Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į mūsų verslo mokykloje, IEBS

IEBS, Verslo inovacijų ir verslumo mokyklos, gimęs pasaulinės krizės su teikiant realią alternatyvą tradiciniam mokymo modelis alternatyva siekiant metu. Dėka įvairių institucijų paramą pasiūlyti naują švietimo modelį, grindžiamą kietų vertybių, kurios sudaro daugiau atsakingus žmones nukreipti projektai su verslumo dvasia nuo naujovių, etikos ir tvarumą.

Naujoviškas samprata verslo mokykla Mes rengti profesionalius vadovus, galinčius inovacijų ir verslumo, žmonės, kurie pridėti vertę savo bendrovėms, darbuotojams ir visuomenei apskritai, per naują būdą verslą.

apie mus

Be IEBS pasirinkti formavimas, kai:

Naujų technologijų ir naujovių naudojimą vystant mokymosi yra mokymo pagrindas. Bylos studijų ir modelinių naudojimas yra švietimo pagrindas, rengiant studentams spręsti realiame pasaulyje. Oficialus PAMOKOSE kartu su neformaliojo mokymosi interneto mokymo jums, kaip mokytis ir skatinti mokymąsi bendradarbiaujant. Naujos tendencijos ir naujovės kiekvienam žinių srityje yra įtraukti. Mūsų mokytojai tampa jūsų mentoriai, patarti ir padėti visais laikais studentas ir tapti aktyviai dalyvauti mokymo procese studentas. Studentas dalyvauti, reikšti savo nuomonę ir išmokti analizuoti ir priimti savo sprendimus.

Misija ir vizija

Mes norime būti kitoks verslo mokykla, kuri orientuota į mokymą, pagrįstą naujovių ir verslumo Mūsų misija yra mokyti būsimų verslininkų, verslininkai ir įmonių vadovai, kad sukelti pokyčius ir transformaciją savo organizacijose per inovacijas, verslumą , etika ir tvarumas.

Mūsų vizija norime būti kitoks verslo mokykla, kuri orientuota į mokymo paslaugas, paremtas inovacijas ir verslumą. Mūsų tikslas yra perteikti studentams galimybę kurti naujoves ir įsipareigoja remti jų projektus nuo pradžios iki pabaigos.

Mūsų vertybės

Inovacijos, verslumas, etika ir tvarumas

IEBS sėdi ant keturių ramsčių, kurie, mūsų nuomone, turėtų būti grindžiami įmonių valdymą per ateinančius dešimtmečius:

Inovacijos: Mes esame įsipareigoję specialistai ir novatoriškoms bendrovėms, kad atneš didesnę naudą visuomenei. Verslumo: Parama verslininkams ir inovacijos yra dalis mūsų steigimo misiją. Todėl visi kapitono ir verslininkų programų studentai gali dalyvauti miestelio, kur yra teikiamos paramos ir finansavimo geriausiems projektams. Etika: esame įsipareigoję pasaulyje, kuriame tradicinės vertybės pasitikėjimu, sąžiningumu ir abipuse nauda atsigauti. Tvarumas: mes tikime ilgalaikio verslo, kad suteikti naudos Bendrovei, darbuotojų ir visuomenės, taip pat bus tvari su aplinka.

Socialinė Atsakomybė

IEBS veikti pagal savo principus ir vertybes ir taikomos verslo mokykla valdymą.

IEBS taip tvaraus vystymosi filosofija pakeičiant popieriaus naudojimą elektronine forma, įtraukiant į "e-Reader" arba knygą. Studentai gali atsisiųsti turinį tiesiai į prietaisą. IEBS siūlo pilną stipendijas bendradarbiavimą savo magistro programas, siekiant skatinti verslumą ir inovacijas, daugiausia besivystančiose šalyse, Lotynų Amerikoje. IEBS skiria savo pelno į bendradarbiavimo ir plėtros švietimo besivystančiose šalyse dalį.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

„Agile Project Management“ magistro studijose sužinosite, kokių metodų reikia naujoviškiems produktams / paslaugoms kurti, dirbti sudėtingoje aplinkoje, didinti konkurenc ... [+]

Agile projekto valdymas yra būtinas reaguojant į dabartines rinkas, nes jos pagrindinis tikslas yra užtikrinti keturis pagrindinius pramonės poreikius - vertę, laiko mažinimą, judrumą ir pasitikėjimą - pridedant didžiausią įmanomą produkto / paslaugos vertę, pritaikant vystymosi procesą iki besikeičiančių reikalavimų ir aplinkinių aplinkybių.

