Oficialus aprašymas

Profesionalai naujoviško ir vidaus miestų buveinių.

Madridas, svarbu, šviesus ir epicentras kultūros, pramogų ir meno.

IED Madrid yra privataus aukštojo meninio ugdymo centras, priklausantis IED Design Group, tarptautinio tinklo švietimo koncepcija ir valdymas gimė Italijoje 1966 metais ir šiandien yra trylika filialų plisti tarp Italijos, Ispanijos ir Brazilijos.

2014 jis atšventė savo 20-metį; patirtis, kuri sukėlė įvairių mokymo naujoviška, unikalus ir atpažįstama akademinės modelį, galintį prisitaikyti prie besikeičiančios visuomenės, kuris lėmė daug mokinių, išduotų nacionalinių ir tarptautinių prestižinių konkursų poreikius , parading geriausiai perėjas ir realių projektų glaudžiai bendradarbiaujant su įmonėmis.

IED Madrid siūlo aukštuoju išsilavinimu dizaino, lygiaverčius Įvertinimas kolegijos, profesinio mokymo aukštesnio lygio kvalifikacija Aukštojo Technikas plastinis menas ir dizainas, diplomo IED, vienerių metų kursus, Masters, intensyvus Masters, magistro dizaino ir inovacijų, kursai Specializuoti kursai ir vasarą Junior kursai.

Nuo atidarymo, IED Madrid išugdė daugiau nei 30.000 studentų kiekvienais metais ir turi 1500 naujų studentų.

dizainas

PIT dizainas visiškai reaguoja į rinkos poreikius ir numatomos turinį, kalbomis, išraiškingas ir funkcinių kodų pačių įvairiausių sektorių.

Prekės dizainas, Interjero dizainas, lauko baldus, dizainas Mada aksesuarai, automobilių keletas laukų, kur projektinė vertė išaugo pastaraisiais metais. Šia prasme, dizaineris, kaip formų ir funkcijų novatorius, suteikia tendencijas ir funkcinius reikalavimus šiuo metu ir daroma prielaida, jos plėtrą ir įgyvendinimą.

IED Dizaino kursai plėtoti šiuos įgūdžius, kad studentai įgytų techninių įgūdžių dalyvaujant seminaruose ir bendradarbiaujant su pirmaujančių kompanijų sektoriuje.

mada

Bendradarbiavimas su įmonėmis ir mados specialistų yra būtinas ir yra įsipareigojusi pagrindinių tarptautinių dizainerių.

Mokykloje moko, kaip gyventi ir jausti madą visais jos aspektais dirbti su profesionalumu ir atsinaujinti naujais kūriniais.

Kursai mokyti būsimų specialistų skirtingose ​​srityse, kūrybinės strateginio, organizacijos komercines, prekyba vaizdiniai susiję ir komunikacijos veikla.

vaizdinės komunikacijos

PIT Vizualinės komunikacijos yra kūrybinė laboratorija, kurioje dokumentai yra sužinojo, komunikabilus ir išraiškingą kalbą, naujus metodus ir įgūdžius, plėtoti projektus vizualinės komunikacijos technologijas.

Mes gyvename pasaulyje, kur garso ir vaizdo elementai yra dalis mūsų kasdieninio gyvenimo ir yra pagrindinė priemonė vertybių ir prasmių, kurios perteikia idėjas ir produktyvius realijas, įskaitant, kaip įvairios mados, dizaino, įvairių pramonės produkcijos, reklamos bet ir kultūra, politika ir socialiniai klausimai.

Iš koncepcija ar projekto buvimas, toli gražu ne vien tik aksesuaras, ryžtingai prisideda prie bendravimo žinutę sėkmę.

Perėjimas su profesionalumo ir kompetencijos šioje srityje reiškia turėti eklektiškas, kryžminio kultūrą, pagrįstą išsamiu žinių iš vienos pusės sociokultūrinio konteksto, kuriame jie dirba, ir, kita vertus, naujų informacinių technologijų nuolat keisti popieriaus vaizdai ir garsai komunikacijos.

Šiandien prognozuojama ir gaminamas multimedijos sistema; bet multimedijos visada bus aiškinama dvejopai: veržlus ir nuolat plėtoti skaitmeninių technologijų ir tuo pačiu metu, įvairių audiovizualinių žiniasklaidos, kuri reikalinga skirtinga patirtimi ir kūrybiškumą sambūvio.

IED vizualinę komunikaciją kursai yra turto elementas, kuris daro tai mokykla unikali mokymo centras per Italijos panorama. Nuolatinis duomenų atnaujinimas technologijų turimų studentams atlikti, dėka ilgą tradiciją, į mokslinių tyrimų laboratoriją, per kurį ji turi patirties plėtoti tiek turinio ir kalbų kūrybiškumą, todėl galima apmokyti ir savo studentams, kad jie galėtų patekti į darbo rinką šiandien.

Valdymas ir komunikacija

IED Vadybos mokymas pasiūlymas atitinka nuolat reikia naujų specialistų labai dinamiškas ir plečia srityse: reklamos, viešųjų ryšių, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių.

Fakultetas turi didelę patirtį ir mokymą ir sugeba pritaikyti kursų nepertraukiamos gamybos ir technologinių transformacijų turinį.

Mokyklos filosofija papildo tiesiogiai susijusios su specialistų, rinkos reikalavimams tyrimą, tyrimo grupėse įtraukties ir analizės mokslinių tyrimų ir projektų plėtrai.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Amatuose ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Amatų ir gaminių projektavimo laboratorijų magistrantūroje studentai išmoks tyrinėti, kurti ir pristatyti gaminį pagal aukštus techninius ir kokybės standartus, naudodamiesi projektu pagrįsta metodika, išsamiai ir išsamiai suprasti procesų ir pramonės plėtrą. suvaržymai.

Suteikdami prieigą prie pramonės įrankių, novatoriškų medžiagų ir gamybos procesų, sukuriame idealią darbo aplinką studentams, kad jie galėtų numatyti rinkos poreikius, ieško alternatyvų įprastiems problemų sprendimo būdams, skatinant kritinį mąstymą ir socialinį gyvenimą. sąmoningumas.

Karjeros galimybės: vyresnysis dizaineris. Dizaino vadovas. Projekto vadovas. Produkto vadybininkas. Dizaino konsultantas. Laisvai samdomi dizaineriai.... [-]

Ispanija Madridas
Sausis 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Išplečia kraštovaizdžio horizontą. Gebėkite vizualiai ir žodžiu suskirstyti įvairias erdves: interjerą, parodą, laikiną architektūrą, televiziją ar gyvas pramogas. ... [+]

Išplečia kraštovaizdžio horizontą. Gebėkite vizualiai ir žodžiu suskirstyti įvairias erdves : interjerą, parodą, laikiną architektūrą, televiziją ar gyvas pramogas.

Kurso failasKursų tipas: MeistrasKalba: IspanųMokykla: IED dizainasIED kreditai: 60Trukmė: 9 mėnesiaiValandos: popietė 19.00 - 22.30 val. LV 3, 4 ar 5 dienas per savaitęPagalba: vietojeKvalifikacija: Asmeninis kursų pabaigoje bus pateiktas sertifikatas, patvirtinantis, kad jis sėkmingai baigtas ir išlaikytas.Tikslas: absolventams ar absolventams, turintiems profesinės patirties meno, dizaino, architektūros, interjero dizaino ir kt. Srityse.Priėmimo procesas: CV, motyvacinis laiškas kurso užbaigimui, portfelis (ne didesnis kaip 3 MB), nuoroda į svetainę ar savo tinklaraštį, jei jie yra, bus vertinamos žinios apie „Autocad“. Asmeninis pokalbis, jei didaktinis koordinavimas yra tinkamas.... [-]
Ispanija Madridas
Spalis 2020
Ispanų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Europos šiuolaikinės fotografijos magistras šiandien yra ambicingiausias pasiūlymas mokyti meninę fotografiją ir siekia tapti menininkų ir specialistų susitikimo vieta, k ... [+]

aprašymas

Europos šiuolaikinės fotografijos magistras šiandien yra ambicingiausias pasiūlymas mokyti meninę fotografiją ir siekia tapti menininkų ir specialistų susitikimo vieta, kad šios srities praturtintų Ispanijoje.

Praktiška ir naujoviška - tai unikali programa, paremta jos mokytojų meistriškumu (be kita ko, Martin Parr, Irina Chmyreva, Joan Fontcuberta ir Andreas Müller-Pohle), kuri gimė prielaida, kad egzistuoja Europos konceptualus ir kūrybinis identitetas ir kad tai yra ir turi būti pirmosios eilės nuoroda akademinėse, kultūros ir meno rinkose. Šia prasme ypač įdomus ir praturtinamas labai skirtingų žemynų studentų dalyvavimas.

Todėl Europos šiuolaikinės fotografijos magistras remiasi trimis pagrindiniais ramsčiais:... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Anglų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

360º dizaino vizija. Suteikite idėjų ir sukurkite produktus iki paskutinės detalės. ... [+]

360º dizaino vizija. Suteikite idėjų ir sukurkite produktus iki paskutinės detalės.

Kurso failasKursų tipas: MeistrasKalba: IspanųMokykla: IED dizainasIED kreditai: 60Trukmė: 9 mėnesiaiValandos: popietė 19.00 - 22.30 val. LV 3, 4 ar 5 dienas per savaitęPagalba: vietojeKvalifikacija: Asmeninis kursų pabaigoje bus pateiktas sertifikatas, patvirtinantis, kad jis sėkmingai baigtas ir išlaikytas.Tikslas: architektai, dizaineriai, techniniai architektai, plastiko menininkai ir visi meno, dizaino ir architektūros pasaulio žmonės, turintys trimatę objektų koncepciją.Priėmimo procesas: CV. Profesinė patirtis bus vertinama. · Motyvacijos laiškas · Portfelis (ne didesnis kaip 3 MB), svetainė ar tinklaraštis, jei jie yra · Vertinami 2D ir 3D modeliavimo bei planimetrijos programos · Asmeninis pokalbis, jei didaktinis koordinavimas yra tinkamas ,... [-]
Ispanija Madridas
Spalis 2020
Ispanų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ar galime šiandien kalbėti apie "Fashion 2.0"? Ar mados yra "madingos"? Ar tendencijos atsiranda tinkluose ir skaitmeninėse laikmenose, o ne vietovėse? Visi šie klausimai ... [+]

Ar galime šiandien kalbėti apie "Fashion 2.0"? Ar mados yra "madingos"? Ar tendencijos atsiranda tinkluose ir skaitmeninėse laikmenose, o ne vietovėse? Visi šie klausimai yra paslėpti ir pateikti dabartinėje realybėje. Socialiniai pokyčiai, naujos technologijos, socialiniai tinklai, vartotojų raida ir mados demokratizavimas paskatino prekinius ženklus suabejoti jų strategijų persvarstymu.

