Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Įvadas

Oficialus aprašymas

Forma atvira pasauliui

Senecos institutas , Tarptautinis magistrantūros centras, įsikūręs Madride, ir yra daugiau nei 20 metų mokymo srityje, rengia ir kuria įvairias programas, atitinkančias kvalifikuotų specialistų rinkos poreikius. didelė specializacijos paklausa tarptautinių santykių , komunikacijos , logistikos ir vadybos srityje .

Senecos instituto mokymų pasiūlyme yra techniniai kursai , turintys universiteto akreditaciją , kuriais siekiama įgyti ar atnaujinti išsamias žinias šiuo klausimu, magistrantams, turintiems aukštojo mokslo laipsnį, ir ECTS kreditams , kuriuos sudaro Europos aukštojo mokslo erdvė (EHEA). Ekspertų kursai ir specialistų diplomai .

112126_foto2.jpg

Daugiau nei du dešimtmečius, kurie mus patvirtina, jie atsiskaito už įgytus laimėjimus, apsaugančius daugiau kaip 75 tautybių specialistų magistrantūros studijas penkiuose žemynuose, kuriems padėjome pasiekti savo profesinius tikslus , palengvindami priemones jiems gauti, žinias ir įgūdžius, įgytus kiekvienoje srityje, taip pat vietinę ar tarptautinę praktiką.

Mes turime labiausiai pilnas kiekvieno iš mūsų mokymo ir studijų medžiagos pačių plėtros veiksmų programos, kurios atstovauja studentui realią ekonomiką pastangų, sutelkiant turinį visi aspektai jums reikia , kad žinoti apie temą arba valdymo srityje.

Visi kursai ir magistro laipsniai gali būti laikomi mišrioje mokymosi versijoje arba visiškai internete . Pirmuoju atveju Seneca institutas suteikia reikiamus sertifikatus gauti studento vizą studentams, kurie gyvena už Ispanijos ribų, ir antruoju atveju, kuravimo ir sąveika su studentais rūpinasi, kad kad jie jaučiasi integruoti ir palaikomi formavimo veiksmų metu.

Susisiekite su mumis, ir mes galime padėti jums mokytis, kad atnaujintumėte jūsų žinias, kurios jas išplėstų per specializaciją arba veda jus į profesinį perkvalifikavimą.

112766_shutterstock_556870582.jpg

Vietos

Madridas

Address
Calle de Velázquez, 86, 28006
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija