IMF Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

IMF yra nacionalinis orientyras mokant įmones ir asmenis; patvirtino daugiau nei 125 000 apmokytų studentų. Mūsų mokymai grindžiami sričių ir mokomųjų dalykų kompetencija. Mūsų teikiamų paslaugų kokybę ir reputaciją garantuoja tokie subjektai kaip ISO 9001 ir 14001, ANCED (Nacionalinė nuotolinio mokymo centrų asociacija) ir Aukštesniųjų verslo mokyklų asociacija (AACSB). Šiandien mūsų kataloge mokome tokių dalykų kaip atsinaujinančios energijos profesinės rizikos prevencija ar žmogiškieji ištekliai. Mes turime privačią ir oficialią kvalifikaciją, pastaroji yra aljanso, pasirašyto su prestižiniais universitetais, rezultatas, kuris leidžia mums pasiūlyti vertybinius popierius, kuriuos reguliuoja Švietimo ministerija. Studentai turi galimybę pasirinkti norimą kursą kursą, o įmonės gali pasirinkti naudoti mūsų paslaugų valdymo mokymo premiją jūsų kreditui tvarkyti. Mes tikimės, kad kiekvienoje srityje besispecializuojančių specialistų komanda teikia studentams mokymo ir mokymosi pagalbą, užtikrindama, kad visada bus personalizuota, visapusiška priežiūros komanda. Tarp mūsų naudojamų priemonių yra užimtumas ir praktika, kurią teikia tiek privatūs klientai, tiek įmonės, kurios gali gauti naudos iš susitikimo vietos darbo rinkoje. Mes taip pat turime novatorišką internetinių mokymų platformą, kurioje yra daugiau nei 250 pačių kursų. Mes sukūrėme individualų darbą tokioms įmonėms kaip „Acciona“, „Navantia“, „Adecco“, „Cintra“, „Iberdrola“, „EGMASA“, „Voice of Galicia“ ir kt. Trumpai tariant, mes esame organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra patenkinti savo klientus ir tam mes ką tik radome būdą, kaip tai pasiekti: stenkitės kiekvieną dieną duoti viską, kas geriausia.

Vaizdas

PFI vizija yra būti tarptautiniu nuotolinių studijų ir internetinių specialistų lyderiu techninėse srityse.

Misija

Mes norime augti kartu su jumis. Tikslas yra užtikrinti aukštą klientų pasitenkinimo lygį per asmeninį dėmesį ir išskirtinę paslaugų kokybę. Šiam tikslui pasiekti reikia nuolat tobulinti techninius ir materialinius išteklius, o maksimalus visų darbuotojų mokymas PFI yra skirtinga patirtis.

Vertybės

  • Pateikite absolventų kvalifikacijos kėlimo kursus konkurencingomis kainomis.
  • Pasirinkimas naujų technologijų, kad mokymui būtų pridėtinė vertė.
  • Fizinis artumas studentams per mūsų tarptautinį biurų tinklą ir susijusius centrus.
  • Individualizuota akademinės mentorystės sistema. Motyvuota ypač profesionali komanda.
  • Vidinis įsipareigojimas mūsų komandai, nustatantis politiką, leidžiančią profesinį tobulėjimą, pagrįstą pasitikėjimu, lankstumu ir savęs reikalavimu.

Vietos

Madridas

Address
C/ Bernardino Obregón 25
28012 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Valensija

Address
c/ Guillem de Castro 9
46007 Valensija, Valensijos bendruomenė, Ispanija

Sevilija

Address
c/ Camino de los Descubrimientos, 11
41092 Sevilija, Andalūzija, Ispanija

Akreditacijos