„Agile Project Management“ magistro studijose sužinosite, kokių metodų reikia naujoviškiems produktams / paslaugoms kurti, dirbti sudėtingoje aplinkoje, didinti konkurencingumą ir produktyvumą bei efektyviau valdyti ir planuoti .

Ką aš išmoksiu?

Baigus „Agile Project Management“ magistro laipsnį, galėsite:... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
450 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Meistras atvykstamojoje rinkodaroje praktiniu būdu, naudodami integruotą atvykstamąjį rinkodaros projektą, su „Hubspot“ programine įranga sužinosite, kaip sukurti atvykst ... [+]

Žiniasklaidos prisotinimas padidino reklamą brangiau ir mažiau efektyviai, be to, vartotojai tampa vis sudėtingesni ir atmeta įžeidžiančias ir netinkamas ryšio formas.

Atvykstanti rinkodara tapo nepakeičiama interneto rinkodaros skyriaus priemone, nes ji prisideda prie patrauklumo ir konversijos rinkodaros metodikos, kuri veikia integruotai su skaitmeniniais rinkodaros metodais, siekiant pritraukti, išlaikyti ir konvertuoti vartotojus į klientus tvariai ir pelningai.

Meistras atvykstamojoje rinkodaroje praktiniu būdu, naudodami integruotą atvykstamąjį rinkodaros projektą , su „Hubspot“ programine įranga sužinosite, kaip sukurti atvykstamąjį rinkodaros strategiją, identifikuoti „Pirkėjo asmenį“ ir piešti konversijos kanalus bei argumentus , turinį ir rinkodaros metodus, tinkamus kiekvienai auditorijai ir kiekvienu pirkimo ciklo momentu.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Dieninės
450 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Šioje skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos magistro studijose sužinosite skaitmeninės rinkodaros pagrindus, kokie yra nauji verslo modeliai ir novatoriškia ... [+]

Įmonės, kurios dar nepriėmė naujų skaitmeninės ir interaktyviosios rinkodaros metodų ir kurių nėra socialiniuose tinkluose, yra labai nepalankios, palyginti su tomis, kurios naujovėmis diegia ir pritaiko savo verslo modelius ir strategijas prie komunikacijos su didesnėmis projekcijomis. .

Nepakanka tinklų, todėl turime įvaldyti žinias, metodus ir priemones , kad mūsų skaitmeninės rinkodaros strategijos būtų tikrai veiksmingos ir suteiktų daugiau vertės įmonei.

Tai skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos Mokytojau, jūs išmoksite skaitmeninės rinkodaros pagrindus, kas yra nauji verslo modeliai ir labiausiai novatoriškų ir efektyvių metodų: SEO, SEM, PPC, yra - ekrano skelbimus, elektroninio pašto rinkodaros, socialinės žiniasklaidos, Socialinės žiniasklaidos skelbimai ir kūrybiškumas, kad būtų pasiektas didžiausias interneto teikiamas galimybes įmonėms.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Dieninės
450 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

¿Qué quieres aprender?

Espíritu IEBS

Nuevas Profesiones Digitales

Bienvenida a IEBS

Sesion informativa General de IEBS. Curso 2014-2015

Entrevista a IEBS en TVE

Sesión Informativa General IEBS 2014

Sesion informativa de la 9ª convocatoria de Masters y Postgrado en IEBS Business School

A todos ellos la formación les cambió la vida - IEBS