Oficialus aprašymas

Profesionalai naujoviško ir vidaus miestų buveinių.

Madridas, svarbu, šviesus ir epicentras kultūros, pramogų ir meno.

IED Madrid yra privataus aukštojo meninio ugdymo centras, priklausantis IED Design Group, tarptautinio tinklo švietimo koncepcija ir valdymas gimė Italijoje 1966 metais ir šiandien yra trylika filialų plisti tarp Italijos, Ispanijos ir Brazilijos.

2014 jis atšventė savo 20-metį; patirtis, kuri sukėlė įvairių mokymo naujoviška, unikalus ir atpažįstama akademinės modelį, galintį prisitaikyti prie besikeičiančios visuomenės, kuris lėmė daug mokinių, išduotų nacionalinių ir tarptautinių prestižinių konkursų poreikius , parading geriausiai perėjas ir realių projektų glaudžiai bendradarbiaujant su įmonėmis.

IED Madrid siūlo aukštuoju išsilavinimu dizaino, lygiaverčius Įvertinimas kolegijos, profesinio mokymo aukštesnio lygio kvalifikacija Aukštojo Technikas plastinis menas ir dizainas, diplomo IED, vienerių metų kursus, Masters, intensyvus Masters, magistro dizaino ir inovacijų, kursai Specializuoti kursai ir vasarą Junior kursai.

Nuo atidarymo, IED Madrid išugdė daugiau nei 30.000 studentų kiekvienais metais ir turi 1500 naujų studentų.

dizainas

PIT dizainas visiškai reaguoja į rinkos poreikius ir numatomos turinį, kalbomis, išraiškingas ir funkcinių kodų pačių įvairiausių sektorių.

Prekės dizainas, Interjero dizainas, lauko baldus, dizainas Mada aksesuarai, automobilių keletas laukų, kur projektinė vertė išaugo pastaraisiais metais. Šia prasme, dizaineris, kaip formų ir funkcijų novatorius, suteikia tendencijas ir funkcinius reikalavimus šiuo metu ir daroma prielaida, jos plėtrą ir įgyvendinimą.

IED Dizaino kursai plėtoti šiuos įgūdžius, kad studentai įgytų techninių įgūdžių dalyvaujant seminaruose ir bendradarbiaujant su pirmaujančių kompanijų sektoriuje.

mada

Bendradarbiavimas su įmonėmis ir mados specialistų yra būtinas ir yra įsipareigojusi pagrindinių tarptautinių dizainerių.

Mokykloje moko, kaip gyventi ir jausti madą visais jos aspektais dirbti su profesionalumu ir atsinaujinti naujais kūriniais.

Kursai mokyti būsimų specialistų skirtingose ​​srityse, kūrybinės strateginio, organizacijos komercines, prekyba vaizdiniai susiję ir komunikacijos veikla.

vaizdinės komunikacijos

PIT Vizualinės komunikacijos yra kūrybinė laboratorija, kurioje dokumentai yra sužinojo, komunikabilus ir išraiškingą kalbą, naujus metodus ir įgūdžius, plėtoti projektus vizualinės komunikacijos technologijas.

Mes gyvename pasaulyje, kur garso ir vaizdo elementai yra dalis mūsų kasdieninio gyvenimo ir yra pagrindinė priemonė vertybių ir prasmių, kurios perteikia idėjas ir produktyvius realijas, įskaitant, kaip įvairios mados, dizaino, įvairių pramonės produkcijos, reklamos bet ir kultūra, politika ir socialiniai klausimai.

Iš koncepcija ar projekto buvimas, toli gražu ne vien tik aksesuaras, ryžtingai prisideda prie bendravimo žinutę sėkmę.

Perėjimas su profesionalumo ir kompetencijos šioje srityje reiškia turėti eklektiškas, kryžminio kultūrą, pagrįstą išsamiu žinių iš vienos pusės sociokultūrinio konteksto, kuriame jie dirba, ir, kita vertus, naujų informacinių technologijų nuolat keisti popieriaus vaizdai ir garsai komunikacijos.

Šiandien prognozuojama ir gaminamas multimedijos sistema; bet multimedijos visada bus aiškinama dvejopai: veržlus ir nuolat plėtoti skaitmeninių technologijų ir tuo pačiu metu, įvairių audiovizualinių žiniasklaidos, kuri reikalinga skirtinga patirtimi ir kūrybiškumą sambūvio.

IED vizualinę komunikaciją kursai yra turto elementas, kuris daro tai mokykla unikali mokymo centras per Italijos panorama. Nuolatinis duomenų atnaujinimas technologijų turimų studentams atlikti, dėka ilgą tradiciją, į mokslinių tyrimų laboratoriją, per kurį ji turi patirties plėtoti tiek turinio ir kalbų kūrybiškumą, todėl galima apmokyti ir savo studentams, kad jie galėtų patekti į darbo rinką šiandien.

Valdymas ir komunikacija

IED Vadybos mokymas pasiūlymas atitinka nuolat reikia naujų specialistų labai dinamiškas ir plečia srityse: reklamos, viešųjų ryšių, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių.

Fakultetas turi didelę patirtį ir mokymą ir sugeba pritaikyti kursų nepertraukiamos gamybos ir technologinių transformacijų turinį.

Mokyklos filosofija papildo tiesiogiai susijusios su specialistų, rinkos reikalavimams tyrimą, tyrimo grupėse įtraukties ir analizės mokslinių tyrimų ir projektų plėtrai.

Programos mokomos:
Anglų
Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Intensyvaus mados dizaino magistro laipsnis skirtas tiems, kurie nori įsitraukti į šį sektorių, ir tiems, kurie nori pradėti naują profesinę ateitį ir sužinoti apie įvair ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Metodologija parengta trimis pagrindiniais lygmenimis:

Teorinės, per klases, kurias teikia dėstomų dalykų specialistai.Praktinė: praktikoje įgytos žinios praktikoje (piešimas, modelio dizainas, suknelė ir kt.). Taikant koncepcijas ir žinias, įgytas atliekant ir vertinant kiekvieno mokytojo atliktą darbą (drabužis, dizaino studija, kolekcijos dizainas) ir kuris bus naudojamas siekiant suvokti studento vystymosi potencialą kiekvienoje iš tirtų sričių.Be to, planuojami vizitai ir paskaitos, taip pat yra garso ir vaizdo erdvė, kur galima pamatyti mados šou, kurias mes analizuosime ir naudosime, kad atliktume projekt... [-]
Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
10 mėnesių
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Intensyvus magistro RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS, vadovavimas ir valdymas leidžia studentams įgyti bendrą ir praktinį požiūrį į konceptualizacija, projektavimo, organizavimo ir ... [+]

Ši programa yra mokoma ispanų

Intensyvus magistro RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS, vadovavimas ir valdymas leidžia studentams įgyti bendrą ir praktinį požiūrį į konceptualizacija, projektavimo, organizavimo ir valdymo renginiuose.

Šiuo metu reiškiniai yra susiję su ryšių ir rinkodaros strategijas ir didelėms korporacijoms. Norint sėkmingai organizuoti visus renginius rūšių ir sukurti tinkamą komunikacijos strategiją vykdyti užsibrėžtus tikslus, būtina skolinti specialistams įrankių, kurie leidžia jiems efektyviau spręsti problemas, kurias patiria į planavimo, organizavimo, vadovavimo ir valdymo įvykiai sritis, kuri reikalauja vis daugiau ir daugiau naujovių.... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
10 mėnesių
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Europos magistro dailės Fotografija yra šiuo metu, pats ambicingiausias mokymai pasiūlymas dėl meninės fotografijos srityje ir siekia tapti susitikimo vieta menininkams i ... [+]

Ši programa dėstoma anglų kalba

TIKSLAI: • Norėdami tapti supažindinti su šių dienų fotografijos gamyba, jos subjektų ir repertuaro, meninės veiklos, kultūros vertybių, šaknų istorinės fotografijos ir meno istorijos, jos diskursų ir apribojimus, nuo svarbiausių fotografų ir teoretikų požiūriu. • Norėdami sužinoti pagrindines dabartines teorijas apie Europos fotografijos. • Norėdami sužinoti tiesiogiai ir asmeniškai iš prestižiškiausių meistrų ineach srityje. • Norėdami tapti supažindinti su kuratorystei praktikos, collectionism, išsaugojimas ir būdų pristatymas / sklaidos šiuolaikinėje meninės fotografijos. • apmąstyti fotografų vaidmenį meno rinkos, Europos fotografijos srityje, iš laisvalaikio verslo ir pramogų pasaulio. • Norėdami patirti, per asmeninio projekto, tai, ką reiškia sukurti originalų darbą, kuris yra tinkamas ir vertas būti pristatyta fotografijų paroda. • eksponuoti ir paskelbia galutinį projektą tarptautiniu mastu pripažintų prestižinių centras / žurnalas, per mūsų partneriais Europoje. • įsilaužti į meno pasaulį, per tinklą, kurį sudaro Mokytojo dėstytojų ir studentų, bendradarbiaujančios institucijos, kuratoriai ir direktorių.... [-]

Ispanija Madrid
Balandis 2020
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Eksperimentuokite per penkis jausmus į mokymą, kuris paskatins jus kurti įvairių tipų erdves su atviru ir holistiniu požiūriu. ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalbaAr norėtumėte tapti interjero dizaineriu?

Philippe Starckas, visada susijęs su savo droviu Juicy Salif squeezer, turi apdovanojimų turinčią karjerą kaip interjero dizainerė; Patricia Urquiola, daugiadisciplininis architektas ir dizaineris, specializuojantis interjero dizaino ir baldų srityje, dirbo bendrovėse, kurios pripažintos Moroso, B

Tuščia erdvė tampa apgyvendinta ir gyvenama vieta, kai dizainerio priimti sprendimai gali atspindėti vartotojo, įmonės ar įstaigos, naudojančios šią aplinką, poreikius, norus ir įpročius. Šių sprendimų svarba matoma kasdieniame gyvenime, kai artėja prie parodos, dalyvauja renginyje ar pristatyme ir netgi patekdami į namus ar biurą. Jo fizinis ir emocinis poveikis mums yra susijęs su tinkamais pasirinkimais, bet ir su techniniais sprendimais (medžiagomis, tekstūrais, baldais, apšvietimu ...), kurie mato erdvėje esančias reikšmes, koncepcijas ir emocijas. Tai, kad gana ryškus sėkmė, iš esmės priklauso nuo interjero dizaino.... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
10 mėnesių
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ar galime šiandien kalbėti apie "Fashion 2.0"? Ar mados yra "madingos"? Ar tendencijos atsiranda tinkluose ir skaitmeninėse laikmenose, o ne vietovėse? Visi šie klausimai ... [+]

Ar galime šiandien kalbėti apie "Fashion 2.0"? Ar mados yra "madingos"? Ar tendencijos atsiranda tinkluose ir skaitmeninėse laikmenose, o ne vietovėse? Visi šie klausimai yra paslėpti ir pateikti dabartinėje realybėje. Socialiniai pokyčiai, naujos technologijos, socialiniai tinklai, vartotojų raida ir mados demokratizavimas paskatino prekinius ženklus suabejoti jų strategijų persvarstymu.

Daugeliui prekių ženklų ši "nauja skaitmeninė era" buvo proga patys žinoti, pačios pozicijos ar net iš naujo kurti save. Prekės ženklo tapatumas yra pagrindinis veiksnys apibrėžiant visuotinę ir nuoseklią strategiją ne tik kolekcijos projektuose, bet ir verslo modelyje, produktų tipui, tikslinei auditorijai ir tt... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
10 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ar kada nors susimąstėte, kas daro kompetenciją dizaino srityje? Sukurkite plakatą, skirtą parodai, disko ar mobiliųjų programų dangčiai, supakuoti bet kokį gaminį, supro ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalbaAr norėtumėte tapti daugiau grafikos dizaineriu ar norite atsisakyti savo knygos?

Be to, Saul Bassas, didis kreditų pavadinimų kūrimo meistras ir filmų plakatai, tokie kaip Alfredo Hitchcocko vertigo ar pagunda, gyvena virš Billy Wilder, be kita ko, revoliuciją padarė kino pasaulio viešumas. Miltonas Glazeris, geriausiai žinomas kaip žinomo "I Love New York" kampanijos simbolio kūrėjas (I ♥ NY), taip pat buvo atsakingas už "DC Comics" logotipą ir dirbo žurnaluose, pavyzdžiui, "Paris Macht" arba "Esquire". Tačiau daugelis buvo pašaukti palikti savo ženklą dizaino pasauliui. Prieštaringas Dalis sukūrė vieną iš žymiausių pasaulio saldainių, Chupa Chups ir Beatrice Warde, pirmąją moteriškos spausdintuvą šlovinguose meno mokyklos laiku, logotipą.... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
10 mėnesių
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Dėl nepakartojamo greičio, kuriuo dabar gaminami mados daiktai, ir susidūrę su vis sudėtingesniais vartotojais, labai svarbu, kad produktai galutiniam vartotojui pasiektų ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų ir anglų kalbomis

Tikslai: Intensyvusis meistriškumo vadas rengia įvairiapusiškus specialistus, kurie gali tilpti į didelės įmonės darbo grupę, ir teikia rekomendacijas visiems profesionalams, pradedantiems savo profesinį nuotykį. Norėdami tai padaryti, kapitonas remiasi visa teorine-praktine programa, kurios veikla yra labai panaši į profesinę realybę, taip pat perduodama profesionalų, mokančių ją, patirtį.