Daugeliui prekių ženklų ši "nauja skaitmeninė era" buvo proga patys žinoti, pačios pozicijos ar net iš naujo kurti save. Prekės ženklo tapatumas yra pagrindinis veiksnys apibrėžiant visuotinę ir nuoseklią strategiją ne tik kolekcijos projektuose, bet ir verslo modelyje, produktų tipui, tikslinei auditorijai ir tt... [-]

Ispanija Madridas
Vasaris 2020
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
10 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Interjero dizainas Meistras apibrėžia ir plėtoja pagrindinius interjero dizaino idėjų norint suprasti ryšį tarp vartotojo ir aplink jį ar ją erdvę, erdvę, kuri vystėsi ka ... [+]

Ši programa yra mokoma ispanų

Graduate Management Admission Test arba Magistras Interjero dizainas apibrėžia ir plėtoja pagrindinius interjero dizaino idėjų norint suprasti ryšį tarp vartotojo ir aplink jį ar ją erdvę, erdvę, kuri vystėsi kartu su naujomis tendencijomis ir gyvenimo santykius.

Eksperimentavimas per mūsų penkių pojūčių yra esminė Mokytojo požiūrio, kuris gilinasi į sąvokas, tokias kaip: apimtis, medžiagų, šviesos, skaidrės ir erdvinio kelionę ir ritmo elementais, kurie sukuria pojūčius ir patirtimi, sukurti tvirtą pagrindą novatoriškų sprendimų.

Interjero dizainas Meistras siūlo mokslinių tyrimų procesą, kuris materializuojasi į projektų dėl įvairių rūšių patalpose, suteikus joms atvirą požiūrį, eksperimentuoti su tarpais diapazonas: gyvenamųjų, komercinių, paroda, daugkartinio naudojimo, efemeriškas, ir tt, pasiūlyti studentai išsamų vaizdą apie jų būsimą profesinę veiklą.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Judesio grafikos ir skaitmeninės vizualizacijos magistras baigiamas gaminti ritę, kurioje studentai surašo visą kurso metu atliktą darbą ir tampa ištikimu savo kaip judes ... [+]

Judesio dizainui reikia įvairių techninių žinių, kad būtų galima pasiūlyti, tobulinti ir sėkmingai užbaigti kiekvieną projektą.

Šiame magistro darbe jūs išmoksite apšviesti, perkelti fotoaparatą, animuoti, redaguoti ir atlikti postprodukciją, imtis projekto nuo pradžios iki pabaigos. Pasiruoškite atgaivinti gyvenimą, ką turite viduje, ir pradėti savo karjerą jaudinančiame judėjimo pasaulyje.

Tikslai

Judesio dizainui reikia įvairių techninių žinių, kad būtų galima pasiūlyti, tobulinti ir sėkmingai užbaigti kiekvieną projektą.

Šiame magistro darbe jūs išmoksite apšviesti, perkelti fotoaparatą, animuoti, redaguoti ir atlikti postprodukciją, imtis projekto nuo pradžios iki pabaigos. Pasiruoškite atgaivinti gyvenimą, ką turite viduje, ir pradėti savo karjerą jaudinančiame judėjimo pasaulyje.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Intensyvus magistras Brand vadyba Brand siekiama spręsti markės visais jos aspektais. Nuo prekės ženklo, jo DNR, pamatų, per komunikacijos strategijas, kuriant pranešimus ... [+]

Ši programa yra Ispanijos Mokoma

The Intensyvus magistras Brand vadyba Ja siekiama atkreipti dėmesį į prekinį ženklą visuose savo briaunų. Nuo prekės ženklo, jo DNR, pamatų, per komunikacijos strategijas, kuriant pranešimus gimimo, kampanijos ir turinys pasiekti įvairius sąlyčio taškus su tradiciniais, skaitmeninės žiniasklaidos patirtimi vartotojui ir tt

Su šis laipsnis, studentai gaus spręsti prekės ženklo iššūkius visais atžvilgiais kiekis, neatsižvelgiant į jų ateities karjeros pagal strategiją, kūrybiškumo ir bendravimo.

