Instituto de Estudios Cajasol

Įvadas

Oficialus aprašymas

istorija

Per savo 30 metų istoriją „ Instituto de Estudios Cajasol “ buvo pripažinta viena geriausių nacionalinių verslo mokyklų, ypač Andalūzijos regione, su kurios įmonėmis palaikė glaudesnius ryšius.

Dabartinės „ Instituto de Estudios Cajasol ištakos yra „El Monte de Piedad“ ir „Caja de Ahorros de Sevilla“, kurios sukūrė orientacijos ir patarimų socialinį darbą, kad išspręstų klientų ir darbuotojų klausimus. Pirmieji jo mokymai buvo skirti gyventojų pajamų mokesčiui, o 1983 m. Buvo pradėti pirmieji ilgalaikiai MVĮ valdymo kursai.

Kai „Monte de Piedad“ atnaujina savo įmonės įvaizdį ir yra pervadintas „El Monte“, dabartiniame fiskalinių patarimų magistre atsirado pirmasis aukštesniojo lygio fiskalinio konsultavimo kursas.

Šiais metais veikia tik „San Telmo“ fondas, Sevilijos verslininkų konfederacija ir Prekybos rūmai. Institutas yra labai paklausus.

Teisės ir verslo studijų institutas tapo Sevilijos ir apylinkių specialistų ir vadybininkų mokymo centru. Atsiradus „Cajasol“, atsirandančiam dėl taupomųjų bankų „El Monte“ ir San Fernando susijungimo, institutas, dabar vadinamas „Cajasol“, įgauna naują pagreitį, išplėsdamas savo mokymo sritis ir savo veiklą profesionalams.

2015 m. Įkurtas Andalūzijos direktorių klubas, Instituto de Estudios Cajasol ir „Cajasol“ fondui, šiuo metu susitikimų ir diskusijų forumui, skirtam svarbiausių bendrovių nacionaliniams subjektams vadovams ir prezidentams.

Šiuo metu „ Instituto de Estudios Cajasol gali pasigirti Instituto de Estudios Cajasol tris profesionalų kartas, kurios yra suskirstytos į skirtingas Andalūzijos ir Ispanijos subjektų atsakomybės pareigas.

Per šiuos 30 gyvavimo metų mes buvome iniciatyvūs socialinio ir ekonominio mūsų aplinkos vystymosi veikėjai.

Misija ir vertybės

IEC vertės

Kokybė, naujovės ir patirtis

 • „ Instituto de Estudios Cajasol pašaukimas yra suteikti kvalifikuotiems antrosios pakopos mokymus sėkmingiems specialistams. Mūsų programos, pagrįstos nuolatiniu prisitaikymu prie ekonominės ir socialinės tikrovės, garantuoja mūsų studentų gerovę.
 • Esame įsipareigoję mokytis profesinio tobulėjimo, naujos lyderystės ir asmeninio pasitenkinimo.
 • Mes remiame daugiau nei 30 metų patirtį, kurioje mokėme daugiau nei 22 000 vadovų, specialistų ir universitetų absolventų, kurie dabar integruoja geriausių nacionalinių ir tarptautinių firmų šablonus.
 • Mūsų išsamūs meistrai, ekspertų kursai ir specializacija labiausiai paklausiais rinkos aspektais yra nacionaliniai ir tarptautiniai orientyrai.

Prestižinė koplyčia

 • Daugiau nei 600 meistriškumo specialistų.
 • Kiekvienos specialybės geriausi šalies ekspertai. Heterogeniška koplyčia, kurioje dirba universiteto profesoriai, verslininkai, aktyvūs profesionalai iš privataus sektoriaus, vadovai ir vyresnieji viešojo administravimo pareigūnai.
 • Puikios žmogiškos ir intelektualinės kokybės profesoriai, sutelkę dėmesį į asmeninį studento dėmesį ir įpratę prie vyresniųjų vadovų rengimo.
 • Visi vienuolyno pranašumai, turintys nuostabius santykius pagrindinėje teisinėje ir verslo aplinkoje.

„Cajasol“ fondo pritarimas

 • Verslo mokykla su „Cajasol“ fondo garantija.
 • Remia ir rėmė „Cajasol“ fondas, pasižymintis stipriu socialiniu pašaukimu, pasiryžęs remti ekonominę plėtrą rengiant magistrantūros studijas.
 • Visos vertybės ir privalumai, atsirandantys dėl aktyvaus „Cajasol“ fondo dalyvavimo gamybos ir verslo struktūroje Andalūzijoje.
 • Ryšiai su nacionalinio ir tarptautinio pobūdžio įmonėmis ir institucijomis.

„ Instituto de Estudios Cajasol studentų bendruomenė

 • Griežtos atrankos sistemos, suteikiančios privilegijuotą žmogiškąją ir intelektualinę studento kokybę.
 • Kompaktiškos ir vienalytės grupės, kuriose pirmenybė teikiama komandiniam darbui, bendravimui, draugiškai atmosferai ir žmonių santykiams.
 • Aktyvi studentų asociacija, turinti savo būstinę institute, kurioje išreiškiami specialūs instituto užmegzti ryšiai su studentais ir dėstytojais. Susitikimo vieta skirtingoms studentų kartoms. Pasitikėjimo grupė, atliekanti svarbų darbą vadovaujant studentams. Ir plati veiklos programa, vidinė ir išorinė: profesionalios konsultacijos, mokymai monografijos kursų ir konferencijų metu bei rekreacijos iniciatyvos.

Maksimalios finansavimo galimybės

 • Stipendijos ir padeda mokytis magistrantūros, finansuojamos „Cajasol“ fondo lėšomis.122457_pexels-photo-1438072.jpeg „Buro Millennial“ / „Pexels“

Pažangiausi įrenginiai

Sena kaimo hacienda, turinti didelę patrimonialinę ir meninę vertę, buvo rekonstruota ir pritaikyta šiuolaikiško mokymo centro, turinčio beveik 4000 m2 užstatyto ploto, su moderniausiomis galimybėmis, funkcionalumui.

Privilegijuota akademinio gyvenimo aplinka, palanki susikaupti ir keistis patirtimi.

Antonio Pulido Gutiérrez, „Cajasol“ fondo prezidentas

Tai bus prisimenama kaip didelių ekonominių pokyčių laikas, kuris, nors ir sukėlė nestabilumą ir netikrumą, ilgainiui lemia gilias socialines transformacijas ir naujus gyvenimo supratimo būdus.

Gone yra ankstesnės struktūros, pagrįstos įsitikinimais ir vertybėmis, kurios, kaip rodo ekonominė ir socialinė raida, buvo klaidingos. Būtina žengti link mažiau materialistinio gyvenimo modelio, sąžiningesnio su aplinka ir labiau palaikančio kitus.

Tam reikia daug kvalifikacijos ir kūrybiškumo, nes reikia surasti produktyvią ir augimo sistemą, pagrįstą dinamiška ir konkurencinga veikla, tačiau tuo pat metu tvarią ekonomine, socialine ir aplinkos prasme.

Ši raida taip pat keičia vertybes ir principus, kurių reikalauja specialistai ir vadovai, vadovaujantys dabartinių kompanijų plėtrai. Be įsisavinimo ir prisitaikymo prie pašėlusio technologinio ir skaitmeninio atnaujinimo, įmonėms reikalingi žmonės, turintys ne tik žinių, bet ir strateginės vizijos, sugebėjimo valdyti pokyčius ir sąžiningų bei etinių principų profesiniais aspektais, tokiais kaip dosnumas, empatija, skaidrumas, nuolankumas. ir komandos dvasia.

Pasinerdami į šią didelę pasaulinę evoliuciją, 2018 m Instituto de Estudios Cajasol 30-metį - renginį, kuriame pasinaudojome proga apmąstyti savo vaidmenį visuomenėje. Šios trajektorijos metu, kuri prasidėjo nuo verslo patarimų ir profesinio mokymo paslaugų, institutas, dabar priklausantis „Cajasol“ fondui, įsitvirtino kaip informacijos centras profesionalams, vadybininkams ir verslininkams, idėjų ir kūrybingumo mainų forumas, Andalūzijos socialinio ir ekonominio vystymosi rėmėjas.

Iš „Cajasol“ fondo per Studijų institutą dar kartą patvirtiname savo įsipareigojimą rengti mokymus, mokymus ir mokslinius tyrimus, kad prisidėtume prie jaunų absolventų ir patirties turinčių specialistų prisitaikymo prie naujų poreikių. Mūsų programos skirtos skatinti atnaujintą mentalitetą Andalūzijoje ir pritaikyti mūsų įmones vertybėms, kurios prisideda prie tvaraus ir sąžiningo vystymosi.

Vietos

Sevilija

Address
Hacienda Cartuja, Av. del Aljarafe, s/n, 41940 Sevilla
41940 Sevilija, Andalūzija, Ispanija