Oficialus aprašymas

ICADE verslo mokyklaKaip sudėtinę Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto iš Universidad Pontificia Comillas, tai gavėjas ir įpėdinis ilgą tradiciją ir patirtį mokymo verslo specialistams. Daugiau nei 50 metų istoriją garantuojame mūsų kokybę ir reputaciją atitinkamų, dabartinių programų teikimo ir vystosi taip, kad tiktų visuomenės ir ekonomikos poreikius. Mes didžiuojamės mūsų įrašus, kaip viena iš institucijų dauguma stažą Ispanijos universitetų erdvėje, su įrodyta sėkmės mokymo verslo specialistams. Todėl mūsų Lineage kompetencijos yra aiškiai įsišakniję ir konsoliduoti.

ICADE verslo mokykla Taigi ji yra strateginė investicija į ateitį, derinant geriausias praeities diegti naujoves į mokymą, mokslinius tyrimus ir žinių perdavimo verslo srityje.

Mūsų tapatybė

  • TARPTAUTINIS: Mes specializuojamės mokymo specialistų tarptautiniame kontekste. Įrodymas yra mūsų strateginis aljansas ARISTOS CAMPUS MUNDUS (su Deusto universitetų Ramón Llull, Džordžtaunas, Bostono koledžo ir Fordham) ir galimybės mes siūlome mūsų studentams tarptautinėse mainų su prestižinių universitetų.
INOVACIJŲ: Mes esame kūrybingi ir drąsūs verslo mokymo su vizija. Mes įtraukti technologinius ir sektoriaus žinių, kurias teikia kitos centrų Comillas (ICAI mokyklos inžinerijos, kėdės ekonomikos ir verslo etikos, verslo internacionalizavimas, įvairovės ir profesinį tobulėjimą, Bankia finansiniai ir fiskaliniai studijų, Lotynų Amerikos ar BP energijos ir tvarumas).

INTEGRAL mokymas: Mes esame specialistai įsipareigojo geros visuomenės ir etikos vertybių sistemą, susirūpinę mažėja įmonių tvarumą su socialinės ir aplinkos tvarumo ir pasiryžusi aktyviai vykdyti socialinę atsakomybę. Santykius su Bendrove: Mes imtis platų tinklą verslo santykius su pagrindiniais bendrovių, kurios palengvina mūsų studentams įsidarbinti, nustatant pagrindą sėkmingam karjeros (rėmimo, stažuotes, įsidarbinimo galimybes, Comillas Užimtumo forumas, ...) , VERSLO STRATEGIJA: per "Comillas Emprende" skatinti ir lydėti verslumo iniciatyvas (konkursus, mokymus, mentorystės tinklą platforma verslininkams Comillas Atviras ateitis, ir tt). KARJERAI: Mes padėsime atsekti profesinį ir asmeninį karjeros, nes iki asmeninį kuravimo sistemą. METODAI IR UŽIMTUMAS: turime bendradarbiavimo sutartis su daugiau nei 5000 įmonių; Gavome 20 d vidutinis siūlo savaitės praktiką; ir 94,6% mūsų studentų dirba po 6 mėnesių po pabaigos (išskyrus tuos, kurie nori išplėsti savo studijas).

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

ICADE Business School

Finansų rizikos valdymo magistro laipsnį organizuoja Universidad Pontificia Comillas (ICADE) Ekonomikos ir verslo mokslų fakultetas per ICADE Business School . ... [+]

Finansų rizikos valdymo magistro laipsnį organizuoja Universidad Pontificia Comillas (ICADE) Ekonomikos ir verslo mokslų fakultetas per ICADE Business School .

Jos pagrindinis tikslas yra teikti specializuotą ir profesinį mokymą rizikos srityje. Tarp problemų, dėl kurių šis magistras skiriasi: Mokymas ir specializacija finansinės rizikos sektoriuje, kuriame vis didėja poreikis tokio tipo specialistams, motyvuotas pokyčiais Patirtis, daugiausia, laikantis reikalavimų.

Įsidarbinimo galimybės beveik 100% po 6 mėnesių Master's baigimo rizikos valdymo.

Griežtas mokymas, nuolatinis ir personalizuotas dėstytojų parama.

Profesinė stažuotė, kurios trukmė yra mažiausiai 6 savaites.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ICADE Business School

Magistrantūros studijų auditas ir aukštasis apskaitos yra magistro laipsnis, kurį dėsto ICADE Business School Universidad Pontificia Comillas. Jo pagrindinis tikslas yra ... [+]

Magistrantūros studijų auditas ir aukštasis apskaitos yra magistro laipsnis, kurį dėsto ICADE Business School Universidad Pontificia Comillas. Jo pagrindinis tikslas yra teikti specializuotus ir profesinius mokymus audito ir apskaitos srityse.

Tarp diferencinių taškų:

- meistriškumas, kurį mes spausdiname mūsų mokymosi procesuose.

- Susijungimas su įvairiomis audito įmonėmis, kuris yra sektoriaus profesinės praktikos pavyzdys.

- ICAC patvirtintas kapitonas atleisti teorinę viešosios apžiūros prieigą prie ROAC.

- Puikus klinikas, kuriame yra svarbus atstovavimas profesionalams, užimantiems atstovybes šiame sektoriuje.

- Oficialus pavadinimas, plačiai pripažintas kompanijų, didelė mūsų absolventų paklausa.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ICADE Business School

Mokytojas siūlo išsamią mokymo Finansų ir leidžia studentui suprasti ekonominius ir finansinius reiškinius, kurie yra pateikti, taip pat analizuoti ir valdyti santaupas i ... [+]

The Magistras Finansų Jis organizuoja verslo ir ekonomikos fakulteto Universidad Pontificia Comillas (ICADE), per ICADE verslo mokykla.

Mokytojas siūlo išsamią mokymo Finansų ir leidžia studentui suprasti ekonominius ir finansinius reiškinius, kurie yra pateikti, taip pat analizuoti ir valdyti santaupas ir verslo investicijas.

Mokytojas yra ypač tinka tiems, kurie nori dirbti finansų sektoriuje (įskaitant draudimą), finansinės konsultacijos audito ar finansų departamentų bet kuriai bendrovei (ypač veikiančių reguliuojamų sektorių).

Mūsų išsiskiria Koncentruoti leidžia platų profesionalių spektras (finansų sektorių, draudimo, audito, strateginio konsultavimo, įmonių Finansų kompanijos ...) Daugiau kaip 90% absolventų gauti darbą darant prielaidą, finansines funkcijas. Oficialus pavadinimas plačiai pripažintas įmonių, didelę paklausą mūsų absolventų. profesionalus Fakultetas: apie 50% mokytojų vadovybei. Santykis patvirtintas CFA I 80%. Galimybė kurti Mokytoją tik anglų kalba arba derinant anglų ir ispanų kalbomis. Galimybė įgyti darbo patirties finansų srityje Galimybė apsistoti kitų prestižinių tarptautinių verslo mokyklų. ... [-]
Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ICADE Business School

Į Tarptautinės vadybos (MIP) magistras rengia jums dirbti įvairių kultūros, teikiant įgūdžius verslo valdymo specializuojasi tarptautinėje aplinkoje. Leis jums dirbti kai ... [+]

The Magistro Tarptautinės vadybos (MIP) rengia jums dirbti įvairių kultūros, teikiant įgūdžius verslo valdymo specializuojasi tarptautinėje aplinkoje. Leis jums dirbti kaip pasaulinėje rinkoje vadovu, pradedant karjerą daugianacionalinių ar pasaulinės organizacijos.

Ši programa pirmiausia skirta studentams iš ekonomikos, verslo administravimo arba inžinerijos laipsnių srityje. Kandidatai iš skirtingų studijų sričių turės baigti mokymo papildai įgyja valdymo pagrindus.

Tai dieninių programa, kuri siekia suteikti studentams išsamių žinių apie panašumus ir skirtumus žmonių ir skirtingų šalių, taisyklių ir institucijų, todėl jie žino geriausią praktiką ir procesus tarptautinės vadybos. Ja taip pat siekiama suteikti studentams žinių, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų veikti įvairiose srityse, sudarytoms tarptautinėje organizacijoje - tiek visame pasaulyje ir konkrečiai pilietė. Galimybė apsistoti kitų prestižinių tarptautinių verslo mokyklų Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Gebėjimas atlikti profesines stažuotes.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ICADE Business School

Į marketingo magistras (magistrantūros rinkodaros) organizuoja Ekonomikos ir verslo fakulteto Universidad Pontificia Comillas (ICADE), per ICADE verslo mokykla. Galimybė ... [+]

The Master Marketing (Magistro Marketingo) organizuoja verslo ir ekonomikos fakulteto Universidad Pontificia Comillas (ICADE), per ICADE verslo mokykla. Galimybė apsistoti kitų prestižinių tarptautinių verslo mokyklų Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Gebėjimas atlikti profesines stažuotes.

Tai oficiali programa suteikia specializuotą mokymą plėtoti sėkmingą karjerą rinkodaros, pardavimų ir rinkos tyrimų srityje.

Programa yra mokoma beveik visiškai anglų kalba, kaip visa mokėjimo šioje kalba būtina patekti į darbo rinką ir sukurti tokios pat būklės.

Programa šiuo metu užima 41 meistrų savo specialybės kaip geriausias Universal Meistras ir 4 Ispanijoje pagal Pasaulio absolventas reitinge.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ICADE Business School

Humanitarinių mokslų magistro laipsnį organizuoja Ekonomikos ir verslo mokslų fakultetas ir Pontificia Comillas Universiteto humanitarinių ir socialinių mokslų fakultetas ... [+]

Humanitarinių mokslų magistro laipsnį organizuoja Ekonomikos ir verslo mokslų fakultetas ir Pontificia Comillas Universiteto humanitarinių ir socialinių mokslų fakultetas (ICADE) per ICADE Business School .

Magistro laipsnis reaguoja į didėjančią daugumos organizacijų ir įmonių, kurios savo žmogiškąjį kapitalą laiko savo vertingiausiu ir dažnai nepakeičiamu komponentu, poreikį. Todėl personalo vadyba tampa strateginiu ir esminiu klausimu, tiesiogiai susijusiu su verslo rezultatais.

Kodėl mokykis žmogiškųjų išteklių magistro su mumis:

- Meistras, leidžiantis sutelkti dėmesį į plačią profesinę spektrą.

- Profesinė praktika.

- Daugiau nei 90% absolventų sugeba dirbti valdant žmogiškąjį kapitalą.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vídeo Universidad Pontificia Comillas

Location address
Universidad Pontificia Comillas
C. Alberto Aguilera 23

Madrid, Community of Madrid, 28015 ES