Oficialus aprašymas

mokykla

Rengia interjero dizainerius nuo 1998 m

INSENIA įkūrėjai nuo pat profesinės karjeros pradžios buvo dizaineriai ir dizaino mokytojai, kartu ir neatsiejami.

Pareigos mokytis paskatino juos surengti šimtus nemokamų pokalbių ir seminarų visoje Ispanijoje, skirtus visų rūšių dekoravimo ir interjero dizaino srities specialistams. Nuo savo profesinės karjeros pradžios, prieš 20 metų, jie dėstė įvairiose dizaino ir dekoravimo mokyklose Madride. Nuo 1998 m. Jie pradėjo savo mokymo projektą, kurį baigė nuo 2013 m. CEROESPACIO IMADDE, ir turėjo per kelias savaites pasidalinti 20 metų patirtį kuriant bet kokias erdves vaisiais.

Mokymo ir vadybos komanda

Pagrindinis INSENIA mokymo pranašumas, be abejo, yra jo dėstytojų, pirmaujančių Ispanijos dekoravimo sektoriaus profesionalų, patirtis.

Neįmanoma išmokyti to, kas nebuvo praktikuojama ir patirta pirmame asmenyje. INSENIA žinome, apie ką mes kalbame, nes esame tikri interjero dizaino, dizaino, dailės ir dekoravimo profesionalai, orientuoti į savo profesinę karjerą ir aistringi savo darbui. Tai daro mus nepakartojamus. Mes džiaugiamės savo pačių projektu, kad įgyvendintume savo ir savo studentų svajones: sužinok vis daugiau apie gražiausią pasaulyje profesiją, interjero dizainą.

Karjeros perspektyvas

Jei pasibaigus mūsų mokymui norite pasirinkti savarankišką darbą ir įkurti savo interjero dizaino įmonę, Insenia Design School Madrid „ Insenia Design School Madrid pateiksime visą informaciją, kurios jums reikia norint pradėti savo profesinę veiklą. Pasidalinsime su jumis per 20 metų vadovavimo interjero dizaino studijoms ir projektų skyriams vaisiais.

Ir jei vis dar reikia daugiau, pasikonsultuokite su mūsų konsultavimo tarnyba, kurdami dekoravimo firmas. Mes mielai atliksime visas jums reikalingas procedūras, kurias atliks labai patyręs ir tinkamai įregistruotas administracijos vadovas.

Mokymai interjero dizaino srityje atveria duris į neribotas darbo ir verslo galimybes. Mūsų studentai atvyksta į darbo rinką pasirengę prisijungti prie visų tipų įmonių:

 • Interjero dizaino studijos
 • Architektūros studijos
 • Reformos įmonės
 • Dekoravimo parduotuvės
 • Baldų gamyklos
 • Vaizdo ir dekoravimo konsultantai
 • Renginių įmonės
 • Stendų gamybos įmonės
 • Biuro įrangos įmonės
 • Baldų parduotuvės
 • Planuoja įmonės apibrėžimą
 • 3D architektūros vizualizacijos įmonės
 • Dekoravimo žurnalai ir tinklaraščiai
 • Franšizės dizaino skyriai
 • Puikios „pasidaryk pats“ grandinės

Profesionalūs mokytojai ir aktyvūs.

Mūsų profesoriai yra aktyvūs profesionalai, keletas iš jų yra užsiregistravę savo profesinėse asociacijose ir yra visiškai įsitraukę į savo profesinę karjerą. Su jais sužinosite daug daugiau, nes jie yra neišsemiamas anekdotų ir potyrių šaltinis.

Klasės atsigavimas.

Jei praleidote klasę, galite ją atgauti kitą kartą išmokę. Visi mūsų užsiėmimai kartojami kas mėnesį arba kas du mėnesius. Svarbu, kad dalyvautumėte kiekviename iš jų, ir todėl mes norime suteikti jums visas įmanomas galimybes jums tai gauti.

Kondensuoti kursai

INSENIA mokymo programos buvo sukurtos taip, kad per trumpiausią laiką būtų galima gauti išsamų mokymą, pašalinant tai, kas nėra praktikuojama kasdienėje profesijoje. Paprasčiau tariant, mes „atskyrėme šiaudelį nuo grūdų“, kad liktume vieni su išties svarbiu. Mūsų kursai gilinasi į projektų dalykus ir studento rengiamus praktinius pratimus, pagrįstus realiais projektais, nustatytose erdvėse ir atsižvelgiant į reikalavimus bei apribojimus, kuriuos nustato mūsų profesijos realumas.

Laikas mokytis, praktikuotis ir mėgautis

Mes paprašysime atlikti pratimus per teorinių užsiėmimų savaites, tačiau turėsite visą laiką, reikalingą jiems atlikti. Mes norime, kad jūs mėgautumėtės seminarais ir jais pasinaudotumėte be streso ir skubėjimo, kurį lemia pratybų pristatymo dienos. Taigi su mumis pirmiausia išmoksite, o paskui atlikite tai, ko išmokote, turėdami pakankamai laiko įsisavinti, pritaikyti ir pataisyti. Mes norime, kad jūs mėgautumėtės savo mokymu ir turėtumėte laiko, reikalingo papildomai veiklai, pavyzdžiui, lankytis muziejuose, dekoracijų parduotuvėse ir specializuotose bibliotekose.

Kultūriniai ir komerciniai vizitai

Mes jus labiau priartinsime prie realybės, nei galite įsivaizduoti. Galite dalyvauti projekto pristatymuose su tikrais klientais, palydėti vieną iš mūsų interjero dizainerių į namus, aplankyti nebaigtus darbus, dalyvauti mūsų tiekėjų gaminių pristatymuose, aplankyti baldų fabrikus ar medžiagų parduotuves ar palydėti mus į Pagrindinės puošybos mugės.

Tikros praktikuojamos praktikos

INSENIA praktikos yra įtrauktos į mūsų magistrantūros programas. Mes negalime nutraukti mokymo, jei jis nebuvo vykdomas praktikoje, bent jau šešias savaites. Mes suteikėme jums galimybę dėstyti mūsų interjero dizaino studijoje, kad žinotumėte susitarimo su klientu ir tiekėjais realybę.

Mes tvirtai tikime senu „mokinio“ metodu, kuris suformuojamas padedant jūsų „mokytojui“. Štai kodėl mes siūlome jums galimybę atlikti papildomą mokymo praktiką bendradarbiaujant su mūsų pačių studija. Kai kurie iš mūsų buvusių studentų dabar dirba laisvai samdoma „EstudioCeroEspacio“, mūsų dekoravimo studijoje.

Kreipkitės į mus, kai tik norite

Baigę mokymus ir būdami INSENIA studentu, turėsite neribotą prieigą prie užklausų savo mokytojams. Nebijokite priimti sunkių projektų, mes jus palaikysime ir išsklaidysime jūsų abejones.

Bent du kartus per savaitę atidarome savo kabinetus ne darbo valandomis, kad galėtumėte atvykti į darbą ir pasitarti su savo mokytojais bet kokia jums rūpima tema.

Ar jums reikia patarimo, kaip pradėti savo dekoravimo verslą? Klauskite mūsų verslo konsultacijų. Mes jums padėsime viskuo, ko jums reikia: administracinėmis procedūromis, registracija į socialinę apsaugą ir finansus, internetinę rinkodarą, tinklalapius, socialinius tinklus ir daug daugiau.

Darbo taryba

Mūsų siūlomų kursų ir magistrų tikslas yra suteikti visiems mūsų studentams naują profesiją interjero dizaino ir dekoravimo srityje. Daugelis kompanijų kreipiasi į mus ieškodamos norinčių specialistų, o mūsų studentai ir absolventai tuo naudojasi.

Naujienų skiltyje * galite žinoti apie kiekvieną naują darbą, stažuotę ar bendradarbiavimo pasiūlymą, kurio reikalauja šio sektoriaus įmonės.

* Tik studentams ir „Insenia“ absolventams.

Pačiame Madrido dizaino centre

INSENIA moko Madrido Las Cortes kaimynystėje, visai netoli visų didžiųjų sostinės dekoravimo parduotuvių (Trentino, Gastón ir Daniela, Gancedo, D'Erre, Keops ir kt.) Bei pačioje meno ir Madrido dizainas, du žingsniai nuo Thyssen muziejaus, „Prado“ muziejaus, „Reina Sofía“ muziejaus ir „Caixa“ forumo, geriausiomis susisiekimo priemonėmis viešuoju transportu ar automobiliu ir stovėjimo vieta 100 metrų atstumu.

„Dimad“ treniruočių partneriai

Insenia Design School Madrid yra mokymo įstaigų, aukštųjų mokyklų ir „Dimad“, Madrido dizainerių asociacijos, mokymo partnerių grupės dalis. Dėl narystės fakto, mūsų magistrantai taip pat gali metus laiko būti studentų partneriais nemokamai. Tokiu būdu jie gali pasirinkti puikų kultūros ir švietimo pasiūlymą, susijusį su dizaino pasauliu, ir aktyviai dalyvauti visoje asociacijos veikloje.

Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Insenia Design School Madrid

Skirta specialiai architektams, taip pat kitiems statybos technikos sričių absolventams, tokiems kaip techniniai architektai, matininkai, statybų inžinieriai, norintys nu ... [+]

Konkrečiai architektams

Skirta specialiai architektams, taip pat kitiems statybos technikos sričių absolventams, tokiems kaip techniniai architektai, matininkai, statybų inžinieriai, norintys nukreipti savo profesinę karjerą į interjero ir dekoravimo pasaulį.

Jei architektūra yra mokslas su meno krauju, interjero dizainas yra menas su mokslo krauju.

Jei techninis brėžinys ir aprašomoji geometrija neturi jums paslapčių, Insenia mieste mes nepriversime jūsų pakartoti šių dalykų. Vietoj to, jūs turėsite išskirtinės technikų prieigos klases, tokias kaip efemeriška architektūra ir specialistams skirtų specifinių projektų seminaras.

Galite pasiekti mūsų meistrą:Jei esate vyresnis nei 18 metų.Jei esate architektas, technikos architektas ar inžinierius ir norite sužinoti visas interjero dizaino ir dekoravimo pasaulio paslaptis.Jei studijavote interjero dizainą, bet nespėjote to praktikuoti ir norite pasivyti bei žinoti naujausias dizaino, konstrukcijų ir medžiagų naudojimo tendencijas.Jei studijavote 3D apibrėžimą ar modeliavimą, bet galvojate daugiau dėmesio skirti dizainui ir dekoravimui.Informacija apie kursą... [-]
Ispanija Madrido bendruomenė
Spalis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Insenia Design School Madrid

Skirta visų tipų žmonėms, norintiems išmokti kurti interjerus per trumpą laiką, bet nieko neišnešant. ... [+]

Kas tai yra?

Skirta visų tipų žmonėms, norintiems išmokti kurti interjerus per trumpą laiką, bet nieko neišnešant.

Jei nenorite pradėti 4-erių metų mokymo, „Insenia“ siūlo jums galimybę per 6 mėnesius gauti visą mokymą, leidžiantį patekti į interjero ir dekoravimo darbo rinką. Jūs išmoksite viską, ko jums reikia nuo nulio.

Galite pasiekti mūsų meistrą:Jei esate vyresnis nei 18 metų.Jei neturite universitetinių studijų ir norite ribotą laiką įgyti išsamų ir profesionalų mokymą interjero ir dizaino srityje.Jei turite universitetines studijas, net jei jos nėra susijusios su dizainu, interjero dizainu ar architektūra.Jei jau dirbate dekoravimo ir interjero dizaino srityje ir norite atnaujinti bei patobulinti savo teorines ir praktines žinias, kad galėtumėte tobulėti.Jei dirbate statybų ir reformų sektoriuje ir norite pasiūlyti projektavimo sprendimus savo klientams.Jei norite įstoti į darbo rinką dekoravimo ir interjero dizaino srityje, tobulinkite savo žinias ir patirtį šioje srityje.Informacija apie kursą... [-]
Ispanija Madrido bendruomenė
Spalis 2020
Ispanų
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Insenia Design School Madrid

Remdamiesi dideliu šūkiu: „Mes ne tokie kaip kiti. Mūsų skirtumai mus praturtina“, „ Insenia Design School Madrid ir Nuotolinis Madrido universitetas (UDIMA) atveria duri ... [+]

Pagal puikų šūkį: „Mes ne tokie kaip kiti. Mūsų skirtumai mus praturtina“, „ Insenia Design School Madrid ir Nuotolinis Madrido universitetas (UDIMA) atveria duris visiems, kurie aistringi interjero architektūros ir dekoravimo tema.

Laipsnio tikslas yra suteikti studentui galimybę įgyti pakankamai žinių ir patirties kurti naujus elementus (baldus, apšvietimą, dangas ar skyrius), paskirstyti ir apšviesti erdves, aprūpinti jas tinkama įranga ir įranga bei sujungti dalis į visi estetiniai ir harmoningi. Tai taip pat turi priartinti studentą prie interjero ir architektūros rinkos realybės, suteikdama reikiamų žinių, kad jie galėtų pradėti savo profesinę veiklą patys arba kiti.... [-]

Ispanija Madrido bendruomenė
Vasaris 2020
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Insenia Design School Madrid

Ištisus vienerius mokslo metus trunkančius mokymus, kad išmoktumėte ir patirtumėte viską, kas būtina norint patekti į interjero dizaino darbo rinką ar įsitraukti į šį nuo ... [+]

Ištisus vienerius mokslo metus trunkančius mokymus, kad išmoktumėte ir patirtumėte viską, kas būtina norint patekti į interjero dizaino darbo rinką ar įsitraukti į šį nuolat augantį sektorių.

Tai prisideda prie architektūros ir statybų srities, tiriant žmogaus sąsajas su gyvenamąja erdve milimetro skalėje, rūpinantis kiekviena detale, kiekvienu susidūrimu ir kiekvienu elementų deriniu, kad būtų užtikrintas jo funkcinis, teisinis, estetinis ir ekonominis tinkamumas.

Interjero architektūra yra disciplina, išvesta iš tradicinio „dekoravimo“ ar „interjero dizaino“, pabrėžiantį statybos technikos, įrenginių ir medžiagų išmanymą, taip pat žmogaus santykį su artimiausia aplinka. , ergonomika ir aplinkos dizainas.... [-]

Ispanija Madrido bendruomenė
Vasaris 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Calle del Marqués de Cubas,6
28014 Madrido bendruomenė, Ispanija