IQS – Universitat Ramon Llull

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl studijuoti IQS

IQS yra Jėzaus draugijos, universiteto Ramon Llull steigėjos, universiteto centras, turintis daugiau nei šimtą metų patirtį ir ilgą istoriją. Nacionalinės ir tarptautinės akreditacijos garantuoja mūsų nuolatinį darbą ir įtvirtina mūsų prestižą.

 1. Išsamus švietimas
  Mūsų pašaukimas ir įsipareigojimas ugdyti žmones etiškai ir visapusiškai asmeninėmis, akademinėmis ir profesinėmis sąlygomis. Todėl IQS profesinių įgūdžių įgijimas derinamas su žmogaus žmogiškojo matmens plėtra.
 2. Praktinis programų aspektas
  Programos skirtos praktiniam, tarpdisciplininiam švietimui. IQS fakultetas turi pripažintą profesinę patirtį pramonėje ir įmonėse, kurios leidžia jiems teikti labai praktines ir naujausias darbo rinkos gaires.
 3. Ryšiai su įmone
  Visi studentai atlieka privalomas darbo patirties stažuotes privačiose įmonėse, o galutiniai projektai yra skirti praktiniams darbams, pavyzdžiui, verslo planui, kurti.
 4. Darbo mainų ir profesinės karjeros konsultavimo tarnyba
  Studentai turi prieigą prie IQS darbo mainų ir Profesinės karjeros konsultavimo tarnybos, kur jiems suteikiama profesionali konsultacija ir pagalba, ypač pirma darbo vieta.
 5. Tarptautinis balsavimas
  IQS studentų mainai su užsienio universitetais yra idealus programos studijų papildymas, suteikiant patirties, praturtinančios studentus tiek akademiniu, tiek asmeniniu požiūriu.
 6. Pilnas anglų kalbos ir kalbos mokymasis
  IQS suteikia galimybę įgyti keletą magistrantūros studijų programų ir verslo administravimo ir vadybos bakalauro studijų programą tik anglų kalba arba palaipsniui, ispanų ir anglų kalbomis, taip pat galimybę mokytis vokiečių kalbos.
 7. Asmeninė priežiūra ir mažos grupės
  Studentai turi asmeninius dėstytojus, kurie jiems vadovauja akademiniuose, profesiniuose ir asmeniniuose dalykuose. Klasės sudaro mažas grupes visose IQS bakalauro ir magistrantūros programose.
 8. IQS dotacijos
  IQS turi didelę stipendijų ir stipendijų programą, į kurią įeina stipendijos stipendijoms ir dotacijos šeimai.
 9. Profesinė specializacija su IQS absolventų programomis
  IQS studijų programų spektras suteikia studentams galimybę plėtoti savo profesiją konkrečioje studijų srityje, apimančioje išsamų mokymą.
 10. Moksliniai tyrimai ir kritinis mąstymas
  Moksliniai tyrimai yra esminė kokybiško švietimo, kritinio mąstymo ugdymo ir žinių pažangos skatinimo veikla. Dėl šios priežasties IQS skatina mokslinius tyrimus savo bakalauro, magistro ir doktorantūros studijose. programas.


IQS turi dvi mokyklas: IQS mokyklą, kurioje mokomos mokslinės ir techninės studijos, ir IQS vadybos mokyklą, kurioje mokomi ekonomikos ir verslo studijos.


Tarptautiniai mainai

IQS yra visiškai įsipareigojusi siekti internacionalizuoti mokslą ir mano, kad stipresni tarptautiniai ryšiai lemia aukštesnes kokybės studijas ir mokslinius tyrimus.

Studentų mainai su užsienio universitetais yra idealus būdas papildyti IQS studijas su patirtimi, kuri praturtins studentus tiek akademiniu, tiek asmeniniu požiūriu. Mainai vykdomi su žinomais užsienio universitetais, su kuriais IQS yra sudariusi mainų sutartis. Konkrečiai kalbant, IQS turi keitimosi susitarimais su 96 universitetais: 44 Europoje, 31 Šiaurės Amerikoje, 12 Pietų Amerikoje, 3 Centrinėje Amerikoje, 5 Azijoje ir 1 Afrikoje.

Per savo Tarptautinių ryšių tarnybą IQS remia ir vadovauja studentams, norintiems studijuoti dalį savo programų užsienyje. Tarptautinių ryšių tarnyba taip pat teikia pagalbą visiems tarptautiniams studentams, norintiems atvykti į IQS .

Šių tarptautinių mainų dėka IQS studentai ar mokslininkai galės naudotis šiais privalumais:

 • Gerinti kalbą: nėra geresnio būdo išmokti kalbą nei gyventi šalyje, kurioje kalbama. Tai pagerina jų profesines galimybes, nes tarptautinės kompanijos ieško kandidatų, kurie gali laisvai kalbėti antra kalba.
 • Nauji santykiai: jie turės galimybę susipažinti su žmonėmis, turinčiais skirtingų požiūrių ir kultūrų, kurie gali netgi padėti jiems profesiniame gyvenime.
 • Įgūdžių ugdymas: gyvenimo užsienyje patirtis tam tikrą laikotarpį padeda žmonėms tapti atsakingesniais ir atsidavusi kitiems suprasti kultūrinius skirtumus.
 • Užimtumas: studentų ryšių tinklas pastebimai augs tarptautiniu mastu, studijuodamas užsienyje, o tai atveria kelią kitoms įmonėms ar kitoms galimybėms.


Profesija mokymui ir moksliniams tyrimams

Pagrindinis IQS mokyklos tikslas yra mokslo ir technologijų mokymas ir moksliniai tyrimai. Programos yra skirtos praktiniam ir tarpdisciplininiam mokymui, ypatingą dėmesį skiriant tiek pagrindiniam moksliniam, tiek eksperimentiniam darbui.

Moksliniai tyrimai yra labai svarbi kokybiško švietimo, kritinio mąstymo ir žinių pažangos skatinimo veikla. Tai kodėl IQS stimuliuoja ir skatina mokslinius tyrimus, pradedant nuo pirmosios ir antrosios pakopos programas, baigiant PhDs.The IQS mokyklos

Inžineriniai įrenginiai apima laboratorijas, dirbtuves, bandomuosius ir pusiau pramoninius įrenginius. Mokymo dirbtuvėse ir laboratorijose kiekvienam studentui skiriama stotis individualiam naudojimui.


Verslumo pobūdis

IQS vadybos mokykla yra tarptautiniu mastu pripažinta mokyti savo absolventus verslo administravimo ir vadybos srityje.

Jos misija yra išsamus žmonių mokymas, turintis požiūrį, žinias ir įgūdžius, kurie leis jiems kurti, vadovauti ir valdyti konkurencingas organizacijas, kurios išsiskiria pramonės ir technologijų srityje ir yra pasiryžusios siekti kompetencijos ir teisingumo.

IQS vadybos mokyklos fakulteto profesinė patirtis yra žinoma, taip pat jos tyrimo profilis, kuris labai reikalauja nuolatinio įnašų, pvz., Informacinių straipsnių, dalyvavimo kongresuose, knygų ir simpoziumų skyrių, rengimo. .

Vietos

Barselona

Address
IQS
Via Augusta, 390,

08017 Barselona, Katalonija, Ispanija

Akreditacijos

AACSB Accredited