Oficialus aprašymas

Kodėl studijuoti rinkodarą MP

Studijuodamas skaitmeninę rinkodarą, IM daugins savo profesinį mokymą

20 priežasčių pasirinkti MP:

Kokybinė, pedagoginė, darbo, ekonominė, techninė

KOKYBINIAI PRIEŽASTYS

I. Mokykitės didžiausioje skaitmeninėje verslo mokykloje pasaulyje. Daugiau nei 150 profesorių, kurie moko klasę iš mūsų centrų, pasklido visoje Ispanijoje, Airijoje, Meksikoje, Kosta Rikoje, Gvatemaloje, Nikaragvoje, Hondūre, Kolumbijoje ir tt; daugiau nei 40 specializuotų skaitmeninės rinkodaros programų, daugiau nei 7000 studentų iš 26 skirtingų šalių ir savo leidykla, turinti daugiau nei 14 knygų.

II. Dvigubas laipsnis. Baigus mokymų programą, studentas gaus Abat Oliba universiteto akredituotą diplomą ir profesiniu lygiu - IM. Tarptautinis rinkodaros institutas.

III. Turime kokybės valdymo ISO 9001: 2008 sertifikatą, mes laikomės UNE 66181 standarto, kuris pripažįsta mūsų mokymą internetu.

IV. Asocijuoti ir akredituoti Abat Oliba universitetas, Kosta Rikos Cenfotec universitetas, ir esame organizacijų, priklausančių FEDE (Europos mokyklų federacija), ANCED (Nacionalinė e. Mokymosi ir nuotolinių centrų asociacija) ir Adigital (Ispanijos ekonomikos asociacija), dalis. „Digital“).

PEDAGOGINIAI PRIEŽASTYS

V. Efektyvi pedagogika: Mes bėgome nuo užpildo informacijos, esame veiksmingi. Tiek pastabose, tiek mokytojai.

Laisvė organizuoti, kaip norite, mokytis pagal pageidavimą ir pristatyti, kai norite.

VI. Mokymo personalas Mokytojų paieškos procesas yra intensyvus ir reikalingas. Mes turime puikių „Digital Marketing“ profesionalų, kurie naudojasi savo patirtimi. Mūsų mokytojai daro mus puikiais.

VII. Visapusiška mokytojų parama: visą mokymą turėsite visi mokytojai , o ne tik mokydami savo dalyką.

VIII. „Integral Support Center“: norime, kad daugelis IM ambasadorių, kurie yra sėkmingi pasaulyje. Mes padarysime viską, ką galime, kad jums taptų lengva . Mes nesuteikiame kliūčių

IX. Studijų modalumas. Turime tris dalykus pagal studento poreikius: e-mokymasis (100% internete), mišrus e-mokymasis (tiesioginis ir internetinis derinys) ir vasaros mokykla, intensyvūs kursai birželio ir liepos mėnesiais.

X. Mes teikiame 3 skirtingų tipų klases:

 1. Klasės *:
  dinamiškos klasės, skirtos teorinėms žinioms pritaikyti labiausiai praktiškai.
 2. Virtualios klasės:
  Dabar naršo klasėse daugiausia dėmesio skiriama studentų abejonių praktiniam sprendimui
 3. Akis į akį:
  aukštos kvalifikacijos kalbėtojų konferencijos, kuriose skelbiami naujausi skaitmeninės rinkodaros pokyčiai, kuriuos studentai gali lankyti Barselonoje, arba atidaryti per mūsų virtualų miestelį.

DARBO PRIEŽASTYS

XI. Darbas ir stažuotė Daugiau nei 40 proc. Mūsų studentų, kurie stažuojasi, pasamdo įmones.

XII. Ryšys su sektoriumi: sektoriui reikia darbuotojų, o studentams reikia darbo. Mes veikiame kaip jungtis, kad patenkintume pasiūlą ir paklausą.

XIII. Susitarimai su didelėmis skaitmeninėmis kompanijomis, pvz., „ Ebay“ ir šiuo metu bendradarbiaujant su „Google“, „LinkedIn“, „Twitter“, „Facebook“ ir pan. Be to, mes esame prijungti prie Ispanijos užimtumo ministerijos savo verslumo ir jaunimo užimtumo strategijos projekte.

XIV. Įmonės mokyme. Specializuoti patarimai įmonėms, padedame žmogiškųjų išteklių skyriui pasirinkti geriausią mokymą pagal jūsų įmonės darbuotojų poreikius

EKONOMINIAI PRIEŽASTYS

XV. Mokymo demokratizavimas. IV norime, kad visi galėtų studijuoti skaitmeninę rinkodarą aukštu lygiu, todėl koreguojame visų mūsų mokymo programų kainas, kurios yra konkurencingiausios rinkoje.

XVI. Laisvas finansavimas. MP siūlome galimybę finansuoti mokymą su mumis nemokamai, be jokių palūkanų, arba, jei norite daugiau įmokų arba jas paskirstyti laiku, galite tai padaryti su Banc Sabadell, 0% palūkanomis.

XVII. Bonusinis mokymas visiems darbuotojams per Trišalį fondą. Jei jūsų įmonė turi pakankamai kreditų, mūsų mokymas yra 100% subsidijuojamas.

XVIII. ISIC tarptautinė kortelė. Visi mūsų studentai turi Studentų tarptautinę tapatybės kortelę su nuolaidomis ir išskirtiniais privalumais (muziejų, elektronikos, parduotuvių, kelionių ir kt.) Daugiau nei 120 šalių.

TECHNINIAI PRIEŽASTYS

XIX Įranga Visi mūsų klasėse yra kompiuteris po paskutinės kartos HP **, skaitmeninių lentų, plataus ir modernios erdvės studentams, o taip pat pluošto optinis wifi tinklas (300 Gb), pasižymintis geriausiomis „Aruba“ įranga.

XX. Švietimo platforma Mūsų virtualus universitetas yra pritaikytas mums ir mūsų studentų poreikiams. Tai yra vienas iš pilniausių ir naudingiausių. Visiems studentams, turintiems 24 val.

(*) Šis modalumas taikomas tik tiesioginiams studentams

(**) Įranga prieinama Barselonos būstinėje. Likę biurai konsultuojasi.

KAS JUDĖ JAV?

Siūlykite geriausius mokymus skaitmeninėje rinkodaroje ir pateikite ją visiems . Skaitmeninė rinkodara neturėtų būti kelių įmonių nuosavybė.

Todėl kiekvienais metais sukuriame daugiau darbo vietų ir rengiame daugiau specialistų integruotis į darbo rinką . Nepriklausomai nuo studentų kilmės, lygios galimybės visiems .

Mes ugdomame, įkvepiame ir bendradarbiaujame su sektoriaus, absolventų, profesorių ir specialistų bendruomene, skatinančia gyvą ir aktyvų tinklą. Reliacinė sistema, skirta viena kitai palaikyti sudėtingoje skaitmeninėje aplinkoje.

IM, JŪS NUSTATYTI

 • Pagarba žmonėms, institucijoms ir jų atstovavimui.
 • Etikos elgesio , sąžiningumo ir minties laisvės gynimas .
 • Atviras mokymosi modelis, jungiantis formalaus ir neformalaus metodo naudą naujoms technologijoms ir jų galimybėms.
 • Darbo rinkos dinamiškumas, jungiantis studentus ir įmones. Profilių įtraukimas į darbo rinką.
 • Kokybė mūsų procesuose, paslaugose ir pašaukimas bendradarbiauti mūsų veikloje.
 • Mokymo demokratizavimas
 • Cercanía atneš atstumus ir kad internete tampa kažkas artimo ir pažįstamo.
 • Poveikis: mūsų tikslas yra toks pat, kaip ir studento, kad geriausias specialistas skaitmeninėje rinkodaroje išeina iš instituto.
Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Tapkite aukštos kvalifikacijos specialistu, dirbančiu skaitmeninės rinkodaros srityje. Gauti buvimą RRSS, įvaldant pagrindinius įrankius. ... [+]

Skaitmeninės rinkodaros magistras kyla iš 2.0 rinkos poreikio, kurio paklausa reikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų visose skaitmeninės rinkodaros srityse

Kodėl profesionalus magistras skaitmeninio rinkodaros ir socialinių tinklų srityje?

Skaitmeninė rinkodara kyla atsižvelgiant į rinkos 2.0 poreikius ir reikalauja, kad visose jos srityse būtų įtraukti aukštos kvalifikacijos specialistai. Ši disciplina apjungia tradicines rinkodaros strategijas su naujais metodais, galinčiais pasinaudoti skaitmeninės terpės ypatumais ir numatyti ateitį.

Šis mokymas suteiks jums mokslinių tyrimų metodikas, kūrybinius procesus ir galingas technines priemones, skirtas efektyviai vykdyti skaitmeninės rinkodaros kampanijas, strateginius socialinės žiniasklaidos planus ir veiksmus įvairiuose skaitmeniniuose kanaluose, užtikrinančius aukštą įmonės pelningumą.... [-]

Ispanija Barcelona Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
14 mėnesiai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Išsami ir praktinė skaitmeninės rinkodaros specializacijos programa, kuri yra iki šiol. Ji apima visas internetinės rinkodaros disciplinas, kurias turėsite įvaldyti. ... [+]

Kodėl ši programa?

Skaitmeninis pasaulis nebėra pasirinkimo, bet reikalavimas. Įmonės, kurios iki šiol buvo nedrąsiai skaitmeninis, vystytis į struktūras, kur skaitmeninimo yra gilus ir sudėtingas realybė (ryšių, logistikos, rinkodaros, pardavimų, žmogiškųjų išteklių ir tt). Štai kai negailestingai paklausa profesionalai kyla susitikti naujų rinkos poreikius.

„Global Master in Digital Management“ siūlo jums viską, ko reikia norint sklandžiai judėti internetinėje aplinkoje, projektuodami savo profesinę karjerą nepakeičiamomis mokymo sąlygomis.

Šiandien ji yra labiausiai speci fi niai ir išsamūs pasiūlymas skaitmeninės rinkodaros Ispanijos visame pasaulyje. Mes padarėme viską, kad atnaujintą turinį ir galimybę gauti prieš savo konkurentus.... [-]

Ispanija Barcelona Madrid
Rugsėjis 2019
Spanish (Spain)
Dieninės
2 metai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Sukurkite internetinį verslą nuo nulio, pasirenkant kiekvieną detalę. Sukurkite savo „E-Commerce“ projektą ir pritaikykite skaitmeninės rinkodaros priemones, kad paskatin ... [+]

Metų pabaigoje internetinės prekybos sektoriaus apyvarta auga. Darbo rinkai reikia vis daugiau specialistų, galinčių efektyviai kurti, valdyti ir stebėti elektroninę komerciją.

Kodėl profesionalus magistras skaitmeninėje rinkodaroje

Pardavimų internete apyvarta kasmet didėja ir darbo rinkai reikalingi profesionalai, galintys efektyviai kurti, valdyti ir stebėti elektroninę prekybą.

Profesionalus magistras skaitmeninėje rinkodaroje

tikslai

Būkite skaitmeninės rinkodaros ekspertas, naudodamasis puikiomis elektroninės komercijos priemonėmis

Dirbkite bet kurios interneto rinkodaros ir elektroninės komercijos srities ekspertu.Mokykitės visas internetinės rinkodaros sritis nuo bendravimo strategijų iki išsamios veiksmų planų rezultatų analizės.Pagrindiniai e. Prekybos projektai, efektyviai valdomi ir didinami verslo pardavimai.Kas tai yra?Žmonėms, norintiems sukurti savo internetinę parduotuvę ir turėti reikiamų išteklių, kad galėtumėte sėkmingai ją valdyti.Visiems tiems, kurie dirba skaitmeninės rinkodaros srityje ir kuriems reikia įgyti reikiamų žinių ir įrankių dabartiniame internetiniame sektoriuje.Profesionalai iš bet kurios įmonės srities, besidomintys plėtojant ir suprantant svarbius pokyčius, kuriuos internetas sukelia rinkodaros ir elektroninės prekybos strategijose.programa... [-]
Ispanija Barcelona Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
14 mėnesiai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Su šiuo vykdomosios programos įgis žinių ir įgūdžių, reikalingų siekiant pagerinti jūsų verslą skaitmeninėje aplinkoje. ... [+]

Kodėl ši programa?

Yra labai daug ir įvairių skaitmeninių įrankių, galite naudoti norėdami pasinaudoti savo verslą. Kyla klausimas, ar žinote? Ir svarbiausia, ar žinote, kaip pasinaudoti?

Su šiuo vykdomosios programos bus įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų siekiant pagerinti jūsų verslą skaitmeninėje aplinkoje. Rasite praktišką, skersinius ir orientuota į rezultatyviai, mokymai, kurioje Jūs išmoksite išnaudoti pagrindinių skaitmeninių išteklių pagal jūsų verslo tikslus galimybes.

tikslas"Jūs išmoksite pasinaudoti skaitmeninėmis priemonėmis pagrindinė nauda jūsų verslui"Susipažinkite su svarbiausiais įrankiais skaitmeninės projekcijos verslą.Žinoti šių priemonių galimybes.Žinant, kaip padaryti, kad dauguma iš įvairių skaitmeninių išteklių skatinti savo verslą internete.Įgyti strateginę viziją veiksmingai koordinuoti komandos ir pasiekti verslo tikslus.Kam jis skirtas?... [-]
Ispanija Barcelona Madrid
Susisiekti su mokykla
Spanish (Spain)
Dieninės
8 mėnesiai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba