Oficialus aprašymas

INSA verslo, rinkodaros ir ryšių mokykla yra privatus verslo mokyklos su daugiau nei 30 metų patirtį mokymo sektoriaus, kuris turi

Specialistų mokymą PROFESIONALAI

Mes siūlome platų up-to-data mokymo programas įvairiose srityse bendrovės, visada reaguoti į rinkos poreikius, mokymo srities specialistų, kurie galėtų sėkmingai patekti į darbo rinką, nes į žinių, įgūdžių ir požiūrių mes perduodame ir dizainas praktiškai ir realiai planą, mokė profesionalai.

Visa tai, be to, kartu su kitomis tarnybomis ir asmeninio dėmesio jums to vertos.

INSA buvo sukurtas 1984 metais kaip atsakas į augantį poreikį įmonių, kaip įtraukti aukštos kvalifikacijos žmonių; žmonės, turintys nekilnojamojo ir praktinio vizijos darbo rinkoje.

Nuo pat pradžių, INSA pasirinko specializacija padėjėjas valdymo ir komunikacijos srityse (viešųjų ryšių ir marketingo). Geras darbas mūsų mokytojai, lankstumas prisitaikyti mūsų programas visais laikais ir turėti praktinės metodika tapo, kad INSA turi daugiau nei 13.000 absolventai iš 40 skirtingų tautybių.

Rinkos, politiniai, ekonominiai ir technologiniai pokyčiai pareikalavo, kad INSA kasmet atnaujinti savo programas, kurti naujas kursus taip pat siūlo mūsų studentams studijuoti visiškai anglų kalba su didelės tarptautinės perspektyvos galimybę.

be to, INSA verslo, rinkodaros ir ryšių Mokykla turi kelias bendradarbiavimo sutartis su pagrindiniais institucijų ir nacionalinių bei tarptautinių universitetų.

Mokyklų patalpos yra sename fabrike visiškai renovuotas, tačiau išlaikant originalią struktūrą su šiuolaikiniu interjeru ir įrengti erdvūs ir lanksčių klasėse per tris aukštus, kad skatinti mokymąsi ir seminarus.

Netoli Lesseps aikštėje, į Gracia rajone, leidžia gerą prieinamumą viešuoju transportu (metro, FGC, autobusų, bicing) ir pasinaudoti visomis teikiamomis kaimyninių restoranų, bendrabučio, pramogų zona, bibliotekose ir tt paslaugas ..

Dėmesys mūsų studentams ir kokybės valdymas yra pagrindinės ašys Insa:

Orientacija į klientą. Kiekvienas mokinys yra unikalus.
Pripažinimą organizacijoje tiek su klientais ir su darbuotojais, direktorių tarybos, tiekėjų ir apskritai visuomenės įsipareigojimus.
Dalyvavimas ir paskirstyti atsakomybę, kad individų ir grupių.
Valdymo procedūras.
Nuolatinis tobulinimas.

Tikslas ir metodologija

Mūsų pagrindinis tikslas yra mokyti specialistai, gebančius integruoti į darbo rinką ir darbo vietoje, turintys tvirtą pagrindą praktinių žinių ir įgūdžių sėkmingai, atlieka savo pareigas nuo pirmos dienos, o be to suteikti jiems socialines, profesinės ir dirbti pripažinimą.

Už tai, nuolatinis kontaktas su įmonių ir jų poreikius yra būtinas ir INSA padaryti per specialistas, kuris yra mūsų mokytojai ir per siūlomų įmonių paslaugas bei per Alumni tinklą.

Pasiekti šį tikslą būtų neįmanoma be metodiką, kuri palaiko mūsų programų sėkmę ir yra grindžiamas:

Up-to-data, dinamišką ir asmeniniams mokymo planus
Asmeniniai dėmesys studentams
Savo stebėjimo ir vertinimo sistema

Visi Insa kvalifikacijos atitiktų darbo pasiūlymų ateina iš profesinės pasaulio ir darbo rinkos, kuri reikalauja vis naujesnių profesinių specialybių, kurios skiriasi nuo tradicinio.

Verslo pasaulis reikalauja kvalifikuotų specialistų verslo valdymo, rinkodaros, reklamos, viešųjų ryšių ir vykdomųjų padėjėjai, turintys didelę mokymo, žinių ir įgūdžių, įvaldyti naujas technologijas.

Su mūsų studijų, studentai įgyja socialinius, asmeninius ir techninių įgūdžių, taip pat priemones, būtinas siekiant sėkmingos integracijos į darbo rinką. Nuosava mokymo programas ir metodologija grindžiama asmeniniu ir labai praktinį požiūrį su konkrečių atvejų tyrimus, ir siūlo stažuočių galimybę įmonių, įvykdyti mūsų pagrindinis tikslas ir studentą, ties studijų pabaigos, gali būti įtrauktas sėkmingai bet kokioje darbovietėje.

Nugarkauliai mūsų metodika

Mūsų pačių, up-to-data ir dinaminės mokymo planai Akademinės programos yra skirtos realistiškai ir lanksčiai, įveikti suvaržymus, kurie apibūdina Šiandien daugelis mokymo planus.

Planuoja, kad tiktų dabartinius poreikius profesijos, ieškau žinių sritis ir dalykus, kurie subalansuoti teorinis ir praktinis.

Individualizuotas dėmesys studentams Mokykla stebi asmeninę padėtį ir pažangą kiekvieno studento. Dėl to, mokymas yra vykdomas per mažų grupių studentams, kurie, jų atitinkamų kursų, kuratorius, kad studentas atitinka per mokslo metus ir gauna nurodymus iš abiejų švietimo ir profesinio aspektus.

Mokymo praktika: Profesionalūs mokytojai Norint pasiekti studentų įsidarbinimo INSA pagerina praktinę pusę mokymo. Todėl INSA fakultetas susideda iš aktyvių verslininkų ir vadovų, reaguojant į labai konkrečią profilis, kuriame būtų atsižvelgiama į jų išsilavinimą, darbo patirtį ir įgūdžius mokymo.

Studentų Prieiga prie darbo rinkos Suteikti studentams galimybę patekti į darbo rinką ir sudaryti sąlygas jiems prisitaikyti prie verslo aplinkos, INSA tikslai yra šie savo programose:

Įgūdžių žinių visuomenei
Domeno Informacinių technologijų ir komunikacijos
Pateikite atvirą mokymosi aplinką
Plėtoti verslumą ir kūrybinga kompanija

paslaugos

INSA siūlo papildomų mokymo programas, įvairias paslaugas, kurios leidžia studentams plėtoti ne tik pačių tyrimų spektrą. Kiekvienas mokinys yra unikalus ir būtų elgiamasi taip. Taip pat INSA siūlo paslaugas įmonėms ir specialistams, kurie suteikia realią ir praktinę perspektyvą į visus mūsų programas.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

INSA Business, Marketing & Communication School

Magistro Projektų valdymas ... [+]

Pristatymas

Tai yra programa, kuri apima žinias ir valdymo įgūdžių, reikalingų projektų valdymo srityje. Tai yra būdas būti diferencijuojama į rinką, įgyti pagrindinius įgūdžius ir viena iš labiausiai labai reikalavo profesinių profilių rinkoje.

Tikslai Parengti ir mokyti specialistai su naujausiais įgūdžių projektų valdymo srityje. Mokyti profesionaliai visose valdymo srityse skersai Atsižvelgiant į bendrovę. Suprasti pagrindines sąvokas ir priemones, skirtas valdymo, planavimo, valdymo ir programavimo bet kokį projektą. Taikinys

a) absolventams, kurie nori išplėsti savo žinias projektų valdymo srityje. b) Specialistams, verslininkai ir verslo žmonės, kurie nori atnaujinti arba pridėti skirtumą patirtį. c) įmonių, siekiančių darbuotojų kompetenciją. d) Absolventai profesinio tarpiniais ar aukštesnio lygio Ieškau praktinį pasirengimą įsitraukti į darbo rinką.... [-]

Ispanija Barcelona Šveicarija Lucerne
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INSA Business, Marketing & Communication School

Magistro e-turizmas ir pajamų valdymo suteikia žinių skaitmeninių priemonių ir socialinius tinklus, kurie leidžia atidaryti platų rinkodaros veikla ir pardavimo. Taip pat ... [+]

Pristatymas

Turizmas yra vienas iš dabartinių vairuotojų pasaulio ekonomiką ir vienas pagrindinių generatorių užimtumo. Dėl šios priežasties, ji yra gyvybiškai svarbus siekiant išlaikyti aukštą kokybės lygį, turizmo sektoriuje, kvalifikuotų žmonių, padedančių išlaikyti ir gerinti lygių konkurencingumo šiame sektoriuje remti.

Magistro e-turizmas ir pajamų valdymo suteikia žinių skaitmeninių priemonių ir socialinius tinklus, kurie leidžia atidaryti platų rinkodaros veikla ir pardavimo. Taip pat specializuojasi mokymo, kuri optimizuoja išteklius ir pajamas labai konkurencinga pramonė.

Tikslai Teikia žinias skaitmeninių priemonių ir socialinius tinklus Sukurti santykių marketingas, tiesioginis ir klientų lojalumą skaitmeninėmis aplinkomis Žinios teorijų ir metodų "Revenue Management". Šviesti ir mokyti specialistus, sukurti poveikį pajamų augimui viešbučiuose ir restoranuose. Taikinys ... [-]
Ispanija Barcelona Šveicarija Lucerne
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INSA Business, Marketing & Communication School

Mes gyvename globalizuotame pasaulyje, kuriame įmonės vis dažniau pasirenka centralizacija jų veiklą. Tokioje aplinkoje, logistikos, operacijų, pirkimas, pirkimas ir plat ... [+]

Pristatymas

Mes gyvename globalizuotame pasaulyje, kuriame įmonės vis dažniau pasirenka centralizacija jų veiklą. Tokioje aplinkoje, logistikos, operacijų, pirkimas, pirkimas ir platinimas savo produktus ar paslaugas tampa svarbu ramstis diferenciacijos ir klientų aptarnavimą.

Be to, Barselona yra sukonfigūruotas kaip vieną iš pagrindinių Europos miestų logistiką, tiek savo vietą ir infrastruktūrą ir infrastruktūros operatoriai, todėl pagal įmonių skaičių šiame sektoriuje.

Tikslai Parengti ir mokyti vadovus, verslininkus ir verslininkes į nuolatinės kaitos kontekste. Traukinys specialistai visose operacijų valdymo srityse su naujovišku viziją, nustatyti galimybes ir sėkmingai spręsti rinkos uždavinius. Traukinys specialistai įvairiose srityse, kurioms pagal šią programą: Global operacijas, tiekimo grandinės, pirkimo ir įsigijimo, laikymo ir paskirstymo. Taikinys ... [-]
Ispanija Barcelona Šveicarija Lucerne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INSA Business, Marketing & Communication School

Suspėti su šiandienos sparčiai kintančiame ir globalizuotame pasaulyje, marketingo valdymas visada analizuojami platesniame kontekste tarptautinės įmonės ir operacijų apl ... [+]

Pristatymas

Suspėti su šiandienos sparčiai kintančiame ir globalizuotame pasaulyje, marketingo valdymas visada analizuojami platesniame kontekste tarptautinės įmonės ir operacijų aplinkoje.

Mūsų patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai sukurti palankią aplinką, kur studentai galės įgyti išsamių žinių ir supratimą apie mechanizmus ir metodus, rinkodaros ir skatinami plėtoti savo idėjas ir rinkodaros strategijas.

Tikslai Suteikti studentams iš geriausių įrankių, žinių ir gebėjimų siekiant sėkmės tuo vykdomosios valdžios lygmeniu marketingo valdymas. Rodyti kaip padaryti naudingus sprendimus Jūsų įmonei tarptautiniu lygiu per tiksli analizė pasaulinėje rinkoje, strateginio planavimo, rinkos segmentacija, taip pat biudžeto valdymą. Išmokys jus etikos principus, reikalingus vykdomosios šioje srityje. Taikinys ... [-]
Ispanija Barcelona Šveicarija Lucerne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INSA Business, Marketing & Communication School

Ši studijų programa orientuota į praktinių aspektų pasaulinėse rinkose mokyti studentams įgūdžius, taikomų tarptautiniam prekybos, importo ir eksporto, tarptautinės produ ... [+]

Pristatymas

Ši studijų programa orientuota į praktinių aspektų pasaulinėse rinkose mokyti studentams įgūdžius, taikomų tarptautiniam prekybos, importo ir eksporto, tarptautinės produktų rinkodaros ir pasaulinio masto tiekimo grandinės valdymas.

Tikslai Įgyti žinių, reikalingų tapti pasaulio rinkose operacijų ekspertas. Sužinokite viską apie eksporto padalinių organizacijoje, kaip bendrovės struktūrą, taip pat gerai suprasti principus ir metodus, rinkodaros. Gebėti efektyviai projektuoti ir atlikti strateginį rinkodaros kampanijas ir sėkmingai tarptautiniu mastu. Taikinys

a) absolventų ir specialistų, kurie nori išplėsti savo įsidarbinimo akiratį. b) patyrusių specialistų, kurie nori imtis naujų užduočių ir atsakomybės. c) įmonių, siekiančių darbuotojų mokymui. d) Absolventai profesinio mokymo ir aukštojo mokslo srities įmonės ieško praktinį pasirengimą įsitraukti į darbo rinką.... [-]

Ispanija Barcelona Šveicarija Lucerne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INSA Business, Marketing & Communication School

Šis laipsnis derinant Rinkodara, reklama ir viešieji ryšiai pristato mūsų studentus su profesinės pasaulio realybės per įdomų įdarbinimo programą, tuo pačiu metu, kai ji ... [+]

Pristatymas

Šis laipsnis derinant Rinkodara, reklama ir viešieji ryšiai pristato mūsų studentus su profesinės pasaulio realybės per įdomų įdarbinimo programą, tuo pačiu metu, kai ji suteikia jiems garso ir plataus pamato, reikalingą sėkmingai atlikti kaip būsimų specialistų verslo komunikacijos ,

Tikslai Siūlyti tvirtą pagrindą šiose srityse: Rinkodara, reklama, ryšiai su visuomene, verslo ir naujų ryšių technologijas. Ugdyti analizės, sprendimų priėmimo ir komandinio darbo įgūdžius, siekiant teikti ryšių srityje su aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys iniciatyvos, galėtų sėkmingai prisiimti vadovavimo atsakomybę. Taikinys

a) absolventų ir specialistų, kurie nori išplėsti savo įsidarbinimo akiratį. b) patyrusių specialistų, kurie nori imtis naujų užduočių ir atsakomybės. c) įmonių, siekiančių darbuotojų mokymui. d) Absolventai profesinio mokymo ir aukštojo mokslo verslo Ieškau praktinį pasirengimą įsitraukti į darbo rinką.... [-]

Ispanija Barcelona Šveicarija Lucerne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INSA Business, Marketing & Communication School

Tai plataus masto išsami programa apima modulius ekonominės analizės vadybinių sprendimų, ekonominės kontrolės ir optimizavimo rezultatus, prekinio ženklo, ir tt Siekiant ... [+]

Pristatymas

Tai plataus masto išsami programa apima modulius ekonominės analizės vadybinių sprendimų, ekonominės kontrolės ir optimizavimo rezultatus, prekinio ženklo, ir tt Siekiant pasiūlyti visapusišką pagrindą tolesnių studijų ar specializaciją.

Tikslai Parengti strateginius vadybinius įgūdžius ir organizacines ir veiklos gebėjimus. Sukurti tvirtą pagrindą verslo administravimo pagrindinių dalykų. Įgyti bendrąjį ir praktinių žinių apie verslo valdymą. Taikinys

a) absolventų ir specialistų, kurie nori išplėsti savo įsidarbinimo akiratį. b) patyrusių specialistų, kurie nori imtis naujų užduočių ir atsakomybės. c) įmonių, siekiančių darbuotojų mokymui. d) Absolventai profesinio mokymo ir aukštojo mokslo srities įmonės ieško praktinį pasirengimą įsitraukti į darbo rinką.... [-]

Ispanija Barcelona Šveicarija Lucerne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INSA Business, Marketing & Communication School

Tarptautinis turizmo vadybos bakalauras yra metų programa, skirta tik sėkmingam karjeros svetingumo pramonei, tarptautiniam bendradarbiavimui tarp INSA (Barselona, Ispani ... [+]

Tarptautinis turizmo vadybos bakalauras yra metų programa, skirta tik sėkmingam karjeros svetingumo pramonei, tarptautiniam bendradarbiavimui tarp INSA (Barselona, Ispanija) ir Hotel Management School (Luzern, Šveicarija) .

Pastaraisiais dešimtmečiais turizmas pasirodė esąs ekonominis veiksnys, prisidedantis prie daugelio šalių ekonominio vystymosi. Žmonės šventes laiko būtinybe, o ne kaip prabanga šiame scenarijuje. Turizmas reikalauja koordinuoti ir bendradarbiauti kelionių agentūrų, kelionių organizatorių ir turistų. Tai taip pat apima rinkodaros pastangas pritraukti turistus keliauti į tam tikras vietas.

TikslaiSvetingumo tyrimai: užmegzti ryšių rinkodarą, tiesioginį ir klientų lojalumą skaitmeninėje aplinkoje.Svetingumo vadyba: Susipažinkite su kūrybišku ir sistemingu organizacijos tikslų siekimu svetingumo pramonėje.Lyderystės įgūdžiai: šviesti ir mokyti specialistus, kad būtų sukurtas poveikis viešbučių ir restoranų pajamų augimui.GavėjaiTurizmo absolventai.Profesionalai, kuriems reikia tobulinti ir norintiems išplėsti savo verslo horizontą.Įmonės, ieškančios personalo kompetencijos.Profesinės tarpinės arba aukštesnės pakopos turizmo, maisto, kelionių agentūrų ir svetingumo vadybos absolventai ieško praktinio pasirengimo patekti į darbo jėgą.Profesionalūs išvykosPajamų valdytojasViešbučio vadovas arba pavaduotojasMaitinimo ir restoranų vadovasPirkimo vadovasMaisto ir gėrimų direktorius... [-]
Ispanija Barcelona Šveicarija Lucerne
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
INSA - Business, Marketing and Communication School
Carrer Torrent de l’Olla 208

Barcelona, Catalonia, 08012 ES
Social Media
Location address
Lucerne, Lucerne, CH