Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas yra IAAC?

Katalonijos pažangiosios architektūros institutas (IAAC) yra mokslinių tyrimų, švietimo, gamybos ir informavimo centras, kurio misija - numatyti būsimą mūsų visuomenės buveinę ir ją kurti.

112537_iaac111.jpg

IAAC seka skaitmeninę revoliuciją visose skalėse (nuo bitų iki geografijos, nuo mikrokontrolerių iki miestų, nuo medžiagų iki teritorijos), kad išplėstų architektūros ir dizaino ribas ir atitiktų žmonijos iššūkius. IAAC yra eksperimentinis ir patirtinis centras, kuriame mokosi atliekant bandymų metodiką, skatinančią realius sprendimus.

IAAC yra atviras, nepriklausomas ir radikalus pelno nesiekiantis fondas, turintis 17 metų veiklos; įkvėpė Barselonos , architektūros ir dizaino sostinės, kur buvo rastas urbanizmas ir kur vietinis aukštos kokybės ir į naujoves orientuotas tyrimas yra susijęs su tarptautiniu kompetencijos tinklu technologijų, architektūros ir visuomenės srityse, vertybėmis.

IAAC, be savo švietimo ir mokslinių tyrimų, yra tarpdisciplininė ir daugiakultūrė stabili bendruomenė , siekianti palaikyti nuolatinį ryšį ir bendradarbiavimą tarp šimtų mokytojų, tyrėjų, institucijų ir bendrovių, dirbančių su mumis arba siekiančius rasti sprendimus dideli žmonijos iššūkiai.

Vizija

IAAC yra švietimas, turintis pažangiosios architektūros magistro laipsnį, magistras mieste

Tai taip pat įmanoma per Fab akademiją, platinamą švietimo modelį, kurio tikslas - visiems pristatyti skaitmeninę gamybą. Jau nekalbant apie seminarus ir trumpąsias programas, įgyvendinančias pasaulines darbotvarkes, sukurtas per vietinius sprendimus, pvz., Pasaulinę vasaros mokyklą .

IAAC yra Fabrication, su Fab Lab Barcelona, pirmiausia ir pažangiausia skaitmenine gamybos laboratorija ES, ir „ Green Fab Lab“, pirmoji skaitmeninės gamybos laboratorija, orientuota į savarankiškumą: dvi vietos, kur galite sukurti beveik viską. 2014 m . FAB10, 10-ojo metinio pasaulinio Fab Lab konferencijos metu, „Fab Lab Barcelona“ sustiprino savo vaidmenį „Fab Lab“ tinkle kaip vieną iš pasaulinių skaitmeninės gamybos revoliucijos lyderių ir „Fab Academy“ programos koordinatorių.

IAAC yra moksliniai tyrimai, kuriuos sudaro daugybė Europos Sąjungos finansuojamų projektų, kurie buvo sukurti bendradarbiaujant su valstybiniais ir privačiais Europos partneriais, orientuoti į technologijų vaidmenį mūsų visuomenėje ir miestuose.

IAAC yra savarankiškumas, su Valldaura Labs, savarankišku tyrimų centru, esančiu Collserola Metropolitan parke, 20 minučių nuo Barselonos centro ir apsuptas 140 hektarų miško, kuriame gaminamos ir laboratorijos. energijos, maisto ir daiktų bandymai.

IAAC yra informavimo priemonė, paskaitų, leidinių, parodų ir konkursų metu. Tokių iniciatyvų kaip „ IAAC“ paskaitų serija arba „ Advanced Architecture Contest“ dėka IAAC skatina savo vertybes diskusijoje apie architektūrą, miestus, visuomenę ir technologijas, su kuriomis susiduria šiandieniniai pasauliniai iššūkiai.

112538_14711306_10154628257993824_8031058357072038494_o1.jpg

Misija

Pabrėžti ir sustiprinti IAAC, kaip pasaulinio lygio švietimo ir mokslinių tyrimų , poziciją, taip pat savarankiškumą ir skaitmeninę gamybą , konsoliduojant ir plėtojant mokslinių tyrimų projektus, taip pat siūlant atnaujintas akademines programas.

Plėtoti bendradarbiavimą su strateginėmis valstybinėmis ir privačiomis partnerystėmis tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Stiprinti konsultacinį vaidmenį kuriant konkrečius aljansus su pramonės šakomis, kurios skatina ir remia taikomuosius mokslinius tyrimus.

Aktyviai vykdyti su žaliąja architektūra, tvarumu ir atsinaujinančia energija susijusią veiklą, kuriant „Green Fab Lab“, „Food Lab“ ir „Energy Lab“.

Sustiprinti mūsų dabartinį darbą ir specializuotą ekspertų grupę naujoviškoms strategijoms miestų planavimo ir urbanistikos srityse, atkreipiant dėmesį į protingų miestų iššūkį.

Departamentai

Siekdama vykdyti šią misiją, IAAC yra suskirstyta į keturis padalinius, kurie visi skirti moksliniams tyrimams, švietimui, gamybai ir informavimui , o misija - įsivaizduoti būsimą mūsų visuomenės buveinę ir statyti ją dabartyje.

Šie skyriai yra:

  • Išplėstinė architektūros grupė, vadovaujama Areti Markopoulou
  • „Fab Lab Barcelona“, režisierius Tomás Diez
  • „Urban Sciences Lab“, režisierius Willy Müller
  • „Valldaura“ savarankiška laboratorija, vadovaujama Vicente Guallart

IAAC siekia, kad RD būtų atsižvelgta į architektūrą ir urbanizmą, ir sukurti daugiadisciplininius žinių tinklus.

Tuo tikslu institutas bendradarbiauja su keliais miestais ir regionais, pramonės grupėmis ir mokslinių tyrimų centrais , įskaitant Barselonos miesto tarybą, Collserola gamtos parką, Masačusetso technologijos institutą (MIT), Informacinių technologijų ir architektūros centrą (CITA). ), Pietų Kalifornijos architektūros institutas (Sci-Arc), taip pat įvairios bendrovės, tarp kurių CISCO, Endesa, Kuka Robotics ir daugelis kitų.

Kartu su jais Institutas rengia įvairias mokslinių tyrimų programas ir projektus, kuriuose dalyvauja įvairių sričių ekspertai: architektūra, inžinerija, biologija, sociologija, antropologija ir kitos tyrimo sritys.

112541_ALTO-Technology2_0268.jpg

Vertybės

Katalonijos pažangiosios architektūros institutas yra:

Socialinė: svarbi socialinė bazė, nuo sąveikos su asmenimis, įmonėmis ir organizacijomis iš viso pasaulio, skatinant inovacijas žmogaus buveinės statyboje.

Nepriklausomas: privatus pelno nesiekiantis fondas, bendradarbiaujantis su asmenimis, universitetais, įmonėmis ir visuomeninėmis organizacijomis, skatinant naujoviškus metodus.

Pasaulinis: mintyje ir veikiant žmogiškojo kapitalo kilme, mokantis iš pasaulio įvairovės, skatinant vietos realijas, turinčias labai specifinę tapatybę.

Kompaktiškas: organizacija, kuri yra lanksti, judri, greita, galinti numatyti naujus mūsų laikų iššūkius.

Informacinė: skaitmeninių sistemų pripažinimas technologine baze, kuri šiandien keičia mūsų pasaulį, integruoja visas technologijas ir procesus, susijusius su visomis jų veiklos sritimis.

Natūralus: skatinant susietas savarankiškumo sistemas pagal biologinių ekosistemų taisykles, siekiant padėti sukurti ekologiškesnį ir socialiniu požiūriu tvaresnį pasaulį.

Holistinis: plati žmonių buveinės koncepcijos, dizaino ir statybos apžvalga, apimanti visas skales (bitus iki geografijos), sąveikaujant su keliomis disciplinomis.

Kodėl mokytis IAAC?

  • Su šia gyvenimu besikeičiančia patirtimi pasidalinsite su neeilinių studentų ir darbuotojų iš daugiau nei 70 skirtingų šalių bendruomene.
  • Jūs įsisavinsite naujausius įrankius ir technologijas, mokantis geriausius jų sektorių mokslininkus, tyrėjus ir specialistus.
  • 70% IAAC absolventų susiranda darbą po 6 mėnesių nuo magistrantūros studijų programų užbaigimo ir 90% per metus.
  • Jūs atrasite Barseloną, vieną iš geriausių pasaulio miestų, ir tą, kuris nustato dizaino, architektūros ir miestų mokslo tendencijas.
  • Jūs tapsite konsoliduotu žmonių tinklu - absolventais, tyrėjais ir fakultetais - kurie bus jūsų šeima, verslo partneriai ir formuos ateitį kartu su jumis.
  • Jūs turėsite prieigą prie vienos iš labiausiai įrengtų skaitmeninės gamybos laboratorijų ES, „Fab Lab Barcelona“, ir jūs sužinosite, kaip dirbti su skaitmenine gamyba akademinėje aplinkoje, kur didžiausias studentų skaičius yra vienoje mašinoje (nuo 5 iki 1) .

Vietos

Barselona

Address
Pujades 102, Poble Nou, Barcelona
08005 Barselona, Katalonija, Ispanija