Oficialus aprašymas

Kodėl studijuoti Rinkodara IM

Jei studijuoti skaitmeninės rinkodaros, MP padauginkite savo profesinį mokymą

20 priežasčių pasirinkti IM:

Kokybinė, švietimo, darbo, ekonominių, techninių

KOKYBINĖ PRIEŽASTYS

I. Skaitmeniniai Verslo studijos didžiausių pasaulio mokyklos. Daugiau nei 150 profesorių, kurie moko mūsų centruose visoje Ispanijoje, Airijoje, Meksikoje, Kosta Rika, Gvatemala, Nikaragva, Hondūras, Kolumbija, ir tt; daugiau nei 40 specializuotų programų skaitmeninės rinkodaros, daugiau nei 7000 studentų iš 26 skirtingų šalių ir savo skelbti daugiau nei 14 knygų skelbiamas.

II. Dvivietis Laipsnis. Studentas, kai mokymo programa yra baigtas, jūs gausite programa akredituota universiteto Abat Oliba diplomų ir profesinės lygio, atstovaujamos IM. Tarptautinis marketingas institutas.

III. Turime ISO 9001: 2008 kokybės vadybos įvykdyti UNE 66181, kuri pripažįsta mūsų kokybę online mokymus.

IV. Partneriai ir akredituota universiteto Abat Oliba, kad Cenfotec universiteto Kosta Rika, ir mes esame dalis Fede (Europos federacija mokykloms), ANCED (Nacionalinės asociacijos centrų eLearning ir atstumas) ir Adigital (Ispanijos asociacijos Ekonomikos organizacijų skaitmeninis), be kita ko.

pedagoginių priežasčių

V. Efektyvus Pedagogika: mes paleisti iš pildymo angos informacijos, mes esame veiksmingas. Tiek pastabos, ir mokytojams.

Laisvė kurti taip, kaip norite, tyrimą norima tvarka ir padaryti pristatymus bet kuriuo metu.

VI. Fakultetas. Paieškos procesas yra intensyvūs ir reikalaujantys mokytojai. Mes turime puikių specialistų Digital Marketing, kuris patinka perkelti savo patirtį. Mūsų mokytojai mums puikiai.

VII. Išsami parama mokytojams: Siūlomi patogumai visus mokytojus visoje mokymo, o ne tik tada, kai jums mokytis savo temą.

VIII. Sudėtinė paramos centras: Norime daug ambasadoriai sėkmingai MP pasaulį į priekį. Mes padarysime geriausia , kad jums tapti viena. Mes nedėkite kliūtis.

IX. Studijų režimas. Mes turime tris tipus pagal studentas turi: mokymasis (100% internetu), Mišrus mokymasis (asmeniškai ir interneto derinys) ir vasaros mokykla, intensyvių kursų metu birželio ir liepos mėnesiais.

X. Mes teikiame 3 skirtingas klases:

 1. Veido klases *:
  dinaminės klasės įgyvendinti teorines žinias labiau praktinio srityje.
 2. Virtualiosios klasės:
  Dabar klasių sutelktas sprendžiant praktinius klausimus studentams
 3. Meistriškumo susidurti:
  aukštos kvalifikacijos garsiakalbiai konferencija viešinti naujausius pokyčius skaitmeninės rinkodaros, kurioje studentai gali lankyti Barselonoje, ar matote atidėtas per mūsų virtualaus miestelio.

DARBO PRIEŽASTYS

XI. Darbas ir stažuotės. Daugiau nei 40% mūsų studentai daro praktika galų gale buvo pasamdytas bendroves.

XII. Ryšio sektoriui: sektorius turi darbuotojai ir studentai turi į darbą. Mes veikiame kaip jungties susitikti pasiūlą ir paklausą.

XIII. Skaitmeniniai susitarimai su didelių bendrovių, pavyzdžiui, eBay ir šiuo metu iš bendradarbiavimo su "Google", "LinkedIn", "Twitter", "Facebook" ir kt procesą ... Mes taip pat pridedamas prie iš Ispanijos ministerijos Užimtumo per savo projekto strategija verslumo ir jaunimo užimtumo.