Tarp kitų tikslų mes pabrėžiame:

Gaukite visuotines žinias apie sudėtingą mados pasaulį ir kaip veikia jos rinka.Žinant apie mados produkto gyvenimo procesą nuo dizaino iki gamybos ir pardavimo.Suprasti svarbų vaidmenį, kurį atlieka rinkodaros ir prekės ženklo valdymas.Įgyti reikiamų priemonių, kad būtų galima taikyti pelningumo ir efektyvumo kriterijus.Įgyti pramonės pagrindinių derybų ir valdymo įgūdžius.Suprasti komercinio departamento vaidmenį ir skirtingus platinimo bei pardavimo kanalus.Suprasti fizinės ir internetinės parduotuvės valdymą.Įgyti būtinų įrankių, kad galėtumėte tapti būsimu verslininku.Suprasti kosmetikos sektorių kaip pagrindinę mados verslo dalį.... [-]
Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
10 mėnesių
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Intensyvus Brando vadybos magistras siekia spręsti prekių ženklus visais jų aspektais. Nuo gimimo prekės ženklo, jo DNR, jos pagrindai, per komunikacijos strategijas, pra ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Intensyvus Brando vadybos magistras siekia spręsti prekių ženklus visais jų aspektais. Nuo gimimo prekės ženklo, jo DNR, jos pagrindai, per komunikacijos strategijas, pranešimų, kampanijų ir turinio kūrimas, norint pasiekti įvairias kontaktines su vartotojais vietas per įprastas, skaitmenines žiniasklaidos priemones, patirtį ir tt

Su šiuo magistro laipsniu, studentai galės spręsti prekės ženklo iššūkius visais atžvilgiais, nesvarbu, kokia bus jų būsima profesinė strategija, kūrybiškumas ir komunikacija.

tikslai

Intensyvus Brando vadybos magistras buvo sukurtas siekiant mokyti sėkmingus specialistus dabartinėje situacijoje ir šių sektorių raidai ateityje. Specialistai geba:... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
10 mėnesių
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Šio kurso metu mokiniai išmoksta kurti iš širdies, kuria remiasi visos entuziastingos komandos įrankiai ir patirtis, kurių vienintelis tikslas yra gauti geriausią iš kiek ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Viskas, kas mus supa, yra asmens dizaino ir atspindžio rezultatas. Dizainerio atsakomybė yra tokia didelė, kad, kai dizainas yra gerai įgyvendinamas, jis aktyviai prisideda prie to, kad pagerintų tų, kurie jį naudoja, orumą ir eksponentiškai padidintų jų gyvenimo kokybę.

Projektavimas yra rūpestis, kad mes norime, kad studentai vystytųsi, kad jų būsimas indėlis į visuomenę paliks neišdildomą, ilgainiui skirtą ženklą. Gaminio dizainerio profesija yra svarbesnė negu tai, ką žmonės tiki, ir tai yra jų didybė, nes tai, ką mes darome kitiems, yra beveik nepastebimi, jie yra suprantami kaip kažkas natūralus ir intuityvus ir atlieka savo funkcijas: juos padaryti gyvenimas yra lengvesnis, orus ir patogus.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
12 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Interjero dizainas Meistras apibrėžia ir plėtoja pagrindinius interjero dizaino idėjų norint suprasti ryšį tarp vartotojo ir aplink jį ar ją erdvę, erdvę, kuri vystėsi ka ... [+]

Ši programa yra mokoma ispanų

Graduate Management Admission Test arba Magistras Interjero dizainas apibrėžia ir plėtoja pagrindinius interjero dizaino idėjų norint suprasti ryšį tarp vartotojo ir aplink jį ar ją erdvę, erdvę, kuri vystėsi kartu su naujomis tendencijomis ir gyvenimo santykius.

Eksperimentavimas per mūsų penkių pojūčių yra esminė Mokytojo požiūrio, kuris gilinasi į sąvokas, tokias kaip: apimtis, medžiagų, šviesos, skaidrės ir erdvinio kelionę ir ritmo elementais, kurie sukuria pojūčius ir patirtimi, sukurti tvirtą pagrindą novatoriškų sprendimų.

Interjero dizainas Meistras siūlo mokslinių tyrimų procesą, kuris materializuojasi į projektų dėl įvairių rūšių patalpose, suteikus joms atvirą požiūrį, eksperimentuoti su tarpais diapazonas: gyvenamųjų, komercinių, paroda, daugkartinio naudojimo, efemeriškas, ir tt, pasiūlyti studentai išsamų vaizdą apie jų būsimą profesinę veiklą.... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Intensyvus magistras Brand vadyba Brand siekiama spręsti markės visais jos aspektais. Nuo prekės ženklo, jo DNR, pamatų, per komunikacijos strategijas, kuriant pranešimus ... [+]

Ši programa yra Ispanijos Mokoma

The Intensyvus magistras Brand vadyba Ja siekiama atkreipti dėmesį į prekinį ženklą visuose savo briaunų. Nuo prekės ženklo, jo DNR, pamatų, per komunikacijos strategijas, kuriant pranešimus gimimo, kampanijos ir turinys pasiekti įvairius sąlyčio taškus su tradiciniais, skaitmeninės žiniasklaidos patirtimi vartotojui ir tt

Su šis laipsnis, studentai gaus spręsti prekės ženklo iššūkius visais atžvilgiais kiekis, neatsižvelgiant į jų ateities karjeros pagal strategiją, kūrybiškumo ir bendravimo.

TIKSLAI: Intensyvus magistras Brand vadyba, įkurta formavimo narsos atsižvelgiant į dabartinę situaciją ir ateities įvykius šiuose sektoriuose siekiant.... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
10 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Intensyvus Vadybos Rinkodaros ir skaitmeninio verslo išmokyti studentus su žinių ir įgūdžių, pradėti verslo vadybos 360 karjerą, nuo strategijos keisti valdymą siekiant p ... [+]

Ši programa yra Ispanijos Mokoma

The Intensyvus Vadybos Rinkodaros ir skaitmeninio verslo išmokyti studentus su žinių ir įgūdžių, pradėti verslo vadybos 360 karjerą, nuo strategijos keisti valdymą siekiant parengti specialistai, verslo lyderiai rytoj.

Su šiuo meistras, studentai dirbti minties ir strateginį planavimą per verslo planą, įskaitant joje savo rinkodaros plano rengimo. Skersai spręs visą kursą pagrindines sąvokas socialinis verslas supažindinti studentus per aplinką tiek technologines ir skaitmenines, tada perkelti į veiklos dalį, kurioje mokiniai mokosi, kaip naudoti ir įvertinti esamas priemones siekiant optimizuoti verslą ir padidinti savo apyvartą, ar įmonių, kuriomis siekiama galutiniam vartotojui (B2C) ir perpardavėjams ar platintojų (B2B).... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
10 mėnesių
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Komunikacijos dizaino laboratorijų magistras siūlo raktinius žodžius, skirtus valdyti sudėtingų tarpusavyje susijusių disciplinų, kurios yra ištirtos kūrybinio proceso me ... [+]

Šis kursas vyksta anglų kalbos.

Komunikacijos dizaino laboratorijų magistras siūlo raktinius žodžius, skirtus valdyti sudėtingų tarpusavyje susijusių disciplinų, kurios yra ištirtos kūrybinio proceso metu. Studentai išmoks mokytis kalbinių išteklių ir programų, vadovauti tarpdisciplininėms komandoms komunikacijos projektuose.

Meistras siekia ugdyti studentų profesinį profilį, kad jie galėtų būti naujų verslo struktūrų dalis, kur koncepcijos ir kalba yra artimesnė. Beveik nuolatinis studentų ir dėstytojų (aktyvių profesionalų, turinčių didelę patirtį komunikacijos srityje) mainai stiprina naujovių ir kūrybiškumo procesus, kurie apibūdina šį magistro laipsnį.... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Suderinkite savo dvasines aistras ir tapkite mados industrijos profesionalu, kuri kūrybiškai ir naujoviškai kurdami mados prekinių ženklų reklamos strategijas. ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Komunikacijos ir mados magistras traukia žmones, galinčius valdyti bendravimą mados sektoriuje, suvokti transcendentinį savo funkcijos pobūdį, sukurti nuoseklią prekės ženklo įvaizdį, sumaniai naudoti įrankius ir parengti būtinas komunikacijos strategijas dinamiškai. kūrybingi ir naujoviški, kurie apibrėžia mados prigimtį.

Komunikatas apima visus veiksmus, skirtus reklamuoti, nustatyti ir pateikti prekės ženklo įvaizdį esant sudėtingai situacijai, ir reikalauti aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie kuria konkrečias strategijas, pritaikytas naujoms tendencijoms, kurios kasmet atsiranda.

Komunikacijos ir mados meistras įgijo visišką ir profesionalų mados sektoriaus viziją bei glaudų ryšį su komunikacija.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Komunikacijos Dizainas Labs magistras siūlo raktus sujungtų disciplinų, kurie ištirtų kūrybinio proceso metu sudėtingumą valdyti. Studentai išmoks valdyti kalbinius ištek ... [+]

Ši programa dėstoma anglų kalba

Kas yra bendravimas Labs magistras?

Kūrybinio / komunikatoriaus bendrovėje vaidmuo išgyvena transformacijos procesas, kuris reikalauja naują profilį. Įmonės visuose sektoriuose pradeda reikėti kitokios rūšies kūrybos direktorius, asmenį, kuris galėtų koordinuoti ir spręsti kelių specialistų toje pačioje aplinkoje ir valdyti procesus, kad vairuoti Kūrybiškumas ir verslo strategijas.

Komunikacijos Dizainas Labs magistras sukuria palankias sąlygas pasiekti, per mokymosi ir patirties, šių tikslų metus: - Sugalvokite, kurti ir bendrauti novatoriškas idėjas.

Švinas sričių specialistų grupes. Kurti ir bendrauti nesenstantis sąvokas. Užmegzti asmeninius ryšius su specialistais iš kūrybinės aplinkos diapazone. "De specializuojasi" ir neprisiminti įgyti platesnį požiūrį. ... [-]
Ispanija Madrid
Sausis 2020
Dieninės
11 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tapkite mados srities vadybininku ar verslininku, mokydamiesi iš žinomų šio sektoriaus įmonių specialistų patirties ir ypač pabrėžiant prabangą. ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Mados įmonių vadybos ir vadybos magistras traukia visus tuos, kurie nori mokytis kaip mados sektoriaus vadovai ar verslininkai, žinodami šios srities kompanijų profesionalų patirtį tiek prabangos, tiek mažmeninės prekybos srityje.

Konkurencingam kaip mados sektoriui, jums reikia specialių žinių apie strateginį valdymą, produktų valdymą, rinkodarą ir ryšius, finansavimą ..., kuris bus absoliučiai būtinas tam, kad įmonė galėtų sėkmingai konkuruoti ir įsitvirtinti rinkoje su rezultatai ir pageidaujama sėkmė.

Šiuo tikslu Mados įmonių vadybos ir vadybos magistras renka visus tokius svarbius aspektus, taip pat pabrėžia naujus internetinius verslo formatus ir skaitmeninio pasaulio teikiamas galimybes, taip pat koncepcijas kaip tvarumą ar tendencijų nustatymą , be kita ko.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Eikite į visų tipų leidybos formatų ir naujų skaitmeninių laikmenų, kurie kontroliuoja fotografijos vaidmenį ir iliustraciją, kompoziciją, tipografiją ir procesus, kurie ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Redagavimo magistro laipsnis: Spausdinimas ir skaitmeninė medija traukia studentus dirbti dabartinėje leidybos aplinkoje tiek popieriuje, tiek ir naujose skaitmeninėse laikmenose.

Profesinė rinka šiandien reikalauja, kad profesionalas susilietų su specializuotomis žiniomis apie spaudos leidinių spausdinimą ir solidų formavimą skaitmeninės spaudos leidybos aplinkoje. Redakcinių produktų pardavimo padidėjimas, nešiojamų elektroninių prietaisų platinimas ir galimybės naudotis informacija keitimas skatina dabartinį dizainą nuolat keistis vizualiosios komunikacijos kalbomis spausdintose žiniasklaidos priemonėse.

Dėl šios priežasties redakcinio dizaino magistras: Spausdinimas ir skaitmeninė medija apima ne tik skirtingų leidinių formų, fotografijos ir iliustracijos, sudėties ir tipografinės estetikos principų tyrimą, bet ir kognityvinių procesų tyrimus kad įsitrauktų į skaitymo procesą, taip pat sąsajos kūrimo technologijas ir naudotojų patirtį, kad galėtų pasinaudoti skaitmeninės aplinkos teikiamomis galimybėmis.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

"Motion Graphics Design" magistro baigiama kurti ritę, kurioje studentai kaupia visą darbą, kurį jie atliko per kursą, tapdami ištikimais savo gebėjimų kaip judesio grafi ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

"Motion Graphics Design Master" sukuria reikiamą techninį mokymą judesio grafikai kurti. Programa apjungia įrankius, technologijas, garso ir vaizdo kalbos supratimą, praktinius užsiėmimus ir projektus, kurie siūlo išsamų dabartinių poreikių vaizdą.

Per pastaruosius kelis dešimtmečius "Motion Graphics" sukėlė revoliuciją audiovizualinių disciplinų srityje. Mes matėme kūrybinį sprogimą, išreiškiantį išteklių ir kalbos vartojimu bei supratimu apie pasakojimus. Be to, technologijų pažanga skatina sektorių nuolat vystytis, todėl specialistai turi nuolat atnaujinti savo žinias.

Reel del Máster de Motion Graphics Design 2015-2016 del IED Madrid iš IED Madrido Vimeo.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mados Verslo vadybos magistras yra sumanyta tiems, kurie nori mokyti, kaip vadovų ir verslininkų mados industrijoje. ... [+]

Ši programa yra mokoma ispanų

Graduate Management Admission Test arba Meistras Mados Verslo vadybos sumanytas tiems, kurie nori mokyti, kaip vadovų ir verslininkų mados industrijoje.

Mada yra kūrybiškumas. Vis dėlto, siekiant, kad produktas triumfuoja, pasiekia norimą auditoriją ir dirba komerciškai, turi strateginę plėtrą. Verslo planas turėtų apimti visus aspektus, reikalingus sukurti bendrovę galėjo gauti rezultatus ir tikslui pasiekti sėkmę.

Mokymosi procesas iš mados verslo vadybos magistro apima visas interesų mados pasaulio sritis ir analizuoja verslo gebėjimus, kad studentai turi pradėti savo veiklą šiame sektoriuje. Dėl šios priežasties, ji remiasi aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie, kad jų patirtis prieinama studentams.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Strateginių Dizaino Labs formos specialistams magistro transformuoti vizija idėjas projektų ir verslo galimybes. Studentai mokysis, kaip plėtoti verslo modelį, atsižvelgi ... [+]

Programa yra dėstoma anglų kalba

Kas yra strateginių Dizainas Labs magistras?

Dabartinė padėtis yra pilnas galimybių visiems tiems žmonėms, kurie turi naujų vertybių, visuomenės poreikius. Tarp jų, mes pabrėžiame inovacijas kaip pasaulio vertę ir naujas būdas daryti, susieti, kreiptis problemas ir sprendimus, kad galėtume skambinti Skersinės žinias.

Dizainas turi potencialą kurti naują kontekstą kurti vertę ir naujus verslo modelius, kur esminė priemonė sėkmei yra naujovės.

Nėra vieno būdo atsinaujinti, ir yra daug kontekstų, kurie reikalauja skirtingų požiūrių ir metodų, todėl strateginių Dizainas Labs magistras skatina smalsumą ir kūrybiškumą, kad rodo studentams teisingą kelią į naujoves.... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
11 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Apšvietimo dizainas Meistras siūlo mokymo nuo šviesos erdvėje manipuliuojama, pridedant kažką o ne tik atsakas į grynai funkcine ar estetinių poreikių. ... [+]

Ši programa yra mokoma ispanų

Graduate Management Admission Test arba Meistras apšvietimo projektavimas siūlo mokymo nuo šviesos erdvėje manipuliuojama, pridedant kažką o ne tik atsakas į grynai funkcine ar estetinių poreikių.

Su apšvietimo projektavimas magistras, studentai dirbs apie derinant techninius aspektus šviesos šaltinių ir jų priedai, siekiant gauti meninius, vaizdinius ir emocinius rezultatus, kurti erdves, pasitelkiant šviesos manipuliavimo būdų.

SIEKIAMA: Magistrantams ar absolventų dailės ir dizaino, architektai ir interjero dizaineriai srityje. Profesinė patirtis bus vertinami.

Tikslas: Apšvietimo dizainas Meistras traukiniai dizainerių, kurie mato šviesą kaip elementas, kuris sukuria erdves. Apšvietimas yra vienas iš svarbiausių faktorių, sukurti atmosferą; Ji tiesiogiai konotaciją nuo vietos, matmenys, subjektyvios našta, kokybės ...... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
Ištęstinės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Produkto sėkmės raktas yra ne tik puikus dizainas. Tapkite profesionaliu produktų kūrimo ir pirkimų valdymo srityje, nes žinote apie strategiją, rinkodarą ir mados gamybą ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Mados vadybos ir produktų vadybos magistras skirtas specialistų rengimui produktų kūrimo ir pirkimų valdymo srityse, kurios yra būtinos žinant dizaino, rinkodaros, gamybos ir darbo svarbą. skirtingų profesionalių profilių komandoje.

Produkto sėkmės raktas yra ne tik puikus dizainas, bet ir svarbiausias dalykas, kad minėtas produktas pasiektų galutinį vartotoją, kurio charakteristikos buvo sukurtos be kokybės defektų, tinkamą kainą ir numatytu laiku.

Todėl madų vadybos ir produktų valdymo magistras grindžiamas dviem pagrindinėmis sritimis: viena vertus, žinių atspindys ir įgijimas strategijos, rinkodaros ir gamybos srityse, suteikiant studentams daug žinių apie etapus tai nuo produkto sukūrimo iki išleidimo į saugyklą; kita vertus, gebėjimų įgijimas ir praktinė vizija, susijusi su geru gaminių valdymu mados kompanijoje, tiek savo, tiek užsienio, didelėse ar mažose.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Komunikacijos ir mados magistras treniruoja žmones, galinčius valdyti ryšius mados pramonėje, suprasti jo funkcijos svarbą sukurti nuoseklaus prekės ženklo įvaizdį, naudo ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Komunikacijos ir mados magistras treniruoja žmones, galinčius valdyti ryšius mados pramonėje, suprasti jo funkcijos svarbą sukurti nuoseklaus prekės ženklo įvaizdį, naudoti sumaniai įrankius ir kurti strategijas, reikalingas bendravimui dinamiškai, kūrybingi ir novatoriški terminai, apibrėžiantys mados pobūdį.

Bendravimas apima visus veiksmus, kuriais siekiama išplatinti, nustatyti ir išdėstyti prekės ženklą sudėtingoje dabartinėje situacijoje, todėl būtina pasikliauti aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie kuria konkrečias strategijas, pritaikytas naujoms tendencijoms, kurios kasmet patenka į rinką.

... [-]
Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

"Manome, kad fotografija yra kažkas, ką jūs galite lengvai mokyti save, jūs neturite tikrai reikia už tai mokyklą. Iš tiesų, mūsų studentai paprastai žino savo prekybą ga ... [+]

Ši programa dėstoma anglų kalba

Ši magistro programa susideda iš trijų modulių, kurie sutelkia į dokumentinių ir reportažo; Mados ir gyvenimo būdas; Reklamos ir redakcinio. Magistrantai turi pateikti galutinį projektą papildyta raštiško dokumentų.

Meistras Professional Photography tuo IED Madrid iš IED Madrid apie Vimeo.

Pagrindiniai tikslai šiuo pagrindiniu programos yra:

Siekiant pasiūlyti studentams apžvelgti dabartinę tendencijas taikomosios ir komercinės fotografijos. Įgyvendinti priemones ir žinias, naudojamų fotografijos pramonėje. Supažindinti studentus su šiuolaikinių darbo metodų gamybos, studija valdymo, post-produ... [-]
Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tekstilės ir paviršių dizaino magistras moko studentus apie savo kūrybos aspektus, padėdamas jiems išreikšti savo idėjas pagal estetinių kriterijų rinkinį, taip pat ištek ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Tekstilės ir paviršių dizaino magistras siūlo specialius piešinių, skirtų įvairiose srityse: tekstilės ir gaminių (tapetų, keramikos, namų apyvokos reikmenų ir kt.), Dizaino dizainą ir rengia specialistus tam tikrų paviršių dizainui kurti, kad jie galėtų priimti sprendimus apie technologijas ir gamybos procesus, remiantis jų galimybėmis ir tikslais, sužinoti apie kiekvieno iš jų naudojamus pramoninius, pusiau pramoninius ir rankinius procesus, jų specifinę leksiką ir technines ypatybes.

"Los Almendos del Masters de Diseño" "Tekstilė ir gaminiai" IED Madridas pristatė "Proprietary Day" iš "IED Madrid", esančio "Vimeo".... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Atsižvelgiant į gaminio projektavimo Labs studentams magistro išmoks tirti, kurti ir pristatyti prekę į aukštų techninių ir kokybės standartus, naudojant metodiką remiant ... [+]

Ši programa yra mokoma ispanų

Viduje Meistras Product Design Labs Studentai mokysis, kaip tirti, vystyti ir pristatyti prekę į aukštų techninių ir kokybės standartus, naudojant metodiką remiantis projekto, visapusiškai ir labai išsamiai suprasti procesus ir pramonės apribojimų plėtrą.

Pateikdami prieigą prie pramonės įrankiai, novatoriškų medžiagų ir gamybos procesų, mes sukurti idealią darbo aplinką studentams, kad jie galėtų numatyti rinkos poreikius, ieško alternatyvų įprastus metodus sprendžiant problemas, skatinti kritinį mąstymą ir socialinį sąmoningumą ,

Karjeros galimybės: Vyresnysis dizaineris. Dizainas vadybininkas. Projektų vadovas. Produkto vadybininkas. Dizainas konsultantas. Laisvai samdomas dizaineris.... [-]

Ispanija Madrid
Vasaris 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

"Fashion Communication" magistras traukia žmones, galinčius valdyti bendravimą mados industrijoje, suprasti jo funkcijos svarbą kuriant nuoseklaus prekės ženklo ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

"Fashion Communication" magistras traukia žmones, galinčius valdyti bendravimą mados industrijoje, suprasti jo funkcijos svarbą kuriant nuoseklaus prekės ženklo įvaizdį, išmaniai panaudoti priemones ir kurti strategijas, reikalingas bendrauti dinamiškoje, kūrybingoje ir naujoviškos sąvokos, apibrėžiančios mados prigimtį.

Bendravimas apima visus veiksmus, kuriais siekiama išplatinti, nustatyti ir išdėstyti prekės ženklą sudėtingoje dabartinėje situacijoje, todėl būtina pasikliauti aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie kuria konkrečias strategijas, pritaikytas naujoms tendencijoms, kurios kasmet patenka į rinką.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
9 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moksliniai tyrimai ir technologijos yra skirtingos ir skirtingos. ... [+]

IDIOMA DEL CURSO: ESPAÑOL

Šis išradimas sukuria daugiaformačius privalumus, kurie leidžia vartotojams ir vartotojams rasti naujų ir naujovių, naujų procesų ir platinimo formų, ir tt, skirtingų dydžių ir skirtingų santykių, susijusių su būsimomis ir būsimomis žiniomis.

La tecnología naujovių naujienos, atributos, kurie yra puikus būdas įvertinti vertę ir produktyvumą: diferenciacija: medžiaga, kurios spalva yra greičiausiai temperatūrai, yra lengvai naudojama ir lengvai naudojama, taip pat gali būti naudojamos ...

Este Corso de Postgrado en Technologijos ir inovacijų Tekstilė yra proporcinga ir stiprus konocimiento į aplikación de nuevas technologijas ir medžiagas, procesų kūrimo ir gamybos.... [-]

Ispanija Madrid
Kovas 2020
Dieninės
4 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Address
C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 914 48 04 44