TIKSLAI: Intensyvus magistras Brand vadyba, įkurta formavimo narsos atsižvelgiant į dabartinę situaciją ir ateities įvykius šiuose sektoriuose siekiant.... [-]

Ispanija Madridas
Vasaris 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Komunikacijos, rinkodaros ir reklamos vadybos ir krypties magistras siūlo mokymo programą, kurioje teorinis mokymas derinamas su kūrybinių įgūdžių ugdymu ir praktiniu įgy ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Komunikacijos, rinkodaros ir reklamos vadybos ir krypties magistras siūlo mokymo programą, kurioje teorinis mokymas derinamas su kūrybinių įgūdžių ugdymu ir praktiniu įgyvendinimu, ypatingą dėmesį skiriant komunikacinėms galimybėms, kurias siūlo naujos technologijos, seminarams ar susitikimams su garsiaisiais reklamos, komunikacijos ir rinkodaros pasaulio profesionalai.

Iš „IED Madrid“, „Vimeo“, „IED Madrid“ rinkodara ir viešoji įstaiga, „Marketing y Publicidad del IED Madrid“.

Nustatyti teisingą kiekvieno produkto ar paslaugos padėties nustatymą; tinkamai valdyti prekės ženklus, kurti ir planuoti novatoriškas ir efektyvias reklamos kampanijas: nuo instruktažo rašymo iki baigiamojo meno, nuo tikslų nustatymo ir biudžeto nustatymo iki rezultatų įvertinimo yra svarbūs aspektai Šiuo metu yra vadybos ir komunikacijos, rinkodaros ir reklamos magistras.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Ispanų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Komunikacijos dizaino laboratorijų magistras siūlo raktinius žodžius, skirtus valdyti sudėtingų tarpusavyje susijusių disciplinų, kurios yra ištirtos kūrybinio proceso me ... [+]

Šis kursas vyksta anglų kalbos.

Komunikacijos dizaino laboratorijų magistras siūlo raktinius žodžius, skirtus valdyti sudėtingų tarpusavyje susijusių disciplinų, kurios yra ištirtos kūrybinio proceso metu. Studentai išmoks mokytis kalbinių išteklių ir programų, vadovauti tarpdisciplininėms komandoms komunikacijos projektuose.

Meistras siekia ugdyti studentų profesinį profilį, kad jie galėtų būti naujų verslo struktūrų dalis, kur koncepcijos ir kalba yra artimesnė. Beveik nuolatinis studentų ir dėstytojų (aktyvių profesionalų, turinčių didelę patirtį komunikacijos srityje) mainai stiprina naujovių ir kūrybiškumo procesus, kurie apibūdina šį magistro laipsnį.... [-]

Ispanija Madridas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Suderinkite savo dvasines aistras ir tapkite mados industrijos profesionalu, kuri kūrybiškai ir naujoviškai kurdami mados prekinių ženklų reklamos strategijas. ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Komunikacijos ir mados magistras traukia žmones, galinčius valdyti bendravimą mados sektoriuje, suvokti transcendentinį savo funkcijos pobūdį, sukurti nuoseklią prekės ženklo įvaizdį, sumaniai naudoti įrankius ir parengti būtinas komunikacijos strategijas dinamiškai. kūrybingi ir naujoviški, kurie apibrėžia mados prigimtį.

Komunikatas apima visus veiksmus, skirtus reklamuoti, nustatyti ir pateikti prekės ženklo įvaizdį esant sudėtingai situacijai, ir reikalauti aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie kuria konkrečias strategijas, pritaikytas naujoms tendencijoms, kurios kasmet atsiranda.

Komunikacijos ir mados meistras įgijo visišką ir profesionalų mados sektoriaus viziją bei glaudų ryšį su komunikacija.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Ispanų,Spanish (Spain)
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mados aksesuarų dizaino meistras siūlo visus reikiamus įgūdžius, kad studentai galėtų prisijungti prie aksesuarų prekės ženklo dizaino ar atlikti asmeninį projektą. Progr ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Mados aksesuarų dizaino meistras siūlo visus reikiamus įgūdžius, kad studentai galėtų prisijungti prie aksesuarų prekės ženklo dizaino ar atlikti asmeninį projektą. Programa padeda skatinti jų kūrybinį smalsumą ir sugebėjimus tapti specializuotais juvelyrikos, rankinės ir avalynės dizaino specialistais.

Kapitono moduliai: Juvelyriniai dirbiniai / Rankinės / Avalynė

Profesinės galimybės: avalynės dizaineris, rankinės dizaineris, juvelyrinių dirbinių dizaineris, atsakingas už „alt =“ priedų kompanijos dizaino skyrių, dizaineris prekės ženklo skyriuje, esančiame „Alt =“ priedų srityje, konsultantas ar laisvai samdomas patarėjas prekių ženklams... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Skaitmeniniai įrankiai ir interaktyvus elgesys dirbant ir kuriant minkštus paviršius ir tekstilę. ... [+]