XIV. Į bendrovę. Įmonė specializuojasi patarimus, mes padedame Personalo skyriaus pasirinkti geriausią mokymo pagal Jūsų įmonės darbuotojų poreikius

ekonominių priežasčių

XV. Demokratizacija mokymus. MP norime visi studijuoti skaitmeninės rinkodaros aukšto lygio, todėl pakoregavo visų mūsų mokymo programas, labiausiai konkurencinga rinkoje kainas.

XVI. Nemokama finansavimas. MP siūlome galimybę finansuoti savo mokymą su mumis nemokamai be jokių palūkanų, arba, jei norite gauti daugiau rinkliavos arba nutraukti juos laiku, tai galite padaryti su Banc Sabadell, su 0% palūkanų.

XVII. Subsidijuojamas mokymo visiems darbuotojams per Trišalės fondas. Jei jūsų įmonė turi pakankamai kreditų, mūsų mokymas yra 100% bonifica.

XVIII. Tarptautinis kortelės ISIC. Visi mūsų studentai turi tarptautinis studento pažymėjimas, nuolaidas ir išskirtinių privalumų (muziejai, elektronika, prekybos, kelionių ir tt) daugiau nei 120 šalių.

techninių priežasčių

XIX. Įranga. Visi mūsų klasėse vienas kompiuteris vienam mokiniui naujos kartos HP ** lentos, erdvus ir modernus erdves, ir bevielio tinklo optinio pluošto (300 GB) su didelio našumo komandų Aruba, pažangiausias rinkoje.

XX. Švietimo platforma. Mūsų virtualus miestelis yra pritaikyta mūsų ir mūsų studentų poreikius. Tai vienas iš labiausiai pilną ir tinkami naudoti visame pasaulyje. 24 valandas per dieną visiems studentams, su mokytojais ir kuratorių, kuris lydės jus individualų jų mokymo metu.

(*) Šis režimas tik susiduria studentai

(**) galima gauti iš Barselonos komanda būstinėje. Kitose vietose, pasikonsultuoti.

Kas verčia mus?

Suteikti geriausią mokymą skaitmeninės rinkodaros ir padaryti ją prieinamą visiems. Skaitmeninės rinkodaros turėtų būti ne tėvonija iš kelių įmonių.

Taigi kiekvienais metais mes sukurti daugiau darbo vietų ir daugiau specialistų pasiruošti integracijai į darbo rinką. Nepriklausomai nuo studentų kilmę, lygias galimybes visiems.

Mes šviesti, įkvėpti ir bendradarbiauti su mokinių, absolventai, mokytojai bei ugdyti gyvybingą ir aktyvią tinklo sektorių specialistų bendruomenė. Reliacinė sistema remti vienas kitą sudėtingą skaitmeninėje aplinkoje.

Rasti IM

 • Pagarba asmenų, įstaigų ir ką jie atstovauja.
 • Gynimas etiško elgesio, vientisumo ir minties laisvę.
 • Atviras mokymosi modelis, derinant formalią ir neformalią metodus link naujų technologijų ir jų galimybių panaudojimo.
 • Aktyvavimas darbo rinkoje, jungiantis studentams ir verslui. Profiliavimo reintegraciją į darbo rinką.
 • Kokybė mūsų procesų, paslaugų ir atsidavimas bendram dalyvavimui mūsų veiksmus.
 • Demokratizacija švietimo
 • Artumas pareikšti internetu atstumus ir virsta kažkuo artimai ir pažįstamas.
 • POVEIKIS: mūsų tikslas yra tas pats, kaip studentui, kad Institutas iš geriausiu įmanomu profesinės skaitmeninės rinkodaros.
Programs taught in:
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Profesionalus Magistro Digital Marketing & E-komercija turi visus reikalingus įrankius ir skatinti prekybą internete parduoti ar pradėti verslą nuo nulio metodikas. T ... [+]

Metai po metų, auga apyvarta internetinių pardavimų sektoriuje. Darbo rinka vis reikia specialistų, kurie galėtų kurti, valdyti ir veiksmingai stebėti E-komercija.

Kodėl magistras Profesionalus skaitmeninės rinkodaros ir E-komercija?

Apyvarta pardavimo internetu sektoriuje kasmet didėja, o darbo rinka reikalauja specialistų sukurti, valdyti ir veiksmingai stebėti E-komercijos.

Profesionalus Magistro Digital Marketing & E-komercija turi visus reikalingus įrankius ir skatinti prekybą internete parduoti ar pradėti verslą nuo nulio metodikas. Tai yra labiausiai išsamią mokymo, jeigu norite sužinoti, skaitmeninės rinkodaros dinamiką gylio ir specializuojasi E-komercija sektoriuje.... [-]

Ispanija Barcelona Madrid
September 2019
Ištęstinės
14 mėnesių
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Skaitmeninė rinkodara yra atsakas į rinkos poreikius 2.0 ir reikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų visose srityse įtraukimą. Ši disciplina apima tradicinius rinkod ... [+]

Į skaitmeninės rinkodaros magistras kyla iš rinkos turi 2.0, kuri reikalauja reikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų visose skaitmeninės rinkodaros srityse

Kodėl magistras Profesionalus skaitmeninės rinkodaros ir socialiniai tinklai?

Skaitmeninė rinkodara yra atsakas į rinkos poreikius 2.0 ir reikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų visose srityse įtraukimą. Ši disciplina apima tradicinius rinkodaros strategijas su naujų metodų, galinčių išnaudoti skaitmeninių žiniasklaidos ypatumus ir numatyti ateitį.

Šis mokymas suteiks mokslinių tyrimų metodologijas, kūrybinius procesus ir galingas technines priemones atlikti efektyviai skaitmeninės rinkodaros kampanijas, strateginius planus socialinės žiniasklaidos ir veiksmus įvairiais skaitmeniniais kanalais, siekiant užtikrinti aukštą pelningumą Jūsų įmonei.... [-]

Ispanija Barcelona Madrid
September 2019
Ištęstinės
14 mėnesių
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Profesionalus magistro Bendrijos Manager "ir" Digital strategijų ... [+]

Suprantama kaip socialinės žiniasklaidos kanalais, kur žmonės kalbėti ir kalbėti apie ženklų jie tapo labai svarbus ryšių platforma 2.0

Kodėl magistras Profesionalus Bendrijos Manager ir profesionalių skaitmeninių strategijų?

Su aukštos reputacijos socialinius kanalus, kompanija gali augti eksponentiškai per savo klientams, taip pat turinio kūrėjus RRSS- veikla. Tiek Bendrijos Manager ir Social Media Marketing yra atsakingas už tai, galima skleisti ir teigiamą poveikį verslo socialiniuose tinkluose.

Profesionalus magistro Bendrijos Manager "ir" Digital strategijų suteikia galimybę specializuotis profesionaliai nors iš šių sričių. Oficialus, išsami ir pažangiausius mokymo suteikia jums du postus reikalavo įmonių skaitmeninės rinkodaros srityje.... [-]

Ispanija Barcelona Madrid
September 2019
Ištęstinės
14 mėnesių
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Iš prekės ženklo identitetas yra bendrovės ir jos įvaizdį, geriausias vitrina esmė. Profesionalus magistras Socialinės medijos strategijos Branding ir reklama Digital yra ... [+]

Profesionalus profilis Social Media ekspertas vis sudėtingesnė. Bendrovė turi asmenį padengti veiklos aplinkinių šį vaidmenį spektrą,

Kodėl magistras Profesionalus Socialinės medijos strategijos Branding ir reklama Digital?

Iš prekės ženklo identitetas yra bendrovės ir jos įvaizdį, geriausias vitrina esmė. Profesionalus magistras Socialinės medijos strategijos Branding ir reklama Digital yra labiausiai išsamią mokymo specializuotis į prekės ženklo įtaką rinkoje.

Šis mokymas jungia du esminius ramsčius skaitmeninės rinkodaros; geras prekių ženklo įvaizdis per Asmeniniai Branding ir stipriu poveikiu socialinių kanalai, per efektyviausių komunikacijos strategijas. Su abiem įrankiai jums bus pasiekti neklystantis profesionalų profilį darbo rinkoje.... [-]

Ispanija Barcelona Madrid
September 2019
Ištęstinės
14 mėnesių
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Į profesinio meistriškumo skaitmeninių komunikacijos strategijas ir rinkodaros internete gaunate visapusišką mokymą, kad būtų galima sėkmingai vykdyti iš direktoriaus ska ... [+]

Dėl ryšių specialistų, kurie įvaldyti skaitmenines laikmenas paklausa auga eksponentiškai.

Kodėl magistras Profesionalus skaitmeninio ryšio strategijų ir rinkodaros internete?

Skaitmeninė rinkodara tapo svarbi priemonė už verslo komponento plėtojimui. Šiam sektoriui reikia strategijas, kurios galėtų sukurti originalų ir efektyvų bendravimą, siekiant užtikrinti maksimalų pelningumą verslo aukštos kvalifikacijos specialistų.

Į profesinio meistriškumo skaitmeninių komunikacijos strategijas ir rinkodaros internete gaunate visapusišką mokymą, kad būtų galima sėkmingai vykdyti iš direktoriaus skaitmeninio ryšio vaidmenį; siūlo geriausius veiksmų planus savo įmonę ir analizuojant rezultatus, siekiant pagerinti efektyvumą kasdien.... [-]

Ispanija Barcelona Madrid
September 2019
Ištęstinės
14 mėnesių
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Jūs žinote, kiek skaitmeninis įrankius, jūs turite savo žinioje? Ar žinote? Ir svarbiausia, ar žinote, kaip atsvaros Jūsų įmonės nauda? ... [+]

Kodėl šis magistro?

Jūs žinote, kiek skaitmeninis įrankius, jūs turite savo žinioje? Ar žinote? Ir svarbiausia, ar žinote, kaip atsvaros Jūsų įmonės nauda?

Šių Vykdomosios magistro laipsnis bus suteikti žinių ir įgūdžių, siekiant skatinti savo verslą su svarbiausiais skaitmeninės įrankiai. Jūs išmoksite išnaudoti geriausių skaitmeninių išteklių galimybes su praktiškas ir orientuota į pasiekti verslo tikslus mokymus.

tikslai"Jūs išmoksite pasiekti rezultatų per strateginio naudojimo skaitmeninių įrankiai"Susipažinkite su svarbiausiais įrankiais skaitmeninės projekcijos verslą.Žinoti šių priemonių galimybes.Žinant, kaip padaryti, kad dauguma iš įvairių skaitmeninių išteklių skatinti savo verslą internete.Įgyti strateginę viziją veiksmingai koordinuoti komandos ir pasiekti verslo tikslus.Kam jis skirtas?... [-]
Ispanija Barcelona Madrid Airijos sala Dublin  + 1 Daugiau
October 2019
Dieninės
14 mėnesių
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Šiuo metu būti konkurencinga bet kokio verslo jis yra būtina išnaudoti savo buvimą skaitmeninių aplinkų. Tai yra geriausias būdas vystytis kaip bendrovė, tiek ekonomiškai ... [+]

Kodėl šis magistro?

Šiuo metu būti konkurencinga bet kokio verslo jis yra būtina išnaudoti savo buvimą skaitmeninių aplinkų. Tai yra geriausias būdas vystytis kaip bendrovė, tiek ekonomiškai ir strategiškai.

Ši vykdomosios magistro 's laipsnis paversti Jus į eksperto iš skaitmeninio verslo sektoriuje, su teoriniu pagrindu, kad bus leis jums į priimti atitinkamus sprendimus protingai. Jūs galės projektuoti ir koordinuoti projektus ir verslo strategijas.

tikslai"Jūs galėsite sukurti ir tiesioginės skaitmeniniai projektai su garantuotomis sėkmės"Atsižvelgdama platų ir skersine viziją įvairių skaitmeninių verslo modelius.Laimėti teorinį ir praktinį pagrindą priimant geriausius sprendimus planuojant ir įgyvendinant skaitmeninės strategijas.Įgyti strateginę viziją veiksmingai koordinuoti komandos ir pasiekti verslo tikslus.Pasiekti garantijos skaitmeninį transformaciją Jūsų verslui.Kam jis skirtas?... [-]
Ispanija Barcelona Madrid Airijos sala Dublin  + 1 Daugiau
October 2019
Dieninės
14 mėnesių
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba