IE Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

IE fondas yra ne pelno siekianti organizacija, kuri siekia sustiprinti IE poveikį naudodama savo išteklius ir bendradarbiaudama su strateginiais partneriais. Fondas, įkurtas 1997 m., Jau daugiau nei dvidešimt metų aktyviai skatina institucijos verslumo, įvairovės, įtraukties ir inovacijų vertybes, ypatingą dėmesį skiriant humanitariniams mokslams, kaip pagrindiniam mūsų požiūrio į aukštąjį mokslą aspektui. Mūsų veiksmai ir tikslai gali būti suskirstyti į keturias pagrindines sritis:

  • Teikti išteklius ir kurti tiek vidaus, tiek bendradarbiavimo iniciatyvas, gerinančias švietimo kokybę IE.
  • Remti aukšto socialinio ir švietimo poveikio taikomuosius mokslinius projektus, kurie suteikia pridėtinę vertę akademinei bendruomenei ir visuomenei.
  • Stipendijų programų talentingiems asmenims finansavimas.
  • Skatinti socialinio sąmoningumo ir bendruomenės dalyvavimo kultūrą skatinant socialinės veiklos iniciatyvas, kurios remia įvairovę ir tarpkultūrinį bendravimą.

Visa tai leidžia nuolat palaikyti IE studentus, šeimas, absolventus, darbuotojus ir partnerius. Jų dosnumas yra IE fondo sėkmės varomoji jėga. Remdami šią neįtikėtiną bendruomenę, mes nenuilstamai dirbame siekdami savo tikslų, tobuliname savo veiklą, skatiname vertybes ir plečiame visiems prieinamas švietimo ir profesines galimybes.113565_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Stock Photos / Pexels nuotraukos

Teisės mokykla

IE Law School teikia aukščiausio lygio, novatorišką, į pasaulį orientuotą ir daugiadalykį teisinį švietimą, kuris pažeidžia tradicines kliūtis rytoj teisininkams.

Mokykla gauna naudos iš intensyvaus dėmesio technologijų turiniui ir mokymosi metodai skatina verslininkišką mąstyseną studentams pertvarkyti teisės praktiką ir sukuria atitinkamas žinias apie su verslu susijusias sritis, kad būtų sukurta vertė.

„IE“ nėra jokio pasiteisinimo dalyvauti

Kada nors manote, kad į vidinį aktorių pateko, dalyvaudami TEDx pokalbyje, čia čia? Kaip apie nardymą Alikantėje? Ar norite atlikti vieną iš savo dainų talentų šou? Nepriklausomai nuo to, ką domisi, mūsų 80-ojo studento klubai ir organizacijos jums padėjo. „IE“ niekada nebūna nuobodu!

Universiteto didžiulė pasididžiavimo ir dvasios istorija buvo atspindėta per dešimtmečius visuose renginiuose ir programose. Taigi prisijungti, smagiai praleisti ir būti IE renginių ir tradicijų dalimi. Prisimindami praeitį ir kur mes atėjome iš mūsų, kaip bendruomenės ir institucijos, ir kur esame šiandien. Susipažinkite su šio didžiojo universiteto istorija ir dalyvaukite mūsų tradiciniuose renginiuose ištisus metus. Mes visada ieškome naujų idėjų ir naujų studentų. Perkelkite savo draugus ir prisijunkite prie šių turtingų tradicijų gyvybingumo kampusoje.

Vietos

Madridas

Address
C/ María de Molina, 11 28006
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Segovija

Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
Segovija, Kastilija ir Leonas, Ispanija