Instituto Marítimo Español

Įvadas

Oficialus aprašymas

Globalizuotame pasaulyje, kur keičiasi mokymo ir mokymosi būdas, pagrindinis iššūkis, su kuriuo susiduria Instituto Marítimo Español yra pasiekti 100% mūsų studentų įsidarbinimo galimybių. Šis iššūkis įmanomas tik atsižvelgiant į gerą mokymą, kuris suteikia studentams galimybę būti puikiais specialistais, turinčiais kontaktų tinklą verslo lygiu, kuris palengvina tinklų kūrimą jūrų sektoriuje.

Instituto Marítimo Español yra įstaiga, įsteigta 1984 m. Ir nuo to laiko skirta jūrininkų mokymui įvairiose jo šakose - tiek teisine, tiek komercine, tiek eksploatacine technika, tokiu būdu padengiant akademinę jūrinės veiklos spragą.

Mūsų ryšiai su akademiniu pasauliu yra neatsiejami nuo pagrindinio mokymo partnerio - Pontifical Comillas universiteto , jėzuitų universiteto, kuriame jūreivystės studijos buvo vykdomos daugiau nei 35 metus, ypač magistrantūros ir specialiųjų kursų, bendradarbiaujant su mūsų institutu.

Mes taip pat turime kitų akademinių partnerių, tokių kaip:

 • „Bureau Veritas Training“ yra daugiau nei 20 metų istoriją turinti tarptautinės bendrovės „Bureau Veritas“ specializuotas mokymo skyrius, su kuriuo nuo 2011 metų mes rengėme bendras laivybos ir jūros vėjo programas.
 • Las Palmaso universitetas per jungtinį laivų ir jūrinių vienetų remonto meistrą, kurį kartu su Kanarų jūrų pramone sukūrėme nuo 2018 m.

Kita vertus, 2019 m. Kartu su Mursijos katalikiškuoju universitetu sukūrėme Jūros katedrą, kurios tikslas - dirbti prie jūros ir jos specialistų, skatinant jūrininkų pašaukimus. Siekdama savo tikslų, pirmininkė turi iškilius jūrų sektoriaus profesionalus, atsidavusius mokymui, moksliniams tyrimams, sportui ir verslui, kurie yra pirmininko patariamosios tarybos nariai, atsakingi už to paties skatinimą ir plėtrą. .

Nuo 1984 m. IME įkūrimo mes mokėme daugiau nei 4000 studentų įvairių jūrinės veiklos disciplinų, ne tik Ispanijoje, bet ir Lotynų Amerikoje, šiandien būdami jūrinio mokymo etalonu, rengdami mokymo sutartis ir kursus. su užsienio universitetais, daugiausia Centrinėje ir Pietų Amerikoje .

IME yra Ispanijos jūrų klasterio vykdomojo komiteto narys, taip pat vadovaujantis šios įmonės mokymo darbo grupei. Nuo 2010 m. Jis yra Pasaulinės miestų ir logistikos platformų organizacijos direktorių valdybos narys ir nuo 2019 m. Koordinuoja Lotynų Amerikos „Blue Cluster“ platformą.

Viena iš svarbiausių IME vertybių yra garsūs dėstytojai , visi prestižiniai profesionalai, turintys didelę jūrų, viešojo ir privataus verslo patirtį ir turintys puikius pedagoginius gebėjimus per visus šiuos metus. .130883_pexels-photo-70418.jpeg Malis Maederis / Pexelsas

Konsultacijų ir patarimų jūrų sektoriuje ekspertai

Kaip papildoma mokymo veikla, IME 1985 m. Sausio mėn. Pradėjo vykdyti sektoriaus konsultacinius tyrimus, per šį laikotarpį atlikdama apie 100 tyrimų, skirtų šio sektoriaus administracijai, subjektams ir įmonėms.

Tarp ryškiausių tyrimų galime išskirti:

 • Galimybių planų tyrimai
 • Techniniai ir komerciniai tyrimai
 • Strategijų, įkainių ir optimizavimo tyrimai
 • Kanarų registro sukūrimas
 • Kruizinių laivų sektoriaus tyrimai

Be to, mes atlikome puikius tyrimus administracijai ir privačioms įmonėms, kurios plėtoja savo veiklą Balearų salose, tarp jų:

 • „BALCON Freight Conference“: Pusiasalio su Balearų salomis krovinių vežimo konferencijos tikrinimo projektas
 • Tipinio laivo išlaidų struktūros analizė, tyrimas ir tarifų reguliavimas
 • Bendradarbiavimas ir patarimai kuriant kai kurių Balearų salose įsikūrusių laivybos kompanijų gyvybingumo planą
 • Tyrimas apie keleivių vežimo izoliuotumą kainą
 • Naujų objektų, reorganizacijos ir investicijų Palma de Maljorkos uoste tyrimas.

Vietos

Madrido bendruomenė

Address
Pº Castellana, 151 - 10º A
28046 Madrido bendruomenė, Ispanija