Oficialus aprašymas

The Viduržemio jūros regiono studijų institutas protokolas (IMEP) yra pirmoji įstaiga, jos specialybės įkurta Valensijoje. IMEP (privataus kapitalo įmonė, SL), ji pradėjo 1997 metais, ir nuo tada visa jo komanda kasdien siekia pasiūlyti mokymus aukščiausios kokybės, siekiant parengti geriausius specialistus pasaulyje Renginių organizavimas, protokolas ir Instituciniai ryšiai.

Šiandien beveik du dešimtmečius vėliau, IMEP yra centre žinomi universitetų dėka jo komanda profesionalumą.

Iš IMEP siela sudaro techninė komanda ir mokytojas, aukštos kvalifikacijos ir įvairių sričių, kurie dirba kiekvieną dieną su studentais, kad ši institucija geriausia vieta asmeniškai ir profesionaliai augti.

mokykla

Metodika

Mes siūlome specializuotus mokymo kursus su skirtingais mokymo būdus (veido, derinama ir atstumas), kad studentas gali pasirinkti vieną, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Mes jungiame skirtingus mokymo metodikas siekiant kokybės tikslų ir akademinę kompetenciją kursų siūlome.

Todėl mes sukurti meistriškumo užsiėmimus su teorinio ir praktinio pobūdžio, formato klasės sutelkti dėmesį į grupės dinamikos apmąstymams ir diskusijoms, atvejų tyrimus ir spręsti problemas, konkrečiais atvejais, ir išvaizdą, klasių ir paskaitų ekspertai. paskirti praktinės užduotys Mokytojai turi būti išspręstas tiek komandoje ir individualiai.

Mes palaikome ryšius su įvairių organizacijų, kurios palengvintų nuo mokymo, privataus ir viešojo sektorių turinį derinimą, kad studentai galėtų užmegzti kontaktą su realybe verslo ir profesinės veiklos.

Be to, mes turime paslaugą asmeniniams ir grupės vadovėliai, skirtas vadovauti ir papildys mokinių mokymą.

Galiausiai taikyti metodika aktyviai dalyvaujamoji į renginio organizavimą, protokolo ir institucinių santykių srityje.

mokykla

Stažuotės ir Užimtumo

IMEP mokymai išsiskiria savo aiškia orientacija į profesinę pasaulyje, sudaryti geresnes galimybes mūsų studentams ir darbo praktikos įmonių ir įstaigų visoje Ispanijoje.

Iš priėmimo praktiką ir įtraukti juos į savo failą galimybė leidžia visi mūsų studentai baigia universitetinis išsilavinimas turintys Tiesioginis kontaktas su atitinkamos profesinės srities, kurioje jie nori specializuotis, Nuo IMEP pasiūlymas Asmeninės konsultacijos mūsų studentai, kad jie galėtų rasti praktika geriausiai tinka prie jo profilio, lūkesčius ir interesus.

Be to, mes siūlome mūsų studentams patarimus ir išteklius įsidarbinti, kurie gali būti labai padėti siekiant palengvinti jų integraciją į darbo rinką.

Programos mokomos:
Anglų
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Instituto Mediterráneo Estudios de Protocolo

Į renginių organizavimas, protokolo ir institucinius ryšius (MST) Mokytojau, pateikta IMEP, yra oficialus magistrantūros programa siekiama mokslo ir profesinėje srityje, ... [+]

The Master Renginių organizavimas, protokolo ir institucinius ryšius (MST)Jis mokė IMEP, yra oficialus magistrantūros programa siekiama mokslo ir profesinėje srityje, kuria siekiama padidinti korpusas ir kompetenciją vykdyti specialistus ir tyrėjus į renginius, protokolo ir institucinius santykius organizacijoje.

MST studentai gali pasirinkti studijas, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius, nuotoliniu būdu arba asmeniškai. Abu režimai tokią pačią mokymo programą ir tuos pačius tikslus, suteikiant studentui tų pačių įgaliojimų.

Mūsų programos teorinio ir praktinio mokymo, siekiama kurti būtinas sąlygas profesionalams Renginių organizavimas, protokolo ir institucinius ryšius kūrėjos vertės viešųjų institucijų ir privačių korporacijų įgūdžius.... [-]

Ispanija Alicante Spain Online
Spalis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Mediterráneo Estudios de Protocolo

Master Strateginio turizmo planavimo Sportas (MTD), teikiamos IMEP, yra atskiras pavadinimas Universiteto Miguel Hernández universiteto Elche (UMH) pritarė. ... [+]

Magistras Strateginis planavimas sportinis turizmas (MTD)Jis mokė IMEP, tai yra atskiras pavadinimas Universiteto Miguel Hernández universiteto Elche (UMH) pritarė.

Ši magistrantūros kursas yra skirtas profesionalams ir / ar universitetų absolventams, kurie nori išplėsti savo žinias ir įgūdžius formavimui projektavimo ir strateginės plėtros, turizmo ir sporto sektorių srityje.

Dėl šios pagrindinių aspektų strateginio planavimo ir valdymo srityje šiuose sektoriuose yra skirtas generuoti vaizdą ir reputaciją, atkreipiant ypatingą dėmesį į organizavimo ir planavimo pagrindinių sporto renginių.

MTD studentai gali pasirinkti studijas, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius, klasėje ar internetu. Abu režimai tokią pačią mokymo programą ir tuos pačius tikslus, suteikiant studentui tų pačių įgaliojimų.... [-]

Ispanija Alicante Spain Online
Spalis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

¡Ahora estamos en GIPHY!