Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl studijuoti rinkodarą MP

Studijuodamas skaitmeninę rinkodarą, IM daugins savo profesinį mokymą

20 priežasčių pasirinkti MP:

Kokybinė, pedagoginė, darbo, ekonominė, techninė

KOKYBINIAI PRIEŽASTYS

I. Mokykitės didžiausioje skaitmeninėje verslo mokykloje pasaulyje. Daugiau nei 150 profesorių, kurie moko klasę iš mūsų centrų, pasklido visoje Ispanijoje, Airijoje, Meksikoje, Kosta Rikoje, Gvatemaloje, Nikaragvoje, Hondūre, Kolumbijoje ir tt; daugiau nei 40 specializuotų skaitmeninės rinkodaros programų, daugiau nei 7000 studentų iš 26 skirtingų šalių ir savo leidykla, turinti daugiau nei 14 knygų.

II. Dvigubas laipsnis. Baigus mokymų programą, studentas gaus Abat Oliba universiteto akredituotą diplomą ir profesiniu lygiu - IM. Tarptautinis rinkodaros institutas.

III. Turime kokybės valdymo ISO 9001: 2008 sertifikatą, mes laikomės UNE 66181 standarto, kuris pripažįsta mūsų mokymą internetu.

IV. Asocijuoti ir akredituoti Abat Oliba universitetas, Kosta Rikos Cenfotec universitetas, ir esame organizacijų, priklausančių FEDE (Europos mokyklų federacija), ANCED (Nacionalinė e. Mokymosi ir nuotolinių centrų asociacija) ir Adigital (Ispanijos ekonomikos asociacija), dalis. „Digital“).

PEDAGOGINIAI PRIEŽASTYS

V. Efektyvi pedagogika: Mes bėgome nuo užpildo informacijos, esame veiksmingi. Tiek pastabose, tiek mokytojai.

Laisvė organizuoti, kaip norite, mokytis pagal pageidavimą ir pristatyti, kai norite.

VI. Mokymo personalas Mokytojų paieškos procesas yra intensyvus ir reikalingas. Mes turime puikių „Digital Marketing“ profesionalų, kurie naudojasi savo patirtimi. Mūsų mokytojai daro mus puikiais.

VII. Visapusiška mokytojų parama: visą mokymą turėsite visi mokytojai , o ne tik mokydami savo dalyką.

VIII. „Integral Support Center“: norime, kad daugelis IM ambasadorių, kurie yra sėkmingi pasaulyje. Mes padarysime viską, ką galime, kad jums taptų lengva . Mes nesuteikiame kliūčių

IX. Studijų modalumas. Turime tris dalykus pagal studento poreikius: e-mokymasis (100% internete), mišrus e-mokymasis (tiesioginis ir internetinis derinys) ir vasaros mokykla, intensyvūs kursai birželio ir liepos mėnesiais.

X. Mes teikiame 3 skirtingų tipų klases:

 1. Klasės *:
  dinamiškos klasės, skirtos teorinėms žinioms pritaikyti labiausiai praktiškai.
 2. Virtualios klasės:
  Dabar naršo klasėse daugiausia dėmesio skiriama studentų abejonių praktiniam sprendimui
 3. Akis į akį:
  aukštos kvalifikacijos kalbėtojų konferencijos, kuriose skelbiami naujausi skaitmeninės rinkodaros pokyčiai, kuriuos studentai gali lankyti Barselonoje, arba atidaryti per mūsų virtualų miestelį.

DARBO PRIEŽASTYS

XI. Darbas ir stažuotė Daugiau nei 40 proc. Mūsų studentų, kurie stažuojasi, pasamdo įmones.

XII. Ryšys su sektoriumi: sektoriui reikia darbuotojų, o studentams reikia darbo. Mes veikiame kaip jungtis, kad patenkintume pasiūlą ir paklausą.

XIII. Susitarimai su didelėmis skaitmeninėmis kompanijomis, pvz., „ Ebay“ ir šiuo metu bendradarbiaujant su „Google“, „LinkedIn“, „Twitter“, „Facebook“ ir pan. Be to, mes esame prijungti prie Ispanijos užimtumo ministerijos savo verslumo ir jaunimo užimtumo strategijos projekte.

XIV. Įmonės mokyme. Specializuoti patarimai įmonėms, padedame žmogiškųjų išteklių skyriui pasirinkti geriausią mokymą pagal jūsų įmonės darbuotojų poreikius

EKONOMINIAI PRIEŽASTYS

XV. Mokymo demokratizavimas. IV norime, kad visi galėtų studijuoti skaitmeninę rinkodarą aukštu lygiu, todėl koreguojame visų mūsų mokymo programų kainas, kurios yra konkurencingiausios rinkoje.

XVI. Laisvas finansavimas. MP siūlome galimybę finansuoti mokymą su mumis nemokamai, be jokių palūkanų, arba, jei norite daugiau įmokų arba jas paskirstyti laiku, galite tai padaryti su Banc Sabadell, 0% palūkanomis.

XVII. Bonusinis mokymas visiems darbuotojams per Trišalį fondą. Jei jūsų įmonė turi pakankamai kreditų, mūsų mokymas yra 100% subsidijuojamas.

XVIII. ISIC tarptautinė kortelė. Visi mūsų studentai turi Studentų tarptautinę tapatybės kortelę su nuolaidomis ir išskirtiniais privalumais (muziejų, elektronikos, parduotuvių, kelionių ir kt.) Daugiau nei 120 šalių.

TECHNINIAI PRIEŽASTYS

XIX Įranga Visi mūsų klasėse yra kompiuteris po paskutinės kartos HP **, skaitmeninių lentų, plataus ir modernios erdvės studentams, o taip pat pluošto optinis wifi tinklas (300 Gb), pasižymintis geriausiomis „Aruba“ įranga.

XX. Švietimo platforma Mūsų virtualus universitetas yra pritaikytas mums ir mūsų studentų poreikiams. Tai yra vienas iš pilniausių ir naudingiausių. Visiems studentams, turintiems 24 val.

(*) Šis modalumas taikomas tik tiesioginiams studentams

(**) Įranga prieinama Barselonos būstinėje. Likę biurai konsultuojasi.

KAS JUDĖ JAV?

Siūlykite geriausius mokymus skaitmeninėje rinkodaroje ir pateikite ją visiems . Skaitmeninė rinkodara neturėtų būti kelių įmonių nuosavybė.

Todėl kiekvienais metais sukuriame daugiau darbo vietų ir rengiame daugiau specialistų integruotis į darbo rinką . Nepriklausomai nuo studentų kilmės, lygios galimybės visiems .

Mes ugdomame, įkvepiame ir bendradarbiaujame su sektoriaus, absolventų, profesorių ir specialistų bendruomene, skatinančia gyvą ir aktyvų tinklą. Reliacinė sistema, skirta viena kitai palaikyti sudėtingoje skaitmeninėje aplinkoje.

IM, JŪS NUSTATYTI

 • Pagarba žmonėms, institucijoms ir jų atstovavimui.
 • Etikos elgesio , sąžiningumo ir minties laisvės gynimas .
 • Atviras mokymosi modelis, jungiantis formalaus ir neformalaus metodo naudą naujoms technologijoms ir jų galimybėms.
 • Darbo rinkos dinamiškumas, jungiantis studentus ir įmones. Profilių įtraukimas į darbo rinką.
 • Kokybė mūsų procesuose, paslaugose ir pašaukimas bendradarbiauti mūsų veikloje.
 • Mokymo demokratizavimas
 • Cercanía atneš atstumus ir kad internete tampa kažkas artimo ir pažįstamo.
 • Poveikis: mūsų tikslas yra toks pat, kaip ir studento, kad geriausias specialistas skaitmeninėje rinkodaroje išeina iš instituto.

Vietos

Barselona

Address
Carrer del Comte d'Urgell, 143 Planta 5.
08036 Barselona, Katalonija, Ispanija

Madridas

Address
Calle María de Molina, Nª 54 planta 5
28006 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija