Oficialus aprašymas

4. Tarptautinė Pašaukimas

Naujas apgyvendinimu turi aiškų tarptautinį misiją. Gasma skatina tarptautinius susitarimus ir yra orientuotos į pasaulinę rinką. Be to, jis skatina studentus naudoti anglų kalbą, grindžiamą mokymo veiklą.

Kitos centrai siūlo studijas orientuota į kulinarinių įgūdžių, bet Gasma žengia dar vieną žingsnį toliau ir integruoja kulinarija valdymo į studentų dienos į dieną veiklai.

Gasma yra institucija, kuri yra atvira visuomenei kaip visumai. Campus veikia kursus ir seminarus tiek profesionalų ir mėgėjų gastronomai. Be to, miesteliu turės savo restoraną patenkinti išrankiausių gomurį.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus

„Gasma“ ir „elBarri“ kartu suformuluoja kūrybiškumo ir avangardinio ugdymo programą. Unikalus meistras pasaulyje. Skirtingas statymas tiems profesionalams, kurie siekia ž ... [+]

Savybės:Kvalifikacija: UCH-CEU magistro laipsnisRežisierius: Magistro programa skirta studentams ir sektoriaus specialistams, norintiems atlikti kokybišką šuolį mokymuose ir karjeroje.Trukmė: 2019 m. Balandžio 1 d. - 2019 m. Liepos 31 d. 4 mėn. Praktika elBarri-Iglesias grupės restoranuose. Nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9 iki 18 val.Valandos: 1660 valandųKreditai: 90 ECTSPateikta: ispanų kalbaRibotos vietosKaina: 12 500 EURpristatymas

Sveiki atvykę į gastronominę „ evoliuciją“ .

„Gasma“ ir „elBarri“ kartu suformuluoja kūrybiškumo ir avangardinio ugdymo programą. Unikalus meistras pasaulyje. Skirtingas statymas tiems profesionalams, kurie siekia žingsnio toliau savo profesijoje.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus

Ši magistro siūlo pasinerti į virtuvę nuo dieną padaryti kokybinį šuolį savo karjerą. Aš galiu sukurti kūrybingą ir pelningą teiginį, ne tik kulinarijoje, bet ir konditer ... [+]

IŠ VISO pamerktos į virtuvės

Ši magistro siūlo pasinerti į virtuvę nuo dieną padaryti kokybinį šuolį savo karjerą. Aš galiu sukurti kūrybingą ir pelningą teiginį, ne tik kulinarijoje, bet ir konditerijos ir duonos.

Programa yra 5 mėnesiai ir bus baigta su 530 valandų stažuotės, be kita ko, į geriausių restoranų mūsų kulinarinio komanda.

MOKINIŲ, žvaigždė

Mes turime geriausią produktą ekspertus, technikos, pažangiausius naujoves ir tendencijas virtuvėje. Galite sužinoti greta daugelio tarptautinių pamatinių virėjai yra dalis mūsų kulinarinio komanda.

labai specializuoti profesionalai, kurie daro mūsų dėstytojai vieną iš mūsų skiriamųjų bruožų.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
5 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus

Kelionė po santaukių pasaulį, nuo dirbtuvės plėtojimo iki saldžios virtuvės. Šiuolaikinės sumuštinių ir saldžiųjų virtuvių magistro laipsnis - tai pačios išsamiausios ir ... [+]

IŠ SEMDAMOSIOS KIŠINOS IŠ SEMD

Kelionė po santaukių pasaulį, nuo dirbtuvės plėtojimo iki saldžios virtuvės. Šiuolaikinės sumuštinių ir saldžiųjų virtuvių magistro laipsnis - tai pačios išsamiausios ir naujausios mokymo saldumoje virtuvės srityje.

Pateikė mokymo programą, kurios tikslas - įvaldyti haute cutentiškumo, saldžiosios virtuvės ir kompozicijos technologijas. Žinių apie žaliavas, gamybos procesus ir technologijas pagrindas bus kūrybiškumo ir inovacijų skatinimas.

Penkių mėnesių programa su 530 valandų išorine patirtimi geriausių restoranų ir kepyklų iš mūsų Kulinarijos komanda.

MŪSŲ KOMANDA, MŪSŲ GERIAUSI GARANTIJA ... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
5 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Gasma Institutional video

Location address
GASMA - campus de Gastronomía y Management Culinario
Avda. Enrique Gimeno, 67
12006 Castellón de la Plana,

Castellón de la Plana, Valencian Community, ES