Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Apie mus

CEU IAM verslo mokykla (Pažangaus valdymo institutas) yra CEU grupės verslo mokykla . kur mokomi specialistai, kurie siekia vadovauti savo laukui etiniu ir ilgalaikiu būdu.

Mes esame didžiausia švietimo grupė Ispanijoje . Daugiau nei prieš 85 metus įsteigta Propagandistų katalikų asociacija (ACdP) grupė turi daugiau kaip 25 švietimo centrus, kuriuose yra daugiau nei 200 oficialių kursų . yra mokomi. Daugiau nei 250 000 studentų perėjo per mūsų klases ir daugiau nei 4000 specialistų kasdien dirba, kad pasiūlytų Jums geriausią išsilavinimą.

CEU švietimo grupė, kurios pavadinimas yra San Pablo CEU universiteto fondas, yra katalikų asociacijos „Propagandistai“ (ACdP) projektas . Fondo misija yra prisidėti prie visuomenės gerinimo teikiant aukščiausios kokybės švietimą, siūlydamas švietimo modelį, atitinkantį krikščioniškojo humanizmo principus , vertybes, kurias mums perduoda Evangelija, ir veikiantys viešajame gyvenime teisingumo ir teisingumo pagrindu. ginti žmones.

CEU grupės tikslas - siekti akademinės ir profesinės kompetencijos , naujovių švietimo projektuose ir mokinių mokymą žmogaus vertybėse ir dorybėse .

CEU IAM verslo mokyklos bruožai yra lyderystė ir etika , reaguojant į vis labiau skaitmeninį, pasaulinį ir nuolat besikeičiantį pasaulį. Esame pasiryžę palaikyti tvarias ir tvarias vertybes ir principus vadovaujant žmonėms ir organizacijoms.

Mes turime galingas tarptautines partnerystes , taip pat bendras programas su JAV institucijomis, pvz., Berkeley, Kalifornijos universitetu (reitinguojami Top 1 viešieji universitetai ir 4 geriausi pasaulio universitetų reitingai JAV naujienos), Babson kolegija (Pasaulio # 1 pripažinta verslumo ugdymo įstaiga). ) ir Kūrybinio lyderystės centras (reitingas „Top 5“ lyderystėje, „Financial Times“).

Pažangaus valdymo institutas (CEU IAM) Verslo mokykla taip pat yra AACSB International (Advokatų kolegijų verslo asociacijų asociacija) narys.

Tarptautiniai susitarimai

Pažangaus valdymo institutas (CEU IAM) Verslo mokykla (Pažangaus valdymo institutas) yra CEU grupės verslo mokykla. Ji susieja savo akademinę kompetenciją su tarptautine jos studentų projekcija, stiprindama savo pasiūlą tarptautinėse programose. Tikslas - išlaikyti visuotinę viziją dėl skirtingų vizijų prisidedančių kultūrų ir praturtėjimo.

CEU siūlo tarptautines programas Babsono verslo mokykloje (Bostonas, JAV), Kolumbijos universitete (Niujorke, JAV), Bostono universitete (Bostonas, JAV), Pažangiosios vadybos tyrimų institute (Kobe, Japonija), Berklio universiteto Fordham universitete (Niujorkas, JAV) ir Čikagos universitetas (JAV)

Asmeninis tobulėjimas

Pažangaus valdymo instituto (CEU IAM) verslo mokykla teikia viską, ko reikia norint pereiti į savo karjerą. Ji turi profesinės karjeros paslaugas, kurios padeda mokiniams visą studijų procesą ir baigus studijas. Ji taip pat suteikia galimybę naudotis CEU Emprende - specialiąja verslumo rėmimo programa, kurioje vyksta naujos ir ilgalaikės verslo iniciatyvos.

Profesinės karjeros departamentas sujungia CEU ryšius su daugybe įmonių, kad rastų sprendimus, atitinkančius absolventų įdarbinimo poreikius ir karjeros plėtros siekius. Daugiau nei 4500 susitarimų pasirašyta su įvairiomis kompanijomis visame pasaulyje.

Programos mokomos:
  • Ispanų
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Pagrindinės automobilių pramonės įmonės turi specialistų, turinčių specializuotą mokymą ir švietimą šioje srityje. Būtina skubiai reikalauti, kad personalas, turintis spe ... [+]

Pagrindinės automobilių pramonės įmonės turi specialistų, turinčių specializuotą mokymą ir švietimą šioje srityje. Būtina skubiai reikalauti, kad personalas, turintis specializuotų profilių, turėtų tvirtą verslo patirtį. Šis magistro laipsnis suteikia stažuotes automobilių pramonės įmonėse.

Prieigos profilis

Kursas skirtas profesionalams ir mokytojams, kurie norėtų specializuotis automobilių pramonėje ir yra verslo, ekonomikos, inžinerijos, rinkodaros ir teisės absolventai.

Programa

Programą sudaro 11 modulių.

Pramonė. Aprašymas, funkcija ir sąsajaCentrinė ir funkcinė gamintojo struktūraGamintojo centrinė struktūra. Finansinė strategija ir valdymasPardavimų skyrius. Pardavimų zonosPardavimų skyriusPardavėjasIšoriniai ekonominiai veikėjaiVadovavimas. Valdymo įgūdžiaiPaslaugų skyriusSantykiai su visuomenePraktika* * Stažuotė prasidės magistrantūros studijų pabaigoje, ne trumpiau kaip 3 mėnesius ir ne ilgiau kaip 6 metus.Automobilių verslo projektasTikslai... [-]
Ispanija Madridas Madrido bendruomenė
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
400 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Finansų sektorius turi daug galimybių skatinti darbo vietas. Be to, tiek didelėms, tiek mažosioms įmonėms reikia ir ieškoti vadovų, turinčių tvirtą finansinį pagrindą. Dė ... [+]

Finansų sektorius turi daug galimybių skatinti darbo vietas. Be to, tiek didelėms, tiek mažosioms įmonėms reikia ir ieškoti vadovų, turinčių tvirtą finansinį pagrindą. Dėl šios priežasties sukūrėme programą, kuri suteikia išsamų vaizdą apie finansų pasaulį tiek verslo, tiek bankininkystės ir finansų sektoriuje.

Prieigos profilis

Profesionalai ir vadovai, dirbantys įmonių, finansų departamentų, bankų ir finansų rinkų finansų valdymo, taip pat ne finansų srities specialistų, kurie turi tvirtą finansinę bazę, siekiant pažangos profesinėje karjeroje, garantijos.

Magistro laipsnis skirtas žmonėms, norintiems dirbti šiose srityse: stambių įmonių ar šeimos įmonių finansiniai skyriai (finansai, administracija, valdymo kontrolė, iždas ir kt.), Investicijų valdymas (turto valdymas, privačios bankininkystės, nekilnojamojo turto investicijos) šeimos biuras, draudimo bendrovės, kolektyvinio investavimo fondai, rizikos draudimo fondai, rizikos kapitalo fondai ar pradinis kapitalas ir tt), komercinė bankininkystė (mažmeninė prekyba, įmonių ir verslo bankininkystė, vartojimo finansai ir kt.), investicinė bankininkystė (įmonių finansai, struktūrinis finansavimas vertybinių popierių ir išvestinių priemonių tarpininkavimas, prekyba, moksliniai tyrimai ir kt.), viešosios bankininkystės (plėtros bankai, daugiašalės finansų įstaigos), reitingų, konsultavimo ar finansų konsultacijų agentūros.... [-]

Ispanija Madridas Madrido bendruomenė
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
400 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Vykdomasis magistro laipsnis miesto planavimo ir plėtros mokykloje yra lyginamasis kriterijus Ispanijoje, turintis du dešimtmečius sukauptą patirtį visą darbo dieną ir dv ... [+]

Vykdomasis magistro laipsnis miesto planavimo ir plėtros mokykloje yra lyginamasis kriterijus Ispanijoje, turintis du dešimtmečius sukauptą patirtį visą darbo dieną ir dvylika metų vykdant vykdomąjį variantą.

Planuotojai, baigę MUOT, išsiskiria dėl savo daugiadisciplininės perspektyvos, tuo pačiu parodydami puikų pasirengimą šiuolaikinių miestų iškeltoms problemoms spręsti. Pažymėtina ir jų sėkmė darbo rinkoje ir aukšto lygio pareigybių užmezgimas institucijose ir įmonėse, susijusiose su miestų plėtros projektų valdymu ir miesto ateitimi.

Čia jums suteikiama puiki galimybė įgyti kvalifikaciją srityje, kurioje auga kvalifikuotų darbuotojų paklausa, nepamirštant galimybės stažuotis pirmaujančiose šios srities įmonėse.... [-]

Ispanija Madridas Madrido bendruomenė
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
640 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Mūsų programa siekiama pagerinti, atnaujinti ir stiprinti jaunų specialistų teisines ir mokestines žinias iš praktinės perspektyvos, tačiau vienodai akcentuojant ir iš to ... [+]

Mūsų programa siekiama pagerinti, atnaujinti ir stiprinti jaunų specialistų teisines ir mokestines žinias iš praktinės perspektyvos, tačiau vienodai akcentuojant ir iš tos pačios praktinės perspektyvos, ji siekia parodyti jiems netradicinius techninius profesijos poreikius.

Esame įsitikinę, kad tik susipažinę su savo klientų poreikiais, nesvarbu, ar jie yra organizacijos viduje, ar išorėje, jei konsultavimo paslaugos teikiamos trečiosioms šalims, ar karjeros pradžios specialistai gali sutelkti savo patarimus tais aspektais, kuriuose klientas suvokia ir gauna pridėtinę vertę.

Prieigos profilisUniversiteto absolventai arba asmenys, pradedantys profesinę karjerą ir norintys derinti mokymą su savo profesine veikla.Profesionalai iš advokatų kontorų, konsultacijų, įmonių, teikiančių teisines konsultacijas įmonėms ir apskritai visiems, kurie nori išplėsti savo žinias apie nacionalinius ir tarptautinius mokesčius.Finansų sektoriaus specialistai, kuriems reikalingas mokymas apmokestinti.Programa... [-]
Ispanija Madridas Madrido bendruomenė
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
300 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Tarptautinis magistras skaitmeniniame versle (MDIB) yra novatoriškas magistro laipsnis, kurio specializacija - pagrindinės skaitmeninės aplinkos disciplinos, kurių studen ... [+]

Tarptautinis magistras skaitmeniniame versle (MDIB) yra novatoriškas magistro laipsnis, kurio specializacija - pagrindinės skaitmeninės aplinkos disciplinos, kurių studentai turės galimybę įgyti skaitmeninių stažuočių įmonėse Vašingtone.

MDIB leidžia valdyti naujas skaitmeninio valdymo priemones verslo augimui. Jis apjungia strateginį ir analitinį požiūrį, nagrinėjant pagrindinius klausimus: skaitmeninę ekosistemą ir valdymą, skaitmeninę rinkodarą ir komunikaciją, inovacijas ir verslumą, finansus ir operacijas ar didelius duomenis.

MDIB naujumas yra tai, kad jis leidžia savo studentams nedelsiant taikyti savo skaitmeninio stažuotės programoje įgytus įgūdžius Vašingtone su pirmaujančiomis JAV institucijomis.... [-]

Ispanija Madridas Madrido bendruomenė
Spalis 2020
Ispanų
Dieninės
600 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Programa suteikia neprilygstamą galimybę jauniems absolventams ir jauniems specialistams, turintiems iki 3 metų patirtį, kurie nori sukurti kelią atsakingoms pareigoms įm ... [+]

Programa suteikia neprilygstamą galimybę jauniems absolventams ir jauniems specialistams, turintiems iki 3 metų patirtį, kurie nori sukurti kelią atsakingoms pareigoms įmonėje, taikant metodą, leidžiantį studentui išnaudoti visą jų vadovavimą ir potencialą. Tai pasiekiama priartinant turinį ir interesus, konsoliduojant žinias apie naujausius valdymo metodus, reikalingus norint pasiekti profesinę sėkmę pasaulinėje, dinamiškoje ir įvairialypėje aplinkoje.

Prieigos profilisDėl savo daugiadisciplininio pobūdžio magistro laipsnis orientuotas į absolventus ir absolventus iš daugelio akademinių šaltinių.Biosanitarinė (farmacija, veterinarijos, biotechnologijos, chemijos).Technikai (visų specialybių, architektų ir kt. Inžinieriai).Socialinė (teisė, psichologija, viešieji ryšiai, istorija ir humanitariniai mokslai).Įmonė (ADE, ekonomika, rinkodara, reklama ir kt.).Neturėdami profesinės patirties ar nedaug. Jų specializacijos maršrutai leidžia naudotis iš kelių akademinių šaltinių ir studentams individualizuoti magistro laipsnį.programa... [-]
Ispanija Madridas Madrido bendruomenė
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
5000 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Šio magistro kurso tikslas - mokyti pirmosios kartos technologinių teisininkų, turinčių tikrąsias žinias ir patirtį, kuri leistų jiems bendrauti šioje skaitmeninėje aplin ... [+]

Atėjo laikas, kad teisinis sektorius atliktų savo vaidmenį skaitmeninėje revoliucijoje, ir šis Mokytojas padės jums tai padaryti.

Dėl visapusiškų žinių apie kiekvieną technologiją tiek teisinės, tiek techninės perspektyvos, kuri bus įgyta programos pabaigoje, advokatas turės visas būtinas priemones, kad suprastų šiandienos ir rytoj pasaulį ir susidurs su nauja teisine situacijos su pasitikėjimu, įžvalga ir verslo vizija, kad tik labiausiai kvalifikuotų ir kvalifikuotų specialistų, apmokytų visose šiose technologijose.

Šio magistro kurso tikslas - mokyti pirmosios kartos technologinių teisininkų, turinčių tikrąsias žinias ir patirtį, kuri leistų jiems bendrauti šioje skaitmeninėje aplinkoje užtikrinant, pasitikėdama ir supratimu.... [-]

Ispanija Madridas Madrido bendruomenė
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
350 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

CEU Institute for Advanced Management

Address
c/Tutor 35
28008 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija