Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ortega-Maranonas (FOM) fondas:

Graduate Management Admission Test arba José Ortega y Gasset fondas-Gregorio Maranonas (FOM) Tai privati ​​įstaiga po jungimo, 2010, José Ortega y Gasset fondo ir Gregorio Maranonas fondo (nustatyta atitinkamai 1978 ir 1988). Įkvėptas liberalios dvasios ir intelektinės palikimo savininkų, jų darbas yra siekiama skatinti kultūros, švietimo, diskusijas ir tyrimus socialinių mokslų, humanitarinių ir bioetikos srityje.

FOM vystosi visą platų veiklos spektrą: podiplominių studijų universitetinį išsilavinimą užsienio studentams, mokymo kursai mokytojams ispanų, taikomuosius mokslinius tyrimus, technines pagalbos ir vystomojo bendradarbiavimo projektus, leidyba esė, disertacijos ir tyrimus, konferencijos , seminarai, paskaitos, diskusijos, knygų pristatymai ir parodos. Jos veikla apima ir kitas su sveikata susijusių, sveikatos ir gerovės srityse.

Fondas prisideda prie šios veiklos, pasirinkite grupę akademikų ir prestižinių specialistų, kad padaryti jį vienu iš mokslinių institutų ar daugiau gerbiamų ekspertų grupių Ispanijoje plėtrai. Su savo paramą, įstaiga tapo svarbi arena susitikimas ir diskusija su žinomais šalies ir įprastų politinių, ekonominių, akademinės ir verslo sektorių visame pasaulyje dalyvavimą.

FOM pasirašė per metus daug susitarimų su prestižinių institucijų - Šventojo Antonijaus kolegija, Institut d'Etudes Politiques de Paris (Sciences Po), El Colegio de México, Minesotos universitete, Southern Methodist universitetas (SMU ) arba Instituto Torcuato di Tella, be kita ko - Europoje ir Amerikoje, daugiausia.

FOM sąskaita Ispanijoje su biurais Madride, Toledo ir Zamora ir atlieka internacionalizacijos procesą, kuris atvedė prie panašių institucijų įkūrimo Buenos Airės (Argentina), Bogota (Kolumbija), Meksikas (Meksika) ir Majamyje (JAV). Tai buvimas yra panašiai atsispindi per mokymo programas ir bendradarbiavimo kitose šalyse Amerikoje (Dominikos Respublika, Čilė ir Ekvadoras) ir Europoje.

Instituto Universitario Ortega y Gasset tyrimų (IUIOG):

Įkurta 1986 metais, Universiteto mokslo institutas Ortega y Gasset (IUIOG) Tai centras absolventas ir mokslinių tyrimų ekvivalentu, iš esmės, antrosios pakopos studijų mokyklos Amerikos universitetuose. Tai buvo pirmasis Ispanijoje skatinamas ir valdo privatus subjektas institutas, José Ortega y Gasset, o prie viešojo universitete, Madrido Complutense universiteto. Fondas Jūsų globoja sudaro-Gregorio Gasset Maranonas, autonominio Madride, Švietimo, kultūros ir sporto, Užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministerijos ir Complutense universiteto Madrido Jose Ortega y fondo, taip pat pasirinkite grupę mokslininkų išrinktų bendru sutarimu.

IUIOG siūlo puikią mokymo, su stipriu disciplinų ir skersinės pobūdžio, su reaguoti į vis labiau pasaulinės ir konkurencingą profesinę ir akademinio pasaulio poreikius siekiant. Jo švietimo modelį vertina asmeninį dėmesį į studentų sambūvio klasėje, naujų technologijų naudojimą, atvira idėjoms daugiskaitos aplinkos ir tarptautinių studentų integracijos pavyzdinių centrų tinklus. Ženklai tapatumą, jo ilgas akademinių ir mokslinių tyrimų tradicijos ir tvirtą įsipareigojimą internete mokytis naujų metodų yra pridėta.

IUIOG pat nustebino didelis internacionalizacijos jos mokytojų ir mokinių: daugiau kaip 60 procentų mokinių iš Amerikos ir kitų regionų, ir dėstytojai ateina iš daugiau nei 30 prestižinių universitetų, pavyzdžiui, Oksforde, Kalifornija, Londone, Masačusetsas technologijos institutas (MIT), Hamburgas, nacionalinis autonominis universitetas Meksikos (UNAM), be kita ko, plius Garsiausi Ispanijoje.

IUIOG metu mokoma įvairios mokymo pasiūla (veido, sumaišytas ir internete): doktorantūros programos universitetines šeimininkus, su Menendez Pelayo, tarptautinių universitetų, Complutense de Madrid, Santiago de Compostela ir karaliaus Juan Carlos ,, pati magistro pavadinime kursai, ekspertas ir specialistas, vykdomosios programos, seminarai, seminarai ir mokymo kursai. Moksliniai tyrimai yra viena iš pagrindinių sričių IUIOG, kartu su specializuotų centrų studijų sričių, kuriomis grindžiama akademinės veiklos kūrimą, kaip Valdytojų, Lotynų Amerikoje, vidurinės mokyklos politikos ir vyriausybės atvejis sukurta mokymo lyderių globalizuotame pasaulyje.

Kompetencijos galia IUIOG studentų talento miesteliu ir stato, per specializuotus centrus, kaip Goberna, Lotynų Amerikoje ir Goberna Americas Majamyje, vadovavimo įgūdžius; sąveiką tarp akademinių ir profesinių pasaulių ir kosmoso mokslo ir verslo tinkluose generatorius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Spanish (Spain)

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Diplomas » Matyti Magistras » Matyti Doktorantūra »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Magistro Laipsnį Viešojo Administravimo Aukšto

Su apgyvendinimu arba internetinės Dieninės 600 valandos May 2018 Ispanija Madridas

Ši programa suteikia prieigą prie Universiteto magistro pavadinimo Vyresnysis viešasis valdymas Tarptautinio universiteto Menéndez Pelayo, organizuotas bendradarbiaujant su universiteto instituto tyrimo Ortega y Gasset. Kreditai, kurių buvo imtasi Mokytojo bus pripažinta automatiškai patekti į doktorantūros studijas bet kurioje Europos aukštojo mokslo universitete. [+]

Ši programa suteikia prieigą prie Universiteto magistro pavadinimo Vyresnysis viešasis valdymas Tarptautinio universiteto Menéndez Pelayo, organizuotas bendradarbiaujant su universiteto instituto tyrimo Ortega y Gasset. Kreditai, kurių buvo imtasi Mokytojo bus pripažinta automatiškai patekti į doktorantūros studijas bet kurioje Europos aukštojo mokslo universitete. Ši magistro laipsnį remiasi istorija ir į viešosios vadybos magistras, kurie vyko XXIV leidimai. Tikslai Bet kuri šalis, kuri nori ją progresuoti reikia politinio vadovavimo, tačiau tai taip pat tiesa, kad reikia efektyvumą ir sąžiningumą administracija, kuri reikalauja kompetentingą ir sąžiningą valstybės tarnybą. Ir, iš tiesų, labai svarbu, kad šios dvi sritys yra sujungtos į politiniai idealai tampa realybė, kurios teikia gerovę piliečiams, neprarandant laisvės. Na, tai yra įmanoma tik tada, jei tarpinė priemonė leistų tiek aktorių-politikų ir valstybės tarnautojų tipus, darbuotojai, dirbantys ta pačia kryptimi yra įvestas. Kad priemonė yra professionalized valdymo funkcija. Savo profesinę įstaigų vadovų, kurie yra lubrikantas, kuris leidžia bendravimą tarp politinio visatos ir administracinė, kurie pereina politinius sprendimus kalba suprantama darbuotojų, ir kurie sukelia abipusę politines pažiūras biurokratijos, jie turi būti kad jie galėtų suprasti ir juos pasidalinti, jei reikia. Be jų, vertybių ir prioritetų konfliktas gali būti neišvengiamas. Jų dėka abiejų lygių -political ir administracinės-vaidmenų darbas gali pasiekti sinergiją ir teigiamų rezultatų bendruomenėje. Master vyresniesiems valstybės valdymas yra sukurta siekiant suteikti mokymus veiksmų (politikos taikoma) iki įstaigų vadovų. Mokslo planas, kuriais siekiama didinti vertybes, žinias ir įgūdžius dalyvių efektyviai veikti turinys: Viešojo sektoriaus valdymas, ypač viešosios tvarkos, žmogiškųjų išteklių, biudžeto ir ekonomikos ir finansų valdymo srityse. Sprendimų priėmimas ir problemų sprendimas kuriant,... [-]

Meistras Mokyti Ispanų Kalbos Ir Kultūros

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai May 2018 Ispanija Madridas

Ši programa suteikia prieigą prie magistro laipsnį mokymo ispanų kalbos ir kultūras, savo pavadinime Universiteto instituto tyrimo Ortega y Gasset. [+]

Ši programa suteikia prieigą prie magistro laipsnį mokymo ispanų kalbos ir kultūras, savo pavadinime Universiteto instituto tyrimo Ortega y Gasset. Programa dėstė IUIOG (C / Fortuny 53. 28010 Madrid) būstinėje. Programa, skirta mokytojams ispanų kaip užsienio kalbos pratybų ir būsimųjų mokytojų Ispanijos. Programa suteikia dalyviams kalbinį ir kultūrinį turinį, reikalingą mokytojo profesijai, taip pat daug metodines raktai šios žinių taikymo ispanų klasėje, kuri padeda padidinti savo karjeros perspektyvas. Mokytojas yra sukurta akademinės aplinkos kokybės, kuri leidžia dalyviams dalintis savo mokymosi patirtimi. Tikslai Studijų įvairius žinių aspektus ir naudojimo ispanų kalba. Sužinok gylis iš literatūros, kino ir meno kūrinių Ispanijoje ir ispanų skaičius pasaulyje, siekiant integruoti juos į Ispanijos klasėje. Parengti ir išteklius ispanų kalbos ir kultūros Ispanijoje ir ispanų pasaulyje mokymą. Žinant antrosios kalbos įsigijimo teorijas, siekiant pritaikyti juos mokyti. Įvertinti mokymo medžiagą mokyti ispanų ir kurti savas medžiagas. Mokytojas turi vienerių mokslo metų trukmę, pradedant 2016 metų spalį ir baigiasi 2017 m. Iš mokslo metų pradžios iškilmės vyks spalio 19, 2016. Dėl magistro laipsnis mokymo ispanų kalbos ir kultūrų universitete tyrimų institutas Ortega y Gasset (savo pavadinimu), studentai privalo baigti 60 kreditų, iš kurių 42 bus pristatytas sėkmingai įveikti įvairius modulius mokytojai, kurie pridūrė, 12 ECTS atitinkančius privalomo stažuotės. Likusios 6 kreditai įgyjami su Baigiamajame magistro darbe. Visi kursai yra privalomi. Prašymas dėl priėmimo Gyvenimo aprašymas. Trumpa ataskaita paaiškina programos (20-25 eilutės) priežastis. sertifikuota fotokopija pasą arba asmens tapatybės kortelę. Paso dydis nuotrauka. Geresnis sertifikuota fotokopija Universitetinis laipsnis ir absolventas. Rekomendaciniai laiškai (pasirinktinai). Patvirtinta kopija sertifikavimo studijų nurodantis oficialų... [-]

Meistras Mokytojų Rengimo Ispaniškai Kalbančių Kinų Mandarinų

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai May 2018 Ispanija Madridas

Siekiant patenkinti didėjantį susidomėjimą ir paklausą Ispanijoje ir visoje Lotynų Amerikoje žinių mandarinų, spustelėkite Aziją. [+]

Išduodančioji institucija: Universitario Ortega y Gasset tyrimų institutas ir spustelėkite Azija Pristatymas ir tikslai Siekiant patenkinti didėjantį susidomėjimą ir paklausą Ispanijoje ir visoje Lotynų Amerikoje žinių mandarinų, spustelėkite Aziją. Centras Rytų kalbų ir Ortega-Maranonas fondo skatinti mokymo ir magistrantūros studijų universitetų studentams iš Kinijos ar sinohablantes kitų tautybių, kurie nori specializuotis mokyti gimtosios kalbos į ispanų realizavimą, ispaniškai kalbančių JAV ir Lotynų Amerikoje apskritai, kur Kinija vis įtaką kilęs iš jos didelių investicijų į regioną. Šia prasme, Meistras suteikia mokytojams teorinių žinių mandarinų ir metodika mokant iš ispaniškai kalbančių visuomenėse. Vystymo programos Kursas vyksta nuo 2015 rugsėjo iki birželio 2016 6 mėnesius 3 mėnesius teoriniai ir praktiniai. Mokytojas mokė Madrido ir Barselonos miestų. Teorinė dalis dėstė universiteto tyrimų institutas Ortega y Gasset (susijusi su Madrido Complutense universiteto centras) ir spustelėkite Aziją. Praktinė dalis yra vykdoma mokyklose Madride ir Barselonoje, kuris pasiekė bendradarbiavimo sutartį. Tokia praktika susideda iš mokymo klases pradedantiesiems Mandarinų kinų kalbos mokymo pradinėse ir / ar vidurinį ir studentams Complutense universiteto Madride. Šie trokštantis mokytojai, bandomasis laikotarpis, turi visą laiką parama ir konsultacijomis Spauskite Aziją, specializuojasi mokymo Rytų kalbų Barselonoje, rengėjas projekto centre. Reikalavimai adminisión Disponavimas universitetinį išsilavinimą ir anglų IELTS 6,5 arba lygiavertis kiekis. Studentams, kurie ne kinų tautybės ar kilmės sinohablante turi įrodyti mandarinų lygį, lygiavertį tam HSK-6. Tema Magistro programa susideda iš 60 ECTS, kurie paskirstomi taip: Programa Madride (Fundación Ortega y Gasset-Gregorio Maranonas) - Metodika Gramatikos (2 ECTS) - istorija, kultūra ir Vakarų visuomenėje (2 ECTS) - - iš akustika ir žodynas (2 ECTS)... [-]

Oficialus Magistro Laipsnį Politinės Ir Institucinės Komunikacijos (magistro Laipsnis Rinkodaros, Konsultavimo Ir Politinės Komunikacijos - USC)

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai May 2018 Ispanija Madridas

Ši programa suteikia prieigą prie dvigubos laipsnis magistras Politikos ir instituciniai Bendravimas universitete tyrimų institutas Ortega y Gasset (IUIOG) ir magistras rinkodaros, konsultavimo ir komunikacijos politikos Santiago de Compostela universiteto (USC). [+]

Ši programa suteikia prieigą prie dvigubos laipsnis magistras Politikos ir instituciniai Bendravimas universitete tyrimų institutas Ortega y Gasset (IUIOG) ir magistras rinkodaros, konsultavimo ir komunikacijos politikos Santiago de Compostela universiteto (USC). Mokytojai kreditus, gautus iš Mokytojo pripažįstami automatiškai, nereikalaujant imtis papildomų kursų susipažinti su doktorantūros studijas Santiago de Compostela ir Mursijoje universiteto per programos sutartis su šių universitetų. Tikslai The Master politinį ir institucinį Bendravimas Tai yra pagrindinis atskaitos Šios disciplinos Ispanijoje, kuriam buvo atsižvelgta į 2012, 2013 ir 2014 m geriausias magistro Bendravimas metus, atsižvelgiant į prestižinį reitingą Masters kasmet parengtą laikraštį "El Mundo. Jo mokymo programa reaguoja į didėjančią paklausą ryšių specialistų organizacijomis, strateginio požiūrio. Ji siūlo tiems, kurie nori specializuotis šioje srityje būtinus įrankius, tiek teorinius ir praktinius ypač projektavimo ir įgyvendinti veiksmingas strategijas ir veiksmingą politiką ir institucinę komunikaciją. Bendrieji tikslai: Ši magistro programa, kuri yra kaip pagrindinis tikslas yra plėtoti žinias ir įgūdžius, būtinus tinkamam profesinės veiklos į rinkodaros ir politinės komunikacijos srityje visada yra vyriausybinė, administracinė ir / arba institucinės sąrangos. Tai parengti absolventus su išsamų supratimą apie visus su politiniu rinkodaros srityse, tuo pačiu metu turėti įgūdžius, siekiant patenkinti keletą užduočių, kad adresas įmonėms, užsiimančioms šių rinkos srityse. - Konkretūs tikslai: 1. Parengti išsamią Global Marketing politinės minties, politinės komunikacijos ypač ir politinės konsultacijos apskritai. 2. Įgyti išsamų supratimą apie įvairių techninių konsultacijų, procesus, darančius įtaką politikos ir politinės rinkodaros komunikacijos metodus, strategijas ir išteklių, reikalingų įgyvendinti, valdyti ir gerinti rinkodaros organizacijas ir institucijas. 3. Gauti visapusišką supratimą apie socialinę ir organizacinę kontekstą,... [-]

Oficialus Magistro Laipsnį Saugumo Valdymo, Krizių Ir Ekstremalių

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai May 2018 Ispanija Madridas

Ši programa suteikia prieigą prie meistro Oficialen saugumo valdymo, krizių ir ekstremalių Rey Juan Carlos universiteto Madride pavadinimą. Kreditai, kurių buvo imtasi Mokytojo bus pripažinta automatiškai patekti į doktorantūros studijas bet kurioje Europos aukštojo mokslo universitete. [+]

Ši programa suteikia prieigą prie meistro Oficialen saugumo valdymo, krizių ir ekstremalių Rey Juan Carlos universiteto Madride pavadinimą. Kreditai, kurių buvo imtasi Mokytojo bus pripažinta automatiškai patekti į doktorantūros studijas bet kurioje Europos aukštojo mokslo universitete. Tikslai Pagrindinis tikslas šio magistro laipsnis saugumo valdymo, krizių ir nepaprastųjų padėčių yra mokyti specialistų analizės, sprendimų priėmimo ir valdymo fenomenų, susijusių su rizikos visuomenėje, vykdyti jį su šiomis potikslius: Rengti aukštos kvalifikacijos specialistus naujų formų nacionaliniu ir tarptautiniu nusikalstamumu. Traukinio profesionalai rizikos valdymo ir ekstremalių situacijų. Ir visi su bendrąja gebėjimams ugdyti viešojo ir privataus valdymo, politinės ir socialinės analizės, žinių valdymo ir ryšių valdymą. Programa siekiama direktorių, vadovų, vadybininkų ir konsultantų viešųjų ir privačių saugumo kompanijų ar valstybės institucijų, pareigūnų pajėgų ir saugumo pajėgų nariai, ginkluotųjų pajėgų ir žmonėms, kurie domisi profesinio tobulėjimo šioje srityje. Vystymo programos Mokytojas turi vienerių mokslo metų trukmę, pradedant 2016 m spalio pabaigos 2017 birželio (, žinoma, projekto pabaigoje). Iš mokslo metų pradžios iškilmės vyks spalio 19, 2016. Programa susideda iš 60 ECTS kreditų, pritaikytų prie sistemos, gautų iš Bolonijos susitarimo ir naujos Europos aukštojo mokslo erdvės viso. Gauti titulą yra taikoma visų panaudotų medžiagų, sudarančių eigą ir užbaigimą galutinio metų projekto artimųjų. Jo plėtra bus prižiūrimas mokytojo specialiai paskirtas šios užduoties. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai reikės turėti oficialaus universiteto pavadinimą laipsnį, studijų ar diplominio pagal Ispanijos universitete. Studentai su užsienio aukštojo mokslo kvalifikacijų, kurie nėra patvirtinti pagal Ispanijos švietimo ministerija turi pateikti pažymėjimą, patvirtinantį, kad šie tyrimai atitinka lygaus sutampa su studijų mokymo ir suteikti studentams... [-]

Oficialus Magistro Laipsnį Teisės Ir Ekonomikos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai May 2018 Ispanija Madridas

Ši programa suteikia prieigą prie universiteto magistro laipsnį Complutense universiteto Madride ekonominė analizė įstatymo pavadinimą. [+]

Ši programa suteikia prieigą prie universiteto magistro laipsnį Complutense universiteto Madride ekonominė analizė įstatymo pavadinimą. Uždirbamos Mokytojo kreditai bus pripažinta automatiškai patekti į doktorantūros studijas bet kurioje Europos aukštojo mokslo erdvės universitete. Kodėl studijuoti šį magistro? Ekonominė analizė įstatymo tapo pagrindinis darbo įrankis profesinei karjerai. Ši magistro atvers duris į sėkmingą karjerą, tiek darbas advokatų kontorų ar konsultacinės įmonės tarnauti pozicijas valdžios, viešųjų įstaigų arba tarptautinių organizacijų. Ji taip pat leidžia profesinį vystymąsi akademinės kaip oficialų laipsnį Complutense universiteto Madride, suteikiant tiesioginę prieigą prie daktaro disertacija plėtros ir įgyti daktaro prieigos laipsnį. Ši programa suteikia unikalią galimybę tarpdisciplininių magistrantūros studijas-ir pareigūnų-teisės ir ekonomikos. Ekonominė analizė įstatymo yra palyginti nauja disciplina, kuri įgijo didelę svarbą per pastaruosius dvidešimt metų. Yra novatoriškas požiūris, kad buvo mokoma su augančiu įtaką prestižiškiausių pasaulio universitetų. Tai metodika problemų juridinio ar institucinio pobūdžio, principai ir motyvai EKONOMINĖ, ypatingą dėmesį skiriant efektyvumo standartus, sutarčių ir institucijų apskritai. Mokytojas pirmiausia skirtas absolventų teisės, ekonomikos, politikos mokslų ir socialinių mokslų absolventų apskritai. Trumpai tariant tai yra puiki programa absolventams įvairių specialybių ir profilių, kurie nori mokyti taikomųjų daugiausia ekonominis pagrindimas teisės, bet ir visiems reglamento, iš esmės ir valstybės politiką. Tiems, kurie neturi mokymą ekonomikos, verslo administravimo ar kitų panašių karjeros, magistras yra geriausias būdas gauti tvirtą, griežtą ir taikomuosius per trumpiausią įmanomą laiką ekonominį išsidėstymą. Programos struktūra Meistras sudaro 60 kreditų (ECTS), įskaitant klasių metodinių kursuose, seminaruose, konferencijose, stažuotėse ir kitos papildomos veiklos. Taip pat iš Final mokslinių tyrimų popieriaus konkrečiu klausimu turi būti pasirinkta abipusiu susitarimu studentų... [-]

Oficialus Magistro Laipsnį Valdžios Ir Viešojo Administravimo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 600 valandos May 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Ši programa veda į Tarptautinio universiteto Menéndez Pelayo universiteto magistro laipsnis Vyriausybės ir viešojo administravimo, organizuotas bendradarbiaujant su universiteto instituto Ortega y Gasset tyrimų pavadinimą. [+]

Ši programa veda į Tarptautinio universiteto Menéndez Pelayo universiteto magistro laipsnis Vyriausybės ir viešojo administravimo, organizuotas bendradarbiaujant su universiteto instituto Ortega y Gasset tyrimų pavadinimą. Kreditai, kurių buvo imtasi Mokytojo bus pripažinta automatiškai patekti į doktorantūros studijas bet kurioje Europos aukštojo mokslo universitete. Ši magistro remiasi istorija ir vyriausybėje ir viešosios vadybos daktaro, kurie buvo vykusioje XIX leidimai ir turto valdymo magistrantūros ir visuomenės valdymą, kuris buvo surengtas XXII leidimai. Tikslai Programa magistras Vyriausybės ir viešojo administravimo pagrindines objektyvia forma mokslininkų ir praktikų iš institucijų, administravimo ir viešosios politikos srityje. Todėl numatyta, kad studentai įgyja aukštesnįjį mokymą Politikos mokslų ir administravimo, skirta akademinės ir profesinės specializacijos, skatinti akademinės ar mokslinių tyrimų pradėjimo užduotis. Šia programa siekiama suteikti sistemingą ir išsamų žinių apie Politikos mokslų ir administravimo absolventų domisi specializuojasi šiose srityse, arba akademinių arba profesinių tikslų. Todėl, kartu tą didelę ramsčių Vyriausybės ir viešojo administravimo studijavo. Jie pateikiami ir kritiškai išnagrinėti būtinus aspektus sėkmingai susiduria bet kokį klausimą su politinio ir administracinio EEE kad studentams reikia išspręsti ar gydyti. Tai, trumpai tariant, pateikti į sprendimų priėmimo proceso apžvalga per politinę sistemą ir tuo pačiu gilinti esminius klausimus, kaip antai viešojo administravimo arba viešosios tvarkos, siekiant, kad studentai jį suvokti ir dominuoja jo sudėtingumo. Pagrindinis tikslas yra tai, kad tuo šios programos pabaigos, studentai gauti išsamių žinių apie organizavimo ir funkcionavimo politinės ir administracinės sistemos, ir turėjo galimybę pateikti rimtą atspindys jai ir jos sudėtingumo. Ji vykdoma ne tik studentams įgyti žinių ir sugeba spręsti problemas, susijusias su valdymo ir viešojo... [-]

Oficialus Magistro Laipsnį šiuolaikinės Kultūros, Literatūros, Meno Institucijų Ir Kultūros Komunikacijos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai May 2018 Ispanija Madridas

Ši programa veda į universiteto magistro laipsnis Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešosios politikos valdymas, programų ir projektų plėtros Tarptautinės universiteto Menéndez Pelayo, organizuotas bendradarbiaujant su universiteto instituto Ortega y Gasset tyrimų pavadinimą. [+]

Ši programa veda į universiteto magistro laipsnis Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešosios politikos valdymas, programų ir projektų plėtros Tarptautinės universiteto Menéndez Pelayo, organizuotas bendradarbiaujant su universiteto instituto Ortega y Gasset tyrimų pavadinimą. Uždirbamos Mokytojo kreditai yra pripažįstami automatiškai patekti į doktorantūros studijas bet kurioje Europos aukštojo mokslo universitete. Tikslai The Magistro Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešosios politikos valdymas, programų ir projektų plėtros Juo siekiama patenkinti techninių ekspertų paklausa tarptautinio bendradarbiavimo, kurį sukelia vis daugiau dalyvių, kurie atneš išteklius šioje srityje egzistavimą. Pirma, net ir nuosmukio kontekste, kaip dabar, išsivysčiusios šalys išmokėti didelių išteklių požiūriu oficialios paramos vystymuisi (OPV) teikiama per veikėjų įvairių, pavyzdžiui, daugiašalių agentūrų, plėtros NVO, įstaigų valstybės bendradarbiavimo, vietos ir regionų valdžios ar kelis ministerijų departamentai. Antra, vis daugiau besivystančių šalių vairavimo politinę jėgą Pietų bendradarbiavimo su, yra viena iš labiausiai transformacijos įvykių dabartinė pagalbos sistema. Tarp šių Pietų bendradarbiavimo veikėjų, Lotynų Amerikos šalys vaidina pagrindinį vaidmenį, nes jie sugebėjo tapti tarptautinių standartus šioje srityje per sisteminti savo patirtimi ir vėl koncepcijos bendradarbiavimo jie daro pastangas. Galiausiai, ji taip pat auga įmonių įsipareigojimą įvairių organizacijų su bendradarbiavimo programomis tose šalyse, kuriose jie įrengti įgyvendinimą, skatinti įmonių socialinės atsakomybės politiką, kuriomis siekiama suderinti su vystymosi darbotvarkę. The Magistro Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešosios politikos valdymas, programų ir projektų plėtros reaguojama į poreikį mokyti ekspertus veiksmingai vykdyti bendradarbiavimo intervencijas, kurios teikia vystymosi rezultatus ir žino ir novatorišką reaguoti į poreikius, kylančius dėl dabartinės sistemos bendradarbiavimo forma. Šiuo atžvilgiu reikėtų pažymėti, kad tarptautinių įsipareigojimų, tokių kaip Tūkstantmečio vystymosi tikslų (2000) ir Paryžiaus deklaraciją dėl... [-]

Oficialų Universitetinį Magistro Laipsnį Taikomosios Politinių Studijų

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 1 metai May 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Taikomosios Politikos mokslų magistras (MEPA) pradėjo mokyti prieš 17 metų, kaip studijų programa, kurią remia Ispanijos vyriausybės per Tarptautinę fondo IBEROAMERICA administracijos ir viešosios politikos (FIIAPP). [+]

Taikomosios Politikos mokslų magistras (MEPA) pradėjo mokyti prieš 17 metų, kaip studijų programa, kurią remia Ispanijos vyriausybės per Tarptautinę fondo IBEROAMERICA administracijos ir viešosios politikos (FIIAPP). Nuo tada jis buvo ir yra mokymo programa, skirta skatinti ir plėtoti naujų politinių ir socialinių lyderių Lotynų Amerikoje. Per savo 15 leidinių ji padėjo Traukinys 400 naujų lyderių iš įvairių šalių, politinių partijų, valdžios struktūrų ir socialinių judėjimų regione. Mechanizmui daugiskaitos erdvė, skatina bendravimą ir diskusijas tarp naujos kartos politinių ir socialinių lyderių Lotynų Amerikoje, teikti vertingą galimybę keistis patirtimi ir pasiūlymus puikia skaičius akademikų, intelektualų ir politinių lyderių Lotynų Amerikos ir požiūris į pagrindinių Ispanijos ir Europos Sąjungos institucijose. Tikslai Taikomosios Politikos mokslų magistras pirmiausia siekiama prisidėti prie jaunųjų lyderių įsipareigojusi stiprinti valstybę, demokratinį valdymą ir socialinę sanglaudą mokymo, prisiimti kartų politinių partijų ir socialinių judėjimų pokyčių teikiant gebėjimai ir įgūdžių, reikalingų vykdyti veiksmingą ir realią politinį vaidmenį visuomenės gyvenime plėtrai. Programa turi daug dėmesio skirti Lotynų Amerikai, kuri pateisinama pagal esamą poreikį, įgyta patirtis ankstesniuose keturiolika metų ir, kad atsispindi turinio ir dalyvaujančių mokytojų. Programa turi daug dėmesio skirti Lotynų Amerikai, kuri pateisinama pagal esamą poreikį, įgyta patirtis ankstesniuose keturiolika metų ir, kad atsispindi turinio ir dalyvaujančių mokytojų. Jos pagrindiniai tikslai yra šie: Skatinti politikos ir institucinių struktūrų kūrimą naujų politinių ir socialinių lyderių Lotynų Amerikoje gebėjimų sukūrimas. Pateikite įrankiai ir sąvokas žinių politikos, valstybės ir visuomenės. Prisidėti prie demokratinių vertybių ir perkainoti politikos konsolidavimo. Palengvinti suartėjimą ir praktinių žinių apie politikos ir Ispanijos institucijų ir Europos Sąjungoje. Prisidėti prie politikos... [-]

Oficialų Universitetinį Magistro Laipsnį Tarptautinio Bendradarbiavimo Ir Valdyti Valstybės Politikos, Programų Ir Projektų

Su bendrabučiu Dieninės 600 valandos May 2018 Ispanija Madridas

Ši programa veda į universiteto magistro laipsnis Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešosios politikos valdymas, programų ir projektų plėtros Tarptautinės universiteto Menéndez Pelayo, organizuotas bendradarbiaujant su universiteto instituto Ortega y Gasset tyrimų pavadinimą. Kreditai, kurių buvo imtasi Mokytojo pripažįstami automatiškai patekti į doktorantūros studijas bet kurioje Europos aukštojo mokslo universitete [+]

Tikslai: skatinti vystymąsi, reikia specialistų, kurie galėtų suprasti jų priežastis, kad degalų skurdo ir nelygybės ir kurti politiką ir bendradarbiavimo programas, kad būtų veiksmingai kovoti. Tema: - Pagrindai tarptautinio bendradarbiavimo sistema. - Parengti ir įgyvendinti viešosios politikos plėtrai. - Projektų valdymas. Loginių pagrindų metodą. - Vystomasis bendradarbiavimas su Lotynų Amerikoje. - Tarptautinis bendradarbiavimas su Užsachario Afrikoje ir Magrebo / Artimuosiuose Rytuose. Dirigido: Profesionalūs ir susiję asmenys, arba pašaukimas viešųjų paslaugų, kurios laipsnis suteikia prieigą prie mokymo programų kaip master reikalas. Padėka pagal prestižiniame reitingą tikrųjų kasmet parengiama laikraštis "El Mundo, ji pripažino, kad tarptautinio bendradarbiavimo Master kaip trečią geriausią magistro Ispanijoje dėl bendradarbiavimo 2014/2015 kategorijas. Ši programa veda prie pavadinimo Oficialus magistras Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešosios politikos valdymas, plėtros programų ir projektų Menendez Pelayo, tarptautinis universitetas, organizuojama bendradarbiaujant su universiteto instituto Ortega y Gasset tyrimų. Kreditai, kurių buvo imtasi Mokytojo pripažįstami automatiškai patekti į doktorantūros studijas bet kurioje Europos aukštojo mokslo erdvės universitete Tai trečiasis leidimas magistro laipsnis, kuris yra pagrįstas ir istorijos magistras Tarptautinio bendradarbiavimo ir vadybos Projektai, kurie buvo laikomi XI leidimai. Programa Privalomas modulis. PAGRINDAI tarptautinio bendradarbiavimo sistema (16 kreditai) Tradicinė bendradarbiavimas donorų ir ne donorų VPK (6 kreditai) Samprata raida ir jos matmenys: ekonomikos augimas, demokratija, lyčių ir žmogaus teisių (6 kreditai) Tarptautinio bendradarbiavimo priemonės (4 kreditai) Privalomas modulis. Kuriant ir įgyvendinant viešąją politiką vystomojo (14 kreditai) Dizainas, įgyvendinimas ir vertinimas viešosios politikos plėtrai (5 kreditai) Tarpvyriausybinė koordinavimas ir valdymas decentralizuotas bendradarbiavimas. Viešojo ir privačiojo sektorių tinklų formavimas (5 kreditai Veiklos sritys intervencijos: Socialinė politika, gebėjimų... [-]

Kontaktai

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Adresas Instituto Universitario Ortega y Gasset c/ Fortuny, 53 -
28010 Madridas, Ispanija
Interneto svetainė http://www.ortegaygasset.edu/
Telefonas +34 917 00 41 00