Oficialus aprašymas

   ISEAD verslo mokykla &nbsp Aukštojo mokslo instituto ir plėtros administravimas (ISEAD) yra susijęs su valdymo Villanueva universiteto centro mokykla, susiję su universiteto Komplutensės Madrido, plėtoti mokymo, mokslinių tyrimų ir švietimo, mokymo srityje direktorių ir vadovų Bendrovės ir Viešasis administravimas. &nbsp&nbsp ISEAD siūlo savo studentams pažangios mokymo valdymo, remiantis, kaip šaltinio, ir sutelkti visus veiksmus, asmuo, sąžiningai, žinias, profesionalumą ir vadovavimo keičia įvairiais ekonomikos sektoriais visame pasaulyje, sukurti išsamią ir darnią plėtrą ir visuomenės gerovės kūrimo, Sinuso Gylių vandenų paviršių su verslumo, statybos tvaraus verslo modelių, laisvos rinkos aplinkoje ir kartos viešosios politikos, kad enhan ce šių dinamika.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

ISEAD Business School

Vadybos ir verslo administravimo magistras plėtoja žinias, įgūdžius ir kompetencijas naudotis padetis valdymo atsakomybės ir vykdomosios valdžios. Mūsų meistras vystosi d ... [+]

Vadybos ir verslo administravimo magistras plėtoja žinias, įgūdžius ir kompetencijas vykdyti į atsakingas pareigas ir vykdomųjų direktorių. Mūsų meistras vystosi dalyvių orientuotas verslumo atrasti verslo galimybes, kad pridėti vertę į įmonę.

Pagal susitarimą su pedagoginio ir technologijų universiteto Kolumbijoje

Kvalifikuotas registras Nacionalinio švietimo Kolumbijos ministerija. Nutarimas Nr 3863 gegužės 11, 2011

Siunčiama

Jis skirtas profesionalams ir vykdomosios valdymo atsakomybės, kurie nori sustiprinti valdymo pajėgumus bei pasaulio ir integracinį viziją spręsti vis sudėtinga ir kintanti iššūkius verslo pasaulyje.

Byla metodas... [-]

Ispanija Madridas Kolumbija Bogota Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis  + 2 Daugiau
Rugsėjis 2020
Ištęstinės
14 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISEAD Business School

Šios programos tikslas yra suteikti vadovams ir techninių specialistų, įgūdžių ir valdymo įgūdžių, reikalingų susidoroti su daugybe iššūkių .. ... [+]

Iš Vadybos vietos plėtros Meistras tikslas yra , kad suteikti direktoriams ir technikų, įgūdžių ir valdymo įgūdžių, reikalingų susidoroti su sudėtinga ir kintanti tvaraus vystymosi ir solidarumo uždavinius teritorijų, kaimo ir priemiesčių, taikant verslo vadybos metodus tuo kurti gerovės ir užimtumo paslaugas.

Siunčiama

Vadovai, atsakingi už vystymąsi ir / ar įgyvendinant programas ir projektus vietos ir kaimo plėtrai, kurios nori sustiprinti savo valdymo pajėgumus ir modernizuoti savo patirtimi, taikant metodus, verslo mokyklose bei naujų TCI naudojimą.

Byla metodas

Metodika: internete. Tarptautinė savaitė Ispanijoje

Trukmė: 1.150 valandų mokymo (13 mėnesių)... [-]

Ispanija Madridas Kolumbija Bogota Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
13 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISEAD Business School

Pagal susitarimą su Francisco de Paula Santander, Colombia registro kvalifikuoto ministerijos Nacionalinio švietimo Kolumbijos universitete. Nutarimas Nr 4668 gegužės 7, ... [+]

Magistras Vadybos vietos plėtros

Plėtoja žinių ir patirties spręsti sudėtingus ir besikeičiančius iššūkius tvarią plėtrą ir solidarumą, skatinti tvarų verslumą nepalankiose vietovėse. Pasinaudokite iš galimų ir konkurencinių pranašumų kiekvienoje teritorijoje, taikant verslo valdymo technologijas ne į sukurti gerovės ir užimtumo paslaugas.

Pagal susitarimą su universiteto Francisco de Paula Santander iš Kolumbijos

Kvalifikuotas registras Nacionalinio švietimo Kolumbijos ministerija. Nutarimas Nr 4668 gegužės 7, 2012

Byla metodas

metodologija: Virtuali klasė plius per savaitę Kolumbija ir tarptautinė savaitė Ispanija Kaina: Pasikonsultuokite Stipendijos: ne daugiau kaip 20%. Trukmė: 4 semestrus Kreditai: 58 Pradžia: 2012 rugsėjo Dvivietis Laipsnis: Dvivietis Laipsnis: magistras vietos plėtros ISEAD ir Villanueva universiteto centras, pridedamas prie Complutense universiteto Madride Magister Vadybos vietos plėtros Francisco de Paula Santander (UFPS) Kolumbijos universitete. Programos struktūra ... [-]
Ispanija Madridas Kolumbija Bogota Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis  + 2 Daugiau
Rugsėjis 2020
16 - 16 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

ISEAD Sor Sol Cristina, Maestria Desarrollo Local

ISEAD Jaime Llano, Executive MBA

ISEAD Patricia Garzón.MBA 2014