Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

TVF yra nacionalinė etaloninė mokymo įmonėms ir fiziniams asmenims; patvirtintas daugiau nei 90,000 studentai mokomi. Mūsų mokymas yra grindžiamas sričių įvairovės ir kompetencijos dalykų mokome.

Kokybė ir prestižas mūsų paslaugomis remia subjektų, pavyzdžiui, universiteto Camilo José Cela, lad ISO 9001 ir 14001, atsveria (Nacionalinė distancinio mokymo asociacija centrų) ir Ispanijos asociacija verslo mokyklų (AEEN). Be to, TVF yra dalis asociacijos Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Šiandien Mūsų kataloge mokyti dalykų, pavyzdžiui, Atsinaujinanti energija Profesinės rizikos prevencija arba Žmogiškųjų išteklių. Mes turime asmeninius ir oficialius kvalifikaciją, pastarasis iš aljanso rezultatas pasirašė su Camilo José Cela universiteto, Kuri leidžia mums siūlyti vertybinius popierius, reguliuojamas Švietimo ir mokslo ministerija.

Studentai turi galimybę pasirinkti norimą režimą, kad jūsų kursas ir įmonės gali pasirinkti, ar naudoti mūsų paslaugų valdymo mokymo premiją apdoroti jūsų kredito. Mes naudojame profesionalų komanda specializuojasi kiekvienoje srityje teikti pamoka ir mokymosi pagalbą mokiniams, užtikrinant, kad ne visi kartų gauti asmeninį, išsamų priežiūros komandos.

Tarp mūsų įrankių turėti darbo ir praktikos tiek mūsų privačių klientų ir įmonių gali pasinaudoti kaip susitikimo vietą darbo rinkoje. Mes taip pat turime naujovišką platformą mokymas internete, su daugiau nei 250 pačių kursus galima.

Mes sukūrėme specialieji darbai įmonėms, pavyzdžiui, Acciona, Navantia, Adecco Cintra, Iberdrola, EGMASA, Balso Galicijos, Ir tt Mes taip pat dirbame su darbdaviais, socialiniais partneriais ir viešojo administravimo skatinti laisvą mokymą konkrečių grupių ir bedarbių.

Trumpai tariant, mes esame organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra mūsų klientų pasitenkinimas ir kad mes tiesiog rado būdą, kaip jį gauti: siekiame, kiekvieną dieną duoti viską.

vaizdas

PFI vizija yra būti tarptautinis lyderis nuotolinio mokymosi ir interneto specialistų techninėse srityse.

misija

Mes norime augti kartu su jumis. Tikslas yra užtikrinti aukštą mūsų klientų pasitenkinimas per asmeninį dėmesį ir kompetencijos paslaugų kokybę.

Šiam tikslui pasiekti reikia nuolat gerinti techninių ir materialinių išteklių, ir maksimalų dalyvavimą visų personalo mokymą PFI yra kitokia patirtis.

Vertybės

  • Padaryti prieinamą mokymo sistemas, teikti kokybiškas mokymo konkurencingomis kainomis.
  • Pasirinkę naujų technologijų pridėti vertę į mokymus.
  • Dėl fizinio artumo studentams per mūsų tarptautinio tinklo biurų ir asocijuotų centrų.
  • Asmeninės akademinės mentorystės sistemą. Motyvuotus labai profesionali komanda.
  • Vidaus įsipareigojimas mūsų komandai, nustatant politiką, kuri padėtų pagrįsti pasitikėjimu, lankstumo ir savęs reikalavimo profesinį tobulėjimą.
Programos mokomos:
Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

IMF Business School

Dėl gauto poreikis kvalifikuotų specialistų šioje srityje, TVF verslo mokykla ir "Deloitte sukūrėme šią magistro, sukurtas kaip klasėje Švietimo siūlo aukšto techninio ly ... [+]

Pastaraisiais metais, jie išaugo kibernetinių atakų įmonėms ir privatiems asmenims daugiau kaip 33% ir, pasak ataskaitos ONTSI (Nacionalinė observatorija Telekomunikacijų ir informacinės visuomenės) ir INCIBE (National Institute of kibernetinio saugumo), į paveikslą kibernetinio saugumo incidentų užfiksuota Ispanijos bendrovėms išaugo 200% nuo 2014 iki 2015 m.

Jame numatomas beveik vienas milijonas darbo vietų, susijusių su kibernetinio saugumo 2020 kūrimo, atsižvelgiant į neseniai ataskaitą Europos Sąjungoje. Kibernetinio saugumo tapo viena iš pagrindinių rizikų pasaulio ekonomikai, ir tai padarė įmonės vis daugiau investuoja apsisaugoti nuo kibernetinių atakų ir užkirsti kelią pažeidžiamumui jų sistemas.... [-]

Ispanija Madrid
September 2019
Ištęstinės
216 valandos
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMF Business School

Žmogiškųjų išteklių vadybos magistro laipsnį Instituto de Ciencias Empresariales IMF remia Žmogiškųjų išteklių valdymo centro asociacija (AEDIPE Centro), kuri suburia vis ... [+]

Kaina: 3 900 eurų Stipendija 10% - 3,510 eurųFinansavimas be palūkanų ir nuolaidos už grynuosius pinigus.Trukmė: 60 ECTSMetodologija: interneteGauti kvalifikaciją: Universiteto "Camilo José Cela" oficialus magistro laipsnisDarbo ir stažuočių mainaireikalavimai

Aukštasis universitetinis

pristatymas

Instituto de Ciencias Empresariales IMF , kuri yra IMF akademinės institucijos dalis, ir Camilo José Cela universitetas pradeda žmogiškųjų išteklių vadybos magistro laipsnį, kurio pagrindinė misija yra, kad jos studentai galėtų valdyti savo įmonių talentą. su naujais įrankiais sektoriuje.

Šis magistras, dėstomas AEDIPE Centro parama, yra skirtas tiek universitetų absolventams iš susijusių sričių, kurie nori sutelkti savo profesinę karjerą personalo valdymo srityje, taip pat patyrusius specialistus, kurie nori įrodyti savo žinias gaudami oficialią pareigybę.... [-]

Ispanija Madrid
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
5 mėnesių
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Location address
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, Community of Madrid, 28012 ES
Location address
Valencia, Valencian Community, ES
Location address
Seville, Andalusia, ES
Location address
Bilbao, Basque Country, ES