Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1986 m., Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset (IUIOG) yra magistrantūros ir mokslinių tyrimų centras, kuris iš esmės atitinka Šiaurės Amerikos universitetų absolventų mokyklas . Tai buvo pirmasis universiteto institutas, kurį Ispanijoje propagavo ir valdė privatus subjektas, José Ortega y Gasset fondas, ir prijungtas prie viešojo universiteto, Madrido Complutense universiteto. Jos globą integruoja fondas José Ortega y Gasset-Gregorio Marañón , Madrido autonominė bendruomenė, Švietimo, kultūros ir sporto ministerija, Užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministerija ir Madrido Complutense universitetas, taip pat atrinkta akademikų grupė, renkama bendru sutarimu.

misija

Plėtoti ir skatinti mokinių gabumus kurti sinergiją akademinių pasaulių, profesinės, mokslinės ir verslo tinklų su mokymo mokinių žino ir jautrių iš socialinės aplinkos erdvės problemos tikslą.

vaizdas

Prisidėti prie akademinės kompetencijos formavimo, su stipriu įvairių sričių ir skersinės pobūdžio, tenkinti vis pasaulio ir konkurencingoje pasaulio poreikius, per mokymo modelį, kuris iškelia asmeninį dėmesį į studentų vertės, sambūvio klasėje, kritinio mąstymo ir naujų technologijų naudojimo.

vertės

  • Socialinė atsakomybė ir jautrumas
  • mokslinio tikslumo
  • akademinis inovacijos
  • Daugetas ir įvairovė idėjų ir nuomonių
  • Įsipareigojimas socialinės įtraukties ir lygybės

Mūsų universitetas

„Campus“ yra Madrido centre ir simboliniame pastate, sename Residencia de Señoritas, įsikūręs Fortuny ir General Martínez Campos gatvių santakoje. Ši institucija atliko svarbų vaidmenį įtraukiant ispanų moteris į profesines sritis. Tarp mokytojų jie pabrėžė tokius asmenis kaip María Zambrano, Zenobia Camprubí, Gabriela Mistral, Victoria Ocampo, María Martínez Sierra ir Clara Campoamor. Ir iš jų klasių atvyko pedagogai, tokie kaip Juana Moreno, María Comas stovyklos, Carmen Castilla, Margarita de Mayo Izarra ir Carmen Isern; mokslininkai, pvz., María García Escalera arba Cecilia García de Cosa; politika, pvz., „Victoria Kent“, ar teisės specialistai, pavyzdžiui, „Matilde Huici“.

1978 m. Į „Ortega y Gasset“ fondo būstinę paverčiama biblioteka, sukurta iš 13 000 „José Ortega y Gasset“ valdomų kūrinių, į kuriuos pridėta žymių intelektualų, nacionalinių ir tarptautinių institucijų bibliografinė kolekcija. ; ir 2011 m. ir Gregorio Marañón bibliotekos susijungimo su Gregorio Marañón fondu dėka.

„Campus“ turi visas būtinas priemones mokymui teikti ir turi pažangiausias technologijas, kad mokytojai ir studentai palengvintų atitinkamų darbų užbaigimą.

Aplinkos susiliejimas su pirmaujančiais profesionaliais ir intelektiniais ekspertais, kurie naudojasi savo mokymu, padeda užtikrinti, kad IUIOG turėtų tinkamą aplinką, kad įgytų puikų išsilavinimą, skatintų aistrą moksliniams tyrimams ir sukurtų kritinę dvasią, kuri Tai leis mūsų studentams susidurti su asmeniniais ir profesiniais iššūkiais.

FOM bendruomenė

Virtuali erdvė, kurioje mokytojai ir studentai turi susitikimo vietą. Geriausia „ Ortega Marañón“ fondo organizuojamų kultūrinių renginių darbotvarkė ir visi jos valdomi prekės ženklai ir institucijos: IUIOG , Instituto Marañón , Goberna ir tarptautinės programos.

Naujausia informacija apie mokymo pasiūlymą ir vartai į virtualų miestelį, kuriame studentai galės susipažinti su akademiniu turiniu, forumais, veikla ir visomis būtinomis virtualių sesijų kūrimo priemonėmis.

Studentai turi prieiti prie „Virtual Campus“ per FOM bendruomenės puslapį . Akademinis programos koordinavimas suteiks jiems naudotojo vardą ir slaptažodį, kad jie galėtų naudotis. Norėdami susipažinti su šios platformos veikimu, bus pateiktos pagrindinės naudojimo instrukcijos.

Vietos

Madridas

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Address
Instituto Universitario Ortega y Gasset
c/ Fortuny, 53 -

28010 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Telefonas
+34 917 00 41 00