Kurso failasKursų tipas: MeistrasKalba: AnglųMokykla: MadaIED kreditai: 6Trukmė: 9 mėnesiaiTvarkaraštis: Rytas-popietė Praktinė klasė: Pirmadienis - ketvirtadienis, 2-3 dienos per savaitę, nuo 19:00 iki 10:00. Seminaro tvarkaraštis: šeštadienis ir sekmadienis, vienas savaitgalis per mėnesį. Internetinių klasių tvarkaraštis: penktadienis nuo 16:00 iki 8:00 ir šeštadieniais nuo 10:00 iki 14:00Dalyvavimas: sumaišytasKvalifikacija: Privatus akreditavimas kurso pabaigoje. (Privalomas dalyvavimas)Režisierius: mados ir gaminių dizaineris, architektai, dizaineriai, suinteresuoti įgyvendinti savo disciplinų minkštųjų medžiagų įgūdžius.Priėmimo procesas: CV / Motyvacijos laiškas / Portfelis (ne didesnis kaip 3 MB) / Asmeninis pokalbis, jei mokytojo koordinatorius mano, kad tai reikalinga... [-]
Ispanija Madridas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Turi mados kolekciją nuo produkto dizaino iki komercinio valdymo. ... [+]

Kurso failasKursų tipas: MeistrasKalba: IspanųMokykla: IED mados laboratorijaIED kreditai: 60Trukmė: 9 mėnesiaiValandos: popietė 19.00 - 22.30 val. LV 3, 4 ar 5 dienas per savaitęPagalba: vietojeKvalifikacija: Asmeninis kursų pabaigoje bus pateiktas sertifikatas, patvirtinantis, kad jis sėkmingai baigtas ir išlaikytas.Siekiama: visiems tiems, kurie domisi mados pasauliu, jo procesais ir žymiausiais sektoriaus specialistais, taip pat įgyja daugybę esminių žinių apie mados dizainą.Priėmimo procesas: atranka pagal CV, motyvacinį laišką ir portfelį, jei jis yra.

Mada yra vienas dinamiškiausių profesinių sektorių, turinčių didžiausią įtaką mūsų visuomenei. Mes matome autentišką revoliuciją gamybos, dizaino ir strateginės plėtros srityje visose jos srityse. Keliai buvo atverti naujiems ir jauniems talentams, o mados rinka vis labiau reikalauja dizainerio profilio su visapusiška ir pasauline vizija.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Ispanų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

360º mados atvaizdų kūrimas ir plėtra kartu su šiuolaikinėmis komunikacijos strategijomis. ... [+]

360º mados atvaizdų kūrimas ir plėtra kartu su šiuolaikinėmis komunikacijos strategijomis.

Kurso failasKursų tipas: MeistrasKalba: AnglųMokykla: MadaIED kreditai: 60Trukmė: 10 mėnesiųTvarkaraštis: 19.00-22.30 val. Po pietų (MF 3, 4 ar 5 dienos per savaitę)Dalyvavimas: asmuoKvalifikacija: Privatus / Privatus sertifikatas bus išduotas kurso pabaigoje.Nukreipti į: mados ir jos procesų besidominčius asmenis, taip pat ryšių diplomus, rinkodarą ir viešuosius ryšius arba žurnalistiką, ieškančius specialaus mokymo mados ir ryšių srityje.Priėmimo procesas: Currículum vitae / Motyvacijos laiško projekto portfelis (maks. 3Mb) / žiniatinklio asmeninis pokalbis, kurį akademinio koordinavimo komanda laiko būtina... [-]
Ispanija Madridas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tapkite mados srities vadybininku ar verslininku, mokydamiesi iš žinomų šio sektoriaus įmonių specialistų patirties ir ypač pabrėžiant prabangą. ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Mados įmonių vadybos ir vadybos magistras traukia visus tuos, kurie nori mokytis kaip mados sektoriaus vadovai ar verslininkai, žinodami šios srities kompanijų profesionalų patirtį tiek prabangos, tiek mažmeninės prekybos srityje.

Konkurencingam kaip mados sektoriui, jums reikia specialių žinių apie strateginį valdymą, produktų valdymą, rinkodarą ir ryšius, finansavimą ..., kuris bus absoliučiai būtinas tam, kad įmonė galėtų sėkmingai konkuruoti ir įsitvirtinti rinkoje su rezultatai ir pageidaujama sėkmė.

Šiuo tikslu Mados įmonių vadybos ir vadybos magistras renka visus tokius svarbius aspektus, taip pat pabrėžia naujus internetinius verslo formatus ir skaitmeninio pasaulio teikiamas galimybes, taip pat koncepcijas kaip tvarumą ar tendencijų nustatymą , be kita ko.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Eikite į visų tipų leidybos formatų ir naujų skaitmeninių laikmenų, kurie kontroliuoja fotografijos vaidmenį ir iliustraciją, kompoziciją, tipografiją ir procesus, kurie ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Redagavimo magistro laipsnis: Spausdinimas ir skaitmeninė medija traukia studentus dirbti dabartinėje leidybos aplinkoje tiek popieriuje, tiek ir naujose skaitmeninėse laikmenose.

Profesinė rinka šiandien reikalauja, kad profesionalas susilietų su specializuotomis žiniomis apie spaudos leidinių spausdinimą ir solidų formavimą skaitmeninės spaudos leidybos aplinkoje. Redakcinių produktų pardavimo padidėjimas, nešiojamų elektroninių prietaisų platinimas ir galimybės naudotis informacija keitimas skatina dabartinį dizainą nuolat keistis vizualiosios komunikacijos kalbomis spausdintose žiniasklaidos priemonėse.

Dėl šios priežasties redakcinio dizaino magistras: Spausdinimas ir skaitmeninė medija apima ne tik skirtingų leidinių formų, fotografijos ir iliustracijos, sudėties ir tipografinės estetikos principų tyrimą, bet ir kognityvinių procesų tyrimus kad įsitrauktų į skaitymo procesą, taip pat sąsajos kūrimo technologijas ir naudotojų patirtį, kad galėtų pasinaudoti skaitmeninės aplinkos teikiamomis galimybėmis.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Ispanų,Spanish (Spain)
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mados Verslo vadybos magistras yra sumanyta tiems, kurie nori mokyti, kaip vadovų ir verslininkų mados industrijoje. ... [+]

Ši programa yra mokoma ispanų

Graduate Management Admission Test arba Meistras Mados Verslo vadybos sumanytas tiems, kurie nori mokyti, kaip vadovų ir verslininkų mados industrijoje.

Mada yra kūrybiškumas. Vis dėlto, siekiant, kad produktas triumfuoja, pasiekia norimą auditoriją ir dirba komerciškai, turi strateginę plėtrą. Verslo planas turėtų apimti visus aspektus, reikalingus sukurti bendrovę galėjo gauti rezultatus ir tikslui pasiekti sėkmę.

Mokymosi procesas iš mados verslo vadybos magistro apima visas interesų mados pasaulio sritis ir analizuoja verslo gebėjimus, kad studentai turi pradėti savo veiklą šiame sektoriuje. Dėl šios priežasties, ji remiasi aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie, kad jų patirtis prieinama studentams.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Spanish (Spain)
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Šviesa yra kalba, ji skatina emocijas, bendrauja ir, be to, turi pranašumą, kad ji yra visuotinė. Apšvietimo dizaino magistras siūlo mokymą, kaip manipuliuoti šviesa erdv ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Apšvietimo projektavimo meistras siūlo mokymą apie šviesos manipuliavimą erdvėje, pridedant kažką, kas yra ne tik atsakas į grynai funkcinį, ar estetinį poreikį.

Su Apšvietimo projektavimo magistru studentai dirbs, kaip derinti šviesos šaltinių ir jų priedų techninius aspektus, kad būtų gauti meniniai, vizualūs ir emociniai rezultatai, kuriant erdvę manipuliuojant šviesa.

TIKSTA AT: Dėstytojai arba absolventai meno ir dizaino srityje, architektai ir interjero dizaineriai. Bus vertinama profesinė patirtis.

TIKSLAS: Apšvietimo dizaino magistras traukia dizainerius, kurie mato šviesą kaip elementą, kuris sukuria erdvę. Apšvietimas yra vienas svarbiausių veiksnių, leidžiančių sukurti atmosferą; ji turi tiesioginę reikšmę vietai, matmenims, subjektyviai naštai, kokybei ir pan.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Prekybos valdymas ir mados produktų strategija, nuo plėtros iki gamybos ir platinimo. ... [+]

ŠIOS KURSAI SKIRTAS ANGLŲ KALBOJE

Dėl šiuolaikinio mados gaminių šiuolaikinio pasirodymo ir susidūrimo su vartotojais, kurie yra vis sudėtingesni, labai svarbu, kad produktai pasiektų galutinį vartotoją tiksliai taip, kaip jie buvo pateikti, be defektų, tinkama kaina ir tinkama kaina. nustatytą laiką.

Kita vertus, veiksniai, tokie kaip naujų technologijų konsolidavimas, realiu laiku, naujų rinkų kūrimas ir gamybos decentralizavimas, verčia tekstilės sektorių nuolat ieškoti sprendimų ir patobulinimų, su kuriais jie gali diegti naujoves ir sėkmingai dirbti.

Nuo šios prielaidos, meistras buvo sukurtas mokyti profesionalus mados produkto kūrimo, valdymo ir platinimo srityje plačia prasme ir tarptautiniu mastu.... [-]

Ispanija Madridas
Sausis 2020
Anglų,Spanish (Spain)
Dieninės
11 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Produkto sėkmės raktas yra ne tik puikus dizainas. Tapkite profesionaliu produktų kūrimo ir pirkimų valdymo srityje, nes žinote apie strategiją, rinkodarą ir mados gamybą ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Mados vadybos ir produktų vadybos magistras skirtas specialistų rengimui produktų kūrimo ir pirkimų valdymo srityse, kurios yra būtinos žinant dizaino, rinkodaros, gamybos ir darbo svarbą. skirtingų profesionalių profilių komandoje.

Produkto sėkmės raktas yra ne tik puikus dizainas, bet ir svarbiausias dalykas, kad minėtas produktas pasiektų galutinį vartotoją, kurio charakteristikos buvo sukurtos be kokybės defektų, tinkamą kainą ir numatytu laiku.

Todėl madų vadybos ir produktų valdymo magistras grindžiamas dviem pagrindinėmis sritimis: viena vertus, žinių atspindys ir įgijimas strategijos, rinkodaros ir gamybos srityse, suteikiant studentams daug žinių apie etapus tai nuo produkto sukūrimo iki išleidimo į saugyklą; kita vertus, gebėjimų įgijimas ir praktinė vizija, susijusi su geru gaminių valdymu mados kompanijoje, tiek savo, tiek užsienio, didelėse ar mažose.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tekstilės ir paviršių dizaino magistras moko studentus apie savo kūrybos aspektus, padėdamas jiems išreikšti savo idėjas pagal estetinių kriterijų rinkinį, taip pat ištek ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Tekstilės ir paviršių dizaino magistras siūlo specialius piešinių, skirtų įvairiose srityse: tekstilės ir gaminių (tapetų, keramikos, namų apyvokos reikmenų ir kt.), Dizaino dizainą ir rengia specialistus tam tikrų paviršių dizainui kurti, kad jie galėtų priimti sprendimus apie technologijas ir gamybos procesus, remiantis jų galimybėmis ir tikslais, sužinoti apie kiekvieno iš jų naudojamus pramoninius, pusiau pramoninius ir rankinius procesus, jų specifinę leksiką ir technines ypatybes.

"Los Almendos del Masters de Diseño" "Tekstilė ir gaminiai" IED Madridas pristatė "Proprietary Day" iš "IED Madrid", esančio "Vimeo".... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

"Fashion Communication" magistras traukia žmones, galinčius valdyti bendravimą mados industrijoje, suprasti jo funkcijos svarbą kuriant nuoseklaus prekės ženklo ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

"Fashion Communication" magistras traukia žmones, galinčius valdyti bendravimą mados industrijoje, suprasti jo funkcijos svarbą kuriant nuoseklaus prekės ženklo įvaizdį, išmaniai panaudoti priemones ir kurti strategijas, reikalingas bendrauti dinamiškoje, kūrybingoje ir naujoviškos sąvokos, apibrėžiančios mados prigimtį.

Bendravimas apima visus veiksmus, kuriais siekiama išplatinti, nustatyti ir išdėstyti prekės ženklą sudėtingoje dabartinėje situacijoje, todėl būtina pasikliauti aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie kuria konkrečias strategijas, pritaikytas naujoms tendencijoms, kurios kasmet patenka į rinką.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Spanish (Spain)
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Sužinokite, kaip sukurti galingus prekės ženklus. Strateginis planavimas ir kūrybinio prekės ženklo valdymas. ... [+]

KURSO KALBA: ispanų kalba

Prekinis ženklas ir jo valdymas yra naujosios eros kūrėjai, kurių vertės kūrimas tapo labai svarbus įmonėms. Skaitmeninei žiniasklaidai ir naujoms komunikacijos strategijoms reikia sugebėti kurti puikias idėjas, pranešimus ir „skystą“ turinį, galintį nuosekliai peržengti visas prekės ženklo veiklos sritis.

Šio magistro laipsnio tikslas - atkreipti dėmesį į visus jų aspektus. Nuo prekės ženklo, jo DNR ir jos pamatų gimimo per komunikacijos strategijas, pranešimų, kampanijų ir turinio kūrimą, siekiant pasiekti skirtingus kontaktinius taškus su vartotojais, naudojant įprastines, skaitmenines žiniasklaidos priemones, patirtį ir tt... [-]

Ispanija Madridas
Vasaris 2020
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
11 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Sužinokite, kaip sukurti galingus prekės ženklus. Strateginis planavimas ir kūrybinio prekės ženklo valdymas. ... [+]

ŠIS KURSAS GAUTI Ispanijoje

Prekinis ženklas ir jo valdymas yra naujosios eros kūrėjai, kurių vertės kūrimas tapo labai svarbus įmonėms. Skaitmeninei žiniasklaidai ir naujoms komunikacijos strategijoms reikia sugebėti kurti puikias idėjas, pranešimus ir „skystą“ turinį, galintį nuosekliai peržengti visas prekės ženklo veiklos sritis.

Šio magistro laipsnio tikslas - atkreipti dėmesį į visus jų aspektus. Nuo prekės ženklo, jo DNR ir jos pamatų gimimo per komunikacijos strategijas, pranešimų, kampanijų ir turinio kūrimą, siekiant pasiekti skirtingus kontaktinius taškus su vartotojais, naudojant įprastines, skaitmenines žiniasklaidos priemones, patirtį ir tt... [-]

Ispanija Madridas
Sausis 2020
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
11 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Visi įrankiai, kurių reikia norint plėtoti savo profesinę karjerą fotografijos, reklamos, redakcinių, dokumentinių ir reportažų bei mados ir gyvenimo būdo srityse. ... [+]

Ši programa yra parengta anglų kalba

Tikslai

• pasiūlyti studentams vaizdą apie dabartines taikomųjų ir komercinių fotografijų tendencijas • įgyvendinti fotografijos pramonėje naudojamas priemones ir žinias • supažindinti studentus su šiuolaikiniais darbo metodais gamybos, studijos valdymo, post-gamybos, leidybos ir atsargų srityse • parodyti fotografijos kultūrinę vertę, bendradarbiavimo formas ir kūrybinius finansavimo modelius • išanalizuoti rinkos iššūkius ir apribojimus stiprios žiniasklaidos konvergencijos ir mažinimo metu • susipažinti su fotografijos istorija dizaino kontekste

Profesionalios fotografijos magistras suskirstytas į tris modulius, tris specializacijos sritis, kurias galite studijuoti savarankiškai.... [-]

Ispanija Madridas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Komunikacijos raktai mados ženklų valdyme ir pozicionavime ... [+]

Kurso failasKursų tipas: mišrus meistrasKalba: AnglųMokykla: MadaIED kreditai: 60Trukmė: 11 mėnesiųTvarkaraštis: ryto-popietės modulis: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9:30 iki 13:30 ir nuo 15:00 iki 18:00 val.Dalyvavimas: sumaišytasKvalifikacija: Privatus / Privatus sertifikatas bus išduotas kurso pabaigoje.Skirta: absolventams ar diplomams komunikacijos, rinkodaros, mados, žurnalistikos ir dizaino srityje, kurie nori nukreipti savo profesinę karjerą į skaitmeninę erdvę. Bus vertinama profesinė patirtis.Priėmimo procesas: CV / Motyvacijos laiškas / Portfolio (max 3Mb) / Žiniatinklio / Asmeninis pokalbis, kurį akademinio koordinavimo komanda laiko būtinu

Ar šiandien galime kalbėti apie „Fashion 2.0“? Koks yra interneto poveikis prekių ženklų realybei ir jų komunikacijos strategijoms? Kaip taisyklės keičiasi su naujuoju socialumu, dalyvavimu ir bendravimu?... [-]

Ispanija Madridas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
11 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Gyvenkite „360º“ patirtimi, kuri suteiks jums bendrą projektavimo proceso, kūrybiškumo, verslo ir naujų technologijų viziją, siekiant pagerinti jūsų darbo vietą ar būti d ... [+]

Gyvenkite „360º“ patirtimi, kuri suteiks jums bendrą projektavimo proceso, kūrybiškumo, verslo ir naujų technologijų viziją, siekiant pagerinti jūsų darbo vietą ar būti didelės įmonės dalimi.

Kurso failasKursų tipas: MeistrasKalba: AnglųMokykla: Vizualinė komunikacijaIED kreditai: 60Trukmė: 9 mėnesiaiTvarkaraštis: popietės vakaro forma nuo 19.00 iki 22.00 val. Pirmadieniais – penktadieniais. 3, 4 ar 5 dienas per savaitęDalyvavimas: asmuoKvalifikacija: Asmeninis kursų pabaigoje, bus išduotas pažymėjimas, kad kursas būtų baigtas ir sėkmingai išlaikytas.Režisierius: „FullStack“ kūrėjai, programinės įrangos inžinieriai, žiniatinklio kūrėjai („BackEnd“ ir „FrontEnd“), UX / UI dizaineriai, paslaugosPriėmimo procesas: CV, motyvacinis laiškas ir portfelis (ne didesnis kaip 3 MB) / svetainė. Asmeninis pokalbis, jei laikomas patogiu akademiniam koordinavimui.... [-]
Ispanija Madridas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

„Digital Fabrication“ leido sparčiai pasiekti prieinamą ir prieinamą asmeninę gamybą, kad būtų galima sparčiai prototipuoti rengiant projektus. ... [+]

Kurso failasKursų tipas: MeistrasKalba: AnglųMokykla: dizainasIED kreditai: 60Trukmė: 9 mėnesiaiTvarkaraštis: popietės kontaktinės klasės: nuo 19 iki 22 val. 30 val. (2 dienos per savaitę) Internetinės pamokos: nuo 16:00 iki 20:00 val. 10:00 - 14: 00h (Šeštadienis) Intensyvus apsilankymas seminare: 1 savaitgalis / mėnuoDalyvavimas: sumaišytasKvalifikacija: Privatūs kursų studentai gaus pažymėjimą. Tie, kurie duoda kvalifikaciją su Fab akademija, taip pat gaus Fab fondo išduotą Fab diplomą.Skirta: Dizaineriai, architektai, inžinieriai, verslininkai, menininkai ir tt Visi, susiję su dizaino sritimi.Priėmimo procesas: CV / motyvacinis laiškas Portfelis (ne didesnis kaip 3 MB) / svetainė Asmeninis pokalbis, jei mokytojo koordinatorius mano, kad tai reikalinga... [-]
Ispanija Madridas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Verslo magistras ... [+]

Ši programa yra parengta anglų kalba

Kas yra Busine meistras

Dizainas gali generuoti naują kontekstą, kuriame galima kurti vertę, ir naujus verslo modelius, kur svarbiausia sėkmės priemonė yra naujovės.

Nėra vieno būdo naujovėms, be to, yra daugybė aplinkybių, kurioms reikia skirtingų požiūrių ir metodų. Štai kodėl strateginio projektavimo laboratorijų magistras skatina studentų smalsumą ir kūrybiškumą, kad jie galėtų rasti teisingą kelią naujovių link.

Magistro metu sudaromos palankios sąlygos per metus mokytis ir įgyti patirties šiems tikslams pasiekti:

Suvienykite verslo ir kūrybines vizijas.

Valdyti ir koordinuoti daugiadalykines komandas.... [-]

Ispanija Madridas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Address
C/ Flor Alta 8 28004
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 914 48 04 44