stilius - siūlo novatorišką mokymo programą, tarptautinius dėstytojų ir geriausių JAV verslo mokyklos mokymo metodus naudojant atvejo studijos, grupės pratimus ir pristatymus

Individualus požiūris - skatinti studentą orientuoto aktyvaus mokymosi metodą mažos klasės

Mes esame pirmasis universitetas Barselonoje, kuri yra tikrai orientuota į pasaulio

Nuo unikalaus įvadinio kurso verslo administravimo programos bakalauro taikyti pažangųjį kursą MBA programą, ne GBSB Global Business School patirtis yra kruopščiai tarptautinių ir yra orientuota plėtoti pasaulinę sąmonę. Toks požiūris į verslo švietimo daro mus viena iš novatoriškiausių universitetų, kurie moko verslo anglų Ispanijoje.

Vieta

Įsikūręs gražioje Viduržemio Barselonos miestą ir įspūdingas sostinėje Madride, GBSB Pasaulinis verslo mokykla suteikia unikalią mokymosi patirtį. Jis jungia gyvenimo malonumą į pasaulinio lygio miestas su mokosi anglų kalba tarptautiniame universitete, kad užtikrintų griežtą bakalauro ir magistro programas verslui ir puikias absolventas užimtumo perspektyvas Ispanijoje, Europoje pajūryje, ir visame pasaulyje.

Mūsų studentai

Internacionalizmas yra pagrindinė mūsų etosas. Mūsų studentai iš Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Azijoje. Tai labai kosmopolitiška, daugiakalbėje ir daugiakultūrinėje studentų grupė sukuria dinamišką aplinką kuriant ir pristatant mūsų akademinio mokymo programą. Tuo GBSB Global Business School mes esame pasiryžę į nusėdimo internacionalizmo akademinėje turinį mūsų studijų programų ir kapitalizuoti iš turtingumo ir įvairovės kalbinių, kultūrinių ir išsilavinimo mūsų studentams principu. Mes tvirtai tikime, kad subrendęs, atsakingas požiūris į ateitį verslo lyderių globalizuotoje ekonomikoje 21-ojo amžiaus yra efektyviausiai skatinamas formaliojo ir neformaliojo sąveika tarp studentų iš įvairių šalių iš įvairių pasaulio dalių. Būdama viena iš tarptautinių universitetų, kurie moko anglų Ispanijoje, GBSB Pasaulinis verslo mokykla yra tiltas, jungiantis žmones iš skirtingų tautybių siekiant tarptautinio verslo arenoje.

Mūsų požiūris į verslą Švietimo

Norėdami pakeisti mūsų požiūrį į darbą, mes taip pat turi atnešti pokyčių į tai, kaip universitetai moko verslą. Tuo GBSB Global Business School mes pradėjome šį procesą ir užtikrinti, kad mūsų studentai supranta, kad tarptautinė kraštovaizdžio buvo pertvarkyta. Verslo nebėra tik už Wall Street ar Main Street JAV reikalas, bet kiekvienas keliukas kiekvienoje bendruomenėje, didelių ir mažų, pasaulyje.

Mūsų universitete mokome moderniausių teorijos, pasinerti studentų tarptautinę patirtį ir prijungti juos prie geriausios praktikos versle. Savybes mes sukurti atstovauja:

 • Intelektinės lankstumas;
 • Kultūros raštingumas, kietas žinios muitinės ir istorija visuomenių visame pasaulyje, tose vietose, kurios tampa dalimi pasaulinėje rinkoje;
 • Stiprus įžeminimo etikos;
 • Gebėjimas bendrauti idėjas gerai ir kalbėti užsienio kalbų;
 • Optimizmas, kūrybiškumas, atliekami bendradarbiaujant perspektyvos, noras vadovauti;

žalios Išsilavinimas

Padaryti GBSB Pasaulinis verslo mokykla viena iš tvariausių universitetų Barselonoje ir Europoje

Tuo GBSB Global Business School mes pripažįstame visų žmonių siekius ir rūpinimąsi mūsų trapios planetos skubumą. Mes mokome studentus amatų verslo metodus, kurie atitiktų tvarų regėjimų daryti gera visuomenei, o daro gerai, kad bendrovė, kurią pelnytis kitų sukdami pelno.

Galimybės tyrimai, vadovavimas ir rėmimo pagalbos studentams GBSB Global Business School prijungti savo verslo išsilavinimą su realaus pasaulio problemų. Mūsų universitetas siūlo studentams daug būdų, kaip mokytis ir praktika tvarumas. Štai tik keletas pavyzdžių:

 • Novatoriški kursai, pavyzdžiui, Global Environmental Science ir etiniai aspektai Tarptautinio verslo;
 • Vadovaujantis mokinio su biologų, aplinkosaugos aktyvistų iš Ispanijos ir Europoje, ir vietos lyderių;
 • Co-ugdymo galimybes, pavyzdžiui, apgyvendinimu tvarumo tema aukšte, perdirbimo veiklą ir atsinaujinančių energijos konferencijose;

Mūsų misija

GBSB GLOBALmission

GBSB Pasaulinis verslo mokykla palaiko ir skatina internacionalizmo mūsų verslo mokyklos gyvenimo, paslaugų ir informavimo. Mes siekiame būti konkurencinga pasaulyje ir visame pasaulyje aktuali ir šviesti mūsų studentus tapti pasaulio piliečiais, kurie galvoja, kad visame pasaulyje, o veikti lokaliai.

Mes tikime, GBSB Pasaulinis verslo mokykla atliks svarbų vaidmenį ateities verslo bendruomenei ir sprendžiant svarbiausius pasaulinius iššūkius šiandien įskaitant švietimą etikos ir atsakingo verslo lyderių, aplinkos tvarumo, visuotinio atšilimo ir finansų ir ekonomikos stabilumą skirtingų šalių pasaulis.

Pasaulinės regiono studijų mūsų verslo mokyklos mokymo programos tikslas yra padėti didinti studentų supratimą apie didėjančią tarpusavio priklausomybę pasaulyje ir skatinamas mokinių pagarbą pasaulinės bendruomenės įvairovę. GBSB Pasaulinis verslo mokykla vertės suvokimą apie tautų ir žmonių tarpusavio, taip pat įsipareigojimą lygybės, kuris reikalauja, įvairovę ir teisingumą tarp žmonių, grupių, ir idėjas.

Kaip kompetencijos centras verslo švietimo, GBSB Pasaulinis verslo mokykla skatina aukščiausius standartus Verslo vadybos, administravimo, saugumo ir aplinkos apsaugos, ir suteikia tarptautinį keitimąsi ir žinių perdavimo mechanizmą. Visų pirma, mūsų verslo mokykloje:

 • Rengia vadovavimo studentus platų verslu susijusių profesijų
 • Teikia bakalauro ir magistro studentams aplinkoje, kuri orientuota į visus mokymosi matmenys - žinios, supratimas, gebėjimai, elgesys, vertybės, požiūriai ir
 • Priima iššūkius ir galimybes, su kuriomis susiduria mūsų ir supranta, kad GBSB Pasaulinis verslo mokykla turi nuolat keistis, prisitaikyti ir augti, siekiant patenkinti sparčiai besivystančioje pasaulio verslo poreikius
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

GBSB Global Business School -International

... [+]

INBOUND MARKETING

[-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GBSB Global Business School -International

... [+]

Mobilus internetas padeda kurti naujas elektroninių mokėjimų formas, naują mokėjimų struktūrą, lėšų kaupimo platformas ir tarpusavio skolinimosi paslaugas. [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GBSB Global Business School -International

Madrido skaitmeninio verslo magistro programa yra viena iš novatoriškiausių magistrantūros studijų programų. ... [+]

[-]
Ispanija Barselona Madridas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome Week October 2016: Global Business School Barcelona

GBSB Global Encouraging Opportunities

GBSB Global Embracing Innovation

GBSB Global Embodying Diversity

Companies that Employ GBSB Global Students

Orientation October 2016 Welcome Drink Celebrations

GBSB Global Graduation Ceremony 2017

GBSB Global: An Official ACCA Partner & The First Exam Center in Barcelona

Microsoft School and the Innovative Classroom at GBSB Global

Location address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179

Barcelona, Katalonija, 08011 ES
Social Media
Location address
Madrid, Madrido bendruomenė, ES