IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į mūsų verslo mokykloje, IEBS

IEBS, Verslo inovacijų ir verslumo mokyklos, gimęs pasaulinės krizės su teikiant realią alternatyvą tradiciniam mokymo modelis alternatyva siekiant metu. Dėka įvairių institucijų paramą pasiūlyti naują švietimo modelį, grindžiamą kietų vertybių, kurios sudaro daugiau atsakingus žmones nukreipti projektai su verslumo dvasia nuo naujovių, etikos ir tvarumą.

Naujoviškas samprata verslo mokykla Mes rengti profesionalius vadovus, galinčius inovacijų ir verslumo, žmonės, kurie pridėti vertę savo bendrovėms, darbuotojams ir visuomenei apskritai, per naują būdą verslą.

apie mus

Be IEBS pasirinkti formavimas, kai:

Naujų technologijų ir naujovių naudojimą vystant mokymosi yra mokymo pagrindas. Bylos studijų ir modelinių naudojimas yra švietimo pagrindas, rengiant studentams spręsti realiame pasaulyje. Oficialus PAMOKOSE kartu su neformaliojo mokymosi interneto mokymo jums, kaip mokytis ir skatinti mokymąsi bendradarbiaujant. Naujos tendencijos ir naujovės kiekvienam žinių srityje yra įtraukti. Mūsų mokytojai tampa jūsų mentoriai, patarti ir padėti visais laikais studentas ir tapti aktyviai dalyvauti mokymo procese studentas. Studentas dalyvauti, reikšti savo nuomonę ir išmokti analizuoti ir priimti savo sprendimus.

Misija ir vizija

Mes norime būti kitoks verslo mokykla, kuri orientuota į mokymą, pagrįstą naujovių ir verslumo Mūsų misija yra mokyti būsimų verslininkų, verslininkai ir įmonių vadovai, kad sukelti pokyčius ir transformaciją savo organizacijose per inovacijas, verslumą , etika ir tvarumas.

Mūsų vizija norime būti kitoks verslo mokykla, kuri orientuota į mokymo paslaugas, paremtas inovacijas ir verslumą. Mūsų tikslas yra perteikti studentams galimybę kurti naujoves ir įsipareigoja remti jų projektus nuo pradžios iki pabaigos.

Mūsų vertybės

Inovacijos, verslumas, etika ir tvarumas

IEBS sėdi ant keturių ramsčių, kurie, mūsų nuomone, turėtų būti grindžiami įmonių valdymą per ateinančius dešimtmečius:

Inovacijos: Mes esame įsipareigoję specialistai ir novatoriškoms bendrovėms, kad atneš didesnę naudą visuomenei. Verslumo: Parama verslininkams ir inovacijos yra dalis mūsų steigimo misiją. Todėl visi kapitono ir verslininkų programų studentai gali dalyvauti miestelio, kur yra teikiamos paramos ir finansavimo geriausiems projektams. Etika: esame įsipareigoję pasaulyje, kuriame tradicinės vertybės pasitikėjimu, sąžiningumu ir abipuse nauda atsigauti. Tvarumas: mes tikime ilgalaikio verslo, kad suteikti naudos Bendrovei, darbuotojų ir visuomenės, taip pat bus tvari su aplinka.

Socialinė Atsakomybė

IEBS veikti pagal savo principus ir vertybes ir taikomos verslo mokykla valdymą.

IEBS taip tvaraus vystymosi filosofija pakeičiant popieriaus naudojimą elektronine forma, įtraukiant į "e-Reader" arba knygą. Studentai gali atsisiųsti turinį tiesiai į prietaisą. IEBS siūlo pilną stipendijas bendradarbiavimą savo magistro programas, siekiant skatinti verslumą ir inovacijas, daugiausia besivystančiose šalyse, Lotynų Amerikoje. IEBS skiria savo pelno į bendradarbiavimo ir plėtros švietimo besivystančiose šalyse dalį.

Vietos