Oficialus aprašymas

Verslas, turizmas ir svetingumas yra didžiausias užimtumo generatorius, tačiau jie taip pat reikalauja kokybiškos darbo jėgos. Turint tai omenyje, HTL tarptautinė viešbučių, turizmo ir kalbų mokykla siūlo studijų programas verslo, turizmo ir svetingumo industrijoje.

Tarp mokyklos tikslų yra:

  • Kurti aukštos kokybės mokslinius tyrimus, akcentuojant tiek visuomenės, tiek pramonės poreikius.
  • Plėtoti ir pasiūlyti aukštąjį išsilavinimą, bakalauro laipsnį, diplomą ir pažymėjimo programas savarankiškai ir bendradarbiaujant su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis / organizacijomis / pramone.
  • Siūlyti gebėjimų ugdymo programas, mokymo programas darbo vietoje, verslo plėtros programas ir valdymo lygio plėtros programas įvairiems lygmenims, savarankiškai ir bendradarbiaujant su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis / organizacijomis / pramone.

Visos jų programos buvo parengtos konsultuojantis su turizmo pramonės, pramonės asociacijų ir akademikų ekspertais. Visi fakulteto mokyklos nariai yra visiškai kvalifikuoti ir patyrę keliose verslo, rinkodaros ir turizmo srityse, tokiose kaip verslo administravimas, skaitmeninė rinkodara, viešbučių valdymas, F

"HTL" siekia sukurti puikų žinių, praktinės patirties ir aktualumo derinį, kad aprūpintų savo studentus pasitikėjimu ir įgūdžiais, kurių reikia norint įveikti darbo pasaulį. Į kiekvieną kursą įtraukiami ne tik įdarbinimo įgūdžiai, bet ir sektorius, apibrėžiantys būsimą karjerą ir įdarbinimo tarnyba, teikia pagalbą ir patarimus, kursus ir darbo patirties galimybes, kad padėtų studentų gyvenimo aprašymams išsiskirti iš paketo.

PASLAUGOS

Mokykloje yra du miesteliai: vienas iš jų yra Barselonos miesto centre, kitas - Valensijos centre.

AKREDITACIJOS / PARTNERYSTĖS

HTL Tarptautinė viešbučių, turizmo ir kalbų mokykla yra Barselonos ir Lloret de Mar miesto tarybų akredituota privati ​​mokymo įstaiga. Jie glaudžiai bendradarbiauja su Žironos universitetu, Europos universitetu Miguel de Cervantes, Artesis Plantijn Antverpeno mokykla. Tai yra bendradarbiaujanti švietimo įstaiga, kurioje yra viešbučių Lloret de Mar, Blanes, Tossa gildijos.

Mokyklą akreditavo Instituto Cervantes, valstybinė ispanų kalbos institucija užsieniečiams kaip egzaminų centras SIELE. Jų studijų planuose yra ispanų kalbos rengimo modulis, skirtas DELE, SIELE egzaminas iš bet kurio iš 5 siūlomų lygių nuo A1 iki C1.

MOKYTOJAI

HTL mokytojai, instruktoriai, specialistai ir padėjėjai seka savo institucijos pagrindines vertybes.

Mokymasis: jie remia studentų sėkmę, prieigą prie švietimo, tinkamą technologijų naudojimą, raštingumo ugdymą, bendravimą ir idėjų mainus visose disciplinose ir vietose, naujų minčių tyrimą ir taikymą bei visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

"Discovery": vykdydami nemokamą tyrimą, jie skatina ilgalaikę mokymosi bendruomenę.

Įsitraukimas: jie vertina nuolatinį bendradarbiavimą su švietimo partneriais, bendruomenėmis savo regione ir su kolegomis visame pasaulyje.

Pasiekimas: jie tiki savo besimokančiųjų potencialą ir yra pasiryžę skatinti studentų, dėstytojų, personalo ir absolventų kompetenciją ir sėkmę.

Įvairovė: jie vertina žmogaus įvairovę visais savo aspektais ir yra įsipareigoję išlaikyti mokymosi ir darbo aplinką, kuri būtų teisinga, įvairi ir įtraukta.

Šventė: jie švenčia savo studentų, dėstytojų, personalo, absolventų ir bendruomenių, kuriuose jie dirba, pasiekimus.

Tvarumas: jie remia sveiką ir tvarią aplinką, pasitelkdama progresyvią veiklos praktiką ir propaguodama aplinkosauginį informuotumą.

BARCELONOS MOKYKLOS ĮRANGA

Barselonos miestas išsiskiria puikiu stiliumi ir yra puiki vieta mokytis. Turėdamas išskirtinę vietą tarp Viduržemio jūros pakrantės ir snieguotų kalnų bei neprilygstamų turizmo, sporto ir lauko renginių, tai nenuostabu, kad daugelis studentų nusprendė persikelti į Barseloną. Būdamas įsikūręs miesto centre, "HTL" tarptautinė mokykla siūlo platų puikių galimybių, kad būtų sukurtas mokymasis, orientuotas į individualų profesinį mokymąsi.

HTL tarptautinėje mokykloje jie turi du puikius miestelius: Barseloną ir Valenciją. Mokykloje studentai gali mėgautis didelėmis universitetų klasėmis, nemokamu internetu, internetinėmis mokymosi priemonėmis, kompiuterių laboratorijomis egzaminų praktikai, bibliotekoms ir bendravimo įgūdžių kambariui. Be to, Barselonos mokyklą supa daugybė lankytinų vietų, restoranų, sporto objektų, transporto tinklų, miesto paplūdimių, muziejų, teatrų ir prekybos gatvių.


VALENCIJOS MOKYKLOS ĮMONĖS

Valensija verta gyventi ne tik dėl paella. Tai yra trečias didelis Ispanijos miestas ir pagrindinis kultūros ir laisvalaikio turizmo tikslas. Mūsų universitetas įsikūręs paprastame miesto centre, todėl galite sujungti visas turizmo rūšis su savo studijomis.

HTL tarptautinėje mokykloje turime du puikius miestelius: Barseloną ir Valensiją. Mokykloje studentai gali mėgautis didelėmis klasėmis, nemokamu internetu, mokymosi internetu priemonėmis, kompiuterių laboratorijomis egzaminų praktikai, bibliotekoms ir bendravimo įgūdžių kambariui. Dėl savo vietos Valensijos universitetas gali suteikti jums daug galimybių. Nuo kultūros vertybių iki tingų dienų paplūdimyje, kurį galima pasiekti tiesioginiu autobusu iš mokyklos.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Ši 1 akademinių metų intensyvi mokymo programa yra skirta specialistų rengimui renginių valdymo srityje. ... [+]

Campus versijoje

Ši 1 akademinių metų intensyvi mokymo programa yra skirta specialistų rengimui renginių valdymo srityje . Ši programa gali būti ypač naudinga studentams, studijuojantiems svetingumo, turizmo, projektų valdymo ir susijusių dalykų kursus, kur reikalingas renginių valdymas, planavimas, strategija ir projektų organizavimas. Tiems, kurie mokosi renginių valdymo, atsiranda aukščiausio rango verslo ir projektų valdymo įgūdžiai, pasirengę susidurti su verslo iššūkiais.

Renginių organizavimas yra profesionali praktikos sritis, kuriai reikalingi sudėtingi strateginio planavimo ir analizės įgūdžiai, rizikos vertinimas, rinkodara, biudžeto sudarymas, pinigų srautų planavimas, renginių pasiūlymų rengimas ir daugelis kitų temų. Įvykių valdymo sritis yra verslo objektas, turintis didelį dėmesį projektui. Įgūdžių ir žinių, įgytų vykdant įvykių valdymą, įgūdžiai ir žinios gali būti naudojamos įvairiuose kontekstuose ir gali apimti tokias įdomias sritis kaip verslas, sportas ir menas. Įvykių turizmo poveikis vis labiau pritraukia vyriausybių, siekiančių maksimaliai padidinti vidaus ir tarptautinio turizmo pajamas, susidomėjimą. Visi šie veiksmai padeda vystyti įvykių valdymą kaip profesinę sritį ir prisidėti prie įvykių valdymo yra viena iš įdomiausių aplinkų.... [-]

Ispanija Barselona Valensija Madridas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Ši 1 akademinių metų programa skirta specialistų rengimui viešbučių ir turizmo valdymo srityje. ... [+]

Campus versijoje

Ši 1 akademinių metų programa skirta specialistų rengimui viešbučių ir turizmo valdymo srityje. Pagrindinė mokymo kalba yra anglų . Studijų plane numatytas intensyvus užsienio kalbų studijų modulis, kurį galima pasirinkti iš ispanų kalbos užsieniečiams, prancūzų ar rusų kalboms. Baigus teorinius modulius arba kartu su jais, visi studentai turi baigti stažuotės laikotarpį vienoje iš sektoriaus įmonių Ispanijoje ar užsienyje.

Ši programa suteiks jums teorinių, kalbinių ir praktinių įgūdžių.

Instrukcija yra paskaitų, seminarų, seminarų, vaizdo konferencijų klasių, bylų ir individualių užduočių forma. Egzaminas yra egzaminų raštu, individualių ir grupinių užduočių bei seminarų pratimų forma.... [-]

Ispanija Barselona Valensija Madridas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Turizmo pramonės „Luxury / VIP Management“ magistro laipsnis suteikia jums reikiamų žinių ir patirties, kad galėtumėte įeiti į prabangos paslaugų pramonę pasitelkiant aka ... [+]

Campus versijoje

Prabangaus turizmo pramonė yra turtinga pramonė, apimanti įvairias sritis: apgyvendinimą, maistą

Turizmo pramonės „ Luxury / VIP Management“ magistro laipsnis suteikia jums reikiamų žinių ir patirties, kad galėtumėte įeiti į prabangos paslaugų pramonę pasitelkiant akademinių ramsčių ir profesinės praktinės patirties derinį.

Pagrindinė mokymo kalba yra anglų . Studijų plane numatytas intensyvus užsienio kalbų studijų modulis, kurį galima pasirinkti iš ispanų kalbos užsieniečiams, prancūzų ar rusų kalboms. Baigus teorinius modulius arba kartu su jais, visi studentai turi užbaigti stažuotės laikotarpį vienoje iš sektoriaus įmonių Ispanijoje ar užsienyje.... [-]

Ispanija Barselona Valensija Madridas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Ši viena akademinių metų intensyvi profesinio mokymo programa skirta gaminti skaitmeninės rinkodaros srities specialistus. Ši programa gali būti ypač naudinga studentams, ... [+]

Campus versijoje

Ši 1 akademinių metų intensyvaus profesinio mokymo programa skirta profesionaliems skaitmeninės rinkodaros srities specialistams. Ši programa gali būti ypač naudinga studentams, studijuojantiems svetingumo, turizmo, reklamos, verslo, žiniasklaidos, rinkodaros, komunikacijos, viešųjų ryšių ir susijusių dalykų kursus, kai vertinama elektroninė prekyba, e. Rinkodara, e. Reklama, socialinės žiniasklaidos.

Skaitmeninė rinkodara - tai profesionali praktikos sritis, kuriai reikalingi stiprūs žodiniai ir rašytiniai bendravimo įgūdžiai, tikslumas ir dėmesys detalėms, puikūs komandinio darbo įgūdžiai ir tuo pačiu metu gebėjimas dirbti savarankiškai, gebėjimas vienu metu vykdyti kelis projektus, kūrybingi įgūdžiai teikti novatoriškas idėjas, gebėjimas dirbti spaudžiant ir gerbiant terminus, gerai žinant tinklų kūrimo ir analitinius įgūdžius.... [-]

Ispanija Barselona Valensija Madridas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages