Oficialus aprašymas

Kodėl turėtumėte pasirinkti HTSI?

Turizmo ir viešbučių turizmo vadybos mokykla Sant Ignasi yra Ramon Llull universiteto universitetas, integruotas į privataus Xaviero fondą, Jėzaus draugijos įsteigtą fondą, kuris atstovauja ESADE ir IQS valdyboms.

Mūsų įsipareigojimas - išmokyti absolventus sąžiningai ir informuoti apie jų atsakomybę Prisidėti prie humanizuoto vystymosi Turizmo ir svetingumo sektoriuje, atsižvelgiant į Tarpkultūrinis dialogas. Turizmo ir viešbučių valdymo mokykla "Sant Ignasi" siūlo: Griežtas akademinis mokymas Ir Aiškios praktinės gairės Palengvinti greitą universiteto absolventų darbą šiame sektoriuje:

  • Visapusiškas individo mokymas, derinant akademines žinias su etinių vertybių indėliu.
  • Prestižinis tarptautinis fakultetas aukščiausio lygio.
  • Mokymo metodologija pagrįstas mokymosi valdymas, akcentuojant atvejų tyrimus.
  • Nuolatiniai ryšiai su turizmo ir svetingumo specialistais per vizitus, svečių paskaitas ir konferencijas.
  • Privalomos ir pasirenkamos stažuotės , kad mokiniai galėtų pritaikyti žinias, įgytas klasėje, tikroje darbo aplinkoje.
  • Įdarbinimo gebėjimų ugdymas visose universitetinėse programose, siekiant palengvinti studentų užimtumą.
  • Studentų internacionalizavimas , su galimybe studijuoti akademinius ir profesinius mainus užsienyje.
  • Individualizuotos paslaugos ir studentų palaikymas.

Misija

Graduate Management Admission Test arba Turizmo ir viešbučių valdymo mokykla Sant Ignasi Yra tarptautinis universitetas, kurio misija yra Skatinti mokymą, mokslinius tyrimus ir žinių sklaidą Svetingumo ir turizmo verslo lyderystės ir valdymo srityse. Juo siekiama prisidėti prie profesionaliai kompetentingų žmonių mokslinio, socialinio ir žmonių mokymo Žino apie savo atsakomybę Bendradarbiauti plėtojant turizmą kaip Humanizuojantis pasaulinį reiškinį Ir kaip konkreti asmenų ir visuomenių veikla. Įkvėpimas yra Krikščioniškasis humanizmas, Atliekamas kontekste Tarpkultūrinis dialogas.

Vizija

Turizmo ir viešbučių verslo vadybos mokykla - Sant Ignasi įsitvirtino kaip universitetas, pripažintas jo Intelektualus griežtumas, Jo kritinė prasmė ir akademinė kompetencija, ir artimiausioje ateityje sudaryti universitetų ir mokymo centrų, susijusių su tarptautiniu mastu, grupę pagal mokymo kokybę ir vertę bei jų svarbą. Indėlis į žinias ir dialogą Turizmo ir svetingumo srityse bei pažanga siekiant pagrindinių vertybių, kurios įkvepia jos misiją ir tapatumą.

HTSI nori pasiūlyti visapusišką mokymą, kuris apibūdinamas visapusišku požiūriu į žmonių vystymąsi Puikūs specialistai ir atsakingi piliečiai. Mokymosi kelias turi sutelkti dėmesį į naujosios Europos aukštojo mokslo erdvės mokymą ir visą potencialą. Tyrime HTSI padeda kurti reikiamas žinias profesionaliai ir socialiai, kad jį būtų galima plačiai taikyti ir platinti. Pasauliniame pasaulyje, esant dideliems ekonominiams ir socialiniams sunkumams ir socialinio bei religinio pliuralizmo kontekste, HTSI sustiprėjo kaip Nepriklausoma erdvė Kur kas nors gali išreikšti ir aptarti pagrindinius klausimus, turinčius įtakos Turizmas XXI amžiuje. HTSI yra susijęs su absolventų grupe ir toliau auga santykiuose su verslo ir profesionaliu pasauliu Skatinti žinių mokymą nacionalinėse ir tarptautinėse kompanijose Ir organizacijos, norinčios tobulinti savo žinias ir įgūdžius. HTSI taip pat bendradarbiauja stiprindama ryšius su jėzuitų ir kitų prestižinių universitetų tinklu, taip pat toliau bendradarbiauja su besivystančių šalių institucijomis.

Kad tai būtų įmanoma, HTSI turi būti patraukli galimybė dėstytojams ir ne mokytojams, kur Kiekvienas gali plėtoti savo akademinę ir profesinę karjerą. Panašiai HTSI turi sugebėti sutelkti institucijas ir įmones savo įtakos sferoje, kad gautų augimui ir plėtrai reikalingus išteklius, ypač studijų paramos programoms ir mokslinių tyrimų projektams.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

Universitetas magistras Hotel Management, pritaikytas prie Europos aukštojo mokslo erdvę, yra visą laiką programa (90 ECTS kreditų), kuria siekiama absolventams, kurie do ... [+]

Universiteto "Hotel Management" magistro laipsnis , pritaikytas prie Europos aukštojo mokslo erdvės, yra dieninių studijų programa (90 ECTS kreditų), skirta neseniai baigusiems studijas, suinteresuotas viešbučio valdymu. Jis skiria ypatingą dėmesį skiriant finansų ir lyderystės tarptautinėje svetingumo industrijos. Šia programa siekiama mokyti operacinius lyderius. Ji orientuota į veiksmus, yra dalyvavusi ir orientuota į rezultatus . Jo tikslas yra apmokyti profesionalus, kurie specializuojasi bendroje ir operacijų valdyme viešbučių verslo . Baigus studijas, absolventas turės tvirtas žinias apie valdymą, kurio reikia norint, kad jie galėtų vadovauti visoms viešbučių projektų rūšims tarptautiniu lygmeniu , ir įgys įgūdžių, reikalingų aukštai pareigoms viešbučių pramonėje. Visa tai atitinka tvarumo, socialinės atsakomybės ir etikos principus. ... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

Vykdomasis magistro įvykį ir verslo turizmo * fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos Sant Ignasi suteikia jums išsamių žinių apie renginių sektoriuje plečia savo žinias a ... [+]

Renginių vadyba ir verslo turizmas yra vienas iš labiausiai atsikišusį srityse turizmo ir viešbučių sektoriuje, Milijonai keliautojų kiekvieną dieną keliauti tarptautiniu mastu dalyvauti mugės, konferencijos, konvencijas bei kitus su verslu susijusios renginiai, Vykdomosios magistras Verslo renginiai ir turizmo Fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos Sant Ignasi suteikia jums išsamių žinių apie renginių sektoriuje plečia savo žinias apie strateginio valdymo ir rinkodaros, ir stiprina savo valdymo įgūdžius, kad jūs tapsite viena iš turizmo sektoriaus ir renginių lyderių tarptautiniu mastu.

Šis sektorius reikalauja specializuotų specialistų valdymo ir renginių organizavimasSu puikia akademine ir žinoti verslo turizmo sektorių gylio, todėl jie gali lengvai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios pramonės.... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

Vykdomasis magistro Hotel Verslo mokyklos turizmo ir svetingumo vadybos yra meistras savo laipsnį iš universiteto Ramon Llull skatina ir įtvirtina savo aistra viešbučio p ... [+]

Turizmo ir svetingumo yra vienas iš didžiausių ekonomikos augimo tarptautiniu mastu ir paklausos srityse specializuotos specialistai su puikia akademine kad lengvai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios pramonės, Vykdomosios magistras Business Hotel Fakulteto turizmo ir svetingumo vadybos yra magistro laipsnį iš universiteto pačių Ramon Llull skatina ir stiprina savo aistrą svetingumą su jumis, siekiant tapti viena iš tarptautinės viešbučių pramonės lyderių.

Programa siūlo:

Pasaulinė ir skersinis vizija viešbučių verslas: nuo koncepcijos, apibrėžimas, įgyvendinant viešbučio projekto, paleidimo ir paleidimo, veikimo ir valdymo viešbučio kompanija, su ypatingą dėmesį skiriant strateginio ir finansinės kompetencijos plėtrai. Praktiniai patarimai: stiprinant formalus žinių ir išmokyti dalyvius su metodikas ir įrankius, kurie stiprina sėkmę savo profesinius ir asmeninius iššūkius. Įgūdžiai plėtros ir valdymo įgūdžius, suprasti esamą aplinką, tendencijas, rizikos, grėsmių ir galimybių, išmokti pasinaudoti ir tiek jų pačių labui ir bendrovės. Kam ji gali būti susiję? ... [-]
Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Grado en Gestión Turística y Hotelera - Bilingüe o 100% en inglés

HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

Location address
HTSI-Facultad de Turismo y Dirección Hotelera Sant Ignasi
C/ Marqués de Mulhacén 40-42. Campus ESADE. Edificio 2.

Barcelona, Katalonija, 08034 ES
Social Media