Oficialus aprašymas

Kas yra IAAC?

Katalonijos pažangiosios architektūros institutas (IAAC) yra mokslinių tyrimų, švietimo, gamybos ir informavimo centras, kurio misija - numatyti būsimą mūsų visuomenės buveinę ir ją kurti.

112537_iaac111.jpg

IAAC seka skaitmeninę revoliuciją visose skalėse (nuo bitų iki geografijos, nuo mikrokontrolerių iki miestų, nuo medžiagų iki teritorijos), kad išplėstų architektūros ir dizaino ribas ir atitiktų žmonijos iššūkius. IAAC yra eksperimentinis ir patirtinis centras, kuriame mokosi atliekant bandymų metodiką, skatinančią realius sprendimus.

IAAC yra atviras, nepriklausomas ir radikalus pelno nesiekiantis fondas, turintis 17 metų veiklos; įkvėpė Barselonos , architektūros ir dizaino sostinės, kur buvo rastas urbanizmas ir kur vietinis aukštos kokybės ir į naujoves orientuotas tyrimas yra susijęs su tarptautiniu kompetencijos tinklu technologijų, architektūros ir visuomenės srityse, vertybėmis.

IAAC, be savo švietimo ir mokslinių tyrimų, yra tarpdisciplininė ir daugiakultūrė stabili bendruomenė , siekianti palaikyti nuolatinį ryšį ir bendradarbiavimą tarp šimtų mokytojų, tyrėjų, institucijų ir bendrovių, dirbančių su mumis arba siekiančius rasti sprendimus dideli žmonijos iššūkiai.

Vizija

IAAC yra švietimas, turintis pažangiosios architektūros magistro laipsnį, magistras mieste

Tai taip pat įmanoma per Fab akademiją, platinamą švietimo modelį, kurio tikslas - visiems pristatyti skaitmeninę gamybą. Jau nekalbant apie seminarus ir trumpąsias programas, įgyvendinančias pasaulines darbotvarkes, sukurtas per vietinius sprendimus, pvz., Pasaulinę vasaros mokyklą .

IAAC yra Fabrication, su Fab Lab Barcelona, pirmiausia ir pažangiausia skaitmenine gamybos laboratorija ES, ir „ Green Fab Lab“, pirmoji skaitmeninės gamybos laboratorija, orientuota į savarankiškumą: dvi vietos, kur galite sukurti beveik viską. 2014 m . FAB10, 10-ojo metinio pasaulinio Fab Lab konferencijos metu, „Fab Lab Barcelona“ sustiprino savo vaidmenį „Fab Lab“ tinkle kaip vieną iš pasaulinių skaitmeninės gamybos revoliucijos lyderių ir „Fab Academy“ programos koordinatorių.

IAAC yra moksliniai tyrimai, kuriuos sudaro daugybė Europos Sąjungos finansuojamų projektų, kurie buvo sukurti bendradarbiaujant su valstybiniais ir privačiais Europos partneriais, orientuoti į technologijų vaidmenį mūsų visuomenėje ir miestuose.

IAAC yra savarankiškumas, su Valldaura Labs, savarankišku tyrimų centru, esančiu Collserola Metropolitan parke, 20 minučių nuo Barselonos centro ir apsuptas 140 hektarų miško, kuriame gaminamos ir laboratorijos. energijos, maisto ir daiktų bandymai.

IAAC yra informavimo priemonė, paskaitų, leidinių, parodų ir konkursų metu. Tokių iniciatyvų kaip „ IAAC“ paskaitų serija arba „ Advanced Architecture Contest“ dėka IAAC skatina savo vertybes diskusijoje apie architektūrą, miestus, visuomenę ir technologijas, su kuriomis susiduria šiandieniniai pasauliniai iššūkiai.

112538_14711306_10154628257993824_8031058357072038494_o1.jpg

Misija

Pabrėžti ir sustiprinti IAAC, kaip pasaulinio lygio švietimo ir mokslinių tyrimų , poziciją, taip pat savarankiškumą ir skaitmeninę gamybą , konsoliduojant ir plėtojant mokslinių tyrimų projektus, taip pat siūlant atnaujintas akademines programas.

Plėtoti bendradarbiavimą su strateginėmis valstybinėmis ir privačiomis partnerystėmis tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Stiprinti konsultacinį vaidmenį kuriant konkrečius aljansus su pramonės šakomis, kurios skatina ir remia taikomuosius mokslinius tyrimus.

Aktyviai vykdyti su žaliąja architektūra, tvarumu ir atsinaujinančia energija susijusią veiklą, kuriant „Green Fab Lab“, „Food Lab“ ir „Energy Lab“.

Sustiprinti mūsų dabartinį darbą ir specializuotą ekspertų grupę naujoviškoms strategijoms miestų planavimo ir urbanistikos srityse, atkreipiant dėmesį į protingų miestų iššūkį.

Departamentai

Siekdama vykdyti šią misiją, IAAC yra suskirstyta į keturis padalinius, kurie visi skirti moksliniams tyrimams, švietimui, gamybai ir informavimui , o misija - įsivaizduoti būsimą mūsų visuomenės buveinę ir statyti ją dabartyje.

Šie skyriai yra:

 • Išplėstinė architektūros grupė, vadovaujama Areti Markopoulou
 • „Fab Lab Barcelona“, režisierius Tomás Diez
 • „Urban Sciences Lab“, režisierius Willy Müller
 • „Valldaura“ savarankiška laboratorija, vadovaujama Vicente Guallart

IAAC siekia, kad RD būtų atsižvelgta į architektūrą ir urbanizmą, ir sukurti daugiadisciplininius žinių tinklus.

Tuo tikslu institutas bendradarbiauja su keliais miestais ir regionais, pramonės grupėmis ir mokslinių tyrimų centrais , įskaitant Barselonos miesto tarybą, Collserola gamtos parką, Masačusetso technologijos institutą (MIT), Informacinių technologijų ir architektūros centrą (CITA). ), Pietų Kalifornijos architektūros institutas (Sci-Arc), taip pat įvairios bendrovės, tarp kurių CISCO, Endesa, Kuka Robotics ir daugelis kitų.

Kartu su jais Institutas rengia įvairias mokslinių tyrimų programas ir projektus, kuriuose dalyvauja įvairių sričių ekspertai: architektūra, inžinerija, biologija, sociologija, antropologija ir kitos tyrimo sritys.

112541_ALTO-Technology2_0268.jpg

Vertybės

Katalonijos pažangiosios architektūros institutas yra:

Socialinė: svarbi socialinė bazė, nuo sąveikos su asmenimis, įmonėmis ir organizacijomis iš viso pasaulio, skatinant inovacijas žmogaus buveinės statyboje.

Nepriklausomas: privatus pelno nesiekiantis fondas, bendradarbiaujantis su asmenimis, universitetais, įmonėmis ir visuomeninėmis organizacijomis, skatinant naujoviškus metodus.

Pasaulinis: mintyje ir veikiant žmogiškojo kapitalo kilme, mokantis iš pasaulio įvairovės, skatinant vietos realijas, turinčias labai specifinę tapatybę.

Kompaktiškas: organizacija, kuri yra lanksti, judri, greita, galinti numatyti naujus mūsų laikų iššūkius.

Informacinė: skaitmeninių sistemų pripažinimas technologine baze, kuri šiandien keičia mūsų pasaulį, integruoja visas technologijas ir procesus, susijusius su visomis jų veiklos sritimis.

Natūralus: skatinant susietas savarankiškumo sistemas pagal biologinių ekosistemų taisykles, siekiant padėti sukurti ekologiškesnį ir socialiniu požiūriu tvaresnį pasaulį.

Holistinis: plati žmonių buveinės koncepcijos, dizaino ir statybos apžvalga, apimanti visas skales (bitus iki geografijos), sąveikaujant su keliomis disciplinomis.

Kodėl mokytis IAAC?

 • Su šia gyvenimu besikeičiančia patirtimi pasidalinsite su neeilinių studentų ir darbuotojų iš daugiau nei 70 skirtingų šalių bendruomene.
 • Jūs įsisavinsite naujausius įrankius ir technologijas, mokantis geriausius jų sektorių mokslininkus, tyrėjus ir specialistus.
 • 70% IAAC absolventų susiranda darbą po 6 mėnesių nuo magistrantūros studijų programų užbaigimo ir 90% per metus.
 • Jūs atrasite Barseloną, vieną iš geriausių pasaulio miestų, ir tą, kuris nustato dizaino, architektūros ir miestų mokslo tendencijas.
 • Jūs tapsite konsoliduotu žmonių tinklu - absolventais, tyrėjais ir fakultetais - kurie bus jūsų šeima, verslo partneriai ir formuos ateitį kartu su jumis.
 • Jūs turėsite prieigą prie vienos iš labiausiai įrengtų skaitmeninės gamybos laboratorijų ES, „Fab Lab Barcelona“, ir jūs sužinosite, kaip dirbti su skaitmenine gamyba akademinėje aplinkoje, kur didžiausias studentų skaičius yra vienoje mašinoje (nuo 5 iki 1) .

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Meistras mieste ... [+]

Meistras mieste

Barselonoje, urbanizmo sostinėje, MaCT iš naujo apibrėžia miesto planavimo praktiką

„MaCT“ rengia naujus specialistus ir miesto technologus, kad sukurtų taikomąsias vizijas ir miestų projektavimo sprendimus, atitinkančius dabartinius aplinkos, ekonominius ir socialinius iššūkius. Naudojant realius atvejų tyrimus ir bendradarbiaujant su pramone, miesto administracija ir Europos Komisija, programa veikia miestuose kurdama reaguojančias, decentralizuotas, produktyvias, skaitmenines ir hiperjungtas sistemas.

Kontekstas ir darbotvarkė

Siekdamas suprasti svarbų technologijų vaidmenį formuojant būsimą miesto aplinką, magistras mieste... [-]

Ispanija Barcelona
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
9 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Dizaino magistro laipsnis naujiems ateities sandoriams (MDEF) yra devynių mėnesių patirtis tiems studentams, kurie nori išplėsti savo dėmesio interesus ir įgyti įgūdžių p ... [+]

Įvadas

Dizaino magistro laipsnį (MDEF) organizuoja Katalonijos pažangiosios architektūros institutas ir ELISAVA Barselonos dizaino ir inžinerijos mokykla , bendradarbiaudama su Fab akademija.

Mokytojas yra devynių mėnesių patirtis (šiuo metu rengiamas antrasis metai) studentams, norintiems išplėsti savo interesus ir įgyti įgūdžių protestus paversti prototipais, idėjomis į veiksmus ir kurie verčiasi transformuoti misiją dabartinę padėtį visuomenėje. Programa susideda iš keturių kritinių žingsnių: tyrinėjimas, instrumentavimas, refleksija ir taikymas. Per šiuos keturis žingsnius kapitonas siekia pateikti strateginę viziją ir priemones dizaineriams, sociologams, ekonomistams ir kompiuterių mokslininkams, kad jie taptų pokyčių agentais daugelyje profesinių aplinkų. Programoje daugiausia dėmesio skiriama intervencijų, skirtų produktams, platformoms ir dislokavimui, kuriais siekiama sukurti naujus ateities sandorius, projektavimas, anksčiau analizuojant dabartinius visuomenės ir pramonės iššūkius.... [-]

Ispanija Barcelona
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Išplėstinių ekologinių pastatų magistras yra 11 mėnesių trukmės akademinė programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas praktikos orientuotam požiūriui mokyti specialis ... [+]

Išplėstinių ekologinių pastatų magistras yra 11 mėnesių trukmės akademinė programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas praktikos orientuotam požiūriui mokyti specialistus, turinčius pažangių žinių apie ekologinių pastatų projektavimą ir statybą. Programa vyksta Valldaura Labs, Barselonoje, Ispanijoje.

Per pirmuosius šešis mėnesius Barselonoje studentai pradės vykdyti intensyvius ir kaupiamuosius modulius ir seminarus, kuriuose bus sprendžiamos visos sritys, susijusios su pažangių ekologinių pastatų, įskaitant medžiagų, šilumos ir medžiagų apykaitos, sistemas.

Parengę aukščiau minėtus įgūdžius, studentai kartu sukurs ekologinio pastato prototipo projektavimo koncepciją, strategijas, gamybos metodus ir brėžinius, kurie bus sukurti per pastaruosius tris programos mėnesius.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Barselonoje IAAC siūlo tarptautinę magistrantūros programą pažangiosios architektūros (MAA). MAA yra orientuota į architektus, inžinierius ir dizainerius iš viso pasaulio ... [+]

Įvadas

Barselonoje IAAC siūlo tarptautinę magistrantūros programą pažangiosios architektūros (MAA). MAA yra orientuota į architektus, inžinierius ir dizainerius iš viso pasaulio, norinčius įsivaizduoti mūsų miestų ir visuomenių ateitį ir įsipareigoti ją pastatyti dabartyje.

Kaip pirmasis pažangiosios architektūros magistras pasaulyje, IAAC MAA dabar pasiekė 19-ąjį leidinį. Per šį laiką IAAC gavo ir gyvena daugiau kaip 1000 studentų iš daugiau nei 70 šalių , todėl ji yra išskirtinai tarptautinė ir daugiakultūrė vieta .

9 mėnesių (MAA01) arba 18 mėnesių (MAA02) versijoje pažangiosios architektūros magistras yra akredituotas Universidad Politècnica de Catalunya (UPC), turintis atitinkamai 75 ECTS ir 130 ECTS . MAA vadovauja architektas ir tyrėjas Areti Markopoulou.... [-]

Ispanija Barcelona
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
9 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Robotikos ir pažangiosios statybos magistras (MRAC) siekia mokyti naujos kartos tarpdisciplininių specialistų, galinčių susidurti su mūsų augančiu poreikiu sukurti tvares ... [+]

Robotikos ir pažangiosios statybos magistras (MRAC) siekia mokyti naujos kartos tarpdisciplininių specialistų, galinčių susidurti su mūsų augančiu poreikiu sukurti tvaresnę ir optimizuotą statybos ekologinę sistemą. Meistras yra orientuotas į naujus dizaino ir rinkos galimybes, atsirandančias dėl naujų robotų ir pažangių gamybos sistemų.

Seminarų, praktinių užsiėmimų ir studijos projektų derinys, magistro programa iššūkis tradiciniams statybos sektoriaus procesams. Jame nagrinėjama, kaip robotikos ir skaitmeninės gamybos įrankiai gali keisti būdų, kaip kurti ir plėtoti tokių naujų gamybos metodų procesus ir projektavimo priemones.

MRAC siūlo tarptautinę ir daugiadisciplinę aplinką, kurioje inžinieriai, dizaineriai, architektai, amatininkai, mokslininkai ir pramonės partneriai turi galimybę permąstyti statybos pramonę. Kapitonas vyks Katalonijos pažangiosios architektūros institute, kūrybinėje erdvėje, pilnai įrengtoje naujausiose gamybos technologijose, Barselonoje, tarptautiniame inovacijų centre tradiciškai turtingame pramonės regione.... [-]

Ispanija Barcelona
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba