Oficialus aprašymas

ICAI School of Engineering aukštojo mokslo ICAI School of Engineering tradicija prasideda 1908 m. Madride. Šiuo metu ICAI yra politechnikos mokykla, kurioje yra dvi pagrindinės akademinės sritys: pramonės inžinerija (įskaitant mechaninę, elektrinę ir elektroniką) ir telekomunikacijų inžinerija.

ICAI School of Engineering siūlo 6 metų programas, integruojančias bakalauro ir magistro laipsnius, leidžiančius naudotis teisėtai reglamentuojamomis pramoninės inžinerijos ar telekomunikacijų inžinerijos profesijomis. Kai kuriose programose galima derinti inžinerijos studijas su verslo administravimo bakalauro laipsniu (BBA) .

Mes siekiame visapusiško inžinerijos mokymo, ugdydami intelektines ir profesines galimybes, nepaisydami tokių savybių kaip atsakomybė, kritinis mąstymas, etika ir vertybės. Be to, mūsų studentai plėtoja kitas savybes ir profesinius įgūdžius, pavyzdžiui, vadovavimą, komandinį darbą ir internacionalizaciją.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

ICAI School of Engineering

Intelektualiųjų tinklų magistro laipsnis (MSG) yra magistro laipsnis su 90 ECTS kreditais, kurį dėsto Stratklaido universitetas ir ICAI School of Engineering , glaudžiai ... [+]

Intelektualiųjų tinklų magistro laipsnis (MSG) yra magistro laipsnis su 90 ECTS kreditais, kurį dėsto Stratklaido universitetas ir ICAI School of Engineering , glaudžiai bendradarbiaujant su "Iberdrola". Pagrindinis programos tikslas - reaguoti į didėjančią inžinierių paklausą, kuri reikalinga siekiant nuolatinio elektros tinklų skaitmeninimo proceso. Ši magistrantūros studijų programa suteikia studentams išsamų supratimą apie tinklų veikimą ir planavimą pagal šią naują paradigmą kartu su naujomis verslo galimybėmis ir modeliais, kurie kyla šiame nuolat besikeičiančiame lauke.

Kursų programa buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su "Iberdrola". Šis aljansas garantuoja tiek praktinį komponentą, nes pramonės dalyvavimas, tiek akademinis griežtumas kursuose, kurį lemia dviejų tarptautiniu mastu pripažintų universitetų dalyvavimas. Vienas iš įdomiausių programos ypatybių yra intensyvi tarptautinė patirtis. Studentai ne tik praleidžia vieną semestrą tiek Ispanijoje, tiek Škotijoje, bet taip pat vykdo stažuotes, siūlomas pagal šį magistro laipsnį bet kuriame Iberdrola tarptautinėse įstaigose Ispanijoje, Škotijoje, JAV ir Brazilijoje